Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • zápas

  Sendi4.11.2018 23:07reagovat

  Herně jsme byli lepší, ale Slavia byla nebezpečnější, nicméně je důležit si říct, že jsme si hodně pomáhali dlouhejma míčema do prostorů, který posbíral a podržel Tetteh, měli jsme už v prvním poločase velkej problém s rozehrávkou od obrany, kde se myslim ukázalo jako klíčová chyba odstavení Kayi, což je úplně jednoznačně náš nejlíp rozehrávající stoper, jehož odsunutí upřímně absolutně nechápu. Nedostali jsme se kvůli tomu do kombinace, kterou jsme v posledních domácích zápasech měli výbornou a díky který bychom Slavii jasně smázli, oni na nás nalezli a my z toho hráli složité míče. Kanga ve středu hřiště dominoval první hodinu, potom co odešli útočníci(a Traoré) se vytratil, protože neměl komu, tady vůbec nechápu hodnocení Ščágy, GolGol s Šuralem se s dvojicí Tetteh-Pulkrab vůbec nemohla měřit v žádnym parametru.

  Nelíbila se mi dneska vůbec hra stoperů a Nity, naopak velmi dobrej výkon předvedl Plavšić(tady nepochopitelně kritizovaný), jen v tý finálce by to chtělo být přesnější, ale pravá strana Slavie si s ním a Civićem vůbec nevěděla rady, čehož se nevyužilo. Naopak Stanciu na straně utopený, opět měl ovšem několik klíčových přihrávek(žlutá karta pro Ngadea), Frýdek vynikající výkon, oba útočníci taktéž, Chipciu dopředu velmi dobře, dozadu strašná nejistota.

   

  Nakonec je remíza spravedlivá, ikdyž Slavia byla nebezpečnější a kecy Ščágy jehož tým ve druhém poločase neměl jedinou střelu na bránu na tom nic nezmění. To, že má Slavia dobré standardky se ví, takže tohle jde jednoznačně za trenéry, byť tam byly z jeho strany dobré tahy, tak v klíčovejch věcech Sparta selhává opakovaně(standardky jistě). Je pro mě těžko pochopitelný, že Slávisti kopnou roh 3x do stejnýho místa a je z toho jedna vyložená šance a dvě branky, to je diletanství...

   

  Upřímně řečeno je mi nejvíc smutno z toho, že se jasně ukázalo, že největší kvalita hráčů je v těchhle dvou týmech a je jenom diletanství lavičky, že je před námi i trapná Plzeň a o tolik bodů. Ukázalo se taky, že máme zoufale úzkej kádr a nemáme kam sáhnout, což Slavia má i přes zranění(Hušbauer z rohu asistence - střídán Sýkorou, Sýkora z rohu asistence. Kúdela výborný, gól z rohu, střídán jistým Delim)

   

  Jinak pro zajímavost něco málo ke statistice rohů, pro nevěřící(metodika není stoprocentní):

  https://github.com/hesussavas/corners_stats

  • roggi4.11.2018 23:21reagovat

   plně souhlasím

    

  • kocour4.11.2018 23:26reagovat

   Největší kvalita hráčů je ve Slávii a Plzni a to jednoznačně, Sparta je s odstupem až třetí vzadu, mluví o tom i trenéři ligových týmů, přestaň si něco nalhávat. Výsledky dlouhodobě mluví za vše, ostatní jsou kecy.

   • Sendi4.11.2018 23:28reagovat

    ne

   • Lobrock4.11.2018 23:37reagovat

    Ani omylem. Dokonce si myslím, že má Sparta i lepší kádr než Slavia. Plzeň zaostává hodně težce za oběma, ale dohání to Berbrem. Plzeň má dobrého Hrošovského a Krmenčíka (teď už ani toho ne) a pak se ještě k dobrým výkonům vrátilo Hovado. Ale Vrba by ze základu Sparty bral v podstatě kohokoliv. Slavia má z těch tří nejlepší stopery (i proto, že křivák Ščasný odrovnal Kayu). Zálohu, brankáře a útok (respektive útočníka, protože mimo Tetteha je to vcelku bída) má nejlepší Sparta. Slavia má nejlepšího DZ, ale Frýdek udělal obrovskej skok ve výkonnosti a už moc nezaostává, dokonce byl dneska i lepší.

    • kocour4.11.2018 23:44reagovat

     Je to tak, Sparta má vynikající hráče, proto ztrácí na špičku ligy 7 bodů, 5 let nevyhrála ligu, 14 let nehrála Ligu mistrů a už 2 roky nehraje ani evropskou ligu. Jen tak dál hoši, je to výborný.

     • Lobrock4.11.2018 23:50reagovat

      Problém Sparty je úplně jinde než v kádru, ale to plzeňskýmu vemenu nemá cenu vysvětlovat.

      • kocour5.11.2018 0:01reagovat

       Kdykoliv nastoupíte proti Plzni dostanete na prdel idiote. S tímhle kádrem můžete dát maximálně hlavy dohromady a přemejšlet jak se udržet na 4-6 místě.

       • victorlima5.11.2018 8:39reagovat

        Klidni vášeň idiote buranskej. Všichni dobře vidíme, že největší síla Plzně je ne v hráčích a ,,krkovičkovi,,, ale hlavně ve funkcionářích a především estébakovi Berbrovi. To co sudí provedl v poháru s Ostravou jsem ještě neviděl.

        • noname5.11.2018 8:44reagovat

         Co provedl rozhodčí .vždyť chachar postoupil a ještě proti béčku.

  • fevac4.11.2018 23:30reagovat

   Souhlas

  • Lobrock4.11.2018 23:38reagovat

   +1

  • Shrekson5.11.2018 7:35reagovat

   Civic hrál úžasné a je vidět že když bude mít důvěru tak bude ještě lepší.

   Jenom řeknu že Spartě prestala ”hrát záloha” no jo ale když není nabídka tak kam mají hrát? místo balóny nahoru začali chotí víc do stran, protože do předu to byl odevzdány balón. Šurale prosím, nepodepisuj a běž, včera si tam vůbec neměl chodit.

    

  • majtin5.11.2018 8:31reagovat

   Tak kdyby to takhle zhodnotil Ščasný, tak to beru.

   Jinak statistika rohů mě uklidnila, jestliže je potřeba 16 zápasů na gól z rohu, tak máme teď na rok klid. Smutek

  • victorlima5.11.2018 8:34reagovat

   I přes mnoho negativ (hlavně ztráta 2 bodů) tam včera byla i pozitiva. Mužstvo i téměř bez útočníků a z velmi slabou lavičkou je konkurenceschopné i v boji s nejtěžšími českými soupeři. V Plzni to byla trochu nezasloužená prohra a včera víc než zasloužená remíza. To naše mužstvo se teprve formuje a až posílíme asi tak na třech až čtyřech postech (krajní bek,stoper a především nějaký útočník) tak budeme mít i slušnou perspektivu. Samozřejmě pokud neodejdou klíčoví hráči a přijde dobrý trenér.

 • V. Kadlec

  standis4.11.2018 22:34reagovat

  Co je s ním? Zranění původně nemělo být tak dlouho.

  • Kibic4.11.2018 22:48reagovat

   Ač bych mu to moc přál, tak se obávám, že mu už tak pochroumané zdraví moc fotbalovejch okamžiků v top formě nedovolí. Otázka je tda se mu vůbec podaří do top formy opět dostat.

 • Ščasný

  lotarr4.11.2018 22:22reagovat

  Ted sem si poslechnul pozápasovou tiskovku a nezlobte se na mě , ale Ščasný je hroznej prolhanej, namachrovanej a ulisnej zmetek podle něj všecho připravil na 100% a vlasně všechno vyšlo a sparta samozřejmě daleko kvalitnější můžstvo.už jsem zažil spustu namacrovanejch trenérů ale na tohohle nikdo nemá.

  • standis4.11.2018 22:25reagovat

   Při své tuposti si ani neuvědomil, že vlastně řekl toto - mužstvo je výborné, ale chybí ji trener.

   A trener taky umí naučit mužstvo bránit standartky.

   • kocour4.11.2018 22:29reagovat

    Ščasný je parazit kterej bude lhát co to půjde aby se udržel ve Spartě.

   • lotarr4.11.2018 22:29reagovat

    Vlastně máš pravdu nepřímo to vlastně řek, ale ten potopí každýho jenom aby si zachránil flek.

  • hombre4.11.2018 22:48reagovat

   Stalo se to nejhorší, co se mohlo stát. Plichta a Ščasný zůstane jako trenér dál. Pijavice, která aby si zachránila svůj post, poplive kohokoliv okolo Neutrální.

   • lotarr4.11.2018 23:02reagovat

    Ščasný je nejhorší trenér za hodně dlouhou dobu co u sparty byl.A jako další velkej problém vidim i DK ano dotuje spartu štědře,ale fotbalu nejspíš vůbec nerozumí protože s takovejma možnostma jaký sparta měla a vlasně pořád má jsou výsledky k smíchu když si vezmete že tady byla jenom Plzen a slavia byla několik let ve srabu.

  • Číňan5.11.2018 0:21reagovat

   Dokud bude ve Spartě Ščasný a bude své ovečky chlácholit, že jsou lepší mužstvo než SKS, tak za mě OK! Zatím 7 bodů kluci... A Karviná se blíží.

   • victorlima5.11.2018 6:46reagovat

    Táhni na svoje fórum ty čínská zrůdo!

  • alen5.11.2018 9:04reagovat

   Souhlas. Při prohře se to snaží hodit na jednoho hráče, pak pro potvrzení, ( „naších diskutujících, že má koule“) odstaví Šurala a nasadí jako kapitána Stanciu, který nemá na to, aby ovlivňoval hráče, nehráli na sebe- sám je sólista. Včera při zápase to plně potvrdil a od druhé půli jak kdyby neexistoval. Divím se Šuralovi, že do takového složení, které mu tam trenér naservíroval vůbec šel. Přitom z rozhovoru se Ščastným vyšlo najevo, že měl vyvrtnutý kotník!!!!! Po celou dobu neměl k sobě jediného hráče, který by dal balón do vápna. Nejsou sehraní, protože nesmyslně rotují a tím nemají možnost, aby se sehráli, (Plavšič, Stanciu, Šural…)

 • Ščasnýmu chybí sebereflexe

  noname4.11.2018 22:21reagovat

  Ščasný si myslí,že má Sparta lepší mužstvo,tak proč slavii už 5x za sebou neporazili,chybí v Evropě -vyřazeni Suboticí,nevyhrávají poslední dobou tituly ani domácí pohár a aktuálně ztrácí nejen na slavii,ale i na Plzeň 7 bodů a venku jsou k smíchu ?

  • kocour4.11.2018 22:25reagovat

   Ščasný je zahleděnej do sebe a dostává Spartu na uplný dno.

 • 2x dinosaurus

  Moonlit Sailor4.11.2018 21:51reagovat

  Zajímavé je, že ač se rukopis Ščasného a Chovance příliš neliší. Tj. Vysoká míra agresivity a sázka na individuality. Tak za Chovance jsme góly ze standardek téměř nedostávali.

  • majtin4.11.2018 22:32reagovat

   Tak asistenta mu dělal M. Hašek....

 • Dnešní překvapení

  FandaVěčněDruhých4.11.2018 21:49reagovat

  Slávie dneska měla jasně lepšího gólmana. To tu hodně dlouho nebylo. Nita nemá formu a bylo hodně vidět, že na to, jaký je Kolář sněhulák, tak díky jeho hře nohama, narozdíl od Nity, hodně pomáhal s rozehrávkou. A taky byl jistější.

  • Boss0094.11.2018 21:55reagovat

   A nová oběť. No jo Chaim je zraněný, Kaya na laičce tak sis našel nový objekt na který budeš flusat. Nita je o třídu lepší brankář než ten sněhulák od vedle. To si zapiš za uši.

   • FandaVěčněDruhých4.11.2018 21:59reagovat

    Píšu o konkrétním zápase, ne celkově. Kdybych si myslel, že je Kolář lepším brankářem celý podzim, tak ho snad nenazvu sněhulákem. Jen se mu dneska zápas povedl více, jak Kangovi.

     

    Já byl proti Taliánským posílám. Ta už tady není žádná. Plavsice si Ital nedovedl, Štetinu a Civice mela Sparta vybrané už s Radou.

    • FandaVěčněDruhých4.11.2018 22:00reagovat

     Jak Nitovi.

     • Boss0094.11.2018 22:09reagovat

      Aha a ty jsi nějak finančně tratil z Italských posil? Nějak nechápu tu tvoji averzi proti nim. Něco se nepovedlo, ale celkově prostě Sparta nefunguje nemá zdravé jádro a myslet si, že za všechno můžou Italovi posily a neustále se do nich navážet je opravdu na hlavu v tomto tě nechápu. Jednou jsou to hráči Sparty tak by si je měl podporovat pokud tedy fandíš Spartě, ale asi nefandíš tak je ti to asi jedno. Sparta nefungovala dávno před Italem a jeho posilami a jedno čtvrtfinále evropské ligy na tom nic nezmění.

     • artaxerxes4.11.2018 22:27reagovat

      Nikdo tě tady nebere vážně xenofobe.

      Vždycky si najdeš nějakého cizince na kterého hážeš špínu - TBCH, Kaya, Kanga, Uroš, Civič a teď Nita.

       

      Jinak Nita je dle mého slabší při centrovaných míčích a proto raději zůstává na čáře, na což uzpůsobil trenérský tým taktiku. Žádný z gólů nebyl jeho, ale jiný typ brankáře si pro některé míče chodí (první gól). Ale co může být u jednoho typu správná taktika (Blažek, Pavlenka), tak u méně průrazných naopak chyba - nedostanou se na míč.

       

      Kdybych já chtěl někoho dneska kritizovat za výkon, tak jsou to vystřídavší Golgol a Šural.

      Ze základní sestavy Chipciu. U Pulkraba sice musím pochválit bojovnost, ale ten rozdíl v kvalitě byl dnes obrovský.

      Naopak velmi dobří Tetteh, Kanga, Frýdek, Civič, Uroš i Stetina.

    • noname4.11.2018 22:10reagovat

     Ty jsi dobrej magor.Vis vůbec co píšeš?

 • Dnešní derby

  Číňan4.11.2018 21:48reagovat

  Zdravím všechny Sparťany. Chtěl bych vám pogratulovat k dnešnímu bodu s aktuálně nejlepším týmem české ligy. Vím, že čínský majitel není nic moc, ale ve srovnání s (nejzadluzenejsim mužem ve střední Evrope) Křéťou je to celkem vyhra. Dokud totiž budete mít tohoto majitele, který si myslí, že rozumí fotbalu, tak mám jistotu, že nam v tabulce budete lizat zadky z pozic o tři až pět příček níž, než jsme my. A všem těm tatum od rodin na hlavni tribuně, co dnes sborove skandovali Jude Slavie, bych rád vzkázal, že většina Židů za první republiky fandila Spartě, a to, že si vy mongolove myslíte, že Slavie byl židovský klub, za to může pouze pan Načeradec. Nashle za půl roku v Edenu. Jinak vám přeju, aby Kretinsky konečně poridil poradnyho trenera, protože chci, aby o titul bojovala SKS s ACS, a ne s provinčním klubem bez historie.

  • Boss0094.11.2018 21:58reagovat

   Proč není Čínan pro vás výhra? Vy by jste jim měli líbat zadky, že dotujou ten váš směšný klub a ne si hrát na mravokárce. Bejt Slavista je opravdu diagnoza.

  • waaw4.11.2018 21:59reagovat

   Chtel by sis pokecat na sesivanem foru, vid? A ono nefunguje

  • trcmano4.11.2018 22:04reagovat

   A co ten inteligentní pokřik kdy přeješ někomu smrt, to je v pořádku?

   • Číňan4.11.2018 22:18reagovat

    Vadí, vadí. Ale nemá ro takový společenský dosah. V Karviné přeju zasloužený bod.

    • kocour4.11.2018 22:20reagovat

     Až odejde číňan zase budete hrát o záchranu ty komiku.Smích

     • Číňan5.11.2018 0:17reagovat

      Tak si o tom nech zdát vlhké sny ty komiku

      • victorlima5.11.2018 6:49reagovat

       Nereagujte na tu slátanou lůzu!

 • .

  TSsever4.11.2018 21:48reagovat

  Ještě naposledy k vám, docela se vám nepovedlo otoceny choreo,než jste přišli že musíte obrátit napis Smích

  • kilovolt4.11.2018 21:51reagovat

   tukani z Edenu by na to ani nepřišli

 • kecy nemají cenu

  kilovolt4.11.2018 21:37reagovat

  je třeba dál a víc pracovat. je to sport, není konec světa, neházet flintu do žita. je potřeba víc trénovat a dřít a ono to přijde

  • kocour4.11.2018 21:40reagovat

   Nikdy to nepřijde, Křetínský se nezmění. Jedině že by prodal klub. Na Ligu mistrů se čeká 14 let.

  • dominik274.11.2018 21:40reagovat

   No jo, ale tady na fóru nemůžeme ani trénovat, ani dřít. Tady můžeme jenom kecat.

   • kilovolt4.11.2018 21:49reagovat

    hráči trénovat, fanoušci fandit............fóristi kecat.....to máš pravdu Smích

     

    já to myslel spíše na hráče a hlavně trenéra- k čemu to je že furt vykládájí čím to je, že ztrácíme body. je potřeba s tím něco dělat.

 • TSsever

  maybe6664.11.2018 21:19reagovat

  neřeš prosímtě co bude a nám odejde ten či onen. Přijde někdo jinej, buď lepší nebo horší. Ale raději řeš co bude až soudruzi z UV komunistické strany Číny rozhodnou, že živit nějakej odpornej bezvýznamnej klub kdesi v evropě živit nebudou. Bude to konec toho vašeho nechutného cirkusu. Už jednou jste od toho byli krůček a brzo budete zas.

  • kocour4.11.2018 21:22reagovat

   To máš pravdu, to přijde brzy.

   • maybe6664.11.2018 21:22reagovat

    a bude to ze dne na den

  • TSsever4.11.2018 21:25reagovat

   Tak přijde někdo jinej:) Však sám to píšeš přeci. Smích

   • maybe6664.11.2018 21:26reagovat

    jj, třeba Řebíček :)

  • TSsever4.11.2018 21:26reagovat

   A místo toho by si měl řešit že Sparta nevyhrála derby už 959 dnů.

   Údiv

   • kilovolt4.11.2018 21:38reagovat

    jsme rádi, že tě to mrzí......a teď už vysmahni

80964 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha