Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vukadinovic /Reiter

  Bunda16.6.2018 18:14reagovat

  Koho z nich by jste vzali do přípravy?

  • Sendi16.6.2018 18:15reagovat

   Reitera...

  • ajosek16.6.2018 18:18reagovat

   Vukadinoviče!!

  • bigcock16.6.2018 18:20reagovat

   Ja bych uz nechal Luba odpocivat.

  • SuperFrankie16.6.2018 18:24reagovat

   Oba

   • Bunda16.6.2018 18:25reagovat

    Oba se nevrátí. Jeden z nich dostal nakonec červenou od našeho vedení.

    • trcmano16.6.2018 18:36reagovat

     evidentně Reiter

     • preceptor116.6.2018 18:47reagovat

      Podle mě si to Ščasný vyhodnotil tak, že útočníka potřebujeme víc jak pravého záložníka... A přece nepřijde o jedinýho ”vyscautovanýho” útočníka, notabene když už se to dostalo ven. Reiter v první sezóně v lize 3+5, Tetteh 2+1... Přesto si myslím, že potenciál stát se opravdu velkým hráčem má pouze Tetteh. Reiter až se vyhraje, tak bude velmi kvalitní ligovej hráč, ale bude potřebovat systém, který bude pro něj - presing, protiútoky, náběhy za obranu. Jakmile by došlo na dobývání, obléhání bránícího bloku, tak je Reiter poloviční, možná ani to ne a na rozdíl od Tetteha není ten typ, co by sám ”udělal” zápas něčím geniálním.

      • dominik2716.6.2018 18:58reagovat

       Přijde mi, že Reiter svou hru do zatažené obrany dost zlepšil. To bych koneckonců řekl o celé Bohemce. Na druhou stranu to samozřejmě vždycky bude spíš typ hráče pro rychlé protiútoky. Také vidím lepší potenciál v Tettehovi samozřejmě, protože to je mnohem univerzálnější fotbalista, jen si říkám, jestli toho Sparta neobětovává Bohemce trochu moc. Ale to si povíme po pondělním zahájení přípravy...

        

       Co se týká Bohemky jako takové, tak jejich nejlepším hráčem za minulou sezonu byl pro mě Martin Hašek mladší. Že ho Sparta nestáhla zpátky, mě opravdu hodně štve.

       • Bunda16.6.2018 19:02reagovat

        Ščasný ho nechtěl. Nemá rád starýho Haška. Curak.

        • dominik2716.6.2018 19:13reagovat

         Už mi jen chybí, aby Bohemka přivedla ještě Vasila Kušeje a z těchhle ”neščasných” dětí poskládala tým, který vyhraje titul.Smích

         • Bunda16.6.2018 19:14reagovat

          Kéž by! Bohemka ví co dělá 😊

       • preceptor116.6.2018 19:11reagovat

        Martin Hašek jednoznačně. Bez váhání bych ho zařadil i mezi nejlepší střední záložníky ligy vůbec. Jeho největší devízou je to, jakej je to dříč a týmovej hráč. Je to komplexní fotbalista a i když mu kdekdo prorokoval, že na to nebude mít fyzicky, protože má postavu takovou jakou má, tak to dal v pohodě. Mě překvapil, jakou má úspěšnost v soubojích a získaných míčích pro tým. To že je maratoncem ligy, pro mě překvapením není. Bohemka obecně je asi nejběhavější mužstvo ligy. Hřebíkův/Haškův rukopis. Jsem zvědavej, jestli v pondělí už bude vše zveřejněno v rámci toho transferu zveřejněno...

    • SuperFrankie16.6.2018 19:15reagovat

     Ruda, kterej by měl bohužel podepsat v Bohemce.

  • dominik2716.6.2018 18:45reagovat

   Já bych upřednostnil Rudu, čímž asi nikoho nepřekvapím.

    

   Pro Rudu hovoří, že to je o čtyři roky mladší fotbalista a v uplynulé sezoně z mého pohledu předvedl víc. V Bohemce patřil k oporám, vstřelil tři góly a přidal čtyři asistence, oproti tomu je Vukadinovičovo 2+1 celkem propadák. A to ho ve Zlíně dávali i do útoku. Ruda navíc i vinou zranění a špatných hostování hrál teprve svou první sezonu v první lize. Jednoznačně u něho vidím potenciál pro zlepšení.

    

   Sice si nemyslím, že by byl lepší než třeba Plavšič, ani si nemyslím, že by se tady měl v příštím ročníku zařadit mezi opory, každopádně já bych ho v té přípravě zkusil. A pokud by Sparta nedala dohromady čtyři lepší křídla, tak bych ho v kádru i nechal. Momentálně se kloním k tomu, že Sparta ani čtyři lepší křídla mít nebude. Pro mě je viditelně lepší akorát Plavšič, podle okolností ještě Vatajelu. Ben Chaim sice je lepší fotbalista, ale užitečnějším hráčem pro svůj tým v uplynulé sezoně rozhodně nebyl. Další hráči na křídlech spíš zaskakovali. Takže suma sumárum, Sparta měla po Rudovi sáhnout.

   • dominik2716.6.2018 18:52reagovat

    Ještě dodám, že proti Vukadinovičovi nebo Holzerovi nemám prakticky nic. Jestliže půjdou do přípravy, problém s tím nemám, naopak to dává smysl. Třeba je Sparta dokáže nějak probudit. Tady šlo jen o to, koho bych upřednostnil na úkor někoho jiného. Možná jde i o to, že o navrátilce ze Zlína nebyl až takový zájem, Reiter rozhodně zástupce českých klubů zaujal. Třeba si to Sparta vyhodnotila tak, že ho radši zpeněží a přivede jiné křídlo.

     

    Nicméně bych byl pro, aby nějaký hráč na křídlo ještě přišel. A nebylo by od věci zkusit tam Tetteha. To je zrovna typ fotbalisty, který si to umí vykličkovat od rohového praporku a přihrát spoluhráči do šance. Třeba to bude úplný omyl, ale já bych ho tam zkusil.Úsměv

    • Bunda16.6.2018 19:00reagovat

     Pokud do Sparty jde po svých letošních výkonech Vukadinovic tak to může přijít každý z ligy. Letos patřil k tomu nejhoršímu co jsem v lize viděl. Ale vidím to stejně - Reiter má nabídky na přestup, Vukadinovice nikdo nechce takže jde k nám.

     • dominik2716.6.2018 19:10reagovat

      Nezbývá než doufat, že Sparta má na křídla připravené lepší varianty. Asi tak...

   • preceptor116.6.2018 18:52reagovat

    Dá se s tebou souhlasit. Taky v současný situaci nevidím 4 lepší křídla. Myslím si ale, že Sparta by měla mít v kádru lepší fotbalisty jak Ruda a to ho mám rád.

    • dominik2716.6.2018 19:03reagovat

     To můžeš říct i o jiných hráčích, kteří už v kádru áčka Sparty jsou. Vycházel bych prostě z té reality. Nemá lepší hráče? Sem s ním. Přijdou cca dvě lepší křídla? Ok, nechme ho Bohemce (případně jiným zájemcům). Takhle bych vlastně přistupoval ke všem klukům na hostování.

      

     Kdyby Sparta měla dva špičkové reprezentační hroťáky, třeba jako byli Wilfried s Kweukem, tak taky oželím návrat Pulkraba, že jo...

   • SuperFrankie16.6.2018 19:21reagovat

    Ruda je hrozně fajn chlapík a sparťan. Takových je tu málo, určitě jsme ho měli vzít.

  • Lobrock16.6.2018 18:59reagovat

   Ani jednoho. Snad jedině Reitera zkusit na beku, ale radši sehnat jinýho. Na křídle v něm rozhodně budoucnost Sparty nevidim.

  • victorlima17.6.2018 7:50reagovat

   Ani jednoho! Zcela zbyteční hráči pro Spartu. Vuka nedá gól, ani když půjde sám na bránu desetkrát za půli. Navíc má o sobě vysoké mínění, což neodpovídá. Hráč, který se mnohokrát nevešel do základu v průměrném Zlíně by měl být kýženou posilou pro Spartu?

   Reiter je sice rychlý fotbalista a bojovný hráč, ale tím výčet jeho kvalit končí. Jen průměrný fotbalista.

 • Ronaldo x Messi

  LukyACS16.6.2018 16:59reagovat

  Ronaldo je v mých očích mnohem lepší fotbalista, je komplexnější, má všechno, co by ofenzivní hráč měl mít. Dokázal se prosadit v různých stylech, Messi by měl v Anglii problém. Repre neskutečně táhne, získal s ní zlato z ME, včera byl ten bod jenom jeho zásluha. Messi s Argentinou nic nevyhrál a to si srovnejme kvality obou nároďáků.

   

  Ronaldo je pro mě nejlepší hráč, kterého pamatuju, navíc furt ta jeho chuť vyhrávat a dávat góly, přitom už prakticky všeho dosáhl, LM vyhrál několikrát, má zlato s Portugalskem, akorát to MS mu chybí no.

  Pro mě nejlepší hráč, kterého pamatuju, ještě jsem žral brazilskýho Ronalda, ale CR7 je prostě jinde než ostatní.

  • gralas16.6.2018 17:07reagovat

   Ronaldo 186cm, Messi 169 - je snad jasné, že při takovém rozdílu bude Ronaldo schopen i dávat góly hlavou. Messi jedině, když mu to na ní vyloženě spadne a omylem. Messi byl s repre ve finále MS, což není zrovna málo. Kvality obou nároďáků jsou velice vyrovnané, když se podíváš na jména. Argentína kromě útoků a pár dalších jmen nemá žádné extra hvězdy, navíc konkrétně dneska to byla hra proti betonu a to by se hrálo špatně i Ronaldovi. Island nechtěl hrát fotbal a podle toho to vypadalo. Nedat penaltu to se stává. Nejlepší hráč, kterého pamatuji byl Maradona, pak je jím Messi. Ronaldo je taky hodně dobrý, což uzná každý, ale i musí to uznat i fandové Ronalda opačně.

   • LukyACS16.6.2018 17:15reagovat

    Maradonna měl 165 a uměl dávat góly i rukou.

    • LukyACS16.6.2018 17:16reagovat

     Maradona sakra.

    • gralas16.6.2018 17:19reagovat

     Boží ruka, protože on byl fotbalový bůh. Pusť si na youtube jeho gól na MS 1986 - sólo z půlky hřiště přes x hráčů a ještě klička brankáři. Jeden z nejlepších gólů historie.

     • LukyACS16.6.2018 17:22reagovat

      Já ten gól znám, ale podle mě nejde porovnávat různé generace. Fotbal se vyvíjí, nejde říct kdo byl lepší.

      Maradona byl nejlepší hráč své generace a Ronaldo je zase té dnešní.

      • gralas16.6.2018 17:28reagovat

       Jistě nejde to porovnávat a to v žádném sportu, protože doba jde dopředu, technika jde dopředu a i finanční možnosti jdou dopředu, což je spojeno se vším. Taky nejde porovnávat třeba skoky na lyžích kdysi a dnes to je jasné. Ovšem Maradona rozhodně v chůzi nehrál a jen podle toho gólu z půlky, kdy nabral ohromnou rychlost s míčem u nohy to vidíš, že on pomalý rozhodně nebyl, ani v tehdejší době. Ono ani nejde porovnávat toho Ronalda s Messim už jenom kvůli té výšce, každý hraje trochu jiným způsobem. Je logické, že Ronaldo dá dost gólů i hlavou oproti Messimu a z toho pohledu má více šanci ten gól vstřelit, ale to není chyba Messiho - za výšku nemůže. S touhle výškou by i Ronaldo udělal prd. A říct, že se neprosadí v Anglii jsou spekulace, hraje tam dost malých hráčů, třeba Aguero je taky malý a nemají problém hrát v Anglii. Když máš kolem sebe top hráče, kteří většinu utkání tlačí a dominují, tak se určitě prosadí i hráč jako Messi a v jakékoliv lize.

    • hombre16.6.2018 17:20reagovat

     Smích, právě proto rukou.

   • SuperFrankie16.6.2018 17:20reagovat

    Messi nedávno říkal, že nejvíc si cení gólu proti United ve finále LM, který dal hlavou.

  • Míša16.6.2018 17:10reagovat

   Ronaldo = dokonalost

    

  • standis16.6.2018 17:10reagovat

   Letos jim na MS vysvětlí Neymar, že je nejlepší. Jinak na Maradonu nemá nikdo z nich.

   • johnny116.6.2018 17:15reagovat

    Přesně tak na Maradonu nemají.

   • Bunda16.6.2018 17:15reagovat

    Maradona hrál v chůzi. Dnešní fotbalisté by Maradonu apod přejeli neskutečně.

    • Míša16.6.2018 17:16reagovat

     Asi tak, koukat na fotbal z dřívějška, to je hrozná komedie. Hra v chůzi, na všechno čas, brankář, který nedoskočí k tyči... to se dávaly góly...

     • gralas16.6.2018 17:23reagovat

      On se ten fotbal hraje taky jinak, když týmy jako Real, PSG, City vytvoří mančafty z x miliard hráčů celého světa a všichni jsou top. To dříve prostě nebylo nikde. Dej Ronalda do Baníku.

      • Míša16.6.2018 17:26reagovat

       Chceš mi snad říct, že třeba Cruyffova Barcelona neměla kvalitu a Johan byl Katalánec? Smích

       • gralas16.6.2018 17:31reagovat

        Samozřejmě, že měla kvalitu, ale podívej se na finanční možnosti dnešních klubů a v minulosti. V dnešní době hrají peníze daleko větší roli než kdysi. I proto byla schopna třeba Sparta tu Barcelonu v minulosti porazit nebo i Real. V dnešní době je to prakticky nemožné, když týmy postaví takové mančafty z prakticky neomezených finančních zdrojů a podle toho pak vypadá i ten fotbal - je třeba hlavně vidět jaké má Ronaldo kolem sebe i hráče. S Frýdkem nebo Zahustelem by si asi nenarazil, což víš i Ty.

        • Míša16.6.2018 17:33reagovat

         Chceš mi teda tvrdit, že Messi má špatné spoluhráče? Smích

         • gralas16.6.2018 17:42reagovat

          To nikdo netvrdí, ale prostě fotbal není atletika, kde vyhraje ten, kdo má nejlepší čas nebo skočí nejdál, nejvýše a je jasné, kdo byl v danou chvíli nejlepší. Prostě každý hraje nějak, každý někde a jeden se bude líbit tomu a druhý jinému, takže to se tady můžou lidi bavit dalších sto let, kdo je nejlepší. Navíc útočníci nebo hráči co rozhodují zápasy jsou oproti jiným daleko více vidět a takové fandové mají nejraději. To bychom taky mohli srovnávat útočníka s brankářem, kdo je lepší - ten brankář prostě je taky špička, ale nejde to porovnávat s útočníkem a ten dostane prostě to ocenění. Jiné sporty jsou na porovnání daleko lepší než fotbal - vidíš to na časech, výkonech tam je to jasné pro všechny. Fotbal záleží na vkusu a preferencích každého. Pak Ti taky někdo může říct, že nejlepší je Neymar, třeba bude někdo volit i jeho a můžeš se zase handrkovat.

          • Míša16.6.2018 17:43reagovat

           Seš na diskuzním fóru, 100 lidí, sto chutí. ÚdivÚdivÚdivÚdiv

           • gralas16.6.2018 17:45reagovat

            Vždyť jo, taky toho Ronaldo nikdo nikomu nebere, ani já. Ani v jedné větě nepíšu, že neumí hrát fotbal nebo je špatný. Ty máš vkus Ronalda - já preferuji více Messiho a o tom to je, ano sto lidí, sto chutí. V minulosti byl pro mě top Maradona.

    • LukyACS16.6.2018 17:19reagovat

     Maradona ve Španělsku odehrál 62 zápasů a dal 27 gólů, za repre 91 zápasů a 34 gólů.

     To Ronaldo má ve Španělsku 283 zápasů a 304 gólů, za repre 138 zápasů a 71 gólů. Mnohem lepší průměry.

     • gralas16.6.2018 17:21reagovat

      Jaké má kolem sebe Ronaldo spoluhráče? Maradona přišel do Neapol a jen on sám jí dotáhl k titulu a z toho to město žije dodnes. Neměl kolem sebe žádné extra hvězdy jako má Ronaldo v Realu.

    • gralas16.6.2018 17:20reagovat

     V chůzi? On byl neskutečně rychlý. Jestli jeho gólu proti Anglii na MS říkáš chůze, tak potom tedy jo. Nestíhali ho hráči ani bez míče a on měl míč u nohy.

     • Bunda16.6.2018 17:23reagovat

      Jasně že on byl rychlej když měl koks v nose. Celkově byl ten fotbal pomalej a dnešní fotbal je jinde.

      • gralas16.6.2018 17:52reagovat

       To je ovšem v každém sportu

    • hombre16.6.2018 17:28reagovat

     Souhlas, fotbal před 30 lety a dnes, nebe a dudy Smích.

     Jinak Maradona byl rychlý, ale vše se hrálo v chůzi, stopeři často stáli, na všechno čas, nikdo nepresoval, atd... a proto vynikal Maradona a další rychlejší fotbalisté. Fotbal se neskutečně změnil.

     • gralas16.6.2018 17:37reagovat

      Nejen fotbal, tohle je ve všech sportech. Dobou, finančními možnostmi, technologiemi, přípravou a prostě vším. Každý sport jde dopředu, což ovšem každý sportovní fanda ví. Fotbalisti i sportovci z jiných sportů mají oproti minulosti špičkové vybavení, tréninky, maséry na každou nohu - to dříve prakticky nebylo. Hřiště dnes a tehdy taky neporovnatelné, dříve se hrávali i na škváře - někde v Africe skoro na poli, když to přeženu. Dnešní doba je úplně jiná ve všem a podle toho jsou i výkony, hráči a vše možné. Dobu nejde porovnávat v žádném sportu, ale není to jen o sportu. Mohl by jsi se bavit dlouho. Dneska máš internet a vše možné a tehdejší generaci se o tomhle mohlo jen zdát.

    • standis16.6.2018 17:35reagovat

     V chůzi, jo? Co se tady nedočtu. Nevím, jestli zrovna ty, ale půlka fora si 80. leta nemůžou pamatovat. Já si také nepamatuji Peleho, proto ho také neuvádím. A ten hhrál jak? Ve stoje a trefovali ho balonem?

     • Míša16.6.2018 17:41reagovat

      Tak zrovna Pelé je lhář a podvodník Smích

     • Sendi16.6.2018 17:51reagovat

      Teď běžely ty finálový zápasy všechny na ČT, totálně nekoukatelná pochozí holomajzna :) úplně jinej sport...Bejt nejlepší dneska, navíc tak výrazně jako Messi s Ronaldem je výrazně, výrazně těžší. Už jen tim, že se v podstatě nedá už ve hře vymyslet nic novýho, ani technicky...Kdo naposledy vymyslel nějakou novou kličku? Proč asi... :)

   • SuperFrankie16.6.2018 17:19reagovat

    Nejlepší fotbalista historie je Zidane.

    • Bunda16.6.2018 17:20reagovat

     Brazilec Ronaldo.

    • Míša16.6.2018 17:20reagovat

     Hned za Ronaldem.

     • SuperFrankie16.6.2018 17:22reagovat

      Zidane pomohl svým trenérským umem Ronaldovi stát se nejlepším fotbalistou současnosti, nicméně pořád mu chybí ten titul z MS. Jestli k tomu letos Portugalce dotáhne, tak Zidana překoná.

      • Míša16.6.2018 17:24reagovat

       Nejde to posuzovat podle MS. Portugalsko nemá a nikdy nemělo tak kvalitní hráče, jako Francie v letech 1998-2000.

       • SuperFrankie16.6.2018 17:30reagovat

        Nemá no, ale má skvěle propracovanou obranu a Ronalda, který by je k tomu mohl dotáhnout.

       • hombre16.6.2018 17:33reagovat

        Přesně, v té době měla Francie výborné hráče a dobrý tým jako celek. To Portugalsko prostě nemá, ale kdo ví, při troše štěstí...

        • Míša16.6.2018 17:35reagovat

         Já neříkám, že Portugalsko je nějaká parta nezdárků + Ronaldo, ale Francie tehdy, co post, to top hráč. To Portugalsko prostě nemá.

  • Sendi16.6.2018 17:34reagovat

   Řeknu ti to takhle - Ronaldo je skvělej sportovec, Messi je skvělej fotbalista a proto je pro mě lepší ten druhej, je to génius. Nicméně Ronalda chovam v hluboký úctě, co on svojí pílí a pracovitostí dokázal je neuvěřitelný...

   Když mam posuzovat kdo je nejlepší fotbalista, tak já vždycky volím ty, kteří jsou geniální, technicky jinde a kteří tě vždycky překvapí, proto u mě suverénně vede Ronaldinho, pak je Messi a za nima Ronaldo. Cristianovu hru když sleduju, tak vidím spíš atleta, než fotbalistu...

    

   Porovnání těch dvou je podle mě nesmyslný, je to subjektivní a záleží prostě na tom, co preferuješ a přijde mi zbytečný konstruovat si do těch argumentů blbosti typu že se Ronaldo prosadil v Anglii, Messi by se tam samozřejmě prosadil taky, oba dva dokázali úplně sami porazit největší týmy světa...

   • SuperFrankie16.6.2018 17:36reagovat

    U Ronaldinha mi vždycky přijde, že byl na výsluní vlastně hrozně krátkou dobu. Messi a Ronaldo jsou na vrcholu už celou dekádu.

    • Sendi16.6.2018 17:46reagovat

     Jo to je pravda, ale asi to je při stylu jeho hry pochopitelný, tyhle typy hráčů ztrácí obvykle rychlost, to se Messimu s Ronaldem zatím nestalo...

   • standis16.6.2018 17:38reagovat

    Ronaldinho byl genius s balonem, ale fotbalu pak zdaleka nedával vše a bylo to znát, proto bych ho nesrovnával s nejlepšími.

    • Sendi16.6.2018 17:41reagovat

     mě je to úplně jedno, protože tolik radosti z fotbalu co mi předal on se nepodařilo nikdy nikomu před nim ani po něm :)

     • LukyACS16.6.2018 17:52reagovat

      Já miloval Ronalda, nosil jsem s nim to tričko od Vietnamců Smích

      • Sendi16.6.2018 17:59reagovat

       Neasi, Ten když dělal ty svoje fígle tak nikdo nechápal. Já měl vůbec rád tu Brazílii kolem něj, pak ještě s Robinhem a s Kaká. Taky jsem děsně obdivoval Roberta Carlose s Cafúem, nejlepší krajní obránci co kdy hráli :)

       • standis16.6.2018 18:01reagovat

        ještě Junior.

        • Bunda16.6.2018 18:12reagovat

         Gólman Taffarel, DZ Dunga 😍

       • LukyACS16.6.2018 18:12reagovat

        Celá ta generace Brazilců na MS 2002 byla úžasná, hodně jsem jim tenkrát fandil, navíc pro mě je to první mistrovství světa, které si víc pamatuju. Z 98 mám spíš jen útržky.

        • waaw16.6.2018 18:34reagovat

         Je videt, ze nic nepamatujete. Nejgenialnejsi tym vsech dob byla Brazilie 1982. Sice nevyhrala, ale koukat na to byla esence geniality.

         • standis16.6.2018 18:45reagovat

          správně - Sokrates, Zico, Cerezo, Falcao - to byla záloha snů.

  • TBCH1116.6.2018 17:56reagovat

   Kdo je Ronaldo?

 • Super gesto

  spartantommy16.6.2018 16:26reagovat

  https://www.facebook.com/125957534920/posts/10156433499659921/

   

  Kdyby tohle udelali Kadlecove, Chaimove, Zahustelove, Frydci, Kayove, Mavubove, Kulhanci, tak je nase Sparticka opět zelezna.

  • pepinho216.6.2018 16:29reagovat

   Jo, všichni z nich mají vydělány stamiliony za kariéru.

   • spartantommy16.6.2018 16:32reagovat

    Kadlecove, Mavuba nebo Kaya urcite budou mit penez dost.

    • pepinho216.6.2018 16:48reagovat

     A proč tam teda pleteš třeba Kulhánka nebo Frýdka?

     • spartantommy16.6.2018 16:50reagovat

      Ti by měli kopat jinde, třeba za firmu Skanska

      • pepinho216.6.2018 16:54reagovat

       Tak ale to není jejich problém, když je v týmu někdo chce..

 • Messi

  standis16.6.2018 16:25reagovat

  nedal pentli. Doufám, že remizu Island udrží. Argentina zatím zoufalá.

 • Článek z DS o přestupech

  LordFargon16.6.2018 15:39reagovat

  Vložil by ho sem nekdo, nebo alespoň vypsal důležité věci z něj ? Díky Úsměv

  • Srdcař Plavšič16.6.2018 16:27reagovat

   Proč ho potřebuješ? Jediná věc, kterou se tu dozvíš, je, že Zdeněk je čůrák.

  • Dynamo16.6.2018 16:28reagovat

   psal jsem to sem ráno, ale nic zajímavého tam nebylo. Nechceme hráče přeplácet, chceme Kourbelise Bera a Brabce. Odejít by mohli Kaya, Ben Chaim, Hovorka a Juliš

   • spartantommy16.6.2018 16:33reagovat

    Odchody super, jen Hovorku bychom si mohli jeste do zimy nechat.

   • LordFargon16.6.2018 16:38reagovat

    Diky

 • vychodni evropska afrika

  spartantommy16.6.2018 13:46reagovat

  jasne ukazuje, ze muzes mit tym za miliardy a stejne muzes mit problem i s Austrialii

  • majtin16.6.2018 14:45reagovat

   Tak Austrálie je silnej tým, v přípravě roznesla 4:0 i nejmenovanou reprezentaci ze střední Evropy.Úsměv

   • LukyACS16.6.2018 15:03reagovat

    Do jejíž nominace se nevešel ani hráč, kterého chce Real Madrid.

    • spartantommy16.6.2018 15:05reagovat

     Jarolim ven!!!😂😂

   • trakip16.6.2018 16:28reagovat

    Když nejlepší stoper ligy věnuje soupeři 3 góly.

  • Tashunka Witko16.6.2018 15:09reagovat

   V té východní Evropě má být Francie ?Údiv

 • Sobotni tipovacka😁

  Shrekson16.6.2018 12:36reagovat

  Co myslíte, kdy půjde Hapal?

  1) potom co se nedostaneme do Evropy

  2) v podzimní části v repre pauze

  3) v zimě

  4) na jaře

  5) všechny překvapí a udělá celou sezónu

  • Sparťan9716.6.2018 12:45reagovat

   Tipnu že půjde v podzimní části v repre pauze.

  • Sendi16.6.2018 12:47reagovat

   Osobně si myslim, že pokud do toho bude víc mluvit Rosický, tak udělá celou sezonu...

   • SuperFrankie16.6.2018 12:51reagovat

    Nestraš

   • johnny116.6.2018 12:54reagovat

    Já bych si hlavně přál, aby byla Sparta úspěšná a když bude, tak udělá celou sezónu.

    • Sendi16.6.2018 12:57reagovat

     Já bych si hlavně přál stabilitu a z ní pak plynoucí úspěch, to si právě slibuju od Rosického...

     • johnny116.6.2018 12:59reagovat

      +1 souhlas

     • SuperFrankie16.6.2018 13:25reagovat

      Stabilita neznamená automaticky úspěch.

      • Sendi16.6.2018 13:34reagovat

       Já jsem psal, že bych si přál stabilitu a z ní plynoucí úspěch, ne že bych si přál stabilitu a ta znamená automaticky úspěch...Upřímně řečeno, nejvíc vyčerpávající na tomhle fóru je, že člověk často musí vysvětlovat vůbec význam vět, tak bych prosil, aby lidi, jako jsi ty - tedy ti co nemaj v hlavě bramboračku - se k tomuhle trendu snažili nepřidávat...prosím :)

     • Tashunka Witko16.6.2018 13:30reagovat

      Ze všeho nejhorší je Hapalova stabilita v podobě ustálené sestavy s dřeváky v základuVztek

     • LukyACS16.6.2018 16:15reagovat

      Sparta je venku stabilně v prdeli.

  • spartantommy16.6.2018 12:52reagovat

   6) vsechny prekvapi a udela celou sezonu + bud mol cup nebo titul

  • johny5416.6.2018 12:54reagovat

   snad za 5) pak by to znamenalo, ze se nam sezona povedla.

   jinak si nedelam velky nadeje, ze ho vedeni dyl podrzi, staci par horsich vysledku a klidne poleti uz na podzim.

  • Tashunka Witko16.6.2018 13:26reagovat

   2)

  • Tashunka Witko16.6.2018 13:27reagovat

   Já bych ho hnal hned po derby.

   • spartantommy16.6.2018 13:29reagovat

    v derby to sice bylo spatnym stridanim, ale to je tezke, kdyz nemame kvalitni 11ku, natoz stridajici hrace. proste kopyta

  • Srdcař Plavšič16.6.2018 13:50reagovat

   Po titulu. Jako Víťa.

   • hombre16.6.2018 17:16reagovat

    Tak to tu bude minimálně 10 let Úsměv...

  • standis16.6.2018 14:08reagovat

   za 1) Pak bude všechno dělat Zdenda a od října se bude spekulovat, kdo bude dělat trenera a sport. ředitele od ledna. Koho Kř. ovšem vylosuje, tak to netuším. Sparta udělá titul.

  • Míša16.6.2018 14:18reagovat

   1)

  • Raist16.6.2018 14:30reagovat

   3) Čas na přípravu byl enormně krátký, v předkole jsme narazili na velmi kvalitního soupeře, trenér si ještě nemohl plně seskládat tým podle svého... zkrátka a dobře, vypadnutí se ještě nějak okecá a realizák dostane nový cíl - po podzimu držet první místo. Což Happy nesplní, takže poletí až tedy v zimě.

  • pubi16.6.2018 14:53reagovat

   V zimě.

 • Masopust

  SpartanJakSePatri16.6.2018 11:27reagovat

  Ahoj, pokud bychom museli hledat pravého beka v našem rybníčku, kdo se vám jeví jako nejlepší možnost?

   

  Za mě bych v tomhle případě zkusil použít starej sparťanskej způsob při posilování pravýho obránce (z pravýho záložníka obráncem viz. Kadeř, Husťa) a šel bych pro Masopusta z Jablonce, myslím že kdyby v přípravě zamakal a zžil se s novým postem tak by mohl být pro Spartu velkým přínosem.

   

  Jak by se vám jevil na postu pravýho obránce Spartičky Masopust?

  • supermario2316.6.2018 12:37reagovat

   V žádným případě. Podle mě by posilou nebyl. Byl hodně talentovanej, když odcházel z Jihlavy do Jablonce, ale přišlo mi, že se tam trochu zasekl a měl pomalej progres. Momentálně 25 let, v Jablonci mírný nadprůměr, ale kupovat ho jako backup by podle mě byla chyba, když můžeme využít vlastní mladé a talentované hráče. Jinak je hodně ofenzivivní krajní obránce.

 • Tomáš Wiesner

  SuperFrankie16.6.2018 11:25reagovat

  On hraje pravýho beka? Jen občas v reprezentaci, ne?

  • novydres16.6.2018 11:31reagovat

   V repre hraje snad jen praveho beka. I ve Vlašimi to často hrál. V Liberci hrál tuším pravé křídlo ke konci sezony

  • hombre16.6.2018 11:37reagovat

   Hrával ho hodně ve Vlašimi, Liberec jsem nějak nesledoval, letos nějak nebyl čas....

   • supermario2316.6.2018 12:38reagovat

    V Liberci hrál jen v záloze, co jsem viděl jejich zápasy.

  • Sendi16.6.2018 11:42reagovat

   hrál ho často i ve Vlašimi...on je hodně ofenzivně laděnej, takže na tom místě může hrát, ale dozadu to neni tak dobrý, protože má hodně vysoký postavení pořád...Je to ale podle mě chyba, protože se tím eliminuje jedna ze dvou jeho největších předností a tou je kreativita směrem dopředu...

 • Tetteh

  preceptor116.6.2018 10:59reagovat

  Zdravím všechny rozumné diskutéry. Přidám svůj pohled na tento obchod. Něco málo už se napsalo, něco tu už i bylo naznačeno například dominikem27. Pokud se potvrdí moje informace, tak si myslím, že tento přestup bude v současné chvíli výhodnější pro Bohemku, jak pro Spartu. A škodní na tom nebudou ani lidé v pozadí tohoto obchodu, kterým Tetteh z velké části patří. Sparta kupuje nejistou budoucnost, hodně nejistou, Bohemka díky tomuto transferu na druhou stranu vytvoří osu mladých hráčů, kteří by ji mohli táhnout. Netvrdím, že to dopadne jak s Plzní v minulosti viz. odložení hráči Sparty, ale pokud dál bude fungovat spojení Hašek a Bohemka, tak by se mohla dočkat v blízké budoucnosti nějakého většího úspěchu. Stejně jako Dominik si nechám jména kompenzace pro sebe, ale moje zdroje uvádí více jak 2 hráče v rámci tohoto přestupu a nebude to s největší pravděpodobností jen o hráčích nových...

  • LukyACS16.6.2018 11:05reagovat

   Ano, vyměnili jsme hodně perspektivní hráče za jednoho neproduktivního a věčně zraněnýho útočníka. Ščasný přišel a už to maká.

   • captain_obvious16.6.2018 11:09reagovat

    Já se celkem děsím, koho tam pošleme. Podle mě by třeba Martin Hašek mohl mít zájem o Břízku nebo Wiesnera, což by mě teda štvalo. Ale na druhou stranu, jestli u těch kluků budeme mít zase nějakou klauzuli o levném zpětném odkupu, tak bych to tak černě neviděl.

    • preceptor116.6.2018 11:18reagovat

     Upřímně, tato jména se ke mně nedostala, i když by mě zájem M. Haška o ně nepřekvapil. Každopádně ne všechno, co půjde do Bohemky, budou přestupy. Sparta by ideálně chtěla všechno do Bohemky na hostování, Bohemka logicky všechno na přestupy. Ty mladý hráče by ještě zaplatit jakžtakž dokázala. Ono se to sejde tak nějak v půlce. Všichni víme, kteří hráči Sparty v Bohemce aktuálně působí na hostování či s nějakou to klauzulí o zpětném odkupu a Hašek rozhodně chce, aby tito hráči pokračovali dál a stejně tak Hašek ví, kteří mladí hráči Sparty by jim mohli pomoci zalepit děravá místa v sestavě nebo nezdvojená tj. útok, střední ofenzivní záložník a levý bek. A MiKa to fakt nebude :D

     • captain_obvious16.6.2018 11:23reagovat

      Pulkrab, Sáček, Civic easy Smích A F. Hašek.

      • captain_obvious16.6.2018 11:23reagovat

       Anebo možná spíš Zizu místo pytlíka.

      • preceptor116.6.2018 11:34reagovat

       S těmahle hráčema by Bohemka příští rok klidně mohla reálně hrát o horní TOP 5. Sparta by byla hodně hloupá, kdyby pustila první 3 hráče, ti by naopak měli dostávat v A-čku mnohem víc prostoru. Naopak F. Hašek je velmi pravděpodobnej a je to přesně ten případ na pomezí toho, jakou formu transferu si představuje Sparta a Bohemka.

       • Sendi16.6.2018 11:39reagovat

        Juliš a Filip Hašek jsou naprosto jasný, ale ten levej bek mi nejde do hlavy, jedině snad Dudl, ale ten neměl zrovna ideální sezonu :)

        • LukyACS16.6.2018 11:54reagovat

         Juliše bych klidně pustil, už je ve věku, kdy by měl Spartu gólově táhnout a na to v současnosti nemá. Navíc je pořád zraněnej. Za mě prodat. Haška bych si nechal. Ovšem pro něj je lepší, když půjde do Bohemky natrvalo a poroste. Sparta by mu zkurvila kariéru.

         • Sendi16.6.2018 12:35reagovat

          už to mam, ten levej bek to bude určitě Holzer :)

       • LukyACS16.6.2018 11:53reagovat

        Haška bude velká škoda, sice potřebuje zesílit, ale má dost velkej potenciál a v Bohemce půjde hodně nahoru.

    • hombre16.6.2018 11:25reagovat

     Tak jestli tam bude klauzule o zpětném odkupu, tak to není vůbec černé. Hašek ty hráče využije a hlavně budou hrát a nebudou leštit lavice, jestli na to budou mít. Klidně bych mu tam šupl 3-4 hráče. U nás to nejde, my chceme výsledky hned a ještě rozehráváme 2-3 hráče......

     Jinak Hašek by měl být u nás a ne v Bohemce, i když chtěl by být vlastně u nás? V tom chaosu?

     • captain_obvious16.6.2018 11:29reagovat

      Já bych tady momentálně Martina Haška nutně nechtěl, protože mám nějaký výhrady, ale do budoucna si myslím, že ho na Letné určitě uvidíme. Dokonce možná i na jiný než trenérský pozici.

      • hombre16.6.2018 11:34reagovat

       Jaké výhrady, jestli se můžu zeptat?

       Kdyby šel Hašek výš, možná by se začalo blýskat na lepší časy.

       • captain_obvious16.6.2018 14:24reagovat

        Já už to tady psal dřív, že jsem fanoušek Hřebíka a tím pádem i jeho učence Haška, ale mám pocit, že ta jejich myšlenka je postavit továrnu na hráče, která bude jako ve velkovýrobě vyplivávat jednoho stejného hráče za druhým + u nich vidím nechuť pracovat s hráči, kteří mají talent, ale mají svoji hlavu. Potom se může snadno stát, že budeš mít v týmu 11 hráčů, kteří rozumí taktice a vědí, co mají dělat, výborné presují, ale ze standardky dáš gól jednou za tři sezóny a v těžkých momentech to na sebe nikdo nevezme, protože to prostě nebudou mít v noze. Zatímco Schickové a jim podobní potáhnou repre, protože je vykopneme a oni přestoupí někam pod nějakýho trenéra-psychologa, kterej se z jejich ega neposere a bude s nimi umět pracovat.

         

        Prostě ten Hřebíkův styl mi přijde jako ”podvol se a slepě následuj, nebo běž do prdele, nemám na tebe čas”, což je blbost, protože někteří z nejlepších hráčů v historii byli problémoví, což je naprosto pochopitelný, když už odmala a pak v každé věkové kategorii vidí, že svoje vrstevníky převyšují o parník.

         

        Jinak nemám výhrady proti Hřebíkovi ani Haškovi.

  • Jarošík16.6.2018 11:23reagovat

   Ahoj, já tohoto hráče neodsuzuji, ale přijde mi náladovej a musí hooodně makat aby nezvlčel. Každopádně ja bych tohoto klučinu koupil, zkusil ho v létě v přípravě a když se nechytne, tak zpět hostovat tam kde to zná - Bohemka a posléze zpět do acs. Ono tenhle způsob by byl asi nejideálnější. Něco jak os Vukou, který pokdu se nechytne tak holt prodat.

   • preceptor116.6.2018 11:45reagovat

    Nejde jen o to, jestli je náladovej, ale i jakej má charakter. A to fakt nemluvím o hodnocení alá Konečného rentgen. Tetteh je výjimečně nadanej fotbalista, to co dovede on - zejména zpracování, technika vedení míče, pokrytí balónu - v lize v takové kvalitě nemá možná nikdo. Pokud si všechno sedne a bude zdravej, což bude hodně klíčový, tak se ve Spartě také moc dlouho neohřeje. Ale všímá si někdo i jiných věcí, než jsou fotbalové kvality či nedostatky? A že i těch nedostatků fotbalových má i Tetteh dost např. hlavičky, výběr prostoru, neefektivita v zakončení. Mnohem víc než tyto nedostatky mně vadí třeba to, jak se oslavuje, či spíš neoslavuje góly svých spoluhráčů. Podívejte se např. na vyrovnání Bohemky ve Zlíně v poslední minutě zápasu, pamatuju si to hlavně proto, že gól dával mladej Hašek. Reakce Tetteha je prostě divná. Toto sou věci, kterých si třeba já všímám víc než to, jestli mu vyjde či nevyjde střela nebo klička.

    • johnny116.6.2018 12:00reagovat

     Zajíci se počítají až po honě. Je potřeba ho vidět hrát za Spartu, dřív se nedá nic hodnotit. Třeba ho to v Bohemce nebaví a ve Spartě bude zářit, anebo třeba taky ne. Těžko teď říct. Dovedl bych si ho představit hrát jak s Pulkym tak se Šurym, každý z těch tří je jiný typ útočníka a to by mohlo být dobré.

     • preceptor116.6.2018 12:15reagovat

      To 100%. Tetteha neodsuzuji, spíš se zamýšlím na tím, jakým způsobem a jak detailně Sparta vybírá posily a co všechno o nich ví před podpisem smlouvy a co všechno pro ni je důležitý a co ne. Jak jsem psal v prvním příspěvku, myslím si, že tento přestup bude aktuálně výhodnější spíš pro Bohemku než pro Spartu ve smyslu posílení kádru jako takového. Každopádně pro Spartu by Tetteh mohl být terno v budoucnu, mohl by odejít za astronomickou částku. Hlavně ať se najde někdo, kdo se mu bude věnovat jak Hašek, je potřeba s ním pracovat nejen na tréninku, ale zejména po něm. Zdraví a hlava budou klíč úspěchu. Je to risk, ale i za tu cenu (hráči + cash) asi pořád přeci jen ještě akceptovatelnej. Pokud by měl střelecky úspěšnou následující sezónu, už by byl v rámci ČR nekoupitelnej .

      • johnny116.6.2018 12:50reagovat

       Mě tedy Ščasný ani Hapal přílišným optimizmem nenaplňují. O posilách rozhoduje jakási rada asi 7 lidí, což je totální nesmysl, protože se tím rozmělňuje zodpovědnost (o to asi jde) a Křetinský na to kouká a cáluje to.

75986 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha