Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Dva detaily

  Moribundus4.1.2019 6:52reagovat

  Tomáš Rosický, byl hodně nervózní, zaháněl to humorem, děláním blbého/hluchého (nekdy ale neslyšel protože ještě přemýšlel nad předchozí otázkou, nebo byl prostě hluk z fotoaparátu), aby nahnal čas na diplomatickou odpověď, a častým opakováním, ”jak už jsem říkal”. Díky tomu toho také dost pustil, ať už verbálně, tak i, pro pozorné, emocionálními úniky v obličeji.

   

  Dva detaily tady ještě nezazněly:

  1. Tomáš dementoval Rumunský tisk, za všechny sdělil příběh Chipcia, ale u Stancia zmínil, že se k některým zprávám bude muset vyjádřit Nico sám. Tím naznačil, že Nicova nespokojenost, uvedena v médiích, měla reálný základ. Doprovodil to gestem, které se užívá, když se dva kamarádi hádají a já se do toho nechci plést. (Buď fanoušci vs. Nico a nebo Ščasný vs. Nico a nebo obojí.) Minuta: 14:17

  2. Rosický obhájil Ščasného, za první polovinu jeho trenérského působení. A věří, že se servisem (česká kostra, kvalitní lidi) a novými asistenty se dostaneme do Evropy. V minutě 25:14 řekl, že tito asistenti mají ”dobrej potenciál, aby jednou mohli být hlavní trenéři.” Doprovodil to výrazem blahosklonnosti směrem k novinářům. Jakoby dával informaci senzacechtivému tisku navíc.

  Když tedy spojíme, že Tomáš Rosický sdělil že ”Zdeněk Ščasný má dostatek zkušeností aby..” + ”..aby jednou mohli být hlavní trenéři” tak se nám zřejmě rýsuje plán na obsazování trenérské pozice ve střednědobém horizontu. ( Alias zkušený Diktátor v čase, kdy je potřeba okamžitá intervence, později systematická práce demo- a meritokratů.)

  Tomáš Rosický, ze svého naturelu, bude určitě chtít, aby se Sparta, podobně jako s Pepou Šuralem, rozešla i se Zdeňkem Ščasným důstojně. Nehledě na fakt, že to byl jeho trenér a později i mentor, co by učně na SŘ. Teď spekuluji: Ščasný by asi musel výrazně neuspět i s tím zmíněným servisem, aby to podle Rosického bylo fér, ale současně by asi i slušně čekal až si Ščasný najde jiné angažmá - výpověď dohodou.

  • Jarosik3214.1.2019 7:04reagovat

   Za sebe musím říct, že Rosický udělal v komunikaci s médii určitý posun kupředu! Ano stále tam obavy, nervozit a menší uhýbání je, ale tak učí se a v této funkci je mladý, myslím, že do roku to bude o 100% lepší! Myslím, že na to má pokud bude držet koule pevně v ruce a nepose...re se z hráčů, kompetencí a toho vyhodit někoho a říct mu to do očí - na tomhle musí umět zapracovat.

   Tvé detaily a dotazy:

   Vidím to tak, že Rosický postupně realizuje své plány a nechtěl nedůstojně odkopnout Ščasného, podle mě Ščasný na jaro odejde, možná Hornák jak Rosa řekl, že oba asistenti mají potenciál stát se hlavními trenéry, tak třeba uvažuje o jednom z nich do hlavní funkce trenéra acs! Uvidí se! Ale vnímám to tak, že určitě půjde cestou ČR - tak že hráči sice budou přicházet z ciziny, ale jen to hodně dobré a s potenciálem a ne za penězi, ale za kariérou! Z čr sem budou chodit hráči nadále a to hlavně! Trenér: bud někdo z řad sparťanských, jak už jsem psal, nebo to bude někdo z ligy, ale zahraničí určitě už ne! Tak že se odbočuje od internaciolizace a Rosický to jasně řekl.

   Stanciu: ano zklama, popravdě i mě. Rumunům se nedá věřit!!! Lhal všem a jeho srdcařské slova smetla jedna supr smlouva z Egyptu na zem! Tak že jen ukázal, že krásně mluví do médií, ale spartu má v pr....! Nevím co se stalo v týmu, zda s hráči nebo trenérem neshody, ale v létě už tu asi nebude! Pokud ale nepřijde Trávník, Dočkal nebo někdo podobný a Stanciu v létě odejde, tak kdo bude hrát desítku nevím, Kanga? Ten by se hodil, ale jen tehdy, kdy začne spolupracovat!!!

   Šural - ten odejde 100%

   Vácha - Pulkrab: tihle dva dle mého maj odejít, Pulkrab dostal šancí v acs už dost a nic nepředvedl, tedy kromě bojovnosti, Vácha nemá na prvních 5 týmů v lize, nechápu to, ale zase je to asi maskot do kabiny a spartan a Rosa tam chce i nejake ukecané pohodáře, ale herně nechápu proč zůstává...

   Celkový dojem mám takový, že Rosa ví co chce s acs udělat, jakým směrem se ubírat, jen vše to chce postupně a časem, nechtěl dělat razantní řezy nyní, ale do léta jistě nastanou!

   Můj tip je takový, že: hlavním trenérem do léta bude Horňák po propuštění Ščasného v půlce jara, kdy se mu tolik nebude dařit, bud v létě Hornák zůstane a nebo dojde nový čr trenér z ligy, kádr se doplní o hráče z ligy a spartany + čr hráče a jen decentně budou k vidění nákupy ze zahraničí. Postupně se pozbavujeme hráčů s velkými platy z ciziny!

    

    

   • Jarosik3214.1.2019 7:17reagovat

    Jinak z rozhovoru usuzuji, že útočník k nám určitě nepřijde a že šanci dostanou mladí plus sparťani, což je na jednu stranu dobře, ale na druhou mě mrzí Jusuf, ten je fakt dobrý. Ale tak třeba v létě přijde Komlichenko :DDDD

    Každopádně nikde není psané, že Kadlec, Drchal, Hložek se nechytnou, ale také že chytnou.

    Pulkrab už šance dostal a nic, tak tam jsem docela záporný. Tetteh je jistota.

    Vidím to na příchod stopera, levého beka a jeden středopolař či křídlo.

  • Shaemi4.1.2019 7:18reagovat

   Já kdybych tu tiskovku měl popsat jedním slovem, tak bych řekl: ”rozpačitý”. Obrovská nervozita Rosického, z toho plynoucí mediální a prezentační kiksy, říkání interních věcí, které asi měly zůstat v kabině, nebo stálé opakování již řečeného. Ale to se vychytá, jakmile bude mluvit častěji.

    

   Mě zaujala ještě jiná věc. Třeba by mi ji mohl nějaký insider vysvětlit. A sice, že nejednáme s týmem Dočkala. Takže ho buď nechceme, nebo necháváme vyvázání ze smlouvy jen na něm. Kde je pravda?

   • Jarosik3214.1.2019 10:19reagovat

    Shaemi......co jsem slyšel, tak v Číně se mění vedení a proto měla být veškerá jednání pozastavená, jinak s Dočkalem jsou téměř domluvení Úsměv

   • honzaspartan4.1.2019 13:36reagovat

    Necháváme na něm

  • alen4.1.2019 7:37reagovat

   Tomáš Rosický je čestný, mám obavy jak ustojí intriky. Ščastný v tomto prostředí byl jak ryba ve vodě. Bez sebemenšího zaváhaní dokázal potopit hráče, jen aby si zachránil kůži. Názorně to prokázal na Šuralovi, kde po nástupu „srdcaře“ Stancia začal s Pepou vymetat různé pozice a protlačoval průměrného hráče Stancia. Bojím se kdy Rosického zlikviduje vedení + naši „srdcaři“ a bulvár.

   • Funin4.1.2019 7:48reagovat

    no jistě Pepa je oběť, von za to nemůže, že hraje tužku, za to mohou fanoušci, trenér a Stanciu.

    • alen4.1.2019 8:22reagovat

     Funin, nauč se číst a pak pochopíš co jsem napsal. Ještě jednou: pokud jakéhokoliv hráče začne stavět trenér na pozice, které mu nesedí , nehraje se týmově (to začal tvrdit Šural) tak ho tím znemožní , ale to asi „expert“ tvého formátu nepochopí . Stanciu hrál na sebe a papouškuje o týmovosti.

     • Funin4.1.2019 8:38reagovat

      není pravda, když nastupoval v základu, hrál na hrotu, což je jeho pozice. Až když ho posadil na lavičku, tak ho střídal občas za křídla, ale to nic nemění na tom, že hrál na hrotu tužku a proto přestal hrát.

     • Vee4.1.2019 8:40reagovat

      Jen rada - zkus odložit svoje sympatie/nesympatie a podívat se na tuto problematiku ještě jednou.

  • Jereacs4.1.2019 8:00reagovat

   Mě se zdálo že nějaký odpovědi měl do předu nachystaný protože se občas kouknu do papírů co měl u sebe.

   • Moribundus4.1.2019 8:09reagovat

    Ano, přesně tak.

   • Jarosik3214.1.2019 10:21reagovat

    Ano to měl, z 80% se tiskovka vždy předem domlouvá na tom, co se můžou a nemůžou ptát a jak...dle toho je pak připravený ředitel, hráč, trenér s daným podkladem pro případné reagováníÚsměv

 • Vsuvka

  Cherry4.1.2019 0:53reagovat

  Díl Show Jana Krause s Prachařem je fakt perlička. Super sranda jak ze Slávie tak ze SpartySmích

   

  Kdyby někoho zajímalo: https://www.youtube.com/watch?v=eDGgBPmd_fs

 • DK

  denny3.1.2019 23:05reagovat

  Křetinský dokázal za 14 let, navzdory obrovským investicím, poslat Spartu do kelu způsobem nevídaným. Jsme unikát a nebo ještě někdo znáte podobný případ někde v Evropě?

  • Zinedine Messinho3.1.2019 23:06reagovat

   Anzi Machackala a Kerimov

  • Brian Pricke3.1.2019 23:07reagovat

   No, právě jsem dokoukal zápas City. Zajímavé porovnání.

  • Jereacs4.1.2019 4:48reagovat

   Ac Milan, Monako, Anzi atd.

 • Yusuf ve Slavii

  Zinedine Messinho3.1.2019 23:02reagovat

  At si tu bahrajnskou s***i nechají. My mame Benjiho, Drchyho, Hlozu👍

   

  Nepotřebujeme hrace z podprumerneho Bahrajnu. Zadny zazrak to nebude. Jen se mu ted darilo ale nikde neni psane ze se mu bude darit i za pul roku

  • waaw3.1.2019 23:14reagovat

   Myslim, ze spolehlive funguje, kdyz nekdo napise podobny blabol, tak ze zmineneho fotbalisty je pak velmi podareny nakup

   • Zinedine Messinho3.1.2019 23:16reagovat

    Nefunguje

  • majtin3.1.2019 23:20reagovat

   No tak nechápu proč ho urážíš. Problém je spíš v lidech co ho nevytipovali/nepřivedli.

   Tenhle přestup mě štve - sledoval jsem hodně zápasů Bohemky a velice na mě zapůsobil. Velice technický hráč, navíc nejen efektní,ale i efektivní, velice nápadité přihrávky do šancí, solidně rychlý a na svou postavu velice dobrý hlavičkář i úspěšný v soubojích. Navíc mi přišel skromný s ochotou na sobě pracovat. Prostě hráč na kterýho jsem se každej zápas těšil, takovejch v lize fakt moc není. Tak už se těšit nebudu, Slavie to udělala tak, jak jsme se tu shodli, že by to bylo nejlepší - nechat na jaře hostovat v Bohemce.

  • pubi3.1.2019 23:35reagovat

   Ty si fakt úplně blbej. Smích

  • acs193.1.2019 23:56reagovat

   Co vím, neměl k nám daleko, avšak další hráč, kterého nám přetahla Slavie. Dobrá práce, Rosa asi vycítil, že si není jistý a z jednání odešel. SmíchSmích

   • celík4.1.2019 8:55reagovat

    Slavia je v přestupové politice tři parníky před námi. Všude jsme pozdě a pak tady kňouráme, že jsme o hráče Jus. z Bohemky neměli zájem. Není to pravda, chtěli jsme ho moc, ale přišli jsme s křížkem po funuse. Stejně to bylo s Coufalem i s Králem.Jsme amatéři a proto jsme tam kde jsme!

 • Největší posilou

  ajosek3.1.2019 22:55reagovat

  Sparty by bylo,kdyby fanoušci a hráči začali konečně táhnout za jeden provaz!

  • acs193.1.2019 22:57reagovat

   Stačí aby skončil ZŠ a amateri ve vedeni a myslím, že bychom se zase spojili ÚsměvÚsměv

   • xhurv3.1.2019 22:59reagovat

    Myslím, že určitá část ”fanoušků” si vždy najde svého otavu, scasneho, Kotalíka... Jsou lidi kteří potřebují na něco neustále nadávat.. Neutrální

 • Nico

  LordFargon3.1.2019 21:53reagovat

  Případ Nicolae Stanciu, nabídka z Egypta a postoj

  @ACSparta_CZ

  má celou řadu dalších souvislostí, dějových linek a skutečností, které vysvětlují, proč se klub rozhodl hráče neuvolnit. Celý příběh v zítřejším vydání

  @DenikSport

   

   

  • Evola18933.1.2019 22:24reagovat

   Rozhodující je postoj hráče. Zachoval se jako zrádce, který zklamal důvěru sparťanských fanoušků, a podle toho by s ním mělo být i nakládáno. Vyřadit z týmu a nechat ho trénovat individuálně.

   • petr1373.1.2019 22:26reagovat

    Bez se probehnout ven, je tam zima, tak pomerne rychle vychladnes.

    • Funin3.1.2019 22:28reagovat

     by me zajimalo, ci novej nick to zase je

     • petr1373.1.2019 22:28reagovat

      Muzeme si bejt jisti, ze nejakyho trotlaSmích

     • xhurv3.1.2019 22:31reagovat

      Předpokládám že to je offwhite... Jaký jiný idiot by toto mohl napsat?!

      • petr1373.1.2019 22:33reagovat

       Offwhite ale neni idiot, je to jen megaotravnej troll.

       • xhurv3.1.2019 22:36reagovat

        Sorry, ale tím jak se chová, ze sebe dělá idiota... Nebo to vnímáš jinak?

        • petr1373.1.2019 22:41reagovat

         Jo to samozrejme jo, ale pokud budu brat idiota jako hlupaka, tak on hlupak neni. Dela si celou dobu prdel. Nechapu ovsem, jak ho to muze bavit tak dlouho.

       • thomasd863.1.2019 22:42reagovat

        Ne to neni idiot...jen xenofob, clovek s obrovskym osobnim mindrakem a extremni nacionalista...

        • petr1373.1.2019 22:42reagovat

         Ale hovnoSmích

         • thomasd863.1.2019 22:46reagovat

          To je muj nazor, muzes s nim klidne nesouhlasit ale to je tak vsechno

          • petr1373.1.2019 22:47reagovat

           To mas pravduÚsměv

           • thomasd863.1.2019 22:50reagovat

            Ja vim Smích ne sranda...jak tipujes jaro? Ty byvas vzdycky optimistickej, 5ed by se to celkem hodilo Smích

            • petr1373.1.2019 22:54reagovat

             Zatim nevim, podle me potrebujeme posilit. Pokud prijde Dockal a nejakej dobrej stoper, tak se hodne zvedneme.

             • 71FM3.1.2019 23:00reagovat

              Stačí Dočkal a Brabec.

              • petr1373.1.2019 23:04reagovat

               Ja bych se u tehle dvojice nezlobil.

            • xhurv3.1.2019 22:55reagovat

             +1

      • Jerababa3.1.2019 23:00reagovat

       Je to von, ten styl psaní a stejný mekty.

   • Hory3.1.2019 22:28reagovat

    Neztrapňuj se. Tohle by mohl napsat pouze člověk s jednociferným číslem své inteligence.

   • xhurv3.1.2019 22:33reagovat

    A jak se díváš na odchody srdcaru Krejčího, kaderabka, koubka a mohl bych pokračovat dál... Ti všichni šli za lepšími penězi, místo aby prokázali svoji loajalitu ke Spartě a zůstali v klubu... Smích

    • Evola18933.1.2019 22:40reagovat

     A někdo z nich těsně před odchodem mazal fanouoškům med kolem huby, že je to velký srdcař, který tady zůstane, dokud nevyhraje trofej? Mně nevadí, že je Stanciu prodejný žoldák, který se klidně pro pár dolarů půjde zakopat do islámského státu, ale to jeho pokrytectví. Hraje si na velkého sparťana a přitom je to bezcharakterní nicka.

     • Vee3.1.2019 22:44reagovat

      Nick Ebola 1893 by více sedl na hrnec.

     • xhurv3.1.2019 22:45reagovat

      Co píšeš zní jako zajímavé hodnoceni. Taky jsem z toho byl zklamanej. Ale rozhodně nebudu někoho koho v podstatě neznám a neznám duvody které ho k tomu vedly, pomlouvat s nazývat nickou.

     • thomasd863.1.2019 22:45reagovat

      Sebiku, ze te to furt bavi...

     • xhurv3.1.2019 22:47reagovat

      A ještě jedna věc. Mnohem víc je mi sympatictejsi kanga, který neleze do prdele fanouškům jako např sural nebo plavsic. Ale je to hráč, který dře a udělá pro úspěch vše.

      • Vee3.1.2019 22:51reagovat

       +1

      • petr1373.1.2019 22:52reagovat

       Super a nemohl by si teda pro uspech taky vyndat hlavu ze zadku a prestat si nechavat dat nesmyslny karty? Jo a taky nestrilet z nesmyslnejch pozic, ale nahrat lip postavenymu spoluhraci. To je vse, dikyÚsměv

       • xhurv3.1.2019 22:58reagovat

        To máš s ním tak velký problém? Údiv

        Btw, kdybych uměl zařídit věci typu dostávat min karet, zařídil bych rovnou abychom získali víc bodů Smích

        • petr1373.1.2019 23:02reagovat

         Ja s nim nemam zadny zasadni problem, kdyz hraje, tak je to vetsinou fajn. Ale stat za podzim 5 zapasu je sileny. A z nesmyslnejch pozic obcas strili, i kdyz mam pocit, ze v tomhle smeru uz sel do sebe.

       • thomasd863.1.2019 23:02reagovat

        Taky napis ze radu karet dostal nesmyslne...a rada karet byla na nej neudelena, chce to napsat a i b ...

        • petr1373.1.2019 23:07reagovat

         Ale to je vec rozhodcich, s tim asi Kanga na rozdil od svejch karet nic neudela

        • xhurv3.1.2019 23:10reagovat

         +1

      • Cherry3.1.2019 22:53reagovat

       Tanga je hráč, který nemá potřebu si hrát na Sparťana a podlézat kotli, ukazuje to na hřišti, že si dres Sparty zaslouží.

       • 71FM3.1.2019 22:57reagovat

        Rudá jak na drese, tak i v zápisu u rozhodčích! Správný Sparťan!

        • xhurv3.1.2019 23:01reagovat

         MF17, vítej zpátky... 🤮

     • Jerababa3.1.2019 23:14reagovat

      Tak sotva jsi dostal ban, jsi tu zase s kafemlejnkem. Člověče ty jsi nemocen až postižen nějakou úchylkou.

      Snažíš se dost trapně tady rozjet kampaň antiStanciu.

      Na sparťana si tady hraješ ty, nicko.

      Kdysi ty tvoje kraviny byly aspoň úsměvný, teď už je to jen taková trapárna.

  • waaw3.1.2019 22:54reagovat

   Ze na toho E-vola vubec reagujete.....

 • Ostuda

  lotarr3.1.2019 21:47reagovat

  Tak sem si přečet pár věcí tady na foru a je mi blbě hlavně z pár lidí namátkou třeba z Enkoffa kterej nazve celej národ přizdisráčů, sviní a nevim co ještě.Jak někdo takovej může odsuzovat někoho že hodí nákou nadávku na trenéra a pak napsat to co napsal.Navíc nevěřim že ty nádávky na Itala náký byly.Jestli se stydíte bejt Češi tak se seberte a jděte někam do hajzlu.Prominte že sem to sem napsal ,ale musel sem.

  • petr1373.1.2019 21:49reagovat

   Enkoff byl hysterickej a tys mu oplatil stejnou minciÚsměv

   • lotarr3.1.2019 21:55reagovat

    A z čeho byl hysterickej že Rosický řekne že někdo někde nadával na trenéra?Nejspíš toho Itala sám poslal někam a ted se bude omlouvat za národ.

    • petr1373.1.2019 22:06reagovat

     To se ptej jeho, ne mne. Ja hysterickej nejsem, protoze mne takovy veci nijak neprekvapujou. Idiotu je obecne dost a ve fotbale je ta koncentrace zvysena.

  • Lobrock3.1.2019 21:56reagovat

   Vzdyt má naprostou pravdu, ostatně výsledky voleb ukazují, že minimálně polovina národa jsou úplný idioti.

   • lotarr3.1.2019 22:11reagovat

    A ty si v jakej polovině u těch co maj pravdu nebo u těch idiotů.

    • petr1373.1.2019 22:15reagovat

     Lobrock je sice obcas prudsi povahy, ale jinak to idiot neni. Za to ty se nam tady nejak vybarvujes, doposud jsi budil dojem celkem normalniho cloveka.

     • lotarr3.1.2019 22:21reagovat

      Tim sem nechtěl říct že je idiot to bych si nedovolil já jenom že psal že polovina nemá pravdu tak mě to zajímalo. A jinak sem tady nikdy nenapsal žádnou nadávku na nikoho a ani na spartu i když ji nefandím, ale tohle mě prostě nasralo.

      • petr1373.1.2019 22:25reagovat

       Ale on nepsal, ze nekdo nema pravdu, jen, ze vysledky voleb dokazujou, ze je v CR spousta idiotu, coz je.

       • lotarr3.1.2019 22:27reagovat

        Fajn tak už toho asi radši necháme :)

        • petr1373.1.2019 22:30reagovat

         Jak je libo.

  • Buritos143.1.2019 21:57reagovat

   Je nutný zmínit 2 věci.

   1-proč by o tom mluvil, když by to nebyla pravda

   2-Rosický přece jen párkrát byl i na lavičce a odtamtud to může být slyšet dost dobře.

  • Tazmen3.1.2019 21:59reagovat

   Nová doba, seshitec tady bude vyhazovat sparťana z e-sparty.

   • Funin3.1.2019 22:05reagovat

    já myslím, že ho vyhazuje z ČR a né z e-sparty :)

    • petr1373.1.2019 22:11reagovat

     Dela z nej migrantaSmích

  • xhurv3.1.2019 22:35reagovat

   Jinými slovy říkáš, že Rosický lže, hm?

 • Za tratí

  acs193.1.2019 21:37reagovat

  Mají nové sponzory- PUMU a Sportisimo. To jsem zvědavý, co vyvedou s dresy. Úsměv

  • vitamin3.1.2019 21:50reagovat

   Ono u Slavie a Sparty toho s dresy moc vyvádět nejde. Leda tak s venkovníma

   • acs193.1.2019 21:51reagovat

    No právě jsem zvědavý, co vymysli jiného oproti umbru Smích

  • Pouzar113.1.2019 22:01reagovat

   U nás je jistotka podobnosti s Libercem nebo nějakým týmem z Ruska Smích

 • Strama

  jakub23113.1.2019 20:24reagovat

  Kdo a co prosim vas rekl na jeho adresu? Diky

  • petr1373.1.2019 20:37reagovat

   Možná tohle, co řeknu, je na jinou debatu o českém fotbale, ale když tu působil trenér Stramaccioni, nemusíme hodnotit jeho kvality, každý ví, jak to dopadlo...“

    

   Ale?

   „Jakmile se vyjadřoval o českých fotbalistech, prostředí, trenérech, tak vždy s velkým respektem. Kamkoliv jsme přijeli ven, tak mu všichni brutálně nadávali. Někdy i členové realizačního týmu soupeře a dokonce i v italštině. Tohle já nechápu. Když se podíváte, kam se celá situace hrne, že hlavním problémem jsou cizinci. Ano, jsou problémem, ale protože jich máme v týmu spoustu. Kostra by měla být česká, bez debat. Podívejte se však na český fotbal v kostce. Kolik máme trenérů v zahraničí? Jak se daří českým hráčům v zahraničí? Mají tam obrovské problémy, jakmile jdou ven. Tak co si tady chráníme? V čem jsme tu speciální, že tu nechceme cizince? Oni nejsou problém, problém je, když je jich plná kabina. Když sem budou chodit hráči, kteří se chtějí dál zlepšovat a chtějí něčeho dosáhnout, tak problém žádný není.“

   • Brian Pricke3.1.2019 20:44reagovat

    Počkat, ono se tu celou dobu fakt řeší tohle? Smích

    • petr1373.1.2019 20:46reagovat

     Ja nevim, jen jsem vyhovel jeho prani

     • Ferry3.1.2019 20:55reagovat

      Těm kreténům z cizích realizáků bych rozbil hubu.Tohle se na profi úrovni prostě nedělá.Ale odsuzovat za to celej národ nechám radši bez komentáře.

      • roudnickýmourinho3.1.2019 21:02reagovat

       Nevěřím tomu, že mu nadávali z cizích realizáků a ještě v italštině.

       • thomasd863.1.2019 21:25reagovat

        Tak Rosa si urcite bude spinit jmeno, kdyby to byla lez tak to nerekne

       • Tazmen3.1.2019 22:00reagovat

        Na Šádka to pasuje.

      • petr1373.1.2019 21:37reagovat

       A to myslis na Rosu, nebo na nektery hystericky vylevy tady?

     • jakub23113.1.2019 21:14reagovat

      Diky

 • Stanciu

  petr1373.1.2019 20:09reagovat

  Ja dokazu v klidu pochopit, ze by chtel odejit, kdyby ho fakt chtel treba ten Gladbach. Ale jestli chtel opravdu jit do Egypta, tak neni normalni.

  • spartas3.1.2019 20:11reagovat

   Trénovat pod Ščasným se prostě nedá vydržet.

   • petr1373.1.2019 20:16reagovat

    Zatim to nic nebylo, ted budou bezky a behani ve snehu s dvanactikilovejma vestama a medicinbalama.

    • spartas3.1.2019 20:23reagovat

     Největší mentální medicinbal je rybář z Roudnice.

     • petr1373.1.2019 20:31reagovat

      Kdo ho dokaze unest, posili ho to. Slaby kusy odpadnou

      • spartas3.1.2019 21:07reagovat

       Bohužel se ve Spartě pod ním asi teda nachází jen slabší kusy.

       • petr1373.1.2019 21:36reagovat

        Ne vsichni, ale mame jich bohuzel vic nez dost

        • spartas3.1.2019 22:47reagovat

         Vycházím z toho, že se pod ním nezlepšil nikdy nikdo.

  • daweee3.1.2019 20:15reagovat

   To je práce Prodanovy. A Stanciu rozhodne raketovej inženýr není, to sis snad nemohl myslet.

   • petr1373.1.2019 20:18reagovat

    Tak raketovi inzenyri hrajou vetsinou fotbal az po praci. Jinak je mi uplne jedno, ci je to prace, jen opakuju, ze pokud to chtel ve svym veku podepsat v Egypte, tak je blazen.

    • daweee3.1.2019 20:23reagovat

     No jasne, je to zakopani se a rezignace na kariéru. Jenže já se trochu bojím, ze pod Zdeňkem to reálné muže cejtit úplně stejně. Dokážeš si představit, jak moc z ty naši sracky musí bejt takhle kreativní a kvalitní hráč otravenej?

     • petr1373.1.2019 20:28reagovat

      Ja jsem zase otravenej z toho, jak pravidelne ve 2.puli slape vodu.

      • daweee3.1.2019 20:30reagovat

       Ahoj tema, kam jsi mi uteklo?:))

       • petr1373.1.2019 20:34reagovat

        Hraci dostavaj zaplaceno za to, aby hrali fotbal. Predpokladam, ze Stanciu dostava mesicne zhruba tolik, co celej kadr Pribrami. Maji si hledet v prvnich svych vykonu a ne byt z neceho otraveni.

        • daweee3.1.2019 20:36reagovat

         Meritum tvyho příspěvku bylo, ze nechápeš, ze by teď Nico chtěl přestoupit ze Sparty do Egypta, ne o jeho výkonnosti. Rikam ti, ze v kontextu současný situace Sparty a neocekavani progresu už to tak nenormální tomu hraci připadat nemusí.

         • petr1373.1.2019 20:42reagovat

          Meritum myho prispevku bylo, ze bych chapal jeho touhu prestoupit. Ovsem jit do Egypta by v jeho situaci byl uplnej nesmysl. Vzdyt ten hrac je furt mladej, je to hvezda rumunsky repre.

           

          Spis si ale polozme otazku, proc se neprosadil v Anderlechtu a proc ted evidentne nema lepsi nabidku nez vylizanej Egypt? Za tohle asi Scasny nebude moct.

          • johnny13.1.2019 20:46reagovat

           Jo Ščasný je výbornej, proto se dívám a sračkoidní fotbal už tři roky.

           • petr1373.1.2019 20:50reagovat

            Myslim, ze nikdo netvrdi, ze je Scasny vybornej.

            • wilathewarrior3.1.2019 21:02reagovat

             oni bohuzel poouze nechapou tvuj argument.

             • daweee3.1.2019 21:08reagovat

              Wut wut? Kde s jeho argumentem polemizuju?

          • exupery3.1.2019 21:04reagovat

           Nabídl ti někdo ranec za cestu k moři v situaci, kdy sis neměl na sídlišti s kým ťuknout?

           • petr1373.1.2019 21:46reagovat

            Zhruba takhle popisuje realitu Jaromir SoukupÚsměv

            • exupery3.1.2019 22:43reagovat

             Tak aspoň víme, kde bereš ty uplně jasný rovnice ”hraju fotbal - platí mě - nemám co být otráven - chci do egypta - nesmysl”.

      • rimidalv3.1.2019 20:54reagovat

       Bohužel má Petr pravdu. Při vší úctě k jeho kvalitám - dosud fungoval jako hráč na jeden poločas.

  • LordFargon3.1.2019 20:17reagovat

   Já myslím, že se to moc hrozí a je to jen důsledek Křetínskýho ery( potažmo poslední rok, kdy je u žezla Zdenda).

    

   Kdyby Nico chtěl odejít, a jak Rosa říkal, pro něj je důležité, co říká hráč a kdyby z něj Rosa něco vycítil, tak by neprošel tím, co Rosa při svém nástupu naznačoval, co každý hráč musí splňovat ...

  • Hory3.1.2019 20:24reagovat

   A Dočkal je normální, když odešel do Číny? Co si budeme povídat, Sparta je ve srackach, trénuje nás dál trenér, pod kterým ti hráči neví, co hrát, tak proč by tady měl chtít zůstávat? Kdybychom hráli poháry, tak by zde byl rozhodně rád, ale hrát o třetího fleka v české lize? To je ztráta času. Za ty sracky si může vedení samo a my nyní musíme jen věřit, že to dá Rosa postupně do richtigu. Nicovi nic nevyčítám, naopak se na nej na jaře opět těším. Jsem však zvědav, jak tu zálohu poskládáme (hodně bude záležet na tom, zda přijde Dočkal).

   • petr1373.1.2019 20:30reagovat

    Jenze Dockal odesel do Ciny v okamziku, kdyz uz bylo jasny, ze nikdy zadnou super nabidku nedostane. Dostal absurdne vysokou nabidku on i Sparta. To se vubec neda srovnavat.

    • Má Ra3.1.2019 20:35reagovat

     +1

    • johnny13.1.2019 20:37reagovat

     Ale dobří hráči jsou pod našim trenérem Neščasní, s tím nic neuděláš.

     • petr1373.1.2019 20:43reagovat

      Ja bych si tim nebyl tak jistej.

82417 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha