Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kanga

  robinkuha3.4.2018 17:06reagovat

  Pokud Kanga vyklusává a nevrací se jde o lenost, vyřešil bych to jednoduchým trestem, Kanga bude jeden den v týdnu makat zadarmo u Ščasnýho na poli a na příkazy bude odpovídat ”ano Pane”. Musí se přitvrdit.. (nehledejte v tom rasismus).

  • Moribundus3.4.2018 17:10reagovat

   Jasně a Ben Chaim do plynárny, Štětina do vepřína, Hovorka to Telecomu a Ščasný do Ašrámu.

  • thomasd863.4.2018 17:55reagovat

   Nechapu jak takovej zmrd jako ty , uz davno nedostal ban,

 • vedení prý zasedne a bude to řešit

  kilovolt3.4.2018 16:28reagovat

  tak na co se můžeme těšit?! SmíchSmích

  • spartas3.4.2018 16:38reagovat

   na nic

  • Paspartu3.4.2018 16:55reagovat

   Co by si chtěl řešit? Peníze chodí jak mají. Všude panuje spokojenost. Že nejsou výsledky? To je fuk. Peníze se vyperou a o to jde. Že fanouškům něco vadí? No a co. Je to chudá lůza, která si zakřičí bude to v pohodě.

  • Paspartu3.4.2018 16:56reagovat

   Jo pokud by se rozbil kávovar, tak to by asi krizová rada zasedl.

   Ale kvůli bodům se přece nikdo nebude vzrušovat.

  • asgard333.4.2018 17:31reagovat

   Asi jako na Danečkovu kabelčičku s neexistujícím obsahem,tzn. na nic podstatného.

  • Lakedaimón3.4.2018 17:55reagovat

   Tak vzhledem ke ”kompetentnosti” vedení, můžeme očekávat jenom nějakou píčovinu, něco jako:

   Křetinský: tak pánové, co hodláte udělat pro to, abychom začali v lize dominovat a především zajistili postup do evropských pohárů?

   Rosický: oproti tomu co jsem zažil třeba v Dortmundu jsou tady některé věci v trénování týmu nastavený špatně, proto navrhuji aby ... (do řeči mu skáče Ščasný)

   Ščasný: myslím, že Spartu trénuju kvalitně, teda pardon Pavel Hapal jí trénuje (křiváckej úsměv). Ale co tady chybí, je lepší atmosféra v kabině, tím myslím hiearchii. To nám tady rozesral makarón a některý chytráci jako Kanga maj problém pochopit, že se maj přizpůsobit a makat pro tým. Proto jsme spolu se zdravým jádrem hráčů v kabině došli k závěru, že je potřeba přivádět hráče nejen na základě kvality, ale hlavně aby zapadli do party, i proto se vrátil Lukáš Vácha. A zlepšení nálady se již brzy jistě projeví i na výsledcích. Takže do konce měsíce Vám pane Křetinský náš tým skautů nabídne seznam zejména českých hráčů, které bychom do příští sezóny chtěli koupit. Budou jistě přínosem a navíc nás finančně nezatíží.

   Křetínský: no ale ta cesta internacionalizace ...

   Ščasný: při vší úctě, ale Vám ten poslední půlrok nestačil? Česká kabina je specifická. Jsem fotbalový odborník s mnohaletými zkušenostmi a vím co dělám. A navíc, by bylo fér, abych stejně jako pan Stračatela dostal šanci delší než pár měsíců.

   Křetínský: no to máte asi pravdu, to by opravdu nebylo fér abych Vám do toho hned při prvním neúspěchu mluvil. Úspěch se často rodí postupně.

   Ščasný: jistě, fotbal je o koncepční práci.

   (vychcanost mu kouká z očí)

   Křetínský: dobrá pánové. Nechám tedy rozhodnutí na vás a další briefing si uděláme na konci sezóny. Ať se daří.

 • Krize

  SuperFrankie3.4.2018 15:23reagovat

  Taky možnost jak řešit takovou krizi.

  http://www.eurofotbal.cz/clanky/sefovi-olympiakosu-pry-dosla-trpelivost-s-hraci-sezonu-dohraje-s-mladiky-394432/#forum

  Smích

  • LukyACS3.4.2018 15:32reagovat

   Odmítl se točit v kruhu.

  • MK33.4.2018 15:38reagovat

   Já bych sezonu dohrál s mladíky a trénovat by to mohlo duo Ščasný - Plukovník.

   • Gary3.4.2018 15:39reagovat

    Do takovýhodle bordelu by se nechtělo už snad ani Radovi.

    • lidoop3.4.2018 15:56reagovat

     Proč by sem hlavně Rada chodil, když se jeho Jablonci na jaře tak dačí.

  • Funin3.4.2018 16:05reagovat

   takto se preci krize neresi, spravne je stavet stare zkusene hrace

   • Tomáš Vápeník3.4.2018 16:22reagovat

    A cizince.

    • Funin3.4.2018 16:25reagovat

     to je jedno, ale hlavně musí být zkušení

     • Funin3.4.2018 16:27reagovat

      hmm to sem napsal blbě, prostě hlavní je zkušenost, když je krize tak pro mladé není místo, to je správně

      • Moribundus3.4.2018 17:07reagovat

       Počkej, ale co když do krize klub přivedli stáří? To nejstarší co šlo se stavělo a je z toho krize,... jak ji vyřešit? Povoláš veterány? Ať potrenujou na silvestrovský mač?

 • hráči

  AlaMierda3.4.2018 15:02reagovat

  já bych z ohledem na hráče shrnul ty první kola asi takto. 1) když vidím naši konkurenci, tak byla veliká možnost se dostat znovu do hry o titul

   

  2) jako pozitivum vidím zrovna v trojici Nita, Stanciu, Kanga ( v dálce za nimi ještě Frýdek). A nehledě na to za kolik přišli si pokládám otázku, jak je možné, že borci co sem přijdou ze zahraničí (dva z toho troufnu si říct z horších lig) jsou to nejlepší co Sparta je schopna opakovaně nabídnout. Co ty letité adaptované ”opory” ? Co útočníci, kteří dali 1 slovy jeden gol na jaře ( a to ještě mladík Drchal) Tady bych hledal hlavní příčinu v tom proč nejsme zpět v boji o titul.

  • AlaMierda3.4.2018 15:08reagovat

   s

  • Larrygo3.4.2018 15:10reagovat

   Ja fakt nechapu, cim si toleranci ke svejm vykonum zaslouzil takovej Venca Kadlec.

   To co predvadi na jare, to je vazne na povazenou. Pohyb nula, nabidka nula, efektivita nula.

   A na to jeho cumeni ve stoje pod sebe na Stancia/Kangu, a cekani co vymyslej, na to uz mam absolutni alergii. Tohle predvist TBCH, tak ho vypiska pul Letny.

   • Enkoff3.4.2018 15:16reagovat

    No co, už mu nedejchá na krk Strama, tak už se nemusí zase tolik snažit, vždyť byl přeci za 70 mega, tak ho jen tak neodstavěj

  • victorlima3.4.2018 16:31reagovat

   Upozorňoval jsem zde již dlouho na to, že chybějí útočníci. Obávám se, že by to ani Pulkrab nezachránil. Hodně mi v tomto případě mrzí odstavení dravého Drchala či prodej Janka, který vlastně nedostal šanci a teď by se moc hodil. Dnes ve Sportu je i zajímavý a rozumný článek od Davida Střihavky (bývalý ligový útočník) o Spartě. Tím jak přicházejí kvalitnější hráči se pochopitelně také zvyšují nároky na ty ostatní. Vyplývá z toho, že potřebujeme ještě jednoho kvalitního stopera (místo neustále zraněného Kayi) a nějaké slušné krajní beky (při kolísavé formě obou současných) - nezbytná nutnost. Především pak dva důrazné a dobře rostlé box to box záložníky a toho alespoň jednoho gólového útočníka. To jsou pro vedení obávám se, že neřešitelné úkoly. Chceme-li však zpět bývalou dominanci, tak je to nezbytné i doplnit o nějakého mladého nejlépe zahraničního vzdělaného trenéra.

 • Kanga

  Clif3.4.2018 14:33reagovat

  Nějak tomu nerozumím, příjde mi každý zápas nejlepší ze záložníků, chce tvořit hru, nabízí se, každej míč dopředu. Ostatní na to kolem něj serou a pak se nemůžeme divit, že je frustrovanej.

  • Bunda3.4.2018 14:40reagovat

   To je jasné. Když se nadává na Kangu tak co potom na Kadlece, Lafatu, Sáčka a další? 😂

   • Dolikus3.4.2018 14:49reagovat

    Nita, Kanga, Stanciu, Kulhánek..Tahle čtyřka u mě dostane čas stejně jako předchozí posily.Je mi uplně u prdele kdo kolik stal nebo bere ale pokaždý se každej ve Spartě oháněl tím, jak se má dát novým hráčum čas a ted se začnou vozit po hráči, kterej je tady i s cestou pár týdnů. Neskutečný..

   • victorlima3.4.2018 16:35reagovat

    Navíc jest-li tady někdo mluví o liknavém vracení ať se zaměří třeba na Zahustela, který by se měl vracet jako bek primárně a od 60 min. vůbec nestíhal a vypadal na kolaps.

  • Dolikus3.4.2018 14:46reagovat

   At jde celé to naše slavné vedení doprdele. Já se fakt nedivím, že jsme všem pro smích, ptz s tím chlívem v kancelářích se není čemu divit. Jestli si mysleli, že když přivedou dražšího hráče, tak bude od prvního týdne rozhodovat zápasy, tak to si tam místo nich muže sednout vrátnej. Takhle to nikde nefunguje a spíš nechápu, přoc se nazaměřej na ty hvězdy, co už tu dva roky předváděj hovno.On takovej Vašík, Zahustel atd mají pro naší hru asi takovej přínos, že ikdyby Kanga tam běhal s holema, tak je prospěšnější. Nekdo to tady psal vetlmi trefně...postupně se začne vyklízet ten zahraniční úsek a..Fillo, Hořavo atd vítejte.

  • Enkoff3.4.2018 15:26reagovat

   Hlavně on má tvořit a útočit. Defenzivu mají hrát defenzivní hráči. Tentokrát jimi v záloze byli Sáček a Kulhánek. Když dáme 4 góly a 2 dostaneme, je mi buřt, jak ofenzivní záložník bránil. Ale musíme mít opravu sílu v útoku. Střely z dálky (Stanciu, Kanga - ok), centry zleva (Frýdek, Chaim - zatím slabý), centry zprava (Zahustel, Plavšič - ok) a zakončení ve vápně (tady mi jaksi jméno chybí...a vvvvo tom to jé)

   • Nerry3.4.2018 17:23reagovat

    Frýdek je nejlepší obránce ty slepče.

  • Elysir3.4.2018 16:23reagovat

   +10

 • ...

  MK33.4.2018 13:52reagovat

  Podle informací deníku Sport nabídne sportovní úsek v čele se sportovním ředitelem Zdeňkem Ščasným několik variant.

   

  Tak vzhledem k tomu, že Zdenál při svém návratu tvrdil, že přijímá veškerou zodpovědnost, tak očekávám, že začne u sebe, nejlépe tím, že rezignuje na svou funkci.

   

  Co se týče Kangy, tak je to jen počátek procesu deinstalace cizinců z kádru. Další na řadě bude Stanciu, ten se ale zatím zachránil těmi čtyřmi góly.

  • Chabix3.4.2018 13:54reagovat

   ”deinstalaci cizinců” - Kanga po něm pude na řadu Stanciu, který se zachránil 4 góly. Co je to za hovadinu?

  • spartas3.4.2018 13:56reagovat

   Není potřeba nic demontovat. Stanciu si vykope okamžitě nabídku, nemá v lize co dělat. Je naprosto jinde a zbytek kádru je komparz.

   Kangu to přestane bavit, respektive vypadá, že už ho to bavit přestalo.

   Zbytek zase takový hvězdy nejsou a postupně se prodají.

   Vrátíme se ke klasice, která nám přinášela alespoň druhá místa. Sladký, Jemelka, Fillo, Dočkal.

   • Tommy173.4.2018 14:16reagovat

    Lepší být 2., hrát Evropu, kupovat to nejlepší z Česka, než kupovat průměráky z horších lig a hrát o 6. místo s Bohemkou.

    • spartas3.4.2018 14:18reagovat

     Píchni - řízni

     Mě zajímá titul.

     Kolik utratí Daneček, mě netankuje.

    • Corwin3.4.2018 14:33reagovat

     Ti, kteří ten tým táhnou jsou většinou posily, co přišly v letošní sezoně, takže ten problém bude asi jinde.. A fakt by mne zajímalo, koho myslíš těmi průměráky z horších lig...

     • Tommy173.4.2018 14:52reagovat

      Chaim, Kaya, Mavuba, Mandjeck, Janko, Biabiany, Ristic, ... jediný, kdo nás tahá je Stanciu a Nita, Kanga je takový druhý Frýdek.

      • Tyrrael3.4.2018 15:18reagovat

       Jsem netušil, že francouzská nebo turecká liga je horší než česká...

       • spartas3.4.2018 15:20reagovat

        italská a švýcarská

        • Tommy173.4.2018 17:18reagovat

         To je jedno, ale všichni to byli průměráci, troufnu si říct ba dokonce podprůměráci.

    • Acs gl3.4.2018 14:39reagovat

     Lepší být první a pokus o vytvoření špičkového klubu v našem regionu...

     Je mně ta cesta sympatická,i když poslední zápasy jsou opravdu peklo a instalace Hapala začíná smrdět průšvihem...

      

  • waaw3.4.2018 13:59reagovat

   Ja ti povim jake to budou varianty:

   1.Behani ve Stromovce, cely tym 15km, Kanga 20km

   2.Behani ve Stromovce cely tym 20km, Kanga 25km

   3.Behani na horach na bezkach,zvalste vhodne pro Kangu, takze staci aby ubehl to same co cely tym

  • rabac3.4.2018 14:22reagovat

   Myslím,že je potřeba něco udělat a to asi dost drsně. Kanga to odnáší protože hraje 8 a jeho defenziva je opravdu špatná a když se k tomu přidá absence bránění Stancia , který má na to jakýsi nárok jako předtím Dočkal nebo Matějovský, tak dva hráči minus do defenzivy je zkrátka moc, neměli se kupovat dva hráči s těmito vlastnostmi na jeden post a když se k tomu přidá ještě pomalé vracení Mavuby tak to vzadu musí hořet, Mavuba je na lavičce a jestli nezačne Kanga makat dozadu tak ho lavice čeká také a v létě příp. prodej,je samozřejmé, že řešit se musí také špatné výkony dalších hráčů. Mužstvo je špatně složeno a to sakramentsky špatně. Dát Rosovi důvěru a spolu s trenérem a třeba Hřebíkem začít pracovat na doplnění mužstva a řešit i sportovní vedení.Každé mužstvo musí mít svého šéfa jak ve vedení tak mezi hráči a to tady není.

   • Corwin3.4.2018 14:28reagovat

    Kanga hrál snad v posledních zápasech desítku, ne? Stanciu na kraji a Kanga 10. Nebo snad Hapal dal na 10 Sáčka?Údiv

    • johny543.4.2018 14:34reagovat

     V derby desitku nehral, na tu se nehraje v rozestaveni 4-4-2. A v Teplicih hral neco podobnyho jak kdyz hraje ve stredu Stanciu. Proste se stridal se Sackem ve stredu pole, pricemz hral Sacek spis vys.

   • Clif3.4.2018 14:30reagovat

    Blbost, Kanga toho naběhá spoustu ve srpintu, furt se někomu nabízí na nahrávku, to že to Kulhánek dá 3x za sebou na stopery je pak problém a Kanga budě mít těžko sílu se sprintem ještě vracet, když to Obránci někde zadrbou a příjdou o míč. Celej tým musí víc chtít míč, pracovat a pak se nějaké vypuštění směrem dozadu ztratí. Osobně jsem si myslel, že ten hráč na kterého jsou rozlobení je MiKa protože to jeho nebránění je příšerný, kdyby tam druhej poločas byl Frýdek, tak ten teplickej ňouma ani neodcentruje, jenze přesnoha od něj byl asi tak 5 metrů.

    • rabac3.4.2018 14:58reagovat

     Máš pravdu,že toho naběhá hodně ale vypouští návraty a to viditelně, mohl by takto hrát ale to by nesměl být na hřišti Stanciu a je jedno co Stanciu hraje za číslo, stejně hraje střed. Jak jsem psal dva takový hráči je už moc a to zvlášt na naši ligu a to jsem nepsal ani o dalším co nerad dozadu TBCH.Nezdá se ti moc hráčů co neradi defenzivu, no a pak nás soupeř lehce nasazením ve středu přehraje protože navíc Sáček a ani Kulhánek není žádné TOP.

 • Pokuta

  LukyACS3.4.2018 13:08reagovat

  Mně ten náš tým přijde nesoudržnej a hlavně psychicky úplně rozloženej, nemyslím si, že pokuty něčemu prospějí.

  • pubi3.4.2018 13:11reagovat

   Pokuty ničemu nepomůžou nikdy, to už je čirý zoufalství. Stačilo by mít trenéra a stavět fotbalisty místo bělochů.

  • atraps23.4.2018 13:18reagovat

   Pokuty ničemu nepomohou.Je víc než jasné že tým není dobře sestavenej.Nemá přirozeného tvůrce a i když kvalitu má hra nemá systém.Pak se projeví i to že vstřelit první gol se podaří ale nikomu se nechce náskok pohlídat,spíš se ženeme za další brankou.Ukázat že na to máme ale většinou se to nepotvrdí.A pokuty spíš vnesou do týmu ještě více nervozity.

    

  • Jarošík3.4.2018 13:20reagovat

   Pokuta je dvousečná....může to pomoct či pohrozit, ale také naopak uškodit!

   Osobně si myslím, že to chce pevnější ruku trenéra a hlavně si promluvit s hráči a vštěpit jim správný systém hry!

   Vidím to tak, že ač Hapal není špatný, tak mu vyhovuje více hrát s čr hráči a tady je pak dopad na cizince.

   Další chyba je rozestavění a styl hry na jednoho hrota a v neposlední řadě chyba střídání hráčů!

    

    

  • Shrekson3.4.2018 13:21reagovat

   my už fakt nevíme kudy kam..

   pokuta pro kabinu? ideální by bylo kdyby táhlo vedení, oni jsou odpovědní za to co se děje ve Spartě.

  • Enkoff3.4.2018 13:22reagovat

   Motivace, motivace, motivace ! Každej člověk, kterej někdy vedl lidi, tak ví, že lidi aby dělali co chceš, tak to musejí chtít sami. Čili je k tomu motivovat a od toho je tam trenér. Pokuty od vedení jsou spíš demotivující. Ale vždycky se líp motivujou lidi, který si vybereš sám, než ti, který jsi dostal přidělený. S tím musí být setsakra zkušenost, abys toho byl schopnej. Člověka hodně motivuje to, pokud dělá to co nejlíp umí - když budeš chtít, aby ofenzivní záložník bránil, tak to nebude fungovat - musí tu jeho činnost zastat někdo, kdo to umí. Lámání přes koleno, prohazování křídel s centrhalvama, strkání útočníků na křídla.... to je sprominutím jen bordel ze zoufalství

   • pubi3.4.2018 13:26reagovat

    Ty vole, to by nám ještě chybělo, kdyby si vybral Hapal svůj tým Smích

    Zlámal - Zahustel, Stetina, Jeřábek, Costa - Frýdek, Kulhánek - Fillo, Lafata, Pilík - Ordoš.

    • Jereacs3.4.2018 13:28reagovat

     Double by bylo naše.

    • LukyACS3.4.2018 13:35reagovat

     místo Ordoše Papadopulos

     • pubi3.4.2018 13:41reagovat

      Nebo bych pro aktivní presing zkusil Martina Jirouše.

    • spartas3.4.2018 14:05reagovat

     Tomuhle bez Michala Kadlece nikdo neuvěří.

     • pubi3.4.2018 14:09reagovat

      Nehrající kapitán a alternace na všechny posty.

      • spartas3.4.2018 14:15reagovat

       Ten Pilík by se mi tu hodně líbil :D Zkušenej borec. Vítěznej typ.

  • jurasek1113.4.2018 13:33reagovat

   Pokuta je blbost.Hráčům se musí hlavně nahustit do hlav jméno Sparta.Nemusí se společně opíjet ale držet pohromadě za každé okolnosti.Pomoci si na hřišti a nehledět když se hra nedaří jako celek.Ale já nic,já si svoje plním.

  • Chabix3.4.2018 13:50reagovat

   Tak to já pro pokuty naopak jsem. Jsme na 6. místě. Nemáme tam co pohledávat. Sorry jako

    

   Sezona 1996/97: 7 zápasů – 4 body – 16. místo

    

   Tehdy hvězdami nabitý tým.

   Sparta v úvodu sezony doslova katastrofální. Po nečekané domácí porážce v přestřelce 3:4 s Bohemians ve 4. kole skončil ve funkci trenéra Vlastimil Petržela, kterého nahradil Jozef Chovanec. I pod ním Sparta zpočátku ztrácela a výsledkem bylo po sedmi odehraných kolech poslední místo v tabulce a pouhé čtyři body na kontě. (Vedení v tu chvíli přistoupilo k mastným pokutám)

   Pak ale začala velká stíhací jízda Letenských, kteří nakonec slavili mistrovský titul.

    

 • Kanga

  strejček3.4.2018 12:31reagovat

  Mnoho lidí zde nadává na Kangu, že se nevrací, ale vadilo někomu, třeba i v tisku, že se v Plzni nevracel tlustý Horvát? Nevadilo, naopak z toho div neudělali jeho přednost. Na bránění tam byli úplně jiní hráči. Plzeň oproti Spartě měla v té době vedení i trenéra, který uměl dát mužstvu nějakou tvář. To Spartě dnes bohužel chybí.

  • johny543.4.2018 12:35reagovat

   S tim souhlasim. Pak v tom nesystemu vypada blbe kazdy hrac. U kazdyho se neco najde, kdyz nejsou vysledky. Me spis vadi, ze tu nikdo nema problem sproste nadavat a posilat do prdele hrace co jsou v tymu dlouho a pak jim strasne vadi, kdyz nekdo neco vytkne Kangovi.

  • Chabix3.4.2018 12:41reagovat

   Nečetl jsem celou diskuzi, tak nevím, co se tu strhlo na hysterii. Kanga se nevracel v zápase proti Teplicím. V těch předchozích zápsech si své povinnosti plnil. Za ten poslední zápas si kritiku ale zaslouží. Nicméně zas bych to tolik nehrotil.

   • Funin3.4.2018 12:51reagovat

    myslím, že jde o informace ze článku v isportu, že vedení bude jednat o současné situaci, kde je napsáno: Vedení rozezlil vyklusávající Kanga.

     

    já se trošku bojím, aby Kanga nebyl hozen přes palubu jakožto obětní beránek po jednom nevydařeném zápase, kdežto někteří hráči tu hrají tužku už dlouho.

     

     

    • Jereacs3.4.2018 12:54reagovat

     To nebude ale spíš hráči budou dle Isportu pokutování že dostanou pokutu asi hned a nebo ultimatům a pak dostanou další . A že se dělali testy a všichni jsou po fyzické stránce na tom dobře.

  • wasek2611@centrum.cz3.4.2018 13:12reagovat

   Tohle je od vedeni zoufalost. Maji maslo na hlave a kopaji kolem sebe.

 • Kanga

  Jereacs3.4.2018 11:58reagovat

  Hlavně jak jste se všichni třepali jak tu Kangu chcete , že je to dobrý hráč tvl to jste někteří fakt rychle změnili názor ale kdyby to byl hráč české národnosti a bílej tak by měl nehynoucí podporu .

  • Nerry3.4.2018 11:59reagovat

   Právě že mi přijde, že je tu nenávist vůči českým hráčům. Vácha, Frýdek, Kadlecové, dříve Mareček, Dočkal, Lafi.

   • Jereacs3.4.2018 12:03reagovat

    Ale je to oprávněný Vácha unás hrál dobře max 3 sezony . Kadlecové co se vrátili tak hrůza a Dočkal když měl nás podržet tak selhal v důležitých zápasech a Lafi má svůj věk a to by si lidi měli uvědomit že nikdo není nesmrtelný aby mohl hrát naší ligu do smrti . Mareček ten si zahrál svoje ale prostě posun tam nebyl skoro žádný a dost možná hrálo že on byl taková holka pro všechno kde to hořelo tam to zalepil Mareček když to šlo.

    • AlaMierda3.4.2018 12:04reagovat

     Váchovi vyšla mistrovská sezona, pak už to bylo takové baroko, občas podpořené brankou v síti soupeře nebo kolmicí mezi naše beky pro útočníka soupeře.

   • Funin3.4.2018 12:04reagovat

    mě přijde, že čteš jen některé příspěvky, kdybys četl všechny, tak zjistíš, že se tu nadává v součtu všem, někdo těmhle a někdo tamtěm.

    • Nerry3.4.2018 12:07reagovat

     Ze zahraničních hráčů se tu nadává snad jen na Bibiho a Chaima, přitom takový Kaya mě taky nepřesvědčil, že by měl dostávat největší plat v lize.

     • Tyrrael3.4.2018 12:11reagovat

      To bych se divil, že by vzhledem k tomu co odehrál, přesvědčil...

   • Kulkozubý Tony 3.4.2018 12:06reagovat

    To není žádná nenávist. To jsou fakta. Lafata na Spartu nemá, to stejné MiKa (ten mě se*e ze všech nejvíc). A Vácha je případ sám pro sebe. Ital věděl, proč je odstavit. Jediný Frýdek teď hraje fakt dobře. Venca se snaží, ale nepadá mu to tam.

  • johny543.4.2018 12:22reagovat

   Tvl jednou mu nekdo vytkne braneni a hned takova hysterie na jeho ochranu. Chudak Kanga.

 • Jen skromny dotaz

  petr1373.4.2018 11:52reagovat

  když už se tady rozjely takovy emoce kolem Kangy, vi nekdo, jaky ma pokyny od trenera? Tipnu si, ze ne. Tudiz mi cela ta vzrusena diskuse pripada malinko zbytecna, a to jak od Kangobijcu, tak od Kangohulicu (kdyz si vypujcim tento malebny termin ze SF Úsměv

  • LukyACS3.4.2018 12:19reagovat

   Až na to, že největší Kangobijci jsou lidi z vedení, kteří ho budou řešit na schůzi Úsměv

72681 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha