Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Derby

  kopejtko17.3.2019 14:04reagovat

  chystá se někdo zítra ?

  • DaveACS17.3.2019 17:02reagovat

   Když nebude pršet, tak půjdu

 • Známky

  Dynamo17.3.2019 13:32reagovat

  Hodnocení Sportu:

  Nita 5 - Chipciu 6 Štetina 5 Costa 6 Hanousek 5 - Karlsson 6 Sáček 5 Frýdek 5 Hložek 7 Kanga 7 - Tetteh 5, Hašek 6

  • ouissi17.3.2019 14:20reagovat

   Zdá se, že tentokrát hodnotitel Sportu na Letné skutečně byl. Mé hodnocení by bylo velmi podobné, ne-li úplně totožné.

    

   • Pavel0017.3.2019 14:38reagovat

    Možná by si Tetteh zaslloužil o bod navíc, protože udržel fakt hodně těžkých míčů, ale je pravda, že se do zakončení tolik nedostával a gol nedal

  • Tashunka Witko17.3.2019 14:50reagovat

   Hanousek Stetina FRýdek 4

   • ouissi17.3.2019 15:11reagovat

    Já bych přemýšlel o čtyřce pro Sáčka (jak ho mám jinak docela v oblibě) a o sedmičce pro Chipcia.

     

  • Mates17.3.2019 15:08reagovat

   Sáček 3

 • Jílek

  LukyACS17.3.2019 11:32reagovat

  Jde to i bez brečení

  https://youtu.be/djAbilKALPg

  • DaveACS17.3.2019 11:35reagovat

   I bez výsledků

  • SuperFrankie17.3.2019 12:05reagovat

   Překvapilo mě, že chtěl zatlačit na Dočkala, takže nám absence Dona dost možná pomohla.

  • captain_obvious17.3.2019 13:29reagovat

   Jj i rozhovor po zápase byl hodně v poho, bez výmluv a brečení. Asi se mu teď líp dýchá, když už jsou v té prostřední skupině, a líp se vyrovnává s tím stresem apod. Za mě dobrá změna k lepšímu.

  • Brian Pricke17.3.2019 13:55reagovat

   Oproti Haškovi neuvěřitelný rozdíl.

   • kopejtko17.3.2019 14:03reagovat

    srovnáváš nesrovnatelné ale jako vtip dobré

    • Brian Pricke17.3.2019 14:33reagovat

     Tak jo.

     • kopejtko17.3.2019 16:06reagovat

      vidět že jsi slušný chlapec Smích

 • Štěstí

  SuperFrankie17.3.2019 10:59reagovat

  No, asi mám jako každý radost z šesti výher v řadě, ale nalijme si čistého vína.

  Ta jarní forma je z velké části způsobena víc než čímkoliv štěstím.

   

  - Bohemka doma a naprosto stupidní penalta Dostála v 3. minutě nastavení, kterou Frýdek navíc nedal, takže dával gól až z dorážky

  - Dukla byla bídná, tam to moc o štěstí nebylo

  - Proti Baníku nám pomohlo, že se soupeř totálně psychicky rozložil a super výměna Drchal za Tetteha, kterej z pomalých stoperů Baníku dělal konstantě blbce

  - V Liberci jsme vyhráli z jediný střely na branku, Slovan nedal šance a Kozák navíc zahodil penaltu

  - Plzeň byl super výkon, tomu asi nejde co vytknout, i když si neodpustím poznámku, že při prvním gólu Hložka nebyl schopen bránit Řezník, protože byl v háji zdravotně

  - Včera Sigma mluví za vše. Jílek a spol si to prohráli sami stupidníma penaltama a do toho Nešpor si nechal dát obě hloupý žlutý. Sami bychom ten zápas neotočili ani náhodou.

   

  Přísnější měřítka v naší hře snesla asi jenom poslední půlhodina s Baníkem a zápas s Plzní. Jinak to furt skřípe mi přijde. Vidíte to jinak?

  Btw, jediné pozitivum kromě bodů ale na tom je, že hráči mají evidentně zase sebevědomí a Sparta jako klub budí respekt. Mám z toho radost. Konečně nepůsobíme rozklíženým dojmem jako na konci podzimu, ale teda práce je v tom klubu furt jako na kostele.

  • LukyACS17.3.2019 11:11reagovat

   Na Dukle bylo štěstí, že Podaný nedal tutovku na 2-0. Jinak souhlasím.

    

   I přes 18 bodů říkám pořád Ščasný ven, jestli se chceme posunout na vyšší level, tak to musí být s někým jiným.

   Trochu mi to připomíná Slavii a Šilhavýho. Slavia sice vypadla v EL, ale v lize pořád bojovala o titul. Možná by ho s ním i udělala, jenže všichni věděli, že Šilhavý nikdy nebude ten, kdo Slavii dostane vejš, tak vsadili na Trpiše a teď se asi nemusíme bavit o tom, že jsou jinde než my a Plzeň.

   Bohužel u nás se bude furt čekat a plácat se po zádech, jak je super, že máme skoro jistý 3.místo a 18 bodů, přitom jsme zahráli jen 120 minut z celého jara, Slavia takhle hraje skoro furt a v tom je rozdíl.

   Jinak s Plzní super, ale skvělej byl i výkon doma se Slavií na podzim, ale jinak si toho moc nepamatuju.

   • johnny117.3.2019 11:57reagovat

    Tak to by měl být hlavní Rosův cíl, najít nového trenéra, protože Ščasný se zarazil v devadesátkách a neuvěřitelně dlouho mu trvá než zařadí nebo vyřadí hráče ze základu.

    Není vůbec v ničem progresivní, naopak je pasivní a myslím, že za veškerými změnami, které se ve Spartě udělali stojí naši dva noví asistenti a možná Rosa.

    Pořád dokola sází na hráče typu Frýdek, Sáček, Štetina, Zahustel. Ti nemají v základu co dělat. A on to prostě nepozná, protože žije v nějakém jiném fotbalovém vesmíru. Já ho ve Spartě nechci už od doby, co přišel po Lavičkovi, jenže fotbalový negramot Křetínský ho pořád a dokola vytahuje do Sparty. Nepochopitelné!! Ščasného hra je otřesná, nekoukatelná, nemoderní, složitá, překombinovaná, bez lehkosti. Dokud bude ve Spartě nebude to nikdy dobré.

     

   • SuperFrankie17.3.2019 12:03reagovat

    Hmmmm, na toho Podanýho jsem úplně zapomněl. To je pravda.

    To s tím Šilhavým je docela dobré přirovnání.

    Ščasný podle mě v klubu jako trenér zůstal jen kvůli tomu, že už se toho s Rosou v zimě změnilo hodně, tak do toho nechtěl sahat. Uvidíme, co bude v létě.

  • tomnavratil17.3.2019 11:11reagovat

   +100

    

   Naprostý souhlas, obraz hry se určitě příliš nezměnil a je to stejná bramboračka, jen máme více štěstí a některé momenty se otočily v náš prospěch jak to bývalo třeba za Chovance a naše vítězství 1:0.

    

   Problémy, které Spartu provází dlouhodobě stále nikam nezmizely - stopeři, pravý bek a složení středu zálohy, kde Frýdek se Sáčkem zahrají jeden zápas z 5. Máme dobrou individuální kvalitu některých hráčů - Kanga (o parník), DMK, Hložek - dříve Tetteh, o kterou se lze opřít, ale přílišný posun v hře samotné tam kromě Plzně a části s Baníkem opravdu není.

    

   Je dobré, že Plzeň ztrácí, je docela rozklížená a teoreticky by se mohlo podařit uhaluzit druhé místo, což by v obrazu letošní sezóny znamenalo obrovské štěstí.

    

   Po sezóně se pak uvidí, jak dobrým je TK opravdu ředitelem a jak moc je jen figurkou DK. Uvidíme, jak se posílí, kdo odejde a vůbec, jak se nastaví celá koncepce.

   • LukyACS17.3.2019 11:16reagovat

    Sparta má neskutečnou individuální kvalitu, mít trenéra, kterej z toho dokáže vymáčknout maximum, tak každej z Letný odjede se zaslouženým výpraskem.

  • Sheva17.3.2019 11:14reagovat

   Je otázka co to znamená do budoucna. Plzeň s tímhle hraje a vyhrává už minimálně 3 roky. Důležitý je právě to sebevědomí, že to chlapi zvládnou, který do sebe dostali. Řekl bych, že konečně se nám zvedá i lavička náhradníků, kde konečně máme hráče, kteří když nastoupí, tak to dokážou pozvednout. Kdybych vzal jako základ hráče, kteří hráli proti Plzni, tak mimo ně máme ještě Drchala, Karlssona, Haška, napíšu i Kadlece... Samozřejmě je ještě na čem pracovat, osobně bych rád viděl v základu Haška místo Sáčka a Plechatý ho místo Hulka

  • majtin17.3.2019 12:36reagovat

   Je to tak. Ještě dodám, že ZŠ na úvod jara říkal něco jako, že potřebujeme vyhrát pár zápasů a hráči se chytnou a zlepší se i hra. Takže jeho trenérská starověká filosofie se tak trochu naplňuje. Já to samozřejmě vidím jinak - 1. dát hře pevné principy, 2. vlít do hráčů sebevědomí 3. pak přijdou výsledky Takhle mi to přijde, že po pár pár porážkách se může vše rozsypat.

  • ouki17.3.2019 12:53reagovat

   O zimní přestávce se základní sestava (i soupiska) značně předělala. Bylo potřeba vyčistit vzduch a dostat do výkonu týmové pojetí, správného ducha, kombinaci a sehranost. Do jarní části sezony vyběhl z velké míry jiný tým než na podzim. Bylo hodně změn. Bylo naprosto jasné, že tato nová sestava musí nějakou dobu sehrávat, zvykat si na sebe a že se tým bude nějakou dobu rozjíždět. To nejde lusknutím prstu, to prostě nějaký čas trvá. Prostě bylo nezbytné to překopat.

    

   To se také naplňovalo. Na Bohemce to byl asi náš nejhorší výkon (nutno ale dodat, že Haška považuji za nejlepšího trenéra v lize a uměl se na nás skvěle připravit), nicméně pak k mé spokojenosti náš výkon každým zápasem rostl. Podařilo se urvat vítězství v Liberci, kde jsme mnoho let nevyhráli (ano s velkým štěstím), celkem těžkou Ostravu jsme naprosto jasně přehráli (a rozhodně to nebyla jen ta půlhodina), Plzeň jsme rozdrtili. Bylo jasné, že nemůžeme dávat čtyřku všem (žádný klub nedává) a že asi nezopakujeme takový výkon s Olomoucí jako proti Plzni. Po těžkém zápase vždy přichází trochu zhoršený výkon. Nicméně jsme opět vyhráli. Sice se štěstím díky penaltám, ale rozhodně zaslouženě.

    

   Žádný tým nevyhrává všechny zápasy. I nejlepší týmy na světě občas ztrácejí a mají nepovedené zápasy. Z tohoto pohledu se dá říct, že Sparta hraje docela slušný fotbal, hraje to, co se dá od dobrých týmů očekávat (krásná vítězství, jindy trochu více ubojované...), výsledkově to je dokonce výrazně nadplán.

    

   Je jasné, že je třeba ještě na výkonu pracovat (například stále máme problémy se dostávat do zkonsolidované obrany), ale celkově jsem spokojen. Hrajeme výrazně lépe než na konci podzimu, rozjeli jsme se rychleji, než jsem osobně očekával, o výsledcích ani nemluvě, Sparta má morál, vnitřního ducha, bojovnost (dříve jsme byli odevzdaní, když jsme prohrávali, dnes máme sílu zápasy otáčet), ale hlavně jsem rád, že vidím, že se snaha trenéra a okolí někam ubírá, že jsme na slušné cestě.

    

   Neumím si představit, že by to nyní bylo s jiným trenérem lepší. Obzvláště po nutnosti napravit Stramaccioniho napáchané škody.

 • záznam Sparta - Olomouc

  honsan17.3.2019 9:48reagovat

  Nemá někdo odkaz na záznam Sparta - Olomouc? Nebo aspoň sestřih?

  • trakip17.3.2019 11:08reagovat

   Youtube

  • honsan17.3.2019 11:28reagovat

   Na youtubu to tentokrát bylo složitější najít, ale nakonec jsem našel:

   do vyhledávání zadejte ”Sparta V Olomouc” Video s délkou 1:40:42 funguje Smích Kvalita nic moc, ale lepší než nic.

  • zdenek17.3.2019 11:48reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=AbKpzsq7QBA

 • ...

  Sergej_Stokurev17.3.2019 9:21reagovat

  Nejlepší hráči zápasu včera byli Hanousek, Tetteh, Chipciu,a Frýdek.

 • Kanga

  Jereacs17.3.2019 3:07reagovat

  Já furt nevím zda se na tu 10 hodí jo včera tam hrál solidně ale Olomouc jsme zacli přehrávat, až když Kanga šel na Sačkovo místo a na 10 se přesunul Hašek což byl nejlepší tah od realizačního týmu možná by si Hašek zasloužil šanci místo Sáčka.

  • Shaemi17.3.2019 7:10reagovat

   Tak to ani tak nebyla chyba Kangy, jako spíš špatné rozehrávky od Sáčka a Frýdka

  • captain_obvious17.3.2019 8:13reagovat

   Podle mě také. Je nerozehraný, na jaře odehrál jen pár desítek minut a přesto přinese na hřiště kvalitu na míči a většinou přesnou rozehrávku. Sáček možná 2x za sezonu předvede super výkon, ale průměrná kvalita výkonu je u něj dost neslavná a řekl bych, že kdyby teď Hašek do konce sezony hrál základ, tak u něj by byla vyšší.

    

   Logicky by měl hrát hráč, který pravidelně předvede určitou kvalitu, ale je velice dobře možný, že u nás bude hrát Sáček a bude se před každým zápasem doufat, že dneska se zrovna dobře vyspal a něco zase ukáže. Teď by se ještě mělo počkat, až Sáček nastoupí v zápase, kdy bude už zase hrát Bořek. Svůj nejlepší výkon v sezoně podal v zápase, kdy Bořek nastoupil, což může, ale nemusí, být náhoda.

  • Funin17.3.2019 9:19reagovat

   nejlepší by bylo, aby hrál s někým (asi nejlépe Hašek) kdo bude jeho pohy vyvažovat, tj když Kanga půjde do hloubky pro rozehrávku, on půjde na podhrot a když bude Kanga vepředu, tak bude lehce staženější.

 • Kanga

  adam17.3.2019 0:39reagovat

  Jeho největší přínos je, že se na sebe nebojí vzít odpovědnost. Člověk by řekl, že pro hráče Spaději do Sparty by to ěmla být samozřejmost. Ale v současné chvíli to dokáže jen málo hráčů přičemž kdyby si museli projít tím samým tlakem jako Kanga (rasismus, nevole vůči jeho vystupování a hře části fanoušků), zalezou raději někam do díry. Kanga má mouchy, ale za tu jeho vůli a odvahu strhnout výsledek jsem rád.

  • DaveACS17.3.2019 0:40reagovat

   Na druhou stranu je krásný, jak ho začínají fanoušci brát, tleskají mu, užívají si ho..

   • adam17.3.2019 0:42reagovat

    No já se jenom bojím, jestli to není efekt toho, že se daří celému týmu. Určitě na tom má podíl i to jeho vstřícnější a otevřenější vystupování. Ale mám pocit, že jakmile by dneska ty dvě penalty nedal, tak bude první, na kom si lidi budou chtít vylít zlost.

 • Co bude s Vencou?

  milant17.3.2019 0:23reagovat

  V létě mu končí smlouva. Hostovačka nebo přestup?

  • adam17.3.2019 0:41reagovat

   Investice do jeho příchodu = investice do T.B.CH.. U obou bych rád, aby se do toho ještě dostali, ale to tomu věřím spíš u druhého jmenovaného.

 • Sáček

  Enkoff16.3.2019 21:00reagovat

  Ta jeho nevyrovnanost je dost škoda, má talent. Ale aby se ho trenér před zápasem ptal: ”Budeš dneska hrát nebo se na to vyflákneš? Já abych věděl, jestli tě mám postavit...”

  • BradCox16.3.2019 21:30reagovat

   Me by, ale fakt hodně zajímalo jak by fungovala dvojka Sáček-Hašek... Je škoda, že k tomu nedojde.

   • johnny116.3.2019 21:34reagovat

    Já Sáčkovi moc nerozumím. Takový propastný rozdíl mezi dvěma zápasy je pro mě nepochopitelný. Já ho spolu s Frýdkem a Zahustelem dost kritizuju, ale dnes mi třeba Frýďas nevadil. Zahu hrál krátce, ale Chipciu hrál podle mě dnes hodně dobře a Zahustela do základu nepustí.

    • pubi16.3.2019 21:49reagovat

     Chipciu v obou zápasech ukázal, že je výbornej i dozadu. Ano, Plzeň ho neprověřila, ale 3-4 klíčový zákroky tam taky měl a všechny zvlád. Dneska to samý. U něj by byl průser rychlostní křídlo, ale kolik takovejch, který by s nim cvičili, v lize je?

     • Shaemi16.3.2019 21:54reagovat

      No hlavně by mě zajímalo to, jestli už je někdo vytipovany a vytypovany na pravého obránce, koho koupíme

     • johnny116.3.2019 21:56reagovat

      Mě se na něm líbí, že když zaútočí tak jde většinou s míčem na střed. Ne že jen piluje lajnu a centruje. Vzadu si své odehraje. Za mě je ve Spartě dost nedoceněnej, ale je to můj názor a nikomu ho nevnucuju.

  • majtin16.3.2019 21:54reagovat

   Já si nemyslím, že by byl problém v tom, že by dneska Sáček měl horší formu než před týdnem. Ale dnes se hrálo úplně jinak a Jílek měl Spartu dobře přečtenou, tzn. i Sáčka. Vůbec nedostal prostor se s míčem rozběhnout, což je jeho největší přednost. To před týdnem nebylo. A ještě jedna věc - dnes byl hodně těžký terén, hodně mokrý a techničtí hráči s tím měli problém, hlavně v první půli. (V té souvislosti musím dodat, že nechápu diváky, co pískají na hráče za to, že jim na takhle rychlém terénu uteče míč do autu.:-x Ale za stěžejní považuji první část příspěvku.

  • captain_obvious16.3.2019 22:07reagovat

   Případ Sáček, to je v posledních týdnech zlatý fond e-sparťanské komedie. Jaktoze není v repre :-O

   • petr116.3.2019 22:50reagovat

    Hlavni problem je, ze si to misto hlavně musí najit.

82244 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha