Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Rekapitulace

  victorlima26.5.2018 8:57reagovat

  Skoro před rokem jsme byli nucení začít budovat novou Spartu. Generace hráčů kolem Lafaty, Dočkala, Holka už neměla co nabídnout a jen přešlapovala bez úspěchů na místě. Po roce je podle mě takovýto stav: brankáři - podařilo se nákupem Nity nahradit Koubka i Dúbravku a zde nás bota netlačí.

  Obrana - stále se nám nedaří najít optimální složení stoperské dvojice. Drahý Kaya je víc zraněný než zdravý a když hraje je to jen lepší průměr. Hovorka bez formy a často fatálně chybuje. Štětinovi to na jaře taky moc nejde, ale je ze stoperů nejlepší. Zahustel na beku nic neubrání a dopředu je to čím dál tím horší. Frýdek byl z počátku jara tragický, teď se trochu zlepšil, ale žádná hitparáda to není. Costa hraje pořád to svoje a docela to jde. Stále nám hrozí z jakéhokoliv centru gólové nebezpečí.

  DZ - po nutném odchodu Váchy (absolutní ztráta formy, možná i vinou častých zranění) se nám ten post nepodařilo stále uspokojivě vyřešit. Mandjeck ubrání, ale není absolutně kreativní, skvělý fotbalista Mavuba, naopak má dobrou přihrávku, ale trochu ho už limituje věk a malá postava. Kulhánek mě zatím vůbec nepřesvědčil a začíná mi připadat svojí předpodesranou hrou jak Mareček no.2.

  Krajní záložníci - jeden je vyřešený, protože Plavšič i přes svojí mladistvou střeštěnost je jasným členem základu. Vata má problémy se svojí drobnou postavou a navíc mu jdou jen centry, V.Kadlec to hrát neumí a po svém přestupu zpět neodvádí na žádném postu očekávaný výkon. Totéž bohužel stále platí i pro TBCH. Občas tu alternuje Stanciu, ale také to nebude jeho pozice, protože i když je skvělý fotbalista, hra dozadu mu nevoní a ani na ní nemá kondici.

  Středoví záložníci - splněno, Kanga je skvělý fotbalista jen ho trochu limituje malá výška. Stanciu je kolem vápna výborný + skvělé tr. kopy. Bohužel ho omezuje slabá kondice.

  Útok ten máme momentálně zcela v rozkladu. Sotva průměrný V.Kadlec a mladý talent Drchal zraněni, Juliš díky bohu již snad na odchodu, Lafata trochu opožděně končí a zbývá pouze bojovník Šural. Bojovnost a zarputilost + částečný čich na góly jsou Šuralovými plusovými body, naopak je pomalý a mnohdy zbytečně fauluje. Ideální hroťák pro Spartu to určitě není. Omlouvám se za tapetu. Bohužel to víc zkrátit nešlo.

  • kanonMates8826.5.2018 9:56reagovat

   Podle mě napsané do puntíku přesně, ještě bych doplnil tragická lavička s téměř nulovým potenciálem střídáním něco oživit, rozhýbat nebo si vynutit tlak ve vápně, apod...

   • victorlima26.5.2018 11:10reagovat

    No s lavičkou je to taky pravda. Už jsem to nechtěl psát delší tak jsem to pominul.

    • Tashunka Witko26.5.2018 13:43reagovat

     Podstatnější než lavička je realizační tým. Se Ščasným a Hapalem se žádných světlých zítřků nedočkáme.

     Jinak kdyby TbCH a Mandjeck hráli, resp. dostávali tolik příležitostí, jako např. Zahustel, Kulhánek nebo Frýdek, patřili by k oporám týmu.

      

     Situace je taková, že Sparta má momentálně cca 60 hráčů, z čehož 40 se může klidně vyhodit. Dokud tady budou strašit Zahustelové, nikam se nepohneme.

      

     • Kilošek26.5.2018 13:48reagovat

      Tady tohle kdyby je fakt špatné. Ti ve vedení pracují neustále s těmi hráči, tak snad vidí, že na to nemají ne?

      Taky moc nemusím třeba Frýdka, ale furt je lepší, jak nějaký Tal Ben chaim, co za ten rok vůbec nic neukázal. A když navíc stojí velké peníze, tak není důvod si ho tu držet. Může přijít někdo mladší, sice s horší technickou, ale bude alespoň prospěšný pro tým.

      Na co je ti technika, když hraješ úplné hovno?

       

      Jestli chceš na někoho házet špatně zvolené hráče, tak jen na Stramu, který si ten kádr kompletně seskládal. Hapal k tomu neměl do teď příležitost.

       

      A než mi napíšeš, že TAl, Mavuba, nebo Mandjack by měli dostat šance? Dostali jich dost a určitě jen koukáš na TV, protože kdyby jsi byl na hřišti, tak vidíš Talovo vyklusávání a neochotu do toho dávat srdce.

       

      MF17 tu se mnou bude souhlasit.

  • Lobrock26.5.2018 10:04reagovat

   S mnohým souhlasím, ale kupříkladu Kaya (když hraje) je pro mě daleko lepší obránce než těžkopádný a pomalý Štetina. Tal Ben Chaim by, pokud by dostal příležitostí jako V. Kadlec, imho na straně ukázal velkou kvalitu (stejně tak v útoku). V. Kadlec by byl v útoku podle mě lepší než Šural. Na straně je ničemnej. Jinak se vším ostatním souhlas.

   • victorlima26.5.2018 11:09reagovat

    Rád bych viděl Kayu v několika zápasech s různě kvalitními soupeři. To prozatím nešlo, protože je často zraněný. S TBCH souhlasím, já si pořád myslím, že je nadprůměrný hráč. Už aby mu to tam začalo padat, ale k tomu potřebuje hrát.

  • johny5426.5.2018 10:09reagovat

   Nevim jak si prisel na to, ze byl Frydek na zacatku jara tragicky. Naopak hral skvele a patril k nejlepsim. Ten levy bek mu sedi mnohem vic nez stred zalohy.

  • pepinho226.5.2018 10:29reagovat

   Díky za příspěvek. S něčím souhlasím, s něčím ne.

   Odpovím jenom na něco, tapetu si nechám až na pozdějiSmích¨

   Kaya kdyby vydržel zdravý, tak bude super, což dokazoval nedávno, když hrál pár zápasů v řadě.

   Frýdek může být backup, na lavičku dobrý. Odehrát pár zápasů v sezoně na LB, když bude hráč základní sestavy v trestu, zraněn atd. Na základ ovšem nemá.

   Mandjeck sice není kreativní, ale co se týče bránění, tak byl super, což se při aktuálním složení zálohy více než hodí. Stačí, aby míč získal a posunul dál.

   Do útoku je potřeba minimálně 1 top útočník + 1 talentovaný, protože jelikož Lafata končí, Drchal minimálně do konce roku mimo, tak nám zůstává jenom Šural a Kadlec..

   Více se rozepíšu v následujících dnechSmích

  • Marbar26.5.2018 10:46reagovat

   Jeden stoper, pravá záloha a rychlej, tvrdej,důraznej útočník, možná by to mohl splňovat Půlkrab. Na levou obranu Civic, to podle mě společně s Plavšićem bude fungovat. Nutně se zaměřit natrénovat obranné a útočné standardní situace!!! Nenakoupit osm novejch lidí a doufat, že se z nich třeba někdo prosadí. Nakoupit tři, ale opravdové a okamžité posily. Podle mého názoru těchto pár věcí stačí k tomu, aby jsme směle mohli uvažovat o titulu a hrát důstojnou roli v pohárech. A možná ještě Ščasný ven a nechat pravomoce Rosovi. A teď se do mě můžete pustit, co píšu za kraviny :)

   • waaw26.5.2018 10:54reagovat

    Pulkrab rychly?

    • Marbar26.5.2018 11:00reagovat

     Nemyslím tím 50 metrovej sprint,i když mezi pomalé útočníky taky nepatří. Ale jeho pohyb ve vápně, kdy je většinou o krok před ostatníma a o jeho golovem instiktu asi netřeba mluvit. Tím netvrdím, že nepotřebujeme posílit i v útoku, jak jsem psal výše.

     • Sendi26.5.2018 11:09reagovat

      Pulkrab s Šuralem jsou pro nás dobré volby do nátlakové hry, parametr rychlosti má zase Kadlec, komplexním hráčem je zraněný Drchal a Tetteh, který je prý stopro náš...Dva špičkoví útočníci nám potom dorůstají v dorostu, tam je to pro mě prostě vyřešený :)

      • victorlima26.5.2018 11:16reagovat

       Nezdá se mi, že Václav K. je nějak moc rychlý. Každopádně jeho výkonnost dlouhodobě stagnuje. Není takovým přínosem, jaký jsme si představovali. Na Tetteha jsem opravdu zvědavý. Uvidíme.

       • Sendi26.5.2018 11:19reagovat

        v týhle sezoně zrovna jeho takhle hodnotit je podle mě ošidný, hra nám vůbec nefungovala a i tak nějaký góly dal, takže já bych ho chtěl vidět na hrotu sehraný sestavy a myslim, že by ukázal svý přednosti...

      • Marbar26.5.2018 11:25reagovat

       Drchala jsem nepsal záměrně, protože má vážné zranění. Jinak si myslím, že má ještě větší potenciál než Půlky. U Tetteha je problém ta jeho zranění. Z dorostu myslíš koho? Konopaska?

       • Sendi26.5.2018 11:32reagovat

        Hložka s Kozákem...Konopásek není hroťák a jsou tam talentovanější kluci než je on...

        • Funin26.5.2018 11:33reagovat

         není teď Hložek taky zraněnej?

         • Sendi26.5.2018 11:41reagovat

          zlomená zánártní kůstka, přivezl si to z repre...

        • Marbar26.5.2018 11:56reagovat

         Aha, já myslel, že myslíš dorostence ze současné U 19. Byl jsem naposledy se Sigmou a tam hrál Konopasek hodně nahoře. Ten kluk se mi hodně líbí.

         • Marbar26.5.2018 11:57reagovat

          Ale musím říct, že Kozáka a Hložka jsem ještě neviděl.

         • Sendi26.5.2018 12:03reagovat

          dorost momentálně nemá zdravého útočníka, Konopásek je šikovný hráč, ale většinu sezony byl totálně marnej...Na hrotu teď v U19 zaskakuje Patrák, ale kdyby nebyl zraněn hrál by ho Hložek...

      • waaw26.5.2018 11:56reagovat

       Ja bych na tyhle predpivedi spickovych hracu v dorostu moc nesazel. Za jak dlouho budou pripraveni hrat za Acko? Nezblazni se az dostanou laso odnekud z Nizozemi? My potrebujeme mit silny utok hned. Pokud bude Tetteh zdravy a Pulkrab, tak snad OK, ale toho Kadlece vazne nevim, zda to neni ztrata dalsiho roku mu zas davat sanci

       • Sendi26.5.2018 12:04reagovat

        Tak Hložek upřednostnil Spartu před Juventusem, takže bych tam asi takový obavy neměl, ale samozřejmě odchod je možný vždycky...

       • Marbar26.5.2018 12:11reagovat

        Pro mě je velká ztráta Drchala. Vůbec nechápu některé názory, že na dospelej fotbal neměl. Kdykoliv nastoupil nezklamal a a vůbec nechápu Hapala jak ho odstavil. Teď si jen přát, aby tohle zranění nezanechalo stopy do budoucna. Jinak když srovnám Kadlece a Půlkraba, tak asi pro mě vychází Půlky. Na druhou stranu jak naznačoval Sendi, doma spíše Půlky, venku Kadlec. Když teda budu srovnávat jen tyhle dva.

       • hombre26.5.2018 13:29reagovat

        Já jsem se těšil na Vencu a dával jsem mu pořád čas.. Vím, že ten tým se pořád tvoří, mění, není ustálený. Hraje často na křídle - strašně - na hrotu moc ne. Ale už je mu okolo 26 let a pořád se tu o něm mluví, jako o talentovaném mladém hráči.... Já tu psal už v zimě v přípravě, že se trápí a na jaře je fakt strašný. Dá nějaký gól a zahraje slušně 1 zápas a 4 špatně a my ho tu budeme zkoušet a hledat u něj formu? Měl by jít hostovat a jako talent tu mohou být Drchal, Tetteh, možná Hložek za 2-3 roky. Potřebujeme hotového útočníka - ze zahraničí, nedá se nic dělat..

        • victorlima26.5.2018 13:36reagovat

         Souhlas hombre. Měli bychom někoho koupit a pak můžeme dát čas na dozrání mladým + Tettehovi. S Václavem jsem už taky ztratil trpělivost.

        • Sendi26.5.2018 13:47reagovat

         nepotřebujem...

         • hombre26.5.2018 13:58reagovat

          A kdo vlastně bude hrát na hrotu?

          Dobře, Šural na ligu souhlas, na EL ale nemá, kdo další? Venca je mimo už rok, Pulkrab na ligu ano, na EL ne - to bude samá žlutá a pak redka. Drchal, bohužel, je mimo do konce roku, kdo dál?

          Někdo z dorostu - tak 2-3 roky, zatím ne. Tetteh ještě není náš a bude posilou?

          Budeme dávat šanci někomu se zase rozehrávat? To je blbost, to děláme celou sezónu a víš, jak to dopadlo Neutrální.

          • Sendi26.5.2018 14:18reagovat

           Jak Šural na EL nemá? Proč nemá? Jaká redka pro Pulkraba? Kolik dostal červenejch v osmi pohárovejch zápasech v minulý sezoně, kolik jich dostane za rok, že je to takovej redkař? Nikde nepíšu nic o tom, že se má dávat šance někomu rozehrát, kde píšu o tom, že Tetteh bude posilou? Kde píšu o tom, že bude hrát někdo z dorostu? A Kadlec dal v posledních čtyřech zápasech tři branky, z toho jednu proti Plzni a v klíčovym zápase proti Jablonci, což ti v tu chvíli asi nepřipadalo tak hrozný, čili říct že je mimo, je přinejmenšim odvážný tvrzení, takže prosimtě, argumentuj nějak normálně...

            

           Poháry jsou bonus, podstatný je jak budeme hrát v lize, ostatně se nejdřív musíme do základní skupiny EL dostat, pak se ti taky může stát, že budeš mít pět útočníků...Proměňování šancí našich útočníků je v dobrejch číslech - úspěšnost střelby: Pulkrab 27,8%, Šural 22%, Kadlec 15,4%, pro srovnání Škoda 16,9%, Ikaunieks 13% takže ok, ať se klidně koupí totální zabiják za tři miliony eur, nic proti tomu, ale je to prostě post, kterej nás tlačí míň než třeba pozice křídla, stopera a pravýho beka a je taky zajímavý, že Kadlec je podle tebe strašnej(což neni), ale už nezmíníš, že Plavšić má statistiky na úrovni Konatého a NIKDO nepíše o tom, že by se jeho post měl řešit :)

           • Marbar26.5.2018 15:51reagovat

            Sendi, teď si trošku ustřelil srovnávat mravence s Konatem :)

           • hombre26.5.2018 15:51reagovat

            Ach jo.. To vše jsou ode mě otázky, ne že to někde píšeš. Když nikoho nepotřebujeme, tak se ptám, kdo to bude hrát..

            Šural je dobrý na ligu, ale v EL(pakliže se tam dostaneme) se hraje trochu rychleji. Jeho přednost je bojovnost a má čuch na góly, ale je pomalý, neudrží míč a hodně fauluje. To je případ i pro Pulkraba, který je ještě pomalejší a tvrdší. Tady to smrdí redkama. U nás se tato tvrdá hra pouší, v EL už ne.

            Tak jo, když tu bude Venca ve formě, jako na jaře, tak tu budeme zase nadávat. Zrovna my dva jsme tu Vencu řešili a jak dopadl...

            A já psal o Plavčíkovi, že je super? Argumentuj nějak normálně...

            Jinak stopera(klidně 2), pravýho beka a křídlo potřebujeme více, mladíku Úsměv.

  • Sheva26.5.2018 14:28reagovat

   jestli on není problém v něčem jiným. Vázne souhra, nejsou tam náběhy a ikdyž individuálně je to top a v mnoha případech na daný post nejlepší hráči co v lize jsou (stačí vzpomenout na úškleb nad posilama co vodí Plzeň), tak to furt nějak nefunguje. Letos snad ani jeden zápas, kdy bychom někoho přejeli a měli pohodových 3:0 za 20 minut, hotovo bez nervů. Holt individualita není vše

   • pepinho226.5.2018 14:54reagovat

    No měli jsme pohodu 3:0 po 1. poločase, nebo 2:0 po 20 minutáchSmích

 • Opava

  MK325.5.2018 18:46reagovat

  vede 7:0, celkem už nastříleli 76 gólů a někdo tady říkal, že to je nudný mančaft. Já se na ně docela těším, bude to oživení.

  • Sendi25.5.2018 19:18reagovat

   Jojo, jsem z toho úplně na větvi, jak se do ligy žene Opava v čele se Smolou a Schaffartzikem...uplná bomba...

   • malejtom25.5.2018 19:52reagovat

    Tam hraje i Smola? Jsou fakt nabitý.

   • Paspartu25.5.2018 20:27reagovat

    Já jsem za ně rozhodně radši než za Hradec nebo Budějovice. V Opavě mají fotbal alespoň rádi

    • novydres25.5.2018 21:04reagovat

     Ono v HK je to hodně o stadionu. Až ho po asi 25 letech slibů postaví můžou hrát klidně v lize to co ted JBC nebo LBC. Mládež mají dlouhodobě v Čechách skoro nejlepší po Spartě a Slavii...A pokud ho nepostaví tak at se nikam necpou

     • novydres25.5.2018 21:11reagovat

      I lidi by v HK chodili kdyby byla liga + stadion

     • hombre25.5.2018 21:26reagovat

      Po Spartě, Slávii, Plzni, Olomouci, na stejné úrovni s Baníkem a Brnem, jinak v ostatním souhlas.

      • novydres25.5.2018 21:37reagovat

       Proto píšu v Čechách abys do toho nemotal Baník, Brno, Sigmu atd. To bych napsal v České republiceÚsměv Jinak když vezmu dlouhodobě tak určitě před Plzní

       • novydres25.5.2018 21:44reagovat

        Nebo plus minus stejně s Plzní prostě ten druhej sled za ACS a SKS ale myslel jsem to v Čechách jako mimo Moravu a Slezsko.

        • robin25.5.2018 22:41reagovat

         Plzeň a potom druhej sled Slávie, Jablonec, Sparta, Liberec a potom všichni ostatní, tak vypadá dlouhodobě realita.

         • novydres25.5.2018 22:46reagovat

          Jo v mládeži určitěSmích

        • hombre26.5.2018 0:19reagovat

         Omlouvám se, přehlídka jsem v Čechách, sorry...

         • hombre26.5.2018 0:23reagovat

          přehlídl, doprdele mobil...

      • Sendi25.5.2018 22:15reagovat

       Na stejné úrovni s Baníkem a Brnem ani náhodou ;)

   • artaxerxes25.5.2018 21:19reagovat

    Co máš proti Schaffartzikovi? Jako mladý byl v Opavě útočník a díky tomu, že moc gólů nedával, tak ho přesunuli do zálohy.

    Odchovanec Opavy, kde krom hostování hraje pořád.

     

    A co se týče Opavy obecně, tak se dá čekat, že nejlepší hráče Karviné(pokud sestoupí) skončí v Baníku nebo Opavě.

 • Kaya

  chardin25.5.2018 18:37reagovat

  Nevite nekdo nestli zitra bude moc nastoupit Kaya, nebo bude hrat costa s hovorkou.

  • MF1725.5.2018 18:48reagovat

   Čekám stoperské duo Kadlec, Hovorka. Dozadu oba umí a Hovorka navíc je technickej.

   • Lobrock25.5.2018 20:36reagovat

    Když ještě trochu přidáš, tak budeš svým humorem na úrovni F.R. Čecha.

    • pubi25.5.2018 20:49reagovat

     Já když si to přečet, vybavil se mi hned Siegl.

   • artaxerxes25.5.2018 21:23reagovat

    Krutopřísný Zahustel - Hororka - MiKa - Frydex.

     

    No snad nás Bohemka podcení, čemuž bych se při vyslovení této čtyřky nedivil.

    • MF1725.5.2018 21:41reagovat

     Až nám Marťas Frýdek hattrickem vykope výhru a příští rok LM a pak přestoupí do Realu, tak budeš litoval, že jsi tohle o něm byl schopen napsat.

     • Lobrock25.5.2018 22:11reagovat

      Hihi. Super. Tak jsem se už strašně dlouho neřehtal. To tu snad ještě nezaznělo a i kdyby jo, takovýho ostrovtipu není nikdy dost.

     • artaxerxes25.5.2018 22:18reagovat

      Má odehráno 117 zápasů a dal 5gólů, ve Spartě 3 a za Liberec 2. - potřebuje 16,71 zápasů na jeden gól.

       

      Ten dá hattrick maximálně tak, že koupí stejnojmenný časopis a někoho podaruje.

       

       

 • Čtvrtečka

  kopejtko25.5.2018 17:12reagovat

  debut ve druhé lize

  • kopejtko25.5.2018 17:20reagovat

   koukám že Čmelík se nedočkal ani ve 30 kole což nechápu při tom jak hraje obrana Viktorky

   • Sendi25.5.2018 17:39reagovat

    vždyť hraje...

    • kopejtko25.5.2018 18:18reagovat

     prima vidět že má někdo postřeh Úsměv ale tak přiznávám chybu

   • dominik2725.5.2018 18:37reagovat

    Mě spíš bolí sledovat, že se tam s nimi plácá Martin Toml. Když si uvědomím, že dělal kapitána v reprezentaci, kde patřil k oporám ročníku kolem Schicka, Kulhánka, Vorla nebo Staňka, tak mě fakt dost mrzí, že se (zatím) nedostal výš. Třeba takového Sáčka v té době nikdo neznal a dnes je členem áčka Sparty a hraje za reprezentační jednadvacítku.

    • dominik2725.5.2018 18:38reagovat

     Ještě teda dodám, že Toml už stejně nepatří Spartě. Ta ho uvolnila na přestup do Mladé Boleslavi a jí snad patří dodnes. Nechce se mi to hledat...

     • kopejtko25.5.2018 18:46reagovat

      ten je pořád Bolky

 • Daniel Turyna

  novydres25.5.2018 16:54reagovat

  Co s ním vůbec je? Je zraněnej? Na podzim v Budějcích nehrál, v Jihlavě taky nehraje.

  • MK325.5.2018 17:02reagovat

   Byl zraněnej. Minule byl snad poprvé na jaře alespoň na lavičce.

  • Sendi25.5.2018 17:02reagovat

   byl zraněný dlouhodobě...

 • Info z tisku

  Kulkozubý Tony 25.5.2018 12:15reagovat

  Požár údajně na odchodu do Zbrojovky. Nabízí se rovněž možnost angažmá v Liberci.

   

  3 gólový jarní kanonýr Krmenčík do zahraničí.

   

  Ngadeu na odchodu ze Slávie, ale nejde do Francie ale někam do Arábie.

   

  Dúbravkův přestup pořád není dokončený, Newcastle má čas do 31. května na aktivaci výkupní klauzule. Všechno záleží na tom, zda Benítez zůstane u kormidla i další sezónu. Po 31. můžeme Martina nabízet dalším zájemcům.

  • Shrekson25.5.2018 12:35reagovat

   Dúbravka do liverpool hrozně bych mu to přál..

   Ideální scénář i pro násSmích

  • waaw25.5.2018 12:50reagovat

   Chybi tam jedna podstatna informace o Pozarovi: ve hre je i jeho dalsi setrvani ve Sparte

   • MK325.5.2018 12:54reagovat

    Jen to ne.

   • Tomáš Vápeník25.5.2018 13:30reagovat

    To by byl hodně trýznivý balíček.

 • Alex Chipciu

  jakub231125.5.2018 11:44reagovat

  Jestli Tal odejde, tak by se mi zamlouvalo koupit na kridlo Chipciua, ktery muze hrat napravo i nalevo, je technicky dobre vybaveny a umi zakoncit obema nohama. Navic si rozumi s Nicem at uz z repre nebo z Anderlechtu. Jediny minus vidim v tom, ze byl posledni dobou na marodce, ale kdyz se do toho dostane, tak je produktivni. Je nesmysl cpat na kridlo Kadlece

  • Enkoff25.5.2018 12:08reagovat

   Souhlas, už jsem ho tu zmiňoval po zápase Rumunsko - Izrael ale byl jsem krutě potlačen Smích

   • jakub231125.5.2018 12:12reagovat

    Aha to mi unikloÚsměv

  • Orangutanoid25.5.2018 12:22reagovat

   tak to přihoď rovnou Alibeca a Budesca a zvedne se možná i ta souhra

 • Johan Larsson

  SuperFrankie25.5.2018 11:23reagovat

  Brondy dokonale zvrtalo boj o sestup, když v posledních třech zápasech uhrálo jen dvě plichty, takže nakonec skončili v lize druzí. Pro Spartu je to dobrá zpráva, protože takhle nebude mít vidinu kvalifikace do LM, ale bude hrát případně EL stejně jako Sparta. Díky tomu bych řekl, že šance na jeho přestup do Čech se zvýšila.

   

  • SuperFrankie25.5.2018 11:42reagovat

   *boj o titul....Smích

  • lidoop25.5.2018 11:44reagovat

   Ale tak to jsou dobří, když bojovali o sestup a nakonec skončili díky třem remízám druzí Smích

  • Tomáš Vápeník25.5.2018 11:56reagovat

   Co vás tam ten Dan v CNC učí? Bojuje se o Z Á C H R A N U.

   • Skleepy25.5.2018 12:03reagovat

    +1

   • SuperFrankie25.5.2018 12:06reagovat

    Jo, jo, já vím, jsem vyměnil titul za sestup. Smích

    • DanSparta25.5.2018 15:37reagovat

     Kdyby hráli o padáka, stejně bys napsal boj o sestup, ne boj o záchranu. That’s the point.

     • SuperFrankie25.5.2018 17:02reagovat

      Nenapsal, jen ty zase vidíš co chceš.

      • LukyACS25.5.2018 17:32reagovat

       Tys tu reakci Kristina pořád nepochopil? Smích

       • Sendi25.5.2018 18:09reagovat

        se točí v neskutečnym kruhu tady...

  • Enkoff25.5.2018 12:10reagovat

   Na ten zápas Brondby, kde si to podělali, jsem se díval a dokonce sázel, že Brondby srrovná. Byla to klasická dobývaná s otevřenou obranou. Larsson hrál v podstatě na útočným vápně

   • SuperFrankie25.5.2018 12:12reagovat

    A jak se ti líbil?

    • Enkoff25.5.2018 13:11reagovat

     On v podstatě pravýho beka ani v tom zápase nehrál. Spíš jsem měl pocit, že hraje něco mezi pravým křídlem a středním záložníkem. Jak dostali gól, tak hráli v podstatě na 3 obránce. Dne hodnotit ho jako pravýho beka moc nejde. Ale bylo vidět, že má na mužstvo velkej vliv. Prostě správnej kapitán.

 • Mika

  BradCox25.5.2018 11:02reagovat

  Neco mi rika, ze prezije dalsi prestupove obdobi a doklepe si svou peknou smlouvu. O O tridu lepsi Mavuba se smlouvou jeste na dva roky bude pak odklizen stejne jako Janko. Neco na tom Michalovi proste je a jen my to nevidime! Navic je to kafickar a pohodar se kterym si muzes zahrat Fifu za Leverkusen :)

   

  • AlaMierda25.5.2018 11:05reagovat

   taky mě děsí, že se nikde nepíše o tom, že by měl odejít.

  • dominik2725.5.2018 11:21reagovat

   Asi je to i tom, jestli sám hráč chce odejít a jestli je o něj zájem jinde.

    

   Na Janka nějaké nabídky zřejmě byly a on sám asi neměl důvod setrvávat v Praze.

   • AlaMierda25.5.2018 11:28reagovat

    samozřejmě, že nechce odejít. Penízky se mu sypou, on si to tu odsedí, odtrénuje a je spokojen. Proč by měl jít někam na Slovácko, kde by bral méně peněz.Smlouvu má ještě na rok, kdepak ten si to tu v klidu odsedí. Pak ukončí profi kariéru a půjde někam za kopečky do regionální ligy

   • victorlima25.5.2018 12:31reagovat

    S Jankem to bylo jasné i když stále se nemohu zbavit dojmu, že dostal málo příležitostí. Už od zápasu v Brně šel herně nahoru, dokonce začal dávat i góly o čemž se některým našim útočníkům ani nesnilo. To že půjde nejspíše pryč Mavuba a možná i Mandjeck a zůstane M.Kadlec či Vata je docela silná káva.

    • Mich00L25.5.2018 13:36reagovat

     A tak zas Vata vie zastúpiť na dvoch postoch, má výborné centre a zahráva najlepšie štandardky. Nevadí mu pozícia náhradníka. Mne to že ostane dáva zmysel.

  • tomnavratil25.5.2018 11:52reagovat

   Tohle je jedna z největších ostud našeho vedení, že tenhle frajer je stále ve Spartě. Docela výsměch jak mladým hráčům, tak třeba o několik tříd lepším borcům jako Mavuba..

 • Ďurica

  SuperFrankie25.5.2018 10:46reagovat

  Je nesmysl. Proberte se!Smích

  • chardin25.5.2018 10:51reagovat

   To rikas vedeni nebo do fora?:) Je to fama nebo realita?

   • SuperFrankie25.5.2018 10:53reagovat

    Říkám do fóra, že to je kachna novinářů ze Slovenska Smích

  • trcmano25.5.2018 10:53reagovat

   nikdo ještě není podepsaný, ale hysterie už jede na plno ..

   • Funin25.5.2018 11:38reagovat

    tak co, dokud nezačne MS tak je nuda, tak aspoň můžeme hystečit

  • Bunda25.5.2018 10:59reagovat

   Proč to kazíš? My chceme Duricu do Sparty!

   • SuperFrankie25.5.2018 11:13reagovat

    Počkej, nakonec zjistíme, že chceme Škrtela a to bude ještě větší legrace.Smích

    • Mich00L25.5.2018 13:56reagovat

     Prečo však to je stále stopér na veľmi vysokej úrovni. Aj keď to ako by ho tu prijali by mohlo byť zaujímavé..

  • LukyACS25.5.2018 11:01reagovat

   Tvl, ještě že tě máme Smích

  • Skleepy25.5.2018 11:02reagovat

   Probral jsem se a najednou je mi jasné, že je to opravdový nesmysl. Děkuji za radu, nechápu, že jsem na to nepřišel sám.

   • Funin25.5.2018 12:15reagovat

    tak hlavně, že si na to vůbec přišel, jsou tu tací, kterým může radit kdokoliv jak chce a stejně je to prd platný

72826 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha