Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Liberec

  Clif1.3.2019 12:35reagovat

  Z ruznych vyjadreni to zase vypada ze jedeme do Liberce dominovat na mici (cti 50:50 na drzeni mice a spousta protiutoku do nasi otevrene obrany). Uz roky se nam venku nedari, to proste nemuzeme jet nekam hrat na rychle brejky? Kraje a utok na to ted mame vylozene stavene. Kdyz jsme ve druhem polocase s Banikem hrali z bloku tak jsme jim tam chodili uplne krasne, stejne jako nam to delaji vsemozny tymy ze spodku.

  • DaveACS1.3.2019 12:47reagovat

   Namotivovany outsider na vlastním hřišti s možností být dominantní na míči by byla cesta do pekel.. navíc vidím tu hysterii tady všude, kdyby po prvním poločase byl stav v lepším případě 0:0 a držení míče 70:30 pro Liberec

 • Super článek o Zizuovi

  SuperFrankie1.3.2019 10:42reagovat

  Holas ho vycepuje a příští rok může být velkou posilou

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-slovensko/359526/holoub
  ek-kleknul-na-talent-sparty-a-ten-strili-goly-bylo-na-case-rika.html

  • majtin1.3.2019 11:04reagovat

   Tak když v té době budeme mít trenéra, tak proč ne. A

   • majtin1.3.2019 11:29reagovat

    Ale jinak si myslím, že Zdendovo ego prostě Zizoua posadí na lavičku, viz teď třeba Martin Hašek.

    Vůbec jsem měl až doteď dojem, že Ščasný absolutně potírá vše co je jen trochu cítit Strahovem. To že hrají Plechatý, Drchal a Hložan je podle mě z velké části zásluha Rosy. Namátkou z poslední doby Wiesner, Kulhánek,Pulkrab (patřili k oporám ligového Liberce), Drchal (nejlepší střelec přípravy, nedostal 2 a 3/4 zápasu šanci), Brabec (Ščasný ho nestavěl už před jeho odchodem a on mu nakonec zachránil zadek, si myslím, že v jeho nepříchodu teď má prsty hlavně Ščasný), Martin Hašek (pro mě nepochopitelně nehraje místo Frýdka, Ščasný se prý s jeho tátou moc nemusí), Čermák (a jeho střídání v průběhu první půle ačkoliv rozhodně nebyl nejhorší); to že Ščasný vůbec nesledoval dorost a neznal jména těch kluků. MYSLÍM SI, ŽE KDYŽ SE TRENÉR ROZHODNĚ UKÁZAT, ŽE TEN KTERÝ ČLOVĚK NA LIGU, ZÁKLAD NEBO SPARTU NEMÁ, ŽE SE MU TO DŘÍVE NEBO POZDĚJI POVEDE. Ale to byl problém hlavně vedení, kdy existovala nevraživost mezi Strahovem a Letnou a Letná si vybrala trenéra, který ”kopal” za ní a zapadal do její filosofie nefilosofie.

    Upřímně si myslím, že Zizu měl na ligu už tehdy, když dostával čuchnout pod Holasem, samozřejmě kdyby byl obklopen kvalitou a zkušeností. Si myslím, že to s těma klukama hodně zamávalo, ne to že dostali šanci příliš brzy, ale to že najednou se jejich zařazování zcela utnulo. O něčem celej život sníš, pak to začneš prožívat a aniž bys vyloženě zklamal, tak najednou útlum a není vidět světlo na konci tunelu. To si myslím, že mohlo s těmi kluky zamávat. Předpokládám, že mi tu jeden uživatel zase napíše, že kdy chce někdo hrát za Spartu, tak si s tím musí poradit. Úsměv (OK, tak co by teď udělalo s Hložkem a Drchalem, kdyby se přeřadili do juniorky a pak poslali hostovat postupně do Senice, Budějic,Táborska, mezi tím zase epizoda v juniorce).

    • kanonMates881.3.2019 12:06reagovat

     Jenže tebou jmenování Drchal a Hložek mají kvalitu už teď, Kulhánek nebo Zizu jí prostě neměli a nemůže tu hrát někdo jenom proto, že mu je 18 let... Sám píšeš, že pokud by byli obklopeni kvalitou a zkušenosti, jenže to si protiřečí, takhle tam můžeš zařadit jednoho dva, ale ne 7 hráčů, prostě že Strahova do áčka vede cesta jen opravdu pro ty výjimečný a to Kulhánek ani Zizu nebyli, třeba se jednou vyhrají, i když Slovensko není úplně měřítko, jenomže dva roky se nemůžou vyhrávat ve Spartě... Možná až bude béčko, ale opravdu si nemyslím, že v základu Sparty by měli být hráči jen s potenciálem, musí mít i kvalitu a tu hlavně prokázat na hřišti a ne pověstí z dorostu...

     • majtin1.3.2019 12:33reagovat

      Tady byl hlavní problém ten, že mládež měl jednotnou koncepci, styl hry, herní návyky a ÁČKO Ščasného antikoncepci. Takže pro ty hráče bylo mnohem těžší zapadnout. A jak píšu níže, někteří talenti začnou vynikat hned a někteří začnou být lepší než spoluhráči po pár zápasech. Samozřejmě, když je mladej kluk horší než hráč kterého střídá a není tam perspektiva krátkodobého prosazení je lepší hostování, když nebylo béčko.

      Třeba Zizu pro mě byl rozhodně výjimečný. Jak je vidno dál potřeboval, aby na něho někdo zaklekl, což se ve Spartě mohlo dít, v Dukle hůř.

    • Hynek1.3.2019 12:08reagovat

     Neskutečný blábol.

     Byl to právě Ščasný, kdo poprvé nasadil Rosického,Sáčka,při cestě EL posadil Lafatu a hrál Juliš.

     Takže není divu, že hraje Hložek,Drchal či Plechatý.

     Ščasný akorát razí teorii, že hrát může pouze takový mladík, který na to má.

     A jak je vidět, má pravdu.

     Ty co tam cpal Holoubek, se zatím nikde neprosadili ač jim Sparta umožňuje hostování.

     • majtin1.3.2019 12:26reagovat

      Slova jako neskutečný blábol si nech od cesty, děkuju, nebudu ti oplácet stejnou mincí.

      Tak ono zabít takové talenty jako je Rosický nebo Hložek nedokáže snad ani Ščasný.

      Viděli jsme, že i toho Drchala by byl schopen ulavičkovat. ”Hrát může ten, kdo na to má” - zaprvé v Ščasného chaosu, kdy hrajeme rozestavení v kruhu bylo dost složité na to mít, zvlášť kdyžti kluci přišli trochu s jinými návyky. A pak je taky potřeba vidět, že někdo je talent takový, že je lepší než stávající hráči (Hložek, Drchal) a někdo talent takový, že sice první zápasy bude na úrovni ostatních spoluhráčů, ale s přibývajícími zkušenostmi je začne převyšovat. A právě s tou druhou skupinou neumí Ščasný absolutně pracovat.

      • TBCH111.3.2019 14:11reagovat

       Nečil se, když ti někdo napíše, že si napsal neskutečný blábol. Zejména když si ho skutečně napsal a ještě v tom pokračuješ.

       • hombre1.3.2019 14:20reagovat

        Není to blábol, v něčem má rozhodně pravdu, v něčem zase ne. On to tak vidí. Ty to vidíš jinak, no a? Taky si tady napsal dost kravin a nesmyslů, nemyslíš? Sorry.....

        • TBCH111.3.2019 14:28reagovat

         Který kraviny máš na mysli? Konkrétně. Díky

         • hombre1.3.2019 14:42reagovat

          To mám hledat?

          Podívej, já tu psal určitě taky kraviny a přiznám si to. V té chvíli jsem si to myslel naopak, no Smích. Pro někoho to jsou kraviny, pro druhého pravdivá věc.

          Mohl bych ti napsat - kde napsal majtin, pro tebe, blábol a pak ti to vyvrátit.... Určitě máš v něčem pravdu a v něčem ne, sorry...SmíchNeutrální

          • TBCH111.3.2019 14:46reagovat

           Kdybys byl tak laskav a vyhledal mi je. Když už to teda píšeš. Žádných si nejsem vědom.

           • hombre1.3.2019 15:33reagovat

            Ach jo...

            Dobře, třeba dnes jsi napsal, že majtin píše blábol a ještě v tom pokračuje. Není to blábol, ve velké většině měl pravdu a snažil se ji vysvětlit.... a to se dál shodilo slovem blábol... Nikdo mu neoponuje, jen napíše, že je to blábol. Snadné, ale právě on diskutuje a vy ne - to je ta kravina. A nebo ten blijící smajlík že....

            Hele nechci se hádat a vcelku v dosti věcech máš pravdu, ale v dnes prostě ne...., sorry..

            • TBCH111.3.2019 15:46reagovat

             Díky za snahu, byť dost křečovitou. Co napsal je blábol, ať se ti to líbí, nebo ne. Dále poprosím o další kraviny, který jsem podle tebe napsal (prý jich bylo dost). Podle mýho si napsal kravinu ty ve snaze obhájit Majtinův blábol a teď se kroutíš jako užovka na slunci.

             • hombre1.3.2019 19:08reagovat

              Smích, pěkný přirovnání, slušný Úsměv.

              Tak znovu - v čem je majtinův příspěvek blábol?

              Když to napíšeš, tak už tvůj příspěvek nemusí být kravina, ale určitý názor. Chápeš, co už myslím?

              Už na to kašlu, na hádky není čas Smích a pročítal jsem si tvoje názory, dá se dost souhlasit, když se rozvedou!!!! Smích

      • hombre1.3.2019 14:15reagovat

       Já bych spíš řekl, že ten hráč potřebuje důvěru trenéra, i vedení. Samozřejmě, že musí mít ten hráč kvalitu. Je málo hráčů, co se prosadí i v nepřátelským prostředí... - tady to ber s nadsázkou Smích.

       Ono by se asi prosadilo více našich odchovanců, ale hostování v různých klubech, ignorování jejich nesporných kvalit a nedůvěra k nim, atd...., jim bere sebevědomí. Když se jim dá šance ve více zápasech, tak jako třeba Frýdkovi, Sáčkovi, Zahustelovi, Radakovičovi, Krejčímu, Vencovi, atd.., tak bychom asi byli jinde, že... Ale to musí mít ten klub nastavenou takovou koncepci - což my určitě neměli. Myslím, že se to změnilo až příchodem asistentů ze Strahova a doufám i TR.

        

    • trcmano1.3.2019 12:37reagovat

     Nezkoušel si s tou Ščasnofóbií zajít k doktorovi? Úsměv

     • LukyACS1.3.2019 13:25reagovat

      To není fóbie.

     • majtin1.3.2019 13:35reagovat

      Ne, jsem v poho. Tady jsem mu to shrnul, ale chystám ještě jeden příspěvek.

      Já mu i ze začátku přál úspěch, jsem si říkal, že poté co tenkrát vyhrál titul a byl před LM odvolán jsem si říkal, že mu tu šanci přeju. Ale časem prostě svými vyjádřeními a kroky, které činil on a kroky, které činilo vedení na jeho už nezaslouženou podporu se mi zprotivil. Ale není to nenávist, jakmile se změní, začne dělat správné kroky, chovat se férově, pracovat na sobě, polepší se ve své jízlivosti v době neúspěchu, tak jsem schopen ho podporovat. Vzpomínám třeba, jak jsme kdysi jako sparťani nesnášeli Pavla Hartmana, jenže ten člověk na sobě zapracoval, změnil se a je můj oblíbenec (teď sem s ním akorát nesouhlasil s tím, že nechápal naše publikum, že řve ”Cikáne” na Baroše, protože on si to svým chováním v předešlých zápasech vykoledoval).

     • majtin1.3.2019 13:39reagovat

      Ale připouštím, že mu v tomhle vlákně můžu v něčem křivdit, často píšu něco ve smyslu, že ”mám ten dojem”. #Terapiepsaním #jarníočista Úsměv

      • LukyACS1.3.2019 14:13reagovat

       Máš dost podobnej pohled jako já, samozřejmě asi spoustu věcí vidíme až moc extrémně, ale nejde se divit, když člověk ví, co je to za křiváka.

       Možná bys mohl sepsat nějakej blog.

       • majtin1.3.2019 15:26reagovat

        V souvislosti se Ščasným nebo přímo jím bylo uděláno tolik nelogických a necitlivých rozhodnutí, že je opravdu velice těžké chovat se racionálně a nepodlehnout emocím. Třeba mě napadá kolik lidí kvůli němu přestalo chodit na Spartu nebo ji vůbec sledovat! Já jsem člověk, který se řídí intuicí, kterou si ale musím racionálně ověřit nebo tomu nechám čas, ať se ukáže. A tady se už ukázalo tolikrát... Takže se zdá marný poukazovat na nějaké nelogičnosti a člověk pak někdy sklouzne a nemá všechny argumenty podepřeny. Proto si myslím, že na blog to není - zaprvé už bylo vše napsáno, zadruhé člověk není v centru dění, vše máme jen zprostředkovaně. To je podobné jak s Berbrem.

        Já jsem teď rád za tu infiltraci Janouškem, Horňákem a Kotalem.

    • TBCH111.3.2019 14:05reagovat

     Proč tady není blijící smajlík? Tohle je strašný.

    • trcmano1.3.2019 15:55reagovat

     1) Ščasný není žádný samozvaný vládce Sparty, někdo ho vybral, někdo ho ve funkci podržel. Má nad sebou několik lidí a kdyby dělal vyloženě nějaký boty v sestavě, přestupech tak mu to dají důrazně najevo. Tady se všechno hází na Ščasnýho, ale přitom úplně stejný názory má i Rosa. Proč se potom nevyhazuje i Rosa???

     2) Drchal - pro nás je útočník č.1 Tetteh, ať už z důvodu produktivity a nebo letního prodeje a proto musí hrát, i když teď v Liberci hrát nejspíš nebude. Drchal byl v prvním zápase po nemoci a dostal přednost Pulkrab, mimochodem hráč Strahova:) Uznávám, že na Dukle měl hrát, i když tam nebyl problém v útoku, ale celkově ve hře. Jinak Drchal byl po těžkém úrazu a kdyby si to nedej bože obnovil, tak mu budete nadávat, že to ZŠ uspěchal a může za to boxer:)

     3) Wiesner - u nás je bohužel pravý bek č.1 Zahustěl. To že to tak je i teď na jaře je chyba především sportovního ředitele. Wiesner potřebuje hlavně pravidelně hrát a proto šel hostovat..

     4) Strahov - když tu byli ti ”hotoví” hráči ze Strahova, tak pro jejich ”kvalitu” na hřišti se jim přezdívalo Kulhenedr a Horrorka

     5) Brabec - Rosa vysvětloval jak to s ním je. V létě chtěl nesmyslný prachy, zimě jsme byli před podpisem Panáka + se v přípravě skvěle ukázal Plechatý..

     6) Hašek - ve středu hřiště máme velký přetlak a jeho čas určitě přijde..

     7) Čermák - o střídání si měl říct sám a do Plzně odešel sám, když už tady Ščasný nebyl.

      

     Zdenda může za spoustu věcí, ale ne za všechno jak si myslíš ty a další... :) Věřte mi, že bych byl taky rád aby šel doprdele, ale dokud tu bude, tak ho budu podporovat, stejně jako každýho ve Spartě :)

     Sorry za můj blábol Smích

     • majtin1.3.2019 16:33reagovat

      Bohužel mám teď povinnosti, lecčemu by se dalo oponovat, ale dnes ani zítra už to asi nestihnu.

   • majtin1.3.2019 11:50reagovat

    ...Jo a ještě jsem mu (jim) zapomněl přičíst Hušbauera. Chápu, že má své rychlostní nedostatky, které zase nahrazuje fotbalovým myšlením, pochopil bych kdyby byl nahrazen někým lepším, ale to se jaksi nestalo. Pro mě bylo vždycky nejvíc, když vstřelil gól ryzí sparťan, odchovanec, případně někdo, kdo tou ”chemií” už dostatečně načichl (Lafata). Přišla mi ta radost - z obou stran - jako nejopravdovější, nehraná. A mám pocit, že Ščasný destrukci této chemie započal.

    • trcmano1.3.2019 15:02reagovat

     Chceš, aby dávali za Spartu góly odchovanci, ryzí sparťani, ale přitom ti vadí v sestavě Frýďas, který vše splňuje a je produktivnější než Hašek nebo Sáček :)

  • gofron1.3.2019 12:46reagovat

   Bohužel musím říct, že ani Zizu a ani Kulhánek na spartu momentálně nemají. Je otázka, zda někdy budou mít. Talenti to jsou, ale ne na takové výši, jako Hložek, Drchal či Tetteh, aby hráli v základu acs a nechat je na tribuně je promarněný čas a peníze. Já si tyto hráče dokážu představit ve Slovenské lize nebo i naší, ale v průměrných klubech. Zizu, Kulhánek, Pulkrab, Juliš a podobní průměrní talenti, kteří sice vyčnívali v juniorce, mají na 1 ligu, ale na spartu je to fakt málo.

   Dát opět hostovat s opcí a mít to pojištěné stejně jako u Haška kdyby někdy náááhodou.

 • Liberec - tvrdost

  gofron1.3.2019 7:51reagovat

  Jen podotknu, že sestava sparty a sestava Liberce je hodně jiná, také je znatelný rozdíl na poz. trenéra u obou týmů a herního stylu!!!

  Jen pro poznámku, ač je Liberec tvrdý a nepříjemný soupeř, očekávám spíše technický, ofenzivní fotbal, samo že i se souboji, ale nebude to ta klasická holomajzna, co tam bejvala!!!

   

  Naše sestava naposledy v Liberci: T. Koubek - O. Zahustel , L. Mareček , L. Štetina , E. Čivič - J. Biabiany , G. Mandjeck , M. Sáček (66. T. Rosický ), M. Frýdek , T. Ben Chaim (80. M. Janko ) - D. Lafata (73. J. Šural )

   

  Sestava Liberce: O. Kolář - V. Coufal , O. Kúdela , O. Karafiát , M. Kerbr - T. Malinský (46. M. Graiciar ), R. Breite , Z. Folprecht (90. R. Voltr ), P. Ševčík , J. Mikula - R. Potočný

   

  Předpokládaná naše sestava nyní: 4-2-3-1 Nita, Zahustel, Costa, Radakovic, Hanousek, Frýdek, Sáček, Dockal, Karlsson, Hložek, Drchal

  3 hráči z minulé sestavy v Liberci!!!

   

  Předpokládaná sestava Liberce nyní: 4-2-3-1 Nguyen – Koscelník, Kačaraba, Mikula, Hybš, Breite, Oscar, Pešek, Nešický, Potočný, Kozák

  3 hráči z minulé sestavy.

   

  U obou týmů se zmenili trenéři - podstatný rozdíl!

   

  • kilovolt1.3.2019 8:01reagovat

   a?

  • lidoop1.3.2019 8:46reagovat

   Aktuální sestava Liberce pro nás může dost možná bejt nepříjemnější, než ta předchozí. Hlavně jsem zvědav, jak si naše obrana poradí s Kozákem, ten si naposledy s obranou Dukly dělal vyloženě co chtěl.

   • gofron1.3.2019 9:22reagovat

    S Kozákem máš naprostou pravdu a jak už tu bylo řečeno, že bude jedním z nej útopčníků v lize, zatím tomu dosti jde naproti a je fakt dobrý...

    • Clif1.3.2019 9:41reagovat

     Musíme počítat s tím, že minimálně 1 gól nám dá, chce to dát víc než oni a o tom to celé je Smích

  • gofron1.3.2019 9:21reagovat

   Chci tím říct, jak tu někteří píšou ohledně stoperů a toho koho nasadit proti velmi důrazným a tvrdým hráčům, kteří hrají v Liberci jen to, že dávno ten tým je již úplně jiný, jsou tam sice dva louženíci co jsou tvrdší, ale to je v každém týmu někdo a Liberec změnil úplně styl hry, trenéra a hráče také!

   Dost možná to bude pro nás těžší soupeř, každopádně určitě ne v silovém pojetí, ale technickém. Já osobně si naopak myslím, že otevřená hra Liberce, technický fotbal a rychlost by nám mohla vyhovovat.

   Ale slo mi hlavně jen o ty dohady tady dole...

  • Jiri ACS1.3.2019 9:22reagovat

   No,zas pokud si dobre pamatuju,tak v Liberci se meni sestava kazdy pul rok a ten jejich styl specialne na nas.Pojezdit,pokopat,rozkopat si drzej uz od te doby,co postoupili do ligy.Takze totam s fotbalem nikdy nemelo moc spolecneho.K tomu jeste horske pocasi a tvrde hriste dost casto.Nepamatuji si,ze by se tam nekdy hral vyslovene fotbalove hezkej zapas.Vzdycky to byl boj,kde padalo hodne karet a hraci byli okopani jako po peti normalnich zapasech.

   • gofron1.3.2019 9:24reagovat

    Tak doposud ho 2 roky měnil jen jeden trenér - Trpišovský a doposud tam bylo dosti stejných opor, ale nyní je tým úplně jiný a navíc přišli hráči z hostování. To pokopávání bylo za doby Trpišovského, který věděl, že technicky na to nemaj tak na to šli od lesa...

    • Jiri ACS1.3.2019 9:59reagovat

     Tak pokopavani tam bylo vzdycky.Ale pravda je,ze za Trpisovskyho to byl opravdu extrem.Kazdopadne je potreba,aby na to hraci byli v hlavach nastaveni a pripraveni a umeli se s tim vyporadat.Do takoveho zapasu by se ten blazen Stetina hodil.

     • gofron1.3.2019 10:02reagovat

      To sice ano, ale je schopen to přehnat jako minule, stačí aby si pokopl víc míč :DDDDDD

     • victorlima1.3.2019 14:29reagovat

      Navíc, pánové musíme v Liberci (to však i jinde) počítat s fanatickými diváky. Před těmi, když řekneš Praha a navíc Sparta, tak to je jak když býku zamáváš před očima rudým hadrem. Něco o tom vím, máme velice blízko Liberce chatu a ta nenávist je pro mě nepochopitelná. Od hráčů bude ten zápas vyžadovat dost osobní odvahy. Hodně bude záležet na rozhodčím. Vzpomínám, co tam s námi udělal Zelinka, ještě za Stramy v začátku podzimu 2017. Neuznaný regulérní gól a jasná penalta (podle mě, ne jen jedna) to řekla komise rozhodčích. Ben Chaim, možná ještě dnes, vzpomíná na liberecké veskrze ,,sportovní a objektivní,, publikum.

      • Jiri ACS1.3.2019 15:35reagovat

       Jo,to je pravda,že v Liberci je dost fanatické publikum..Je to zvláštní.Půjčujou si od nás hráče,aby měli vůbec s kým hrát a pak nás pokopou hnáni fanatickými diváky.Dost nepochopitelný.

 • Jak to vidíte o víkendu??

  gofron28.2.2019 16:35reagovat

  Sestava???

  Za mě:

  NITA

  ZAHUSTEL - PLECHATÝ - COSTA - HANOSUEK

  FRÝDEK - KANGA

  KARLSSON - DOČKAL - HLOŽEK

  TETTEH

   

  Prvně jsem si říkal, že Ščasný posadí Tetteha, ne kvůli tomu, že by Drchal hrál lépe, ale kvůli kartám, aby byl Tetteh na Plzeň, ale na druhou stranu si myslím, že předtím tenhle tah Zdenál udělal a vymstilo se mu to těžce, kdy nakonec z vypočítavosti a strachu o vykartování posadil hráče a nebrali jsme plné tři body ani doma ani venku a pohořeli jsme! Bude hrát Kanga či ne? Já bych to proti Liberci zkusil s Kangou od začátku vedle Frýdka se kterým již dříve hrával. Stopeři? Tam je otazník, zda nechá Zdenál Radakovice po boku Costy a nebo dá opět přednost mladém, směrem dopředu lepšímu Plechatému. V případě, že bude hrát Kanga od začátku očekávám spíše variantu Radakovice. Pokud Kanga nebude hrát ale od začátku, tak to vidím na konstruktivnějšího stopera směrem dopředu a to bude Plechatý...

  Jak to vidíte???

  • gofron28.2.2019 16:37reagovat

   Ještě dodám, že ač s Kangou v sestavě by byl ideálnější vzadu Radakovic, tak Plechatý se mi v základu líbí více a postavit dvojici Plechatý Radakovic by bylo fajn, ale oba spíše hrají na jedné ,,straně” a navíc si Costa ve všech zápasech vedl velmi dobře tak že očekávám že Costa bude hrát 100%...

   • Ferry28.2.2019 17:02reagovat

    S Kangou na osmičce a stoperskou dvojicí Plechatý-Radakovič bysme v Liberci dostali bůraSmích

    • gofron28.2.2019 17:30reagovat

     Tak tvůj názor ti neberu, máš na to právo Úsměv

     Já jen že bůra jsme s Kangou snad nedostali a za Plechatého tam aspoň fungovala rozehrávka odzadu. Ale ok třeba se pletu a máš pravdu.

     • Ferry28.2.2019 17:41reagovat

      No,díky za právo na názor.😁

      A ty si uvědom,že Liberec je tvrdé a bojovné mužstvo.Proti nim nemají technické slečinky šanci.Vůbec nechápu,jak proti tvrdosti někdo může chtít nasazovat techniku,když se to právě dělá obráceně a na techniku se nasazuje tvrdost a velmi dobře to funguje.

      Škoda,že se vykartoval Štetina.Takhle bude muset hrát Radakovič a už teď z tiho mám hrůzu.Naštěstí bude snad s Costou.A do zálohy bych místo Sáčka dal k Frýdkovi Haška a na hrot Pulkyho.

       

      • Skleepy28.2.2019 17:42reagovat

       SmíchSmích

      • waaw28.2.2019 18:20reagovat

       Zajimavy nazor. Uvidime jak nasi bouraci z narodaku prevalcuji technicke Brazilce Smích

       • Ferry28.2.2019 18:41reagovat

        Jaký Brazilce máš na mysli?

        • Ferry28.2.2019 18:47reagovat

         Jo,sorry,už mi to došlo.Já o Spartě a ty o nároďáku,kterej já moc nesleduju.

         Ale o tři levely lepší technika dokáže porazit i tvrdost,ale o tolik lepší naši technici ve Spartě než liberečtí tvrďáci nejsou.

        • jakub231128.2.2019 18:48reagovat

         narodni tym Brazilie

       • gofron28.2.2019 20:25reagovat

        Presne haaaaa tvl co toto ten typek vyplodil...

      • Dolikus28.2.2019 20:06reagovat

       Tvl tvrdě a bojovně proti nám hraje 90% ligy...to se na to mužem rovnou vysrat a nakoupit jedenactku Frýdku aby sme v tom našem pralese uspěli.

       • gofron28.2.2019 20:26reagovat

        Presne tak....tohle co ten F. vyplodl je mazec...pojdme hrat tvrde a netech icky vsichni protoze i liga je takova ha

        • Ferry28.2.2019 20:48reagovat

         Však si taky,drazí soudruzi uvědomte,kam jsme to v naší lize s pokusy o technickou hru dotáhli.Smích

         A to,že na techniku platí tvrdost není můj výmysl,ale léty prověřená a v naprosté většině fungující skutečnost.Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit, můžete o tom debatovat,ale to je to tak všechno,co s tím můžete dělat.

       • Ferry28.2.2019 21:02reagovat

        Ono i tvrdě se musí umět hrát.Musíš na to mít hráče s fyzičkou i správnou taktiku.To,že proti nám se snaží všichni hrát tvrdě je pravda,ale ne všichni to umí.Dlouhodobě to umí hlavně tři týmy.Liberec, Boleslav a Bohemka.Zajímavý je to,že tyhle týmy hrajou přibližně pořád stejně bez ohledu na to,kdo tam právě trénuje.

        Ale to jsem odbočil.

        S těmato týmy máme dlouhodobě potíže, protože jsme si mysleli,že ti fotbalově zvládneme.Ale opak je většinou pravdou.

        Doufám,že se teď budeme připravovat na každýho soupeře tak,jak si zaslouží a i sestava se bude určovat na každýho soupeře zvlášť.

        • majtin28.2.2019 22:42reagovat

         S Bohemkou to už je minulost. Ty už nás teď nerozkopávají.

    • pubi28.2.2019 17:40reagovat

     Jojo, přesně tak to na jaře bylo.. s horšími stoper než je Plechatý. Za co bože...

     • pubi28.2.2019 17:40reagovat

      *na podzim.

     • Ferry28.2.2019 17:59reagovat

      Pro blbce bez schopnosti chápat nadsázku to řeknu jinak a srozumitelněji.

      Nevyhráli bysme. Smích

      • pubi28.2.2019 18:06reagovat

       Pro blbce je každý blbcem.

       Btw. s tou sračkou, co hrajem, ač se nás snaží všichni okolo přesvědčit o tom, jak je to teď všechno růžový, nevyhrajem ani s budoucím kapitánem reprezentace a motorem Realu Sáčkem.

       • Ferry28.2.2019 18:12reagovat

        Kdyby sis pořádně přečetl můj příspěvek, neměl zatměno před očima a zavařenej mozek od vymýšlení další kraviny,kterou bys mohl napsat,tak bys věděl,že místo Sáčka bych nasadil Haška.Smích

        • pubi28.2.2019 18:22reagovat

         A koho bys nasadil ty hraje nějakou roli? Vymyslet lepší sestavu než Ščága neni zrovna umění.

         • Ferry28.2.2019 18:24reagovat

          Jen jsem reagoval na gofronův příspěvek.Sorry,pokud se ti to nelíbí,ale tohle je diskuzní fórum.😁

          • pubi28.2.2019 18:32reagovat

           A já nejdřív řekl, že si reagoval kravinou, a pak že je jedno, kdo jak by to postavil, protože to trénuje debil. Sorry, ale tohle je diskusní fórum.

           • Ferry28.2.2019 18:36reagovat

            No,konečně.Smích

            A o tom co je nebo není kravina s tebou fakt diskutovat nebudu.Na to opravdu nemám nervy.

   • Herolind28.2.2019 17:13reagovat

    Podle me bude hrát Kanga az proti Plzni.

    • gofron28.2.2019 17:31reagovat

     Je to možné.

  • Hory28.2.2019 17:12reagovat

   Sestava bude stejná jako proti Baníku, jen Štetinu nahradí Radakovic. Plechatý hrát opět nebude, protože by na něj hrál čahoun Kozák. Uprostřed zálohy čekám Frýdka, protože v Liberci to byl vždycky boj, navíc bude hrát magor Breite a šikula Dorley (který se mi mimochodem líbí, je mu 20 let, určitě bychom ho měli sledovat).

   • gofron28.2.2019 17:32reagovat

    I tahle varianta tu je, že vše bude stejné jen s tím, že Štetinu vystřídá Radakovic i tuhle variantu bych bral. Jen mě štve že nejde nějak zapracovat toho Kangu k Dočkalovi. Je fakt, že ta obranná fáze by hodně pokulhávala, ale jak tohle vyřešit nevím a neustálým řešením, že Plechatý nemůže hrát kvůli tomu či onomu to je pech.

   • Bunda28.2.2019 17:33reagovat

    Dorley vypadá dobře, ale Sparta má hodně středních záložníků.

  • waaw28.2.2019 20:37reagovat

   Udajne dve zmeny proti sestave na Banik.

   Jedna je misto Stetiny. Bud Uros nebo Plechaty.

   Druha bych tipnul Drchala na hrot. A Kanga bude stridat v 60 minute

 • Něco málo k Sáčkově neproduktivitě

  dominik2728.2.2019 13:47reagovat

  O tom, že Michal Sáček nemá moc dobrou střelu, ani zahrávání standardek, bych se nehádal. Že nemá postavu do soubojů, s tím také souhlasím, naštěstí umí spoustě soubojů předejít, což mi přijde ještě cennější než mít metr devadesát a devadesát kilo.

   

  Nicméně k té neproduktivitě se sluší zmínit, že pro počítání asistencí existují nějaká kritéria, která samozřejmě nejsou objektivním ukazatelem toho, kdo má jaký podíl na gólu. Stejně tak se nepočítá asistence za sebelepší přihrávku do šance, když to neskončí gólem.

   

  Naposled proti Baníku si Michal Sáček opět nepřipsal ani gól, ani asistence, ale...

   

  1) Po jeho rychlém otočení hry Jánoš pod tlakem vyslal do šance Tetteha. Kdyby Jánoš nezakročil, nejspíš by Sparta šla na bránu tak jako tak. Skončit to gólem, asistence pro Sáčka to samozřejmě není, podíl na změně skóre by byl ovšem dost zřetelný.

   

  2) Po faulu na Sáčka, který opět vybojoval míč a rychle otočil hru, se kopal přímý kop, z něhož skóroval Karlsson.

   

  3) Vyslal kolmicí za obranu do šance Hložka, ten to měl sice docela z úhlu, ale i tohle mohlo skončit gólem.

   

  4) Vybojoval míč, který bez jakéhokoliv zpracování rovnou poslal za obranu na Tetteha. Toho sice vychytal Laštůvka, ale dorážka Costy měl být gól.

   

  Z mého pohledu velmi slušný zápas proti jednomu z nejlepších týmů ligy, i když tam ze strany Sáčka bylo i celkem dost chyb. Jeho chyby ovšem dost pramení z velmi přímočarého stylu hry a bohužel i špatné střelby. Těch špatných střel tam měl celkem dost a tady bych u něj viděl největší prostor pro zlepšení.

   

  Také tam ovšem byla spousta získaných míčů, a to i na soupeřově polovině, což je obecně velké plus. A také na něj bylo dost faulů. Když vás prakticky v jakémkoliv náznaku šance soupeř pošle k zemi, tak se produktivita vylepšuje dost blbě. S tím dost zápasí i Hložek.

   

  Sáčkovy momenty ze zápasu přehledně zde: youtu.be/WTQ16xEeZEY

  • dominik2728.2.2019 13:48reagovat

   Prej ”něco málo”...Úsměv

  • Dynamo28.2.2019 13:54reagovat

   Sáček se zlepšuje, o tom žádná.

    

   Otázka zní, není náhodou Hašek na jeho pozici ještě lepší?

   Ono je také důležité sladit celou středovou záložní ”trojici”.

   Typologicky mi asi nejvíce sedí složení Dočkal Kanga Hašek.

    

   Frýdek je skvělej pracant do zápasu nahoru

   dolů, ale tvoření u něj moc čekat nemůžeme.

    

   Sáček je takovej nosič vody, převzít balon a posunout ho o 10 metrů dál. Na jeho pozici ale tu střelbu občas potřebuješ a pokud v jeho věku tuhle disciplínu nezvládá, je to dost na pováženou.

   • Skleepy28.2.2019 14:13reagovat

    S tím Ščasným jakožto trenérem měsíce února ti to nevyšlo.

   • dominik2728.2.2019 14:14reagovat

    Je fajn, že vůbec může vzejít otázka, zda někdo na lavičce je lepší. Popravdě zrovna po Baníku bych Sáčka ze sestavy fakt nevyndaval.

     

    Na současné sparťanské záloze se mi líbí, že v ní začíná být pořádná konkurence, navíc v ní jsou hráči, co mohou zastat více pozic. Umím si tam představit Panáka, umím si představit Dočkala, Haška i Sáčka na křídle, Adama Hložka uprostřed.

     

    Momentálně moc nevím, co s Martinem Frýdkem. On by potřeboval, aby za ním byli stopeři, kteří budou více tvořit hru. Pro něho je problém se otočit s míčem a rozehrát. Jinak jsou zřejmé i důvody, proč ho stavět. Je tvrdý, obětavý, je to lídr, dokonce věřím, že z jiných pozic by se do kombinace zapojil lépe, jen prostě jeho role při výstavbě musí být jiná.

     

    Kromě obrany se mi líbí i útok. Na hrot je dost kvalitních variant, už i ta křídla začínají vypadat celkem dobře.

     

    Vlastně mám teď problém jen s obranou. Tam bych viděl potřebu posílit snad i o víc hráčů.

    • Hory28.2.2019 16:44reagovat

     Velká škoda Davida Lischky, tomu jsem velmi věřil. Má slušnou rozehravku, levák, je výborný v soubojích a uměl dát i gól. Stoperska dvojice Panák - Lischka či Plechaty - Lischka by měla velkou perspektivu..

      

     V lete to tedy rozhodně chce stopera (ideálně levonohého) a pravého obránce.

     • pubi28.2.2019 18:04reagovat

      Rozehrávku má Lishka příšernou.

      • Hory28.2.2019 19:14reagovat

       To není pravda.

  • lidoop28.2.2019 14:39reagovat

   Když to přeženu, tak mi tenhle příspěvek přípomíná youtube ekvilibristických kousků Martina Juhara. Aneb přínos pro tým je minimálně spornej, ale něco ten kluk přece jenom umí...

   • captain_obvious28.2.2019 14:57reagovat

    Tak to pozor, názory na Sáčka se různí, ale nezaslouží si být spojovaný s Džuhym. To nepřeji nikomu.

  • taborita28.2.2019 14:54reagovat

   Mě osobně prostě vadí adorování hráče jenom proto, že je to odchovanec nebo že je ”mladej”. Mělo by se měřit všem stejně.

    

   Prostě Sáček má statistiky 59 zápasů za Spartu, 3600 minut a z toho 0 branek a 3 asistence (at se počítají jak se počítají). Kdyby měl stejné statistiky třeba TBCH, tak tu bude hejt každý den.

    

   Proti Bohemce a Dukle to i herně nebylo od Sáčka nic moc, proti Baníku (aby to nezapadlo, který podle mě nepodal dobrý výkon, čekal jsem víc) hrál solidně druhý poločas.

    

   Pro mě je to všechno prostě málo, čekám od hráče na jeho pozici víc.

    

   Pokud čekáš, že Sparta bude hrát jako Bohemka - hodně běhat, ale produktivita 20 branek v sezoně. Pak je Sáček ideální.

    

   Ale já chci Spartu, co bude dominovat a střílet v sezoně 60-70 branek. A proto je pro mě Sáček prostě zklamání.

   • Funin28.2.2019 15:00reagovat

    já zase vidím velký rozdíl mezi hráčem který hraje střední zálohu a mezi křídlem - viz tvé srovnání s TBCH.

     

    Píšeš, že chceš Spartu, která bude dávat hodně branek, ale je to Sáčkova vina, že je Sparta v takovém stavu jako je? Já myslím, že ne. Počkal bych ještě přes jaro, co se Zdendovi se Spartou povede udělat a jak bude hrát Sáček.

     

    Na druhou stranu musím i jako zastánce Sáčka uznat, že by měl víc prostoru dostat Hašek, otázka je, místo koho a jak vůbec tu sestavu poskládat. Mám dojem, že Martinovi trošku škodí jeho univerzálnost, takže ho Zdenda může nasadit i třeba na křídlo a proto si ho možná radši šetří na lavičce.

    • taborita28.2.2019 15:03reagovat

     toho TBCH jsem uvedl schválně, protože vím, že je to Dominikův oblíbenecSmích

   • dominik2728.2.2019 15:16reagovat

    Srovnání s Ben Chaimem je liché. Sáček na rozdíl od něj opravdu hodně odpracuje. Jeho styl hry zkrátka stojí na něčem jiném. Když se prakticky nepodílíš na defenzivě, tak je pak opravdu velký problém, když ani nemáš produktivitu.

     

    Navíc opravdu nejde všem měřit stejně. Je prostě velký rozdíl, jestli někdo přijde z mladšího dorostu Hodonína nebo jestli za něj klub vydá miliony eur. Je velký rozdíl, jestli jsi ve věku, kdy se máš kam posunout, nebo jestli ve Spartě hoříš, ač už jsi hotový hráč s potenciálem pár let a konec.

     

    A je to také o tom, že čísla zkrátka nevyjadřují vše. Tettehovi se také místní fanoušci smáli, že nedává góly, ale bylo to právě o tom, že ve Spartě pochopili, že stačí málo a může z něj být hvězda ligy. Dali mu prostor, jako to teď dělají se Sáčkem, a postupně to přišlo. Poznat dobrého hráče podle toho, že má hodně gólů a asistencí, to umí opravdu každý, ale takhle to přece nefunguje. To by pak nemohla vyniknout práce klubů, které za málo peněz dokáží konkurovat gigantům.

     

    Stejně tak tady mohu vyrukovat se statistikou, že Sparta nastoupila se Sáčkem v základu do posledních šesti zápasů a prohrála jen jednou. V zápasech s ním v sestavě se jí teda zjevně daří výrazně lépe než bez něj. Hned tady máš důvod, proč ho stavět. Naproti tomu Štetina dal Baníku gól, a přesto mi jeho výkon přišel tragický. Zkrátka pojďme přestat tak hltat čísla. Jsou dobrým pomocníkem, ale nejsou všespásná.

    • taborita28.2.2019 15:39reagovat

     Neshodneme se, ale to je taky dobře.Každý to vidí jinak.

      

     Já přeci netvrdím, že jenom statistika má rozhodovat o tom, zda je ten hráč dobrý a má hrát nebo ne.

      

     Mě osobně třeba Sáček v sestavě nevadí, pokud to bude dávat ve hře a výsledku nějaký smysl. Ale já to v něm prostě zatím nevidím. A výkony týmu proti Bohemce a na Dukle mi zatím dávají za pravdu.

      

     Mě prostě jenom vadí, že se tady z něj v podstatě dělá ”druhý Rosický” a jaký to je talent. Ale nedokáže se přijmout fakt, že nastoupit ve Spartě na pozici středního záložníka k cca 60 utkáním a nezanechat v nich nějakou výraznější stopu je prostě minimálně na zamyšlení.

      

     PS: Podle mě třeba TBCH v sobě něco má, něco navíc co Spartě může pomoc. A kdyby za Spartu nastoupil k 60 utkáním, tak věřím, že by to dokázal.

  • captain_obvious28.2.2019 14:56reagovat

   To je sice hezký, ale kritéria pro uznávání asistencí platí pro všechny hráče napříč ligou úplně stejně a Sáček prostě žádný nemá.

    

   Kanga byl loni snad nejfaulovanější hráč v lize a to odehrál jen jaro a měl úplně jiná čísla než Sáček teď, když hraje pravidelně základ. Letos tak nějak pocitově tuším, že na něj tolik faulů jako loni není, ale pořád je jich dost a pořád je produktivitou jinde než Sáček.

    

   To je přesně to, o čem mluvím níže, hráč má směšný statistiky, tak se začnou vytahovat předfinálky a za všechno mohou spoluhráči dřeváci, kteří to neumí proměnit. Protože třeba takový Budínský z Karviné má kolem sebe samé snipery Smích A pořád má o 3 asistence více než Sáček. Tetour z marný Dukly má víc asistenci než on ffs.

   • captain_obvious28.2.2019 14:59reagovat

    No tak jsem se teda podíval a je na Kangu srovnatelný počet faulů jako loni.

   • Funin28.2.2019 15:01reagovat

    tak chtěl bych vidět v akci zálohu složenou ze tří Kangů. to by bylo zajímavé. Do útoku smrtící, do obrany pohroma

    • captain_obvious28.2.2019 15:04reagovat

     Mně nevadí, že nehraje Kanga. Za svoje problémy si může sám. Já chci do základu místo Sáčka Hašana. A zálohu složenou ze tří Hašků (a tím nemyslím, že starý Martin obuje kopačky a doplní se to Filipem) si představit umím úplně bez problémů. Záloha že tří Sáčků? Meh. Zřejmě lepší než tři Frýdci, abych mu nekřivdil.

     • LukyACS28.2.2019 15:18reagovat

      Sáček 3600 minut 3 asistence a Hašek? Neskutečných 5 asistencí za 6200 minut. Opravdu velkej rozdíl.

      Já Sáčka nevidim, jako nějaký terno, ale když ho tepeš za asistence, tak by ses měl podívat i na Haška Úsměv A Hašek je gólovější, ale tys tady vytahoval asistence, ale možná je taky spoluhráči neproměňovali.

      • LukyACS28.2.2019 15:20reagovat

       A Kanga má 2 áčka, u týhle pozice prostě nahrávkama nikdy nevynikneš. Na to máš pak hráče jako Dočkal nebo Stanciu, kteří hrajou výš.

     • ovcajd28.2.2019 15:37reagovat

      a co takhle zápas 11 zahustelů proti 11 zahustelům?Otrávení

      • majtin28.2.2019 15:51reagovat

       No, v čase 1:02 má v Lize naruby Ondra zase jeden svůj vypečený kousek: https://tv.isport.blesk.cz/video/5569844/liga-naruby-rabona-co-skoncila-v-kotrme
       lcich-a-baros-v-mma.html
       Smích

  • rimidalv28.2.2019 17:30reagovat

   Po dlouhé době smyslplná diskuze.Zajímavé názory a postřehy. Musím ale připomenout, že trenér by měl znát nejlépe přednosti a nedostatky jednotlivých hráčů. Pro ty, kteří ZŠ neuznávají, apeluji na zveřejněné hodnocení Sáčka - např. od Rosického a Dočkala

 • Budoucí kouč Sparty

  Bunda28.2.2019 12:02reagovat

  Patří mezi nejotevřenější kouče v Česku 👍 A potvrdil to i v rozhovoru Jeden na jednoho s @davidsobisek, kde se lodivod @bohemians1905 Martin Hašek rozpovídal o své profesi, rozsáhlé marodce týmu či srovnání Tetteha s Júsufem ✌ Dívejte se dnes večer od 20:30 na O2 TV Sport 🔜📺

  • Nuff28.2.2019 13:11reagovat

   Máš nějaké reálné indicie nebo je to jen zbožné přání? Třeba ho sem dotlacis, jako Tetteha Smích

   • gofron28.2.2019 13:15reagovat

    Jen četl twitter dotyčného, který dělal rozhovor s Haškem a ten tam právě vzpomenul, že s Hřebíkem je hodně za jedno Úsměv

  • gofron28.2.2019 13:19reagovat

   Každopádně je pravda, že Hašek je jedním z hlavních adeptů na post trenéra acs, a to v případě že by Ščasný byl odejít!

   Hašek, Hašek st., Holoubek, Jílek...

   Ale když vezmu v potaz to, že M. Hašek má ze všech nejblíže k Hřebíkovi a má největší zkušenosti jako hlavní trenér z čr 1 ligy, což je priorita - titul a až pak Evropa, tak prostě Hašek je nejblíže Úsměv

   • Shaemi28.2.2019 15:58reagovat

    Nedá mi to, ale Hašek starší je jako kdo? Otec trenéra Bohemians Martina Haška?

    • Bunda28.2.2019 16:08reagovat

     No přece starej Pepa Hašek. Trénuje Všeruby.

 • Sášek

  victorlima28.2.2019 10:09reagovat

  V dnešním DS jsem četl oslavný článek o M.Sáčkovi. Mám toho hráče rád, pro jeho elegantní vedení míče a skromnost. V článku však z něj dělají málem adepta na repre. Všichni, kdo sledují Spartu vědí, že poslední rok až rok a půl byl Michal opravdu špatný. Nevěřil si, o svoji přednost průnik přes hráče se vůbec nepokoušel, kazil i lehké přihrávky, celé minuty nebyl na hřišti vůbec vidět atd. On je průměrný obranář (i kvůli postavě), slabší soubojový hráč a hlavně, když už předvede svůj typický průnik, pak je zcela bezradný. V ofenzívě mu chybí včasná a přesná finální přihrávka a samozřejmě střelba. V současnosti se zdá, že jde jeho forma mírně nahoru. Už předvádí své průniky a občas se snaží i přihrát jinam než dozadu či do strany.

  Na oslavné články o stabilním členu základní sestavy Sparty, je však ještě času dost. Zatím ho nejde srovnávat ani se špičkovými záložníky naší ligy. Takový Souček, Trávník, ale i jiní, mají čísla úplně jiná než Sáček. A ta přece nelžou.

  • victorlima28.2.2019 10:10reagovat

   Pardon, překlep hned v úvodu. Samo, že to měl být Sáček.

  • pubi28.2.2019 10:13reagovat

   Během sezony bude Sáček v repre, o tom neni pochyb. Cenu je třeba navýšit. #vanekstyl

   • victorlima28.2.2019 10:22reagovat

    Možná máš pravdu. Dost mě štve, že novináři dělají z lidí, kteří ,,nejsou v obraze,, blbce.

    • ovcajd28.2.2019 15:49reagovat

     Vzal bych i trochu v úvahu, že spolumajitelem deníku sport je křetínský Úsměv

  • tomnavratil28.2.2019 10:25reagovat

   No jo, jenže u Sáčka je potřeba vyhnat prodejní cenu nahoru, proto hraje. Takový Hašek je o třídu až dvě celkově lepší, lépe by se hodil pod Kangu s Dočkalem a místo toho hraje Sáček.

   • Osgut28.2.2019 10:44reagovat

    Naprosty souhlas...

  • captain_obvious28.2.2019 10:50reagovat

   Sáček je nový Matějovský. Už jen chybí, aby se e-Sparta jednomyslně shodla, že předfinálka je mnohem důležitější než finálka a že tím pádem Sáček je nejlepší hráč v lize a bude to komplet.

    

   Btw vzpomene si vůbec někdo na dlouholetého ”klíčového hráče” Matějáka? Smích

   • tomnavratil28.2.2019 10:52reagovat

    Přesně tak. Sáček není špatný záložník, ale aktuálně průměr a podle mě i Mareček byl lepší (když měl kolem sebe kvalitní spoluhráče). Glorifikaci Sáčka absolutně nechápu.

    • captain_obvious28.2.2019 10:54reagovat

     Sáček je momentálně poor man’s Mareček. Potenciál má možná vyšší než Marec, ale jestli se hodlá do 26 kopat do zadku, tak je celkem jedno, jakej má potenciál.

   • Skleepy28.2.2019 10:53reagovat

    Já jo, podle mě to byl kvalitní fotbalista a ačkoli měl nižší čísla kanadského bodování, tak byl pro naší hru hodně prospěšný.

   • Rarášek28.2.2019 10:56reagovat

    SmíchSmíchSmích Panebože.

     

    Kdo by si na něj nevzpomněl?

   • Funin28.2.2019 11:05reagovat

    no ty voe, tu na něj půlka lidí nadává, druhá půlka he hájí, ale podle tebe se e-Sparta jednomyslně shodne, že je top.

     

    Předfinálka samo také důležitá je, já bych řekl, že zhruba stejně jako finálka. Sáček určitě není nejlepší.

     

    Matějovský byl důležitou součástí sestavy co vyhrála poslední titul, tak si myslím, že si na něj vzpomíná dost lidí.

    • thomasd8628.2.2019 11:25reagovat

     Posledni titul byla zaloha Husbauer, Dockal, Krejci, Marecek...na Matejaka si v ty dobe fakt nevzpominam...

     • Skleepy28.2.2019 11:27reagovat

      Podle mě záloha byla spíš Dočkal, Hušbauer, Vácha, Matějovský, Krejčí.

      • Funin28.2.2019 11:41reagovat

       taky si to pamatuju takhle.

       • Funin28.2.2019 11:43reagovat

        tak pravda je někde mezi, statistika za 30 kol říká

         

        Squad: 23, Starting eleven: 17, Substituted in: 5, On the bench: 1, Suspended: 0, Injured: 0

   • LukyACS28.2.2019 12:12reagovat

    Ne, nevzpomene, protože za těch 200+ zápasů za Spartu si ho prostě člověk nestihl zapamatovat.

    • captain_obvious28.2.2019 13:28reagovat

     Já jen že lidem většinou nejvíc utkví v paměti top výkony, kterých u něj bylo z těch 200 zápasů asi 6.

     Jsem se jen tak zeptal, protože jsem tady jeho jméno dlouho neviděl. Možná proto, že Bořek (hraje na hřišti výše, ale má podobnou roli ”všechno an něj a on něco vymyslí!”) je o dvě galaxie jinde než boleslavský fotbalový básník. :-O

  • SuperFrankie28.2.2019 11:43reagovat

   Až na to, že to je rozhovor se Sáčkem.

   • petr13728.2.2019 11:45reagovat

    +1 fakt mi hlava nebere, proc maji nekteri jedinci potrebu takhle lhat

 • MM

  Funin28.2.2019 7:17reagovat

  https://bit.ly/2tIfspT

   

  to je zase hnus, Sparta posadí Plechatýho a takový halo kolem toho, David Nehoda prý zuřil, to je snad vtip ne? A jsou tam i další perly

  • majtin28.2.2019 8:35reagovat

   Já si myslím, že jsou 2 výjimky, kdy to posazení beru. Samozřejmě je to Baroš, kdyby šlo jen o sportovní stránku, tak by to nedávalo logiku, ale Baroš je zmetek, je tam spousta nesportovních věcí u toho. A druhý asi Krmenčík, tam to bude podobné.

   Teda já osobně bych ho i přesto postavil, ale tady to chápu.

   • Funin28.2.2019 8:45reagovat

    jasně, já bych ho třeba taky nasadil, ale tak nejdem trenér, nevidím ho v tréninku, takže se mi to mluví, každopádně, i když ho nemusím, Zdenda je trenér a on má odpovědnost za výsledky a výkony, takže je jeho plné právo si to postavit jak chce. Spíš mi vadí ta hysterie v tom článku popsaná, že agent hráče zuřil a že je to odklon od koncepce a odstavení hráče. To je prostě hnus. Otázka je, jestli je to realita nebo prostě bulvární článek no.

    • petr13728.2.2019 9:35reagovat

     v tištěném Sportu je o tom velmi dobrý článek. Je tam názor Holoubka a Baráka staršího, kteří tenhle krok chápou. Redaktoři tam mají pro a proti.

      

     Agent zkrátka hájí svýho klienta a chce se zviditelnit.

     • Funin28.2.2019 10:01reagovat

      tak to je v tom článku na isportu taky, ale hlavně by ten krok měli chápat všichni, je úplně normální, že se podle soupeře mění sestava, do lehčích zápasů se pouští náhradníci/mladíci aby se ukázali a byli apsoň trošku rozehraní.

   • Skleepy28.2.2019 9:25reagovat

    Já bych třeba Plechatého taky nenasadil. Ale nedal bych ho na tribunu, ale posadil ho na lavičku, Uroše bych dal do základu a Štetinovi dal volno do konce sezóny.

  • trcmano28.2.2019 8:49reagovat

   Tohle je asi jediný Ščasnýho plus, nenechá si kecat do ”práce” od agentů.

  • SuperFrankie28.2.2019 9:28reagovat

   Lol, o Nehodovi je tam jenom zmínka v Perexu....

   • lidoop28.2.2019 10:22reagovat

    Navíc ráno to tam nebylo vůbec. Takže možná ještě něco doplní i do samotnýho článku Smích

    • SuperFrankie28.2.2019 10:35reagovat

     Přesně tak.

     A ne, nedoplní.

     • Funin28.2.2019 11:16reagovat

      takže jsou to prostě mrdky mediální a jen zveličujou?

  • gofron28.2.2019 10:22reagovat

   Naprosto chápu v tomto případě rozhodnutí sparty a nenasazení Plechatého, za mě je to klučina, který je ještě trošku vyhukaný a úplně vidím matadora Baroše, který zákeřně zpracuje tak Plechatého, že si s ním vytře zádel v zápase. Proto chápu, tu změnu, ale rozhodně nechápu to, proč tam šel Štetina ane Radakovic od začátku! Plechatý měl být na střídačce a Štetina na tribuně!

   Tohle mi připomíná Itala, kdy jeden zápas dělal Kadlec kapitána a druhý byl na tribuně!

 • Hložan

  12332127.2.2019 22:06reagovat

  https://youtu.be/h3Z6Nd54xEE

  O tomhle jste věděli? :D

  • Brian Pricke27.2.2019 22:09reagovat

   Už to tu bylo.

   • ap241228.2.2019 0:07reagovat

    Standovi (Standa Hložek) Adamovi držím moc palce, moc se mi líbí a věřím že to dotáhne hodně daleko, jen bych si přál aby ve Spartě zůstal aspoň 5 let! To samý Dominik, Drchal těm klukům to přeju, ale na druhou stranu je jasný že když budou dobří, tak o ně brzo příjdeme, to samé Rosa šel pryč, prostě tak to chodí,na první řadě jsou prachy a dokud nebudeme schopni udržet top hráče, tak nikdy nebudem elita! Na druhou stranu, buďme rádi že jsme sparťani, bojujem stále o čelo, co fandové Karviný, Opavy atd... Nic proti těmto klubům nemám, ale jejich fandové vědí že asi titul mít nikdy nebudou, ale přesto jim fanděj! Prostě fandovství se dědí, bydlel jsem kousek od Bohemky, ale táta fandil Spartě a tak jsem to zdědil, byl jsem u toho když Sparta sestoupila v utkání s Teplicema, sparťanem jsem se narodil a sparťanem zůstanu do smrti, je škoda že u hráčů už ten klubismus nefunguje, Venca Mašek např celou kariéru strávil ve Spartě (asi 17 let) jasně byla jiná doba, jo to byl manšaft, když Sparta někam přijela, to něco znamenalo, bohužel dneska Sparta nemá respekt, každý chce využít řekněme její krize ale přeci jenom je to Sparta náš nejslavnější a nejúspěšnější klub! Chci se při utkáních Sparty bavit fotbalem a ne pokaždý trpět, nervovat se atd, s Ostravou 3:1 a kdyby ten gól dali na 3:2 dřív tak to byly nervy, nepamatuju kdy jsem byl naposled v klidu....

    • Nulatunji28.2.2019 7:33reagovat

     Ty vole, já si celou dobu myslel, že ti je tak 12, protože jsi úplně mimo, a on je to úplný opak Smích

 • Vizour

  waaw27.2.2019 20:32reagovat

  Vizour o Kangovii, po dlouhe dobe rozumne

  • Bunda27.2.2019 20:51reagovat

   Vízek je curak.

   • vitamin27.2.2019 20:58reagovat

    Souhlas. Ale ten jeho dnešní blog vypadá celkem rozumně, vypadá to že ho po dlouhé době nepsal nalitej Úsměv

    • Bunda27.2.2019 21:10reagovat

     https://twitter.com/martin__tomas/status/1100746509597974528?s=19

     • vitamin27.2.2019 22:13reagovat

      Jo to jsem viděl. Však já hodnotil čistě jen ten dnešní

      • petr13728.2.2019 6:11reagovat

       A co je rozumnyho na tom v prosinci tvrdit, ze by Kanga mel odejit a najednou se v unoru rozcilovat, ze ho nestavej?

       • Marbar28.2.2019 6:50reagovat

        Přesně tak. Vízek ať Sparta udělá cokoliv na sportovním nebo manazerskym postu, pořád má plnou hubu keců. A přímo teď s Kangou si neskutečně protiřečí, jakýkoliv krok Sparty kritizuje. Tohle kolo, třeba vyzdvihnul zápas Bolky a jak Plzeň se Slávií super zvládly své zápasy. O utkání s Baníkem ani slovo. Přitom takový zápas odehrát s Baníkem Slávie, tak je štěstím tři dny vozralej.

       • waaw28.2.2019 7:52reagovat

        A on tady nekdo napsal, ze rozumny jsou jeho zmeny nazoru? Pokud vim, tak je jen to o tom, ze jeho posledni nazor na Kangu je konecne rozumny. Full stop

81563 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha