Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tipsport

  Dynamo6.2.2019 12:26reagovat

  Tipsport na dresech pro ligu

  • Mates6.2.2019 12:30reagovat

   Skoda, doufal jsem ve Fly Emirates. Úsměv

   • Dynamo6.2.2019 12:56reagovat

    proč by proboha takováhle firma dávala peníze současné Spartě?

 • Calamity Radaković

  tatkaradicka6.2.2019 11:11reagovat

  90-minut.cz/post/182599550756/anal%C3%BDza-m%C3%AD%C4%8D-v-klidu-znamen%C3%A1-sm
  rt-na-podzim

   

  SPARŤANÉ
  PODLE POČTU »ZAVINĚNÝCH« GÓLŮ NA PODZIM 2018/19

  9 – Uroš Radakovič

  3 – Alexandru Chipciu

  ...

  1 - Costa Nhamoinesu (mimo jiné)

   

  Malý výtah z článku snad ukončí věčné debaty o tom, zda Radakovič je nebo není tak špatný, jak se o něm tvrdí a paralelní debaty o tom, že Costa už na to nemá.

  • tomnavratil6.2.2019 11:30reagovat

   Radakovic je jednim z nejhorsich stoperu ve Sparte za poslednich 10 let, mozna vic. Nikdy jsem nepochopil ten hype, ktery kolem nej byl, zvlast kdyz se mu poradne povedla jedna sezona a to jeste s Jemelkou, ksy byli sehrani a darilo se celemu tymu. Neschopnost vedeni Sparty sehnat posledni roky kvalitni stopery je neskutecna..

   • Tashunka Witko6.2.2019 11:39reagovat

    Možná se to obrátí ve prospěch odchovanců. Když si vezmu, že jsme měli políčeno třeba i na dřevnatého Jugase, to už se můžeme rovnou koukat do vlastních řad a jestli budeme do 2 let mít béčko ve druhé lize, tak se ten odchov třeba i zlepší, resp. urychlí.

    • Skleepy6.2.2019 11:41reagovat

     Aby za dva roky nemělo blíž k druhé lize áčko než béčko.

     • Tashunka Witko6.2.2019 11:56reagovat

      Tak násilná čechizace pod tlakem MM a zahustelizace týmu nás sice oslabuje, ale TR moc dobře ví, že v českém fotbale žádná kvalita není a časem budou pozvolna přicházet hráči na úrovni, kteří nás přivedou na špici. A ani Ščasný nebude ve Spartě věčně.

  • dominik276.2.2019 11:54reagovat

   Ten článek mi nepřijde úplně fér, protože čtenáři vlastně ani nedává možnost s ním polemizovat. To by tam nejdřív musel autor popsat, které góly počítá Radakovičovi na vrub. Ona totiž de facto neexistuje 100% relevantní statistika, protože vždy je k diskusi, jaký podíl měl který hráč.

    

   Nicméně to, že Radakovič udělal nejvíc chyb předcházejícím gólu, mě osobně nepřekvapuje. Podle mě má na víc, než dosud ve Spartě předvedl. Což je v mých očích hlavní rozdíl mezi ním a Costou, u něhož jsem sám překvapen, že se vždycky dokáže nějak vrátit do sestavy a to své si odvést.

    

   Zajímavé také je, že Radakovič má podle statistik Fortuna:ligy druhou nejvyšší úspěšnost soubojů v celé lize (za Simonem Delim). Tak by mě třeba zajímalo, kolik gólů měl zavinit po standardkách, protože tam je to často právě o tom vyhrát svůj souboj.

    

   Na jeho obranu se také sluší zmínit, že ze všech stoperů Sparty toho odehrál nejvíc. Ohledně Costy by mě zajímalo, kolik zápasů skutečně odehrál jako stoper. Řekl bych, že nějaký čas trávil také na kraji, což obecně není post, na kterém by se muselo chybovat tak často jako na stoperovi.

   • Tashunka Witko6.2.2019 12:17reagovat

    Tak fair to není určitě, dokonce si myslím, že za tím stojí spíše nějaký subjektivní pohled obyčejných MM, ale asi to něco naznačuje.

    Já si například myslím, že u takového Chipcia je jako jeho gol uveden ten s Teplicemi, který vyplynul z takovéhle situace:

    Radakovič klasicky nezvládl svůj výjezd, špatně přihrál, šel do souboje kde upadnul, míč se Chipciovi od obličeje odrazil do autu, Teplice rychle hodily aut cca 5 metrů za Chipciem, který sice reagoval, ale hráče už nedohonil, zatímco Radakovič se sbíral ze země a klusal zpět. Všichni tenhle gol připsali na vrub Chipciovi, že špětně reagoval a nezachytil náběh, přitom vina byla 75% Radakovič, 20% Heča a 5% Chipciu.

    U těch standardek je to sporné, hrajeme kombinovaně, což zpravidla znamená, že stopeři hlídají prostor (obvykle na krajích MV). Pokud tomu tak bylo a někdo třeba nepokryl svého hráče a ten dal gol, když byl nejblíže Radakovič, který jen hasil chybu jiného, tak mudrlanti typu Bosáka okamžitě odhalí jako viníka Radakoviče a stádo už to jen opakuje, protože to přeci říkali v TV.

    Costa ať hraje na kraji nebo na stoperu, tak odvrátí při standardkách nejvíce balonů a mít ho v sestavě v derby, tak bychom neprohráli ! Pro mě je Costa pořád lepší než Radakovič nebo Štetina, byť to žádný konstruktivní stoper není (Uroš a Štetina ovšem také NE). Ale třeba se nám prosadí časem odchovanec.

    • Skleepy6.2.2019 12:19reagovat

     Derby jsme neprohráli.

     • Tashunka Witko6.2.2019 13:14reagovat

      Jak pro koho, pro mě prohra, i když ne tak bolestná jako předtím 3:3.

    • dominik276.2.2019 12:30reagovat

     Absence konstruktivních stoperů mi přijde dost šílená. Proto se hodně divím, že se prostě nepovedlo přetáhnout Alexe Krále, i kdyby se z něj měl udělat jeden z nejdražších přestupů ligy.

      

     Teď mi to tedy vychází na Plechatého, byť tam je potřeba se dopředu připravit, že chyby bude dělat taky. Je to o tom si vyhodnotit, co je lepší, jestli nechat chybovat zkušené mazáky, nebo se smířit s tím, že tam bude chybovat mladík.

      

     Costa je prakticky bez perspektivy a jeho hra je opravdu jen o těch soubojích, kdy ještě kolikrát kvůli špatnému postavení musí následně hasit skluzem, což pro diváka vypadá velmi sympaticky, ale z mého pohledu by bylo lepší tyhle situace řešit už v zárodku. Costa každopádně má můj obdiv, co všechno ve Spartě dokázal, přestože technicky na Spartu podle mě vůbec nemá a nikdy neměl. Mně je ovšem sympatičtější, když se dokáže prosadit hráč bez talentu, který dře, než namyšlený technik. Po skončení kariéry by si Costa zasloužil od Sparty nějaké ocenění.

      

     U Radakoviče, jak říkám, věřím v lepší výkony, než co dosud předvedl. Stejně tak si myslím, že třeba Hovorka mohl ve Spartě dokázat víc a možná to chtělo s ním jen mít více trpělivosti. U něho to bylo i o tom, že se vracel po těžkém zranění.

      

     S tím popisem bránění standardek souhlasím, že mi občas přijde, že ani nejde jen tak rozseknout, kdo vlastně chyboval. Pokud by se bránilo chlap na chlapa, tam je to jasné. Já ovšem u některých hráčů kolikrát nedokázal rozklíčovat, jestli brání zónově nebo osobku. V tom bránění jsem zkrátka sám měl chaos a řekl bych, že hráči na tom byli podobně. Spíš než bilance Radakoviče je nejvíc zarážející to, že Sparta ve 20 zápasech inkasovala po standardkách hned 14krát. Hrozné číslo, když si uvědomíme, že pro některé soupeře byl vůbec jen problém se dostat ke standardce...

     • tatkaradicka6.2.2019 12:48reagovat

      Kecy o konstruktivních stoperech nemají cenu, dokud si stopeři nedokáží odmakat to nejdůležitější na práci stopera - zabránit vstřelení branky. Silně mi to připomíná debaty za Štramáka, kdy se řešilo proč se ten který útočník nevrací a nebrání, když hlavní problém bylo vůbec dát gól.

      Můžu mít sebekreativnějšího Radakoviče (což není), ale když bude bránit na hovno, není to prostě stoper. Radši budu mít poctivce Costu, byť pomalejšího a nepříliš technickýho, kterej si ovšem takřka všechno ubrání.

      Až mi obránci budou dobře bránit a útočníci dávat hodně gólů, můžu začít řešit sekundární úkoly jako proč obránce má slabší hru dopředu a útočník hru dozadu.

      • wasek2611@centrum.cz6.2.2019 13:36reagovat

       To není pravda.

        

       Konktruktivní stoper je prevence proti tomu, aby soupeř měl šance. S konstruktivním nebude obrana tak pod tlakem. Méně příležitostí pro soupeře.

        

       Osobně to vidím tak, že jeden stoper musí být Radakovič, Štětina, Costa a druhý Plechatý nebo Chevrak.

        

       Rozehrávka stoperů byl důvod, proč jsme byli furt pod tlakem. Obsadili kangu a frýdka a neměli jsme jak rozehrávat.

        

        

     • Tashunka Witko6.2.2019 13:24reagovat

      Costovy sáňky sympaticky nevypadají pro nikoho, ale podstatné tam je, jestli hasí vlastní zaváhání nebo někoho jiného. Protože je výbušnější a pořád i rychlejší než jeho kolegové typu Štetiny, tak bych řekl, většinou hasil za ty druhé a schytával kritiku. Ale ten harakiri styl by měl v 16 brzdit, to určitě.

      Pokud jde o Plechatého, myslím, že lidi mu nějakou ty chybu odpustí, na rozdíl od Hovorky, který byl hned odepsán.

   • gofron6.2.2019 13:01reagovat

    Naprosty souhlas...

    Navic doplnim, ze toho jako stoper odehral nejvice a tak by bylo fajn zhodnotit i pocet zapasu kazdeho aktera a take i to, co predchazelo golove situaci. Nekdy staci spek nahravka a jste v tom namoceny ani nevite jak. Take bych poukazal na jeho vyhrane souboje a hlavne bych poukazal na to, ze v priprave byl lepsi a jistejsi nez Stetina, a vzhledem k tomu ze Costa hrat nemuze tak mi vychazi Plechaty a Radakovic.

  • Amphicyoni6.2.2019 12:03reagovat

   A nebýt v první polovině podzimu Semiha, tak by měl to číslo dvouciferný. Sám Kaya má pak jeden, jako třeba i Costa. Nicméně ani tahle statistika pro mě není dostatečný důvod, aby hrál teď Štetina.

   • Pavel006.2.2019 12:22reagovat

    Jako začátek podzimu byl až komický, Kaya hasil chyby Radakoviče, kterých bylo OPRAVDU hodně, a přitom půlka lidí nadávala jak hraje špatně a jak je Radakovič top stoper..

  • Dollaruss6.2.2019 12:36reagovat

   Řazeno od posledního zápasu

   Příbram - Heča (nevím kdo udělal standartku nemám O2 a jinde se mě faul nepodařilo najít.)

   Teplice - Chipciu

   Slovácko - 1. Civic

   - 2. Civic

   Karviná - Stanciu

   Slavia - 1. Chipciu

   - 2. Civic

   Zlín - Radakovič

   Boleslav - Pulkrab/Radakovic

   Olomouc - Radakovičův hráč tečoval střelu z vápna od absolutně nepokrytého hráče. Tady bych to na něj neházel.

   Plzeň - Radakovič nastřelený z metru Řezníkem tohle taky není nějaký kiks, ale smůla.

   Liberec - Radakovič udělal standartku z které padl gól

   Bohemians - Frýdek/Plavcic

   Příbram - 1. Radakoviič neuhlídal při brejku po Šuralově simulaci zakončujícího Slepičku

   - 2. Frýdek

   Jablonec - Roh Radakovič/Kaya

   Subotica D - Radakovič

   Subotica V - 1. Radakovič/Frýdek

   - 2. Kulhánek

   Jedná se jen o můj úhel pohledu. Většina gólů se dle mě nedá hodit jen na jednoho hráče a je tam vždy více chyb. Ty u stopera vždy vyniknou nejvíce.

   Jinak po tragickém startu už Uroš kiksuje méně a tolik chyb nedělá.

   • captain_obvious6.2.2019 14:17reagovat

    Mám takový dojem, že tu standardku s Příbramí udělal Frýdek, ale ruku do ohně bych za to nedal. Nahrává tomu to, že se kopala přesně z místa, kde Frýdek fauly pravidelně dělá.

   • Tashunka Witko6.2.2019 15:14reagovat

    Až na to, že gol v posledním zápase s Teplicemi jde na konto Radakoviče a špatného Heči, Chipciu určitě nebyl hlavní viník !

 • Viktorka na prodej

  Jandys.tu6.2.2019 11:00reagovat

  Pracuju pro firmu z Plzně, včera jsem byl v Liberci u zákazníka na jednání spolu s jednatelem naší firmy, on se velmi dobře zná s Paclíkem. Došlo na hokej a fotbal a zazněla velmi zajímavá informace, že se chystá prodej VP velmi movitému investorovi. Buď ještě v letošním roce, nejpozději však příští rok. Paclik si chce nechat jen nějaký menší podíl. Pak raději tu debatu utnul, možná si uvědomil, že řekl víc, než měl. Já z něj pak u oběda už nic nedostal. Prodávám, jak jsem nakoupil, detaily ale neznám. To jen pro info, že nás možná Plzeň bude trápit roky...:(

  • Dynamo6.2.2019 11:03reagovat

   říkat prádelně Viktorka?

  • ACS 18936.2.2019 11:06reagovat

   A k čemu jim ten movitej majitel bude, když chtějí jít pouze československou cestou. Nebo tou cestou přestanou jít? To nás pak možná i přestanou trápit.

   • Jandys.tu6.2.2019 11:08reagovat

    Hele, nevím o tom nic víc, mě jsou ty zmrdi ukradený. Ať si jdou třeba cestou do pekla. Jen jsem se chtěl podělit o informaci.

  • Shrekson6.2.2019 11:20reagovat

   hmm, tak proč ne..

   Logicky Paclík není tak bohatý aby měl Plzeň jako hračku, jestli se mu podaří teď prodat tak je frajer. Já to říkal cca před rokem, že jsem zvědavý kdy udělá exit. Že by měl přijít silný investor je fajn, otázka jestli česká liga je pro někoho zajímavá a to hlavní na jak dlouho..

  • waaw6.2.2019 11:26reagovat

   Nedivil bych se tomu. Pokud to pro nej neni srdecni zalezitost, tak kdy jindy to zhodnotit, kdyz ne ted. Klub je asi na ekonomickem vrcholu, Vrba se rozhlizi kam dal, kadr starne a zda je nahradi nove prichozi je loterie. Z hlediska maximalizace ceny je letosni rok idealni na prodej

  • Tashunka Witko6.2.2019 11:33reagovat

   Paclík je bílý kůň Veolie, která možná chce shrábnout zisky, když jsou podvodníci na vrcholu a odejít.

   • trakip6.2.2019 12:58reagovat

    Údajně je to bílý kůň Langra.

  • Paspartu6.2.2019 12:39reagovat

   Mě se to zdá jako blbost. Jim tady ta cesta vyhovuje. Při minimálních nákladech mají maximální zisky a úspěchy.

 • Skvely rozhovor

  FANDA73075.2.2019 22:54reagovat

  https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/dusan-uhrin-fotbal-sparta-rozhovor.A190205_455529_fotbal_tof

  • standis5.2.2019 23:53reagovat

   jeden z nejlepších českých treneru.

   • prazak6.2.2019 8:01reagovat

    .. az na synatora, ten se nepovedl (myslim trenersky)

  • Shaemi6.2.2019 6:12reagovat

   Rozhovor dobrej, Uhrin je pan trenér. Ale vadí mi, jak se ho Palička pořád snaží otázkami manipulovat, aby řekl něco proti Spartě. Palička je novinářská žumpa.

   • prazak6.2.2019 8:02reagovat

    provokovat je bohuzel metoda pisalku, jinak ten clanek neprodaji.

    • petr1376.2.2019 10:32reagovat

     Ale vzdyt to neni o provokaci. Mne teda prijde naprosto spravny se trenerske legendy ptat na soucasnou Spartu.

 • Fotbal podcast

  Kulkozubý Tony 5.2.2019 22:26reagovat

  Ještě mě tam zaujala ta pasáž s Tettehem, ve které Vacek vlastně říká, že to s ním není jednoduché. Pokud tréninky skutečně vynechává z důvodu nějakých ”zranění”, nebo na nich nepracuje tak, jak by měl. Což mimochodem před sezónou říkal i Martin Hašek st. Jestli ho nakonec nebylo lepší prodat, pokud byla dobrá nabídka. Sázkou na Drchala by Sparta zase tolik neriskovala. A určitě je lepší mít v základu útočníka, který je připravený naplno odehrát celých 90 minut.

  • prazak6.2.2019 8:05reagovat

   to mne prekvapilo taky. prijde mi, ze si tihle kluci nevazi toho, kam se dostali.asi je to naturou, vidi ty kolace a protaci se jim panenky. ale mozna to tak neni, interpretace reality je v dnesni dobe hodne zavadejici.

 • Vatajelu

  ACS 18935.2.2019 19:54reagovat

  Vacek ve fotbal focus podcast naznačil, že kromě Prodanové má na těch spekulacích v Rumunských médiích prsty i Vatajelu.

  • Jereacs5.2.2019 20:00reagovat

   Tak na konec ta krysa o které mluvil i Kasík je Bogdan tak to by byl goolSmíchSmích

   • js5.2.2019 20:11reagovat

    Kdyz to rikal, tak to vypadalo na Nitu. To je takovej magor a zrovna byl posazenej. Tohle je prekvapeni

    • acs195.2.2019 20:15reagovat

     Nita je v zákulisí fajn chlap, podle mě to on nebyl. Je pravda, že v Praze nebyl 100% šťastný, ale tohle by neudělal a nakonec spíš zůstane.

    • honzaspartan5.2.2019 20:45reagovat

     Žádné překvapení. Tomu trpaslíkovi to podrazáctví koukalo z očí. Pan 88...

     • Moribundus5.2.2019 22:37reagovat

      To tvoje jméno začíná na h. To je jako hovno a nebo Hitler. Asi budu zvracet.

  • prazak5.2.2019 20:53reagovat

   divim se že to stále řešíte, čo bolo to bolo, terazky som .... :)

 • Trenér

  SuperFrankie5.2.2019 17:41reagovat

  Podle mě by pomohl návrat Zdeňka Svobody.

  Ten člověk má kvality, jež nemůže žádný další trenér v zemi nabídnout!

  Například umí vlámsky.

  • Funin5.2.2019 18:04reagovat

   kdyby uměl i valonsky, tak by se o tom dalo uvažovat

  • kopejtko5.2.2019 18:36reagovat

   ten už místo má, nebo se pletu

  • waaw5.2.2019 18:53reagovat

   Kazdy ironicky prispevek by se mel povinne oznacovat, napr. pismenem”i”. Prispevek by se tedy mel nazvat i-trener.

   Jinak hrozi vazne nebezpeci, ze se toho napadu nekdo chytne a s oduvodnenim, ze i fanousci to chteji, to zacne realizovat Smích

   • gofron5.2.2019 19:04reagovat

    +10000

   • Dollaruss5.2.2019 19:08reagovat

    To nepůjde. ”i” se bude dávat skoro před každé slovo, až nám tu Bureš nechá vybudovat Apple store.

    • fernando5.2.2019 19:12reagovat

     Takové I-Phorum, to by bylo ZoufalstvíSmích

 • TRENÉR

  Kanga5.2.2019 14:48reagovat

  Mám na Vás hypotetickou ale dobře míněnou otázku .

  Když se bude od jara dařit a otočí se to k dobrým dlouhotrvajícím výsledkům které si tu všichni přejeme bude to dobrá práce celého trenérského týmu včetně Ščastného nebo jen asistentů?

  • Skleepy5.2.2019 14:52reagovat

   Ščasný ven.

  • Spytihnef5.2.2019 14:53reagovat

   Mně není jasná jedna věc. Proč ty změny, které jsou teď v přípravě evidentní, nepřišly již v průběhu podzimu?

   Co Ščasnému bránilo hrát v rozestavení 4-5-1, co mu bránilo hrát v kompaktnějším bloku atd.....

   Z toho mě vychází, že je to opravdu práce nových asistentů, ale zas se mi absolutně nezdá, že by jim dal Ščasný až tak volnou ruku.

   • Funin5.2.2019 14:58reagovat

    možná v tom má prsty TR

    • Majklll5.2.2019 15:08reagovat

     TR vybírá trenéra, neříká mu jak má hrát..

     • Kanga5.2.2019 15:15reagovat

      +1

     • Funin5.2.2019 15:46reagovat

      tak třeba mu řek, že ho u týmu nechá, když nechá pracovat Horňáka s Janouškem, nebo mu řek trénuj dál, ale na 4-4-2 se vyser, to je všechno možné, ale ví to jen Rosa a Zdenda

   • Kanga5.2.2019 15:05reagovat

    Dle mého názoru se to nikdy nedozvíme ale zkusím pár hypotéz 1.na začátku nevěděl co je v Tettehovi chtěl hrát na dva útočníky 2.Zraněný Zahustel adekvátní náhrada za něj nebyla + špatný Čivic protože Kostič už nezvládne každý zápas jezdit nahoru dolu proto Záloha měla spíš defenzivnější úkoly s tím že to Stanciu všechno zařídí sám 3. Chtěl si to vyzkoušet a nevyšlo mu to. Pouze můj názor

    • fernando5.2.2019 17:36reagovat

     Vždyť jsi mu zdatně pomáhalÚsměv

   • waaw5.2.2019 16:35reagovat

    Ja take zaspekuluji. Na vsech.diskuznich forech se fanousci shodovali, ze hrat 4-4-2 je blbost. Pokud mu na konci sezony kladl podobne otazky i DK nebo Cupr, tak musel slibit, ze vyzkousi v priprave jine rozestaveni. Domnivam se, ze i asistenty si vzal na pokyn shora.

    Co ale asi nikdo nevi, jaky je skutecny plan s trenery a jaka je Scasneho role...

   • gofron5.2.2019 19:06reagovat

    Presne...

    Pokud acs pujde ted nahoru, tak to jen poukazuje na to nak Scasny kolem sebe potrrbuje spravne lidi aby tym fungoval. Ale mam obavy ze se z toho vymluvi a rekne ze drive nesel produkovat tento fotbal diky hracum od itala

  • Kratos5.2.2019 14:54reagovat

   A) Když se bude od jara dařit a otočí se to k dobrým dlouhotrvajícím výsledkům které si tu všichni přejeme bude to dobrá práce jen asistentů?

    

   B) Když se nebude dařit a bude příšerná hra je to vina jen a pouze Ščasného.

    

   Myslím, že jsem to shrnul takřka za všechny tady naprosto přesně

   • Kratos5.2.2019 14:55reagovat

    ten ? je tam navíc

   • pubi5.2.2019 21:59reagovat

    Navíc je komplet áčko.

  • Tashunka Witko5.2.2019 14:57reagovat

   Bude to zázrak !

  • standis5.2.2019 16:39reagovat

   Co to je dařit? To má každý nastavané trochu jinak - jeden získat na jaře 90 % bodů, vyhrát pohár a hrát pěkný fotbal, druhý získat 3. místo a hrát o trochu lépe než na podzim. Pokud to půjde k lepšímu, tak bych Sčasnému zásluhu neupíral, i kdyby do toho kecal minimálně a vedl jenom moudré řeči na tiskovce. Já ho neplatím. Pokud uvidíme na jaře jiný fotbal než pod Sčasným za jeho 2 angažmá, tak je to především zásluha Rosy a asistentů,které nominoval do real. týmu.

  • majtin5.2.2019 22:45reagovat

   Asistentů. Jestli teda nebude zřejmé, že pan Ščasný prošel fotbalovým osvícením.

 • Liberec

  DaveACS5.2.2019 12:25reagovat

  Ještě očekávají minimálně jednu posilu, to by mě zajímalo koho přitáhnou..

   

  ”Mohl bych vám říct dvě jména, která jsou na 99 % dotažená. Jsou to hráči na úrovni reprezentace. Chtěl bych vám je říct, ale máme tu cenzuru (směje se). Chceme kvalitní hráče, byli bychom rádi, kdyby se nám alespoň jeden z nich povedl dotáhnout. Hráči jsou vázáni svými lidmi, pracuje se na úrovni klub – Slovan Liberec a klub, který vlastní práva. Cukám pod stolem, ale ještě nemůžu nic prozradit.... Je to kvalitní evropský klub.”

  • lidoop5.2.2019 12:48reagovat

   V jedný věte jsou na 99% dotažený, o dvě dál, že by byl rád, kdyby vyšel aspoň jeden z nich...zajímavý.

  • Shrekson5.2.2019 12:53reagovat

   a co že to chtěl říct? Úsměv

  • Kulkozubý Tony 5.2.2019 13:13reagovat

   Jak moc by byl reálný návrat takového Skaláka?

   • waaw5.2.2019 13:17reagovat

    Jeste pred pul rokem bych rekl ne, ale asi tam uz trochu vystrizlivel a treba to neni uplna blbost

    • Kulkozubý Tony 5.2.2019 13:32reagovat

     Brzy oslaví 27 narozeniny, letošní sezónu odehrál okolo 700 minut, téměř polovinu z toho v pohárech. Má nejvyšší čas na restart kariéry.

  • honzaspartan5.2.2019 13:16reagovat

   Přivedou kvalitní posilu a my si budeme říkat, proč jsme toho hráče nepřivedli my.

   • DaveACS5.2.2019 13:40reagovat

    Nazdar Honzo! Ještě furt tak špatně koušeš odchod Marečka?

    • honzaspartan5.2.2019 16:06reagovat

     Zdar! Stále slavím! Smích

     Naštěstí Frýdek, Hašek i Sáček jsou o level jinde.

  • waaw5.2.2019 13:19reagovat

   Jenze za Jarolima byl na urovni reprezentace skoro kazdy, kdo mel obcanstvi a kopal do balonu

  • fandim5.2.2019 13:46reagovat

   S kym maj tu druzbu? Newcastle?

 • Obrana

  kanonMates885.2.2019 12:24reagovat

  Pánové jak tady čtu, mějte zase trochu soudnosti, z kolikátého týmu že přišel 30ti letý Kúdela do Slavie a je z něho dneska top 3 stoper ligy? Hanousek není horší než Civic, hrál základ v Jablonci, Civic nedokázal poradit ani důchodce Dostupnost jak byl ubohej když hrál...a ne, kdyby kvalitu měl, ani démon Ščasný by ho sedět nenechal... Opravdu nevím, z čeho ten názor tady pramení... S že Frýdek nemá hrát? Frýdek byl nejlepší hráč podzimu, nebyla sice velká konkurence, ale byl, tak proč ho nenechat sedět že... Nejsem jeho zastánce, dokonce ho ani moc nemusím ale tohle na podzim musel uznat i slepej... Jako občas tu jsou fakt perly...

  • kanonMates885.2.2019 12:25reagovat

   Civic nedokázal posadit ani důchodce Costu, zasraný opravy...

  • Skleepy5.2.2019 12:26reagovat

   Jediný, s čím souhlasím, je, že občas tu jsou fakt perly...

   • kanonMates885.2.2019 12:29reagovat

    Jasný no, Civic je takový náš zneuznaný utajený Marcelo... Hrozný, jak nedostane přes 33ti letého Costu nebo přes nohu hrajícího Chipciu šanci... Vždycky když nastoupil to byl koncert...

    • Skleepy5.2.2019 12:37reagovat

     Mluvíš z cesty.

     • kanonMates885.2.2019 12:41reagovat

      Naopak, neustálý haty na Hanouska, co je tu sotva měsíc a neustálý velebení Civice, co tu je dva roky včetně už i hostování na Slovensku je naprosto z cesty... Netvrdím, že je Hanousek nový Kadeřábek, to není, ale zatím dokázal v lize mnohem víc než Civic, ostatně i v pohárech... Takže asi tak

      • Skleepy5.2.2019 12:50reagovat

       Frýdek ani náhodou nebyl nejlepší hráč Sparty na podzim a Slavia by musela mít tři nejlepší stopery v lize, aby byl Kúdela TOP 3, protože Ngadeu i Deli jsou lepší než Kúdela.

       • Spytihnef5.2.2019 13:14reagovat

        Frýdek se od zápasu s Ostravou chytl a podával nejstabilnější výkony. Osobně bych se ho taky nebál označit nejlepším hráčem podzimu, ale můžeš nám vyjmenovat ty lepší sparťany, ať se taky zasmějeme.

        • Skleepy5.2.2019 13:40reagovat

         Nita, Tetteh, Stanciu.

         • hombre5.2.2019 13:49reagovat

          Stanciu byl v posledních asi 5-6 soutěžních zápasech mezi 3 nejhoršími hráči......

          • Skleepy5.2.2019 13:54reagovat

           Nesmysl.

           • hombre5.2.2019 14:01reagovat

            Nechci se hádat, ale bylo to tak. Závěr podzimu měl opravdu strašný.

            Začátek podzimu měl zase skvělý, nevím co se s ním, v těch posledních zápasech, stalo. A to ho mám, nebo měl rád a chtěl jsem, aby tu zůstal.

          • pubi5.2.2019 13:57reagovat

           Smích Smích Pojďme na něj hodit všechnu špínu jako správný burani!

           • Spytihnef5.2.2019 14:01reagovat

            A to se jako nemůže říct, že byl poslední zápasy na podzim špatnej? Což je fakt. To je házení špíny?

            • Spytihnef5.2.2019 14:02reagovat

             I když 5 - 6 zápasů mezi 3 nejhorší je přehnané.

             • pubi5.2.2019 14:09reagovat

              On měl výkyvy po celou dobu svého působení ve Spartě. Ale tohle přehánění je vyloženě směšný. Kdyby tady Nico pořád byl, určitě by tohle napsal, žejo... Teď ho budem pomalu dávat na úroveň lopat jako je Zahustel, protože si dovolil odejít ze Sparty?

             • hombre5.2.2019 14:10reagovat

              Hmm tak jsem se koukl na ty zápasy, bylo to od Jablonce a já tam šoupnul i pohár. Tak s pohárem 5, bez něj 4.

              Omlouvám se....

              • Skleepy5.2.2019 14:18reagovat

               Ono hlavne ty posledni zapasy jsme hrali katastrofalne celkove, tam slo ukazat prakticky na kohokoli, ze hral tragicky.

               • hombre5.2.2019 15:29reagovat

                To uznávám, ale Stanciu měl být, jako kapitán, tahoun, který to zlomí v náš prospěch. Ale on to spíš lámal naopak...

                • honzaspartan5.2.2019 16:10reagovat

                 Stanciu se naopak rval a snažil se tým táhnout.

                 Za jeho horší výkony mohl samozřejmě Ščasný, kteréý mu to tady totálně znechutil tou svojí neschopností vytvořit fungující mužstvo. Ve fungujícím týmu by Stanciu zářil.

                 • K0F16.2.2019 1:17reagovat

                  yes, yes, yes. Víc k tomu není co říct.

         • Spytihnef5.2.2019 13:57reagovat

          Nita na podzim nic extra, odchytal si to spolehlivě, ale nic moc navíc.

          Tetteh ano, ten se u mě pere s Frýdkem o první místo

          Stanciu - tomu vyšel ve výsledku tak každý druhý zápas a pokud mu nevyšel, tak byl neviditelný

          • kanonMates885.2.2019 16:42reagovat

           Přesně, Tetteh a Frýdek nej na podzim, Stanciu byl hráč na 45 minut, druhý poločasy neviditelný hráč bez kondice... Nebyl nejhorší, ale to co se od něho čekalo jako nejdražší pošle v historii, neukázal...

      • tatkaradicka5.2.2019 13:18reagovat

       Naprostej souhlas. Dobré výkony Civice ve Spartě jsou jako Columbova žena. Všichni o nich mluví, ale nikdo je nikdy neviděl.

       • rabac5.2.2019 13:27reagovat

        Napsal jsi to naprosto výstižně já si myslím, že lidé kteří ho vynášejí si bud dělají legraci nebo fotbalu vůbec nerozumí.

        • pubi5.2.2019 13:31reagovat

         Nebo už viděli hrát Hanouska.

  • honzaspartan5.2.2019 12:44reagovat

   Souhlas, Civic je jednoduše špatnej. Akorát nevím, jestli Hanousek bude lepší. Minimálně dozadu by měl být.

   Celkově ta obrana je veliký průser, když jedinou jistotou má být Radakovič, jehož stupidní chyby nás stály nejprve evropské poháry a pak opakovaně body v lize.

   • tatkaradicka5.2.2019 13:21reagovat

    Radakovič je hráč na hovno. Jednoduchý bašťouny si získá vtíravým a podlézavým přístupem ke kotli (jinak též známé jako práce s fanoušky), ale herně nadělal víc průserů za půl roku než Costa za pět let.

    • honzaspartan5.2.2019 20:43reagovat

     Hloupě chybuje, ale on neumí například ani vůbec hlavičkovat. Jasně, obrannou hlavičku někam pošle, to se od něj prostě někam odrazí, ale on je naprosto tragický hlavičkář a proto taky nedává v kariéře žádné góly např. hlavou po rohovém kopu. Nezapomenu, jak byl v Plzni sám na málem vápně a měl na hlavě gól, ale míč se od něj odrazil úplně pryč.

   • victorlima5.2.2019 14:35reagovat

    Zbytečná diskuse. Ani Civič (neviděl jsem ho zahrát dobře a to jsem viděl za poslední dva roky každý zápas) ani Hanousek nejsou pro Spartu žádnou výhrou. Zcela zbytečné přestupy. Postupně s blížícím se startem ligy, zde opět nezdravě stoupá očekávání a optimismus. Chtěl bych před tím varovat. Naše mužstvo je i nadále spíše technickým mužstvem, přestože technická úroveň některých našich borců je zde po právu kritizována. Obávám se, že nás jako obvykle, některé soubojové týmy, za hlasitého pochvalného hýkání tv. komentátorů a za tichého souhlasu Berbrových pacholků, pořádně rozkopou a budou bujaře slavit výhru nad nenáviděnými ,,pražskými kurvami,,. Nevěřím, že je v silách tohoto, přes zimu, oslabeného mužstva vybojovat vytoužený třetí flek. Rád budu příjemně překvapen.

    • honzaspartan5.2.2019 20:46reagovat

     Já chtěl na třetí flek vsadit barák, ale pak odešel Stanciu.

  • kanonMates885.2.2019 12:48reagovat

   Jinak Hanousek za poslední 4 roky v lize 3 ŽK, Civic 22 ŽK a 2 ČK a to tam nemá započítány ještě ŽK ze Slovenska, kterých měl 5 z osmi zápasů... A ne, Ščasný za to, že nestíhá fakt nemůže... A to odehrál Hanousek víc zápasů...

   • honzaspartan5.2.2019 13:18reagovat

    Hanousek už ukázal v ostrých ligových zápasech určitou kvalitu, Civic nikoliv.

  • vitamin5.2.2019 13:26reagovat

   Mě trochu děsí, že Hanousek má za 7 let v lize 4 body za 0 gólů a 4 asistence. Tolik bodů má trochu nadprůměrný krajní bek za půl sezony. Přece jen ve Spartě by měl být krajní bek dobrej i do ofenzivy

   • fandim5.2.2019 13:45reagovat

    ”Ubehej ho a balony haz na nekoho, kdo do toho umi kopnout”. Treba nam to bude taky stacit:)

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha