Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zas nevíme nic

  TakeACS20.4.2019 10:33reagovat

  Ujal se Zdenál zpět kormidla a zase nevíme nic, jako třeba co je s Kadlecem, který už měl být taky dávno zpět a slehla se po něm zem. Co a jak to vypadá s Dočkalem.. A jak to vypadá s návratem TBCH, který už je evidentně s týmem a trénuje. Pokud jen nemá dostatečnou fyzickou připravenost, ale to jsem viděl, že se poctivě připravoval tak poslední dva měsíce, tak dohnat to je otázka týdnů. Takže by nadstavbu s klidem stihnout mohl. Je to nejlepší hráč technicky a rychlostně vybaven co tu kdy hrál, jestli ho budeme chtít vyštípat jsme banda ignorantů..

  • acs1920.4.2019 10:52reagovat

   Taky že jsme banda ignorantů.

  • petr13720.4.2019 12:51reagovat

   Tvuj prispevek ukazuje, ze fotbalu vubec nerozumis.

 • Týden co týden se

  johnny120.4.2019 10:01reagovat

  dívám a trpím, při pohledu na ”fotbalisty” typu Frýdek, Zahustel, Štetina, Sáček a nechápu, co dělají v základu.

  Tady se ohrnuje nos nad skutečnými fotbalisty, kteří ve Spartě jsou nebo byli a kvůli prachům byli vyhozeni naším skvělým vedením.

  Kaya, Mavuba, TBCH, Biabiany, Mandjeck totiž fotbalisty skutečně jsou nebo byli a že s nimi neumíme pracovat a využít jejich předností je chyba našeho vedení a veleodborníka Ščasného.

  Tento pán alibista a arogant, stojí za naší otřesnou hrou, za tím, že hráči nehrají na svých postech, za tím, že nehrají ti, kteří mají lepší formu, ale ti, kteří mají větší protekci, za nepochopitelnými střídáními v průběhu hry, za nemoderním fotbalem a v neposlední řadě i za odchody a příchody hráčů.

   

   

  • Dno20.4.2019 10:10reagovat

   Tak zase to nepřehánějme - Ščasný je pán Zla, ale tyhle posily sem přišly za AS, kdy Ščasný dělal to, co mu jde patrně nejlíp - rybařil.

    

   Hráči to byli fotbalově na úrovni, já jsem do nich vkládal velké naděje, ale ono to očividně bude asi jako v případě, kdy jde Tevez hrát čínskou ligu apod. - vyprdět se za prachy. Motivace asi 0.

    

   Bohužel.

   • trcmano20.4.2019 10:25reagovat

    +1

   • Boss00920.4.2019 12:54reagovat

    Tevez je blb, už ten jeho ksicht měl Číňany odraditÚsměv)

   • tatkaradicka21.4.2019 0:07reagovat

    Posil pod AS přišlo jen několik, zbytek podědil

  • victorlima20.4.2019 10:43reagovat

   Vřelý souhlas s johnnym 1 +1.

  • MichalM20.4.2019 12:00reagovat

   Ono by stačilo mít trenéra,kterej dokáže hráčům vnutit systém. Když vsi vzpomenu na tu skvělou sezónu pod Hřebíkem,ten měl taky v mančaftu nekopy jako byl Hašek nebo třeba Kincl. Jenže tým fungoval jako celek. Tohle Ščasný neumí......

  • Tashunka Witko20.4.2019 12:49reagovat

   Tak třeba Mandjecka si Sparta měla stáhnout a nechat ho hrát místo pošuka Frýdka. Je to mnohem lepší fotbalista, než např. jeho dřevácky kolega Ngadeu, nad kterým se tady slintá. S Kayou bychom taky byli na tom mnohem lépe než se Štetinou.

    

   Ale pravdou je, že jakékoliv posily a hráčské změny nemají smysl, pokud bude u týmu zaclánět rybář, a to v jakékoliv funkci.

   • Nulatunji20.4.2019 12:56reagovat

    Mandjeckův problém je, že hraje na pěti metrech, stejně jako Vácha, ale šanci bych mu určitě ještě dal. Kaya je náš nejlepší stoper a Ščasný ven a kapitán Kanga!

   • Sheva20.4.2019 14:41reagovat

    Mandjeck tady z nějakého důvodu nepředvedl ani polovinu z toho co uměl. Přišlo mi, že si ani nevšiml, že tady hrál

  • Nulatunji20.4.2019 12:57reagovat

   Sáček? SmíchSmíchSmích

  • pubi20.4.2019 14:37reagovat

   Neřešil bych to, po delší době byla možnost si kopnout do zahraničních hráčů, tak se toho jak média, tak někteří zakomplexovaní jedinci nečekaně chytli. Kdo má oči tak vidí, kdo jaký je fotbalista.

   • johnny120.4.2019 18:26reagovat

    Máš pravdu, ale mě to prostě sere a nedá mi to než, že na to musím reagovat, za nás hrají průměrní fotbalisté a opravdová kvalita je na hostování. Proč?? Kdo je za to zodpovědný? Fakt mě to už začíná srát, když vidím, že velrybář pošle dobrého fotbalistu hostovat, nechá tady Zahustela a já se potom musím dívat na otřesný fotbal.

 • Konec izraelského rentiéra ve Spartě?

  dominik2720.4.2019 7:32reagovat

  Nahlédl jsem do dnešního deníku Sport a s Talem Ben Chaimem prý panuje velká nespokojenost.

   

  Jak jsem si při pohledu na jeho instagram říkal, že spíš než jako fotbalista působí jako spokojený rentiér, tak realita asi nebyla moc odlišná. Pokud se teda nemýlí dobře obeznámený zdroj redakce, samozřejmě...

   

  Ben Chaim se prý vykašlal na individuální plán, který dostal na svou rekonvalescenci v Izraeli, do konce sezony si nezahraje a Sparta podle všeho bude řešit, jak se ho zbavit.

   

  O tomto hráči už jsem tady napsal dost, takže se nechci moc opakovat. Spíš bych se pozastavil nad přístupem Sparty, která mu dovolila trávit asi půl roku mimo ČR. Výsledkem je, že nad hráčem nebyl žádný dohled a v zimě se pak s hrůzou zjistilo, že toho dotyčný zřejmě využil, aby si užíval spokojeného rodinného života u moře.

   

  Myslím si, že v kolektivním sportu by nemělo být tolerováno, aby člen kádru trávil tolik času úplně mimo tým. Docela by mě zajímalo, zda je to standardní ve slavnějších klubech. Tipuji, že úplně ne. Tím samozřejmě nechci omlouvat Ben Chaima, profesionální fotbalista by samozřejmě žádný dohled logicky ani neměl potřebovat...

  • DaveACS20.4.2019 7:49reagovat

   Připadá mi to zvláštní.. Tal sám avizoval před asi týdnem na insta, že pro nadstavbu by již měl být připraven, je v plném tréninku..

   • Schyzo20.4.2019 13:52reagovat

    Nevím jestli myslíme to stejne, ale psal mi to do zpráv.

  • lidoop20.4.2019 7:49reagovat

   Pokud je to pravda, tak pocitam, ze mu Sparta muze udelait velmi nadstandardni pokutu, mozna je to i na predcasny jednostranny ukonceni smlouvy. Takze to pro Spartu muze bejt, vzhledem k okolnostem, docela vyhodny.

   • dominik2720.4.2019 7:59reagovat

    Jestliže Spartu stál nějaké tři miliony eur + další možná i desítky milionů korun v součtu na dosavadních výplatách, bonusech a jiných nákladech, tak celkem chápu, že se klub k rozvázání smlouvy úplně nemá.

     

    V tomto případě se naopak Spartě asi úplně nehodí, že se vůbec píše o takových problémech s hráčem, protože pořád bych čekal, že jej budou chtít ještě prodat s co nejmenší ztrátou. To si asi někdo zapomněl pohlídat, co se smí vydat v ”klubových” novinách.Úsměv

     

    Každopádně tohle angažmá je snad vůbec největší propadák v historii klubu, ovšem pořád bych se vracel k tomu, že nechápu, jakým procesem mohla Sparta dospět k jeho angažování. Mně se to pořád jeví jako youtubový přestup...

    • snytek20.4.2019 8:18reagovat

     Ten propadák není jen Ben Chaim, v podstatě stejné případy - koupení v zásadě neprodejní hráči, kteří by jinde takové podmínky už nedostali a jejich rentiérský přístup - jsou Mandjeck, Mavuba, Janko, Biabiany, Kaya a to jsem možná ještě na někoho zapomněl. Do stejné kategorie patří i Danny a Altintop ve Slavii. Slavie taky dělala nesmysly (ne tolik jako my, ale dělala) a pak angažovala sportovního ředitele a trenéra a vzalo to jiný směr a má to viditelný výsledek. Jestli my už taky máme sportovního ředitele, se ukáže po konci sezóny. Já doufám, že máme a na příští sezónu se bude proč těšit.

     • Boss00920.4.2019 8:48reagovat

      Kayu si laskavě neber do úst. Ten byl sprostě bodnut do zad od našeho skvělého vedení, protože herně na něj nemohli tak si našli záminku jeho plat, který mu sami nabídli. Doted to težko zkousávám jak se k němu sparta zachovala. Hráč to byl dobrej a měl na to tady něco dokázat.

      • Sheva20.4.2019 9:31reagovat

       A proto v Turecku odehrál asi 2 zápasy

       • Boss00920.4.2019 12:35reagovat

        A co jako? U nás nezklamal a ten mediální hon na něj byl taky směšný.

     • artaxerxes20.4.2019 9:22reagovat

      Mavuba, když hrál, tak hrál rozhodně líp než superhvězda s číslem 17.

      Biabiani - souhlasí se šílenou opcí a pak, aby ji nemuseli platit, tak ho odstaví.

      Jabka přivedou se zraněním a po půl roku ho vyhodí.

      Hovadské chování našeho managementu.

      • Bunda20.4.2019 9:31reagovat

       Co by jsme teď za borce jako byl Mavuba dali.. Místo něj máme nejhoršího dz v lize.

       • Sheva20.4.2019 9:58reagovat

        Hoši, Mavuba byl stejnej tragéd, akorát s lepším přístupem

        • Boss00920.4.2019 12:42reagovat

         Je to takový tragét, že odehrál v Fran. lize pře 600 zápasů, byl to i reprezentant a svému klubu dělal kapitána. Opravdu tragét. Je neuvěřitelné jak jsou někteří tady zaslepený. Ano měl svůj věk, ale pořád to byl pan hráč, to si pamatuj.

         • Sheva20.4.2019 14:39reagovat

          V poslední době mi tady některé příspěvky připadají trochu jako parodie nebo nevím.

          K tvému příspěvků - a to jsme ho brali za zásluhy nebo co? Vždyť byl úplně marnej. I sám někde uváděl, že neměl nabídky vůbec odnikud. V tom Lille ho v podstatě vyrazili protože jeho výkonnost už nedostačovala. A nedostačovala ani na Spartu. To jsou fakta. A že byl dřív dobrej a co všechno dokázal několik let zpátky no to je vážně argument na úrovni

          • Boss00920.4.2019 14:52reagovat

           Mavuba udělal jednu chybu proti podvodníkům a všichni se po něm začali vozit a pořád mu to předhazovali. Věk je jen číslo, měl na to tady tak 2-3 sezony ještě odehrát. Jinak to byl fotbalista a bylo to na něm sakra vidět. Když to porovnám s Frýdkem tak to je jenom zbrklý atlet, ale my potřebujeme fotbalisty, ne slepé běžce.

           • Sheva20.4.2019 15:16reagovat

            Neřešil bych už co bylo, ani Mavuba mě na téhle pozici nepřesvědčil. Pozice DZ je ve Spartě dlouhodobě proklatá, přitom třeba Slavia měla za poslední roky tenhle post dobře obsazený, ať už to byl Barák, teď Souček, Ngadeu nebo i ten Král. Oni se dlouhodobě snaží získat Pavelku jako náhradu do budoucna za Součka a ani se tím netají. Tady bych se být Spartou plácnul přes kapsu a koupil bych jeho

            • Boss00920.4.2019 17:39reagovat

             To souhlas je to pryč a jaké byly důvody asi už nemá cenu řešit. Sparta potřebuje defenzivního záložníka co se nebojí míče a zároveň má dobrou obranou fázi a to nebude lehké takového hráče sehnat. Snad se shodneme, že Frýdek musí pryč, to je hotová tragédie. Král by byl ideální, ale bohužel, možná nějaký borec ze severu když už tady máme Karlssona by se mohl uplatnit, ale to je jen takový nástřel. Pavelku nemám nastudovaného a ani nevím jak si vede, ale pokud ho chtějí židi, tak v něm něco asi bude, otázka jestli bude chtít jít do klubu co nefunguje ano to je Sparta bohužel a nebo do Slavie co jede. Nejsem si jistý, že by zvolil nás. Já bych preferoval cizinu, už i z tohoto důvodu, že cizinec o Slávii nic neví a Sparta má ve světě pořád zvuk.

      • Boss00920.4.2019 12:37reagovat

       Souhlas, svinstvo chování.

     • victorlima20.4.2019 10:51reagovat

      Píšeš nesmysly ,,snytku,,. Mandjeck je nejlepší dz izraelské ligy, Mavuba byl super hráč, který i ve svém věku byl platnější než všichni ti naši dz, kteří neumějí přihrát. Biabiani hraje velmi často v základu v Parmě a ta se drží blízko středu serie A. Kaya v porovnání s našimi současnými stopery by rozhodně nepatřil mezi nejhorší. Nezmínil jsem jen Janka, který přišel zadarmo a než se stačil rozehrát tak šel zase pryč. Strama se sice moc neukázal, ale v jeho posledním zápase hrála Sparta mnohem hezčí fotbal než teď.

      • johnny120.4.2019 11:05reagovat

       +1

      • Sheva20.4.2019 11:43reagovat

       No ty vole, takže vlastně všechno bylo srdíčkově krásný a čekala nás zdarma budoucnost pod Štramákem. Mazec

       • Sheva20.4.2019 11:57reagovat

        * zářná budoucnost...

    • artaxerxes20.4.2019 9:19reagovat

     S tím angažováním Dominiku nesouhlasím.

     Typově to byl přesně hráč, na kterém to chtěl Strama postavit - extrémně rychlý, technický a produktivní.

     Ikdyž samotný TBCh je krok vedle, tak typově to byl hráč, který Spartě jednoznačně chyběl a Sparta ho potřebovala.

    • LukyACS20.4.2019 11:36reagovat

     Já teda vidím problém úplně jinde, než že by šlo o youtuberský přestup, což je od tebe taková demagogické floskule a moc bych jí zrovna od tebe nečekal. Tal má v Izraely asi 80 branek ve 250 zápasech, 5 dal i v 27 zápasech repre. Ale ano, je to jen na základě videí.

      

     Problém ovšem vidím v tom, že je izraelská liga úplně jiná než ta naše. Prostě se tam hraje dost technicky, běhá se málo a když přivedeš odtamtud hráče do naší ligy, která patří k nejvíc soubojovejm a vůbec fyzicky nejnáročnějším v Evropě, tak tady dost pravděpodobně takový hráč narazí. Myslím si, že i spousta hráčů z o dost kvalitnější Belgie by u nás pohořela, což se ostatně ukazuje i na takovém Olayinkovi, který tu má zatím problémy.

      

     Tehdejší vedení vůbec tohle nebralo v potaz a celkově ten kádr skládalo jak pejsek s kočičkou, třeba chtěli Mavubu nebo Mandjecka, nakonec se naskytla šance je mít oba, tak je vzali oba...a dohromady jsme neseskládali vůbec tým, měli jsme tu dost typologicky rozdílnejch hráčů, kteří už z logiky spolu fungovat nemohli.

      

     Jinak já bych byl stokrát radši, kdyby naše liga byla víc technická a uspěli tu různí Chaimové, na kterých je vidět, že jim míč nepřekáží, než aby se člověk díval na různý Reitery, kteří sice hezky běhají, ale zato jsi jsou schopní při zakončení zauzlovat nohy. Fakt nemám Vánoce z toho, že tady neuspěje hráč, který to měl v noze, protože to znamená, že se úroveň hry u nás moc zvedat nazačne a dál to bude připomínat kopanou než fotbal.

     • LukyACS20.4.2019 11:37reagovat

      Izraeli

     • AlaMierda20.4.2019 11:44reagovat

      Dobře napsáno. Tady se vychovávají běžci - atleti. A prasata co jen prasí a hrajou za hranou. Jen na Kangu je za zápas 5 zákroků na žlutou, dva na takřka červenou a výsledek je z toho cca 2 žluté. Já pískat, tak u mě Coufalové, Bořilové, Řezníkové nebo Frýdkové nedohrajou polovinu zápasů.

      • trcmano20.4.2019 11:58reagovat

       Souhlas i s Luckym

     • dominik2720.4.2019 12:32reagovat

      Píšu, že to na mě působí jako youtubový přestup, protože mi přijde, že Ben Chaima nikdo ze Sparty nesledoval naživo.

       

      Mimochodem, kolik myslíš, že v té době měla Sparta skautů?

       

      Podle mě se dostal do Sparty skrz nějaká doporučení někoho, kdo dost možná byl finančně zainteresovaný v celém tom přestupu. Že by na něj někdo dělal opravdový skauting, tedy že by se jel podívat alespoň na tři jeho zápasy živě, což je takový standard ve vyspělejších soutěžích, tomu fakt nevěřím a předpokládám, že tomu nevěříš ani ty.

       

      Co se týká jeho statistik, tak je fakt, že hrál ze reprezentaci Izraele, která ovšem nepatří k nejsilnějším. Že by tam patřil vyloženě k oporám, to bych řekl, že spíš ne. A že dal nějaké góly před příchodem do Sparty, to je sice fakt, ale opět proti slabším soupeřům. Je pravda, že jeden z pěti gólů dal Itálii, ale to bylo až po přestupu do Sparty. Samy o sobě ty statistiky pro mě nejsou vodítkem k tomu, že by někdo takový měl hrát za Spartu.

       

      Izraelskou ligu nemám moc zmáknutou, ale tipuji, že odlišný styl není až takový problém jako spíš to, že tam asi nebude moc kvalita. Umím si představit, že se tam najde posila pro Spartu, ale opět jsme u toho, že to musí být hráč vyskautovaný naživo. Myslím, že schopný skaut by tam naživo rozklíčoval, že Ben Chaimův herní projev prostě není na ligu jako ta naše. Koneckonců když třeba Vardy válel v páté anglické, tak už se o něj přetahovalo několik klubů z Championship, protože prostě měli v oku, jak by si hráč měl počínat i v soutěži, která je o tři patra níže.

       

      Jinak upřímně moc nechápu, proč je mi předhazován Reiter. Doporučoval jsem ho v době, kdy Spartě patřil a zajímaly se o něj srovnatelně kvalitní kluby. Že se Ben Chaim neprosadil, pro mě nakonec celkem pozitivní je, protože na jeho místě hraje Adam Hložek, z kterého Vánoce mám, to nepopírám. A nemám pocit, že by se sestava Sparty skládala z dřeváků. Jsou tam i hráči, kteří jsou fotbalově dost možná lepší než Ben Chaim, i když samozřejmě ne všichni. To zas přijde jako taková demagogická floskule mně, když se to prezentuje tak, že se tady neprosadili opravdoví fotbalisti na úkor dřeváků.

     • Boss00920.4.2019 12:44reagovat

      Skvěle napsáno, souhlas.

  • Dolikus20.4.2019 9:06reagovat

   Píše se v ty placeny části něco k tomu,jak to bude Sparta resit? Už teď je jasný,ze se na něm prodelaj neskutečný prachy..tak jestli tam je zmínka třeba o hostování s nějakou, pro Spartu aspoň trochu rozumnou opci, nebo natvrdo vyhazov potažmo přestup?

  • MichalM20.4.2019 12:29reagovat

   Tohle byl v nedávné době velký nešvar v hokejové Spartě. Třetina tzv. hvězd půl léta trénovala podle individuálního plánu a svých zvyklostí. No a dopadlo to tak, že na titul tam čekáme 12 let a poslední dobou jsme rádi za čtvrtfinále.......

  • Boss00920.4.2019 12:52reagovat

   Já tomu nevěřím, naše vedení jsou pěkný svině a se spoustou hráčů už pěkně zametlo. Prostě se ho chtějí zbavit, tak do světa vypustí zase tento blábol, aby se ho lidé nezastávali a oni ho měli důvod vyhodit. Nevěřím, že by Sparta si nebyla schopna ohlídat jeho rehabilitaci a pokud ne, tak co to jsme kurva za spolek amatérů. To to mužem rovnou rozpustit. Dejte na mě bude to zase špinavá hra, jak se zbavit drahého nepohodlného cizího hráče. Pokolikáté už.

 • Vrchol

  DaveACS19.4.2019 15:35reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/362242/vedeni-ligy-v
  yhovelo-protestu-slavie-zluta-karta-pro-husbauera-smazana.html

   

  To
  je strop..

  • Pavel0019.4.2019 15:44reagovat

   Simulant jeden ...

   • kilovolt19.4.2019 17:13reagovat

    já to vidím, tak, že kopnul do našeho brankáře který ležel na zemi. možná že podle nějakého výkladu pravidel to penalta je. ale je to proti duchu hry

  • majtin19.4.2019 16:15reagovat

   Jo, já to vítám, nelze prokázat, že si ji za simulování zasloužil. Ale odteď nechť jsou všechny nespravedlivě udělené karty mazány všem. Nevidím jediný důvod, proč by to tak nemělo být i u ostatních. To bude mazec.

   • AlaMierda19.4.2019 17:25reagovat

    a můžou začít u Kangy

    • Pavel0019.4.2019 17:29reagovat

     Ale to by Kanga musel těch žlutých mít tak půlku a to přece nejde, dyť je černej

     • ap241219.4.2019 17:45reagovat

      Ještě TS zrušej podmínku jak se zmínil LuftJarda, čínští komouši sponzorujou ligu tak se nedivme....

    • vitamin19.4.2019 20:21reagovat

     Hlavně aby u Kangy nezačali i s tím až budou karty dodatečně udělovatÚsměv

     • majtin19.4.2019 22:46reagovat

      No v podstatě by ŽK měli začít zpětně udělovat,když je budou i mazat.

  • Shrekson19.4.2019 18:33reagovat

   Hmm, ok.. Vlastně co od té ligy čekat?

   Koukal jsem na city vs tottenham a prvního gólů city jsme si říkal že aguero by nikdy neprihal pod sebe Bruynemu zpátky protože by šel k zemi v České lize a nebyl by to ani faul bylo moc brzo..

 • Slovan

  waaw19.4.2019 15:11reagovat

  Koukal jsem na sestavu, s kterou Slovan vede slovenskou ligu a Slovaka tam najdes jen jednoho. Proboha, to jim nikdo nerekl, ze internacionalizace je slepa cesta? Jak jmluvi v kabine? Jak jim vysvetlili, ze maji za ten klub malat? Nechapu

  • Jereacs19.4.2019 16:10reagovat

   Stejnak ti experti řeknou , že Slovenská liga není měřítko.

   • FANDA730719.4.2019 20:25reagovat

    stoper BOZIKOV, def.zalozn.LJUBICIC, kridlo MOHA su vcelku kvalitni hraci, ktori by sa presadili v CZ, samozrejme kvalitu ma aj CAVRIC a SPORAR

    • waaw19.4.2019 21:03reagovat

     A pise se v slovenskem tisku, jak hraci tvori skupinky, nebavi se spolu? Vzdyt to jsou jen obycejni zoldaci, kteri si prisli vydelat a nechapou, co je Slovan za klub a jakou ma historii

     • FANDA730720.4.2019 8:47reagovat

      o tomto ani slovo, ja si myslim, ze ich Mato Sevela dokazal ukocirovat kedze mal skusennosti s cudzincami z Trencina.Neverim, ze su skupunky a netaha mancaft za jeden povraz.Asi im to Kmotrik jasne vysvetlil, lebo makaju vsetci pre tim a je to aj vidiet.To co Slovan kupoval v minulych sezonach, to boli len zoldaci bez charakteru.Teraz napr.Sporar ma lukrat.ponuky a povedal, ze ostane, ze je tu stastny.A urcite bude zaujem o Mohu,Ljubicica, Bozikova.A Strelec mlady talent mohol ist do Arsenalu, ale radsej uprednostnil Slovan.

 • Zoufal

  Brian Pricke19.4.2019 13:52reagovat

  <3 <3 <3

  https://twitter.com/Coufi5/status/1119198238161162240

  • dominik2719.4.2019 14:02reagovat

   Novinářům z The Sun je Slavie u zadku, stejně tak Sparta. Že jim nějaký Coufal tweetne otevřený dopis, na tom nic nezmění.

   • youthforce19.4.2019 14:15reagovat

    No a kdyz uz kritizuje anglicky, mohl by si to od nekoho nechat zkontrolovat : Which team will be play????? To co je za rec?

    • Nulatunji19.4.2019 14:30reagovat

     Vždyť je postiženej, co bys chtěl...

  • petr13719.4.2019 14:33reagovat

   To je opravdu uchylSmích

  • Pochcana slama19.4.2019 14:54reagovat

   Kdybych si měl dneska vybrat mezi Husťou a Zoufalem, tak jednoznačně volím Husťu.

   • 12332119.4.2019 15:56reagovat

    To je volba jako strelit se do pravy nebo do levy nohy.

  • Buritos1419.4.2019 15:37reagovat

   Dobře je to blbý vyjádření, ale zase tady chybí trocha soudnosti. Tady by nebylo peklo, kdyby si nás s něma přehodili. Navíc 2x.

   • ap241219.4.2019 18:43reagovat

    Kdyby? Vždyť to se stát nemůže, nikdo je neznal a ani nezná! Stejně se bude myslet že ve čtvrtek tam hrála Sparta!

 • Sebereflexe

  bigcock19.4.2019 12:02reagovat

  V Trpis hodnoceni super, včetně rozboru taktického selhání. Dočkáme se někdy něčeho podobného?

  • Víťák z Cé Osmičky19.4.2019 12:04reagovat

   Snad od léta, Bigu, snad od léta.

   • hombre19.4.2019 13:22reagovat

    Tímto se obelháváme už 10 let Neutrální....

  • Nulatunji19.4.2019 13:39reagovat

   Já myslím, že selhání se dočkáváme poměrně pravidelně, já bych radši, kdybychom se mu vyvarovali a nemuseli o něm pak mluvit. Tripšovský je prostě sráč a totálně přehajpovanej neumětel.

   • Pochcana slama19.4.2019 14:55reagovat

    Souhlas

  • ACSPRGRSBEO19.4.2019 14:48reagovat

   Neviděl jsem. Nezajímaji me. Nechápu proč se nich bavíte. Jeb.at Slavii!

 • Malé zamyšlení

  atraps219.4.2019 11:46reagovat

  Stále se utěšujeme že Plzen začne vyklízet pozice protože ji stárne mančaft,dojdou peníze atd.Rozesraná Slávka se dostala k penězům jinak by bylo po ní atak dále.Pravda je ale bohužel krutá!!!!!Oba mančafty mají dobré trenéry,funguje jim práce na posilách,přivádějí hráče kteří jim zapadají do koncepce a pokud ne tak se bez milosti pakují pryč.A co u nás?Posledních deset let se látá horkou jehlou a v každé sezoně se najde důvod proč to nešlo.A takhle stále dokolečka.Byl u nás Holoubek a kde je mu konec?Místo něj si sedají postupně na lavičku trenéři kteří v klidu mohou udržovat muzstvo ve středu 1.ligy nebo druhé lize ale progres a herní varianty ve hře o titul týmu dát nedokážpi Dle pořekadla starého psa novému nenaučíš.Otrávení

  • victorlima19.4.2019 15:00reagovat

   Neutěšujme se! Když to s Plísní a Slavii dopadne tak jak o tom sníme, jedině dobře. Slavii funguje práce na posilách, protože na to mají víc peněz než my. Plzni se posily daří, velmi podobně jako nám. Píšeš zde o Holoubkovi jako by to byl druhý Klopp. Nedokázal toho víc než ti před ním a ti po něm. Ani na Slovensku to není žádná hitparáda. Žádní trenéři v poslední době (i když nám moc nepomohli) nevedli Spartu v prostředku ligy. Problém je v tom, že my sparťani bychom rádi viděli Spartu stále v čele jako na přelomu století. Od té doby se mnohé změnilo. Český fotbal už nevedou pánové z Prahy, ale estébácká klika z Plzně a okolí. Nejen Sparta je na tom u nás finančně dobře a těch pár kvalitních hráčů co tu je má na výběr, podle toho, kde jim za jejich chabý výkon dají více. O jakých kvalitních trenérech to mluvíš? Vrbu bez Šádka odevšad vyhodili a Trpiš se svým brutálním fotbalem a obrovskými penězi to zatím nedotáhl v EL dál, než ta strašně věc dělající, Sparta. Kde u nás vzít trenéra, kterého jsme ještě (v minulosti) nevyhodili, měl kvalitu a chtěl by k nám jít? Jedině sehnat trenéra v cizině. To nám, ale nedarují čeští fotbaloví odborníci a obchodníci a rovněž velká část našich jednodušších příznivců a kotelníků. Starého psa není třeba nic učit, stačí, když poradíš jméno nového trenéra. Zjistíš, že to není tak jednoduchá věc.

   • atraps220.4.2019 15:19reagovat

    Takže dle tebe je vše u nás v naprostém pořádku.Na lepších týmech si nejdeš proč se jim daří

    dle tebe to není hrou ale štěstím.Fotbal jsem hrál dlouhou dobu a vím co v kabině dokáže udělat trenér.Ale jsi alespon jedinej který vyjádřil vlastní názor.

 • Slavia - Chelsea

  SuperFrankie19.4.2019 9:10reagovat

  Faktem zůstává, že jsme uhráli na Stamford Bridge lepší výsledek než Slavia.

  Dobrej výkon je člověku k hovnu, když nakonec prohraje.

  • Tashunka Witko19.4.2019 9:30reagovat

   Byl jsem na Chelsea i v LM a byť to tenkrát od nás nebylo žádné úchvatné ofenzivní vystoupení, tu remízu jsme tak taky ukopali. A proti mnohem silnější Chelski, než je ta dnešní, která se do LM ani nedostane.

  • hombre19.4.2019 9:58reagovat

   Tak namlouvat si můžeme co chceme, shazovat Slávii taky, srovnávat minulou a současnou Chelseu taky, ale Slávia hrála včera druhou půlku super, to že se na to Anglán vysral a pak se už nedokázal vrátit zpět do zápasu, je věc druhá.

   Kdybychom takto zahráli my, tak se tu tetelíme blahem - prostě jsou momentálně úplně jinde než my a než týmy z naší ligy Neutrální, doprdele.... A stačilo jí na to 2 roky...

   • SuperFrankie19.4.2019 10:09reagovat

    Dva roky a pytel peněz z Číny.

     

    Jo a taky normální sportovní ředitel.

    • Pochcana slama19.4.2019 10:10reagovat

     A trenér

     • SuperFrankie19.4.2019 10:16reagovat

      Toho přivedl ten sportovní ředitel.

      Trenér, kterej mohl být tady, kdyby náš majitel neměl pocit, že klub musí řídit sám.

      • hombre19.4.2019 10:23reagovat

       Souhlas, tady je důležitý SŘ, který ví co chce a má koule udělat radikální kroky k nápravě, nesmí být alibista a nesmí být nikomu za nic vděčný!!!

       Jo a my ten pytel měli také a dokonce větší, ale je nám to prd platné...

      • bigcock19.4.2019 11:58reagovat

       Bohužel jsi to popsal přesně.

    • LukyACS19.4.2019 10:23reagovat

     Z tohohle by člověk nabyl dojmu, že problém Sparty jsou peníze.

      

     • Jereacs19.4.2019 10:27reagovat

      Ne asi přitom je problém v člověku, který ty peníze dává do Sparty.

     • Tazmen19.4.2019 10:28reagovat

      A ne snad? Bez pořádných příjmů, nemůže mít velké výdaje.

    • vitamin19.4.2019 14:25reagovat

     Myslíš ten pytel peněz, kterej má Sparta ne-li větší x let??

 • Karoch

  Dollaruss19.4.2019 0:24reagovat

  https://twitter.com/VencaJares/status/1118986647352283138?s=09.

  SmíchSmích

  • lidoop19.4.2019 0:27reagovat

   V prubehu zapasu se musel tolikrat udelat, ze uz to proste nevydrzel.

  • Brian Pricke19.4.2019 9:39reagovat

   Právě přijímal vesmírnou energii, čakry, sílu runových kamenů.

81791 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha