Takže to vypadá že Jílek k nám. Holoubek do Sigmy a Látal do Baníku .
”Klub by měl v nejbližších hodinách oznámit i příchod nového trenéra Václava Jílka.”
https://www.youtube.com/watch?v=d0QJKBRVqLI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1xCTmJF1fn5o-Z7DoaNYhit18GErP6un7B5z6niOf8ZXCbMN_F7QLQ5pQ
Na Aktuálně píšou, že Holoubek by se ”dle některých zdrojů měl vrátit do Sparty”.
Eventuelně třeba spojení Jílek-Holoubek-Saňák-Jarošík-Horňák (se supervizorem Kováčem). :-D
Po kapitansky skupine se zacina zakladat i trenerska skupina
Že by Rosa byl až takovým šibalem?
Šibal je jen jeden...
To je málo trenérů. Musíme jich mít alespoň 50.
Pouhá spekulace a pokus o senzaci.
Super, pokud mu vydrzi zdravi, bude to vyborna posila
Konečně jsme někoho vyfoukli Slavii. S duem Rosa+Jílek se snad blýská na lepší časy.
vimvse zase věděl kulový.
No chorobopisem se k nám hodí, o tom žádná...
Super komlexni utocnik jako jednicka. Ja mam radost. Jeste mu tady vsichni budou libat koule.
https://www.ntvspor.net/futbol/17-milyon-euro-luk-teklif-var-5cecb95f8783b216a81df3ca
Pánové. V tomto roce se pořád opakují témata : trenér, jaké posuly koupit a kterého hráče ze Sparty vyhodit. Je to však daleko složitější než si myslíte. Snad jediné řešení bylo nechat dál trénovat Radu pokud by jste ho nevyhodili a samozřejmě i vedení Sparty ho nechalo trénovat. Doufám, že přijde trenér, kterého bych si přál a dostal by plnou podporu SŘ a zároveň by mu nikdo do jeho práce nesměl zasahovat. Vyhodit hráče nebo je posílat na hostování a nakupovat pofiderní hvězdy je velmi složité pokud to dělá amatér. Proč Chvátal byl odstaven po prvním zápase za A tým, když chyby dělali a zkušení hráči. Pokud by hrál stabilně mohl se vypracovat minimálně v lepšího obránce než jsou současní. Kádr je třeba stabilizovat a ne během půl roku vystřídat dvě jedenáctky a v každém kole hrát s jinou sestavou.
Jen namátkou některé kroky vedení Sparty, které nedávají smysl:
Pokud koupím zraněného stopera musím za něj mít na dobu léčení náhradu. Proč nevzalo Brabce, který se nabízel.
Pokud vedení Sparty realizovalo přestup Hanouska a Lischky a Hovorka měl přestoupit do Jablonce měl být tento kontrakt podepsán až po zdravotních prohlídkách hráčů. Pokud Lischka neuspěl měl být Hovorka stažen z hostování.
Další je proč nedostal ZŠ padáka už po podzimní části? Toto se pak projevilo na bodovém zisku po skončení ligy. Sparta ještě za trenéra ZŠ ztratila 11 bodů (3 Teplice, 2 Příbram, 3 MB, 3 Karviná). Zisk těchto bodů byl pro Spartu povinnost a reálná možnost. Pak by před posledními třemi zápasy bylo čelo tabulky následovné: Slávie 76 bodu, Sparta 74 a Viktorka 71. Celá liga by mohla skončit úplně jinak.
Dalším zlem je vyplácení přemrštěných odměn agentům jednotlivých hráčů.
Majitel klubu si musí uvědomit, že nerozumí jak se vede sportovní klub a nechat si radit svými vyvolenými rádci, tak se nic zásadního nezmění. Vedením klubu by mě být pověřen odborník (generální manažer), který bude zastupovat majitele a bude mu za vše odpovědný. Tato funkce je velmi složitá na práci s lidmi. Jak vlastními, řekl bych zaměstnanci klubu, tak externími, ale i s lidmi mimo klub.
A na závěr. Rozhodčí v zápasech, které jsem viděl, ovlivnili minimálně 98% těchto zápasů. Pro jejich výkony jsem nenašel vhodný výraz, který by přesně vyjádřil jejich schopnosti. Postavit tam žáka základní školy, který bude znát fotbalová pravidla by bylo lepší. Ovšem by musel by musel sedět na tribuně pod ochrankou, jinak by ho hráči a diváci inzultovali.
Chvatal hral spatne i v Olomouci.
Omlouvám se škrtni Chvátal a napiš plechatý.
Hrabeš se v minulosti, ale nikdo ti už Zdendu loni nevyhodí. My koukáme dopředu vstříc lepším zítřkům s nepostradatelným asistentem Horňákem.
Když se nepoučíme z minulosti tak lepší zítřky neuvidíme.
Mádl se ožral a vzal si twitter jako rukojmí.
Dokud to nebude ofiko, nevěřím. Doufám v Gulu nebo Holoubka s Jarošíkem.
Já už jsem smířen s Jílkem, i když to pro mě není žádná osobnost. Ale čekal, jsem, že se k tomu alespoň jako opravdový trener postaví, vytvoří si nějaký pořádný realizák včetně kondičáků, fyzioter. a pod., jako to udělal Štramák a ne že tam zůstanou usazeniny typu Horňáka, Kováče, a budeme mít zase milion zranění. Jílek nebyl schopen stavět mladé a teď mu bude radit nějaký Horňák, kterýmu to kazili mladí nezkušení hráči a potřeboval by všechny ty Drchaly a Hložky nahradit někým zkušeným, protože máme nedostatky v ofenzivě a neáváme goly. Ještě by z Horňáka mohli udělat specialistu na standardky.
Pro mě je Horňák obyčejný kozel zahradník !
Já jsem s ním v podstatě smířený taky, ale můj kůň to není. Jestli přijde i s tím Saňákem, mohlo by to být dobrý, slyšel jsem na něj jen samou chválu.
bych mu dal k úhradě za ten podpis v Olomouci. Pěkně začal, hajdalák jeden, chtěl z nás akorát pro Olomouc vytáhnout nějaký prachy. A srandy typu že nevěděl že půjde do Sparty, jak jsem tu minule čet, si nechte od cesty. A jestli Olomouc vezme Holoubka, tak je to těžkej win pro ně
Co když to bylo tak, že ve smlouvě neměl výstupní klauzuli, takže by ho Olomouc nemusela pustit. A dohodli se tak, že když s nima prodlouží smlouvu, tak do ní dají výstupní klauzuli např. na těch 8 míčů? Pokud vím, tak u hráčů se to takhle občas dělá.
a proč by ho nepouštěli? Určitě by tam měli naštvanýho trenéra... moc rádi. Blbost tahle teorie.
Rozhodně je to takhle lepší pro Olomouc i Jílka. Obě strany si tím stanovili za jakých podmínek může Jílek odejít a už je jen na něm a na Spartě, jak se dohodnou. Nebude to už komplikovat žádné případné vyjednávání mezi kluby.
tybrdo tak z tohohle sem trochu mimo hele..Já myslím, že těch 8 míču je právě to případné vyjednání mezi kluby, které nemuselo vúbec být, kdyby před měsícem nepodepsal novou smlouvu. Ptz na stará mu končila po sezoně. A jestli někdo věří tomu, že v té době už se něco nepeklo, tak je blázen.Každopádně v tom našem rozhazovacím sytému je 8 míču plivnuti.
Jestli mu končila smlouva po sezoně, tak to je samozřejmě jiná. To jsem nezkoumal. Jen jsem mu psal, princip jak tohle prodlužování smluv občas chodí v případě přestupů hráčů.
Ve čtvrtek (25.4) trenér Václav Jílek podepsal smlouvu v Sigmě na další dva roky, původní končila po sezoně.
Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/vaclav-jilek-olomouc-sparta.A190426_092720_fotbal_par
Každopádně je to asi buřt...pro křetínského je to hovno, pro Olomouc slušný prachy
meleš kraviny prostě
Tak to je samozřejmost, že za tu podpisovou sviňárnu by mu měli pozastavit premie minimálně dokud nevyhraje titul.
meli mu říct jo vy jste podepsal v Olomouci? Tak si tam shnijte, milej pane. Takhle s náma vyjebávat
Koukám, že tady se zas kydá špína.
Jílek řešil v Olomouci prodloužení smlouvy už dlouho dopředu před vyhazovem Ščasnýho. Pak když mu Olomouc předložila novou smlouvu, tak jako měl říct, že to nepodepíše, že dneska vyhodili Ščasnýho ze Sparty, tak si počká jestli ho Sparta náhodou neosloví. To by asi neudělal nikdo.
podepsal to před měsícem. Děláme hejla nějaký blbečkům z Olomouce
Je to uplne bezna praxe i u hracu, kdyz se vi, ze je o ne zajem, ze se novou smlouvou odvdeci klubu a navysi tak svoji trzni hodnotu.
Kdy podle vás nahradí Jílka?
Tipuju desáté kolo po prohře v Opavě.
Po druhém přátelském zápase, kdy prohrajeme s Teplicemi.
Já doufám, že bude úspěšný. Potenciál určitě má. Teď už nezbývá nic, než mu dát šanci.
Jílek bude dobrý trenér, moc mu držím palce. Vydrží minimálně jako Lavička při posledním angažmá.
Tak to už je víc než jasné. Bude to Míša popleta.
Proč jinak by tam toho antitrenera nechávali. Těch 5 zápasů a jeho hodnocení, koučing, sestava a taktika stačily, aby ho už nikdo normální nezaměstnal. Rosa s ním byl asi spokojen
Křetínský má přece B-licenci, asistent Ščasný, Kováč a přes SMS Poborský.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17908 lidí.