Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Drchal

  hombre11.3.2019 13:46reagovat

  Tak za juniorku do půle už 2 góly... Snad bude v základu na Olomouc.

  • Dynamo11.3.2019 13:47reagovat

   dávalo by to větší smysl, než trápící se Tetteh

   • Bunda11.3.2019 13:50reagovat

    To určitě ne. Drchal je vynikající hlavně na brejky. S Olomoucí budeme hrát natlakove a je potřeba udržet vepředu míč.

    • hombre11.3.2019 13:54reagovat

     Tak je pravda, že Tetteh z brejku snad gól za Spartu nedal...

     • pubi11.3.2019 14:08reagovat

      Baník venku.

      • hombre11.3.2019 14:10reagovat

       Tak na Baníku gól dal - ale jestli to bylo z brejku.., nějak mi to uteklo, tak omluva Smích.

  • Sheva11.3.2019 13:55reagovat

   pokud jedním z principů při prodeji hráče je jestli za něj máme kvalitní náhradu, tak u Tetteha bych neváhal pokud aspoň trochu souhlasí částky, které létaly v mediálním prostoru. Drchal je možná i lepší

   • Bunda11.3.2019 13:57reagovat

    To určitě není 😃 Pokud Tetteh odejde tak musí přijít nový útočník.

    • Sheva11.3.2019 14:04reagovat

     jasně, tak to si myslim taky, že by měl někdo přijít. Ale s číslem 1 v útoku Drchalem a bez Tetteha bych neměl problém, pokud by to znamenala třeba 200+ milionů. A ten útočník by moh být klidně někdo zkušenější

    • hombre11.3.2019 14:04reagovat

     S Plzní, při našem tlaku, třeba nějak nevynikal... a to ho vcelku uznávám. Mrkni na ten zápas klidně znovu, byla to od něj špaténka - na podzim byl super, ale má hrát ten, kdo má nejlepší formu!

     • Bunda11.3.2019 14:19reagovat

      Nevynikal, ale nějaké míče udržel, navázal na sebe dost často oba stopery. Třeba při gólů Hložka oba stoperi Plzně jsou u Tetteha a neví kdo ho má hlídat.

       

      Drchal nepodržel v Liberci asi ani jeden míč a to nás dostávalo pod tlak ještě víc. A to ani nemluvím o tom, že stál často u Kacaraby a tím pádem jeho rychlost byla k ničemu.

      • hombre11.3.2019 14:27reagovat

       To je pravda, ale v Liberci hráli zle snad všichni, tam to byl propadák.

       Jinak Plavčík v juniorce už redka, 1 žlutá za simulaci - z onlajnů si myslím že nebyla a před chvílí se ohnal po protihráči - druhá žlutá. Mám to z onlajnů, třeba to tak není...

       • victorlima11.3.2019 15:45reagovat

        I když jsme teď trochu v oprávněné euforii z výkonu i vítězství nad nenáviděným soupeřem, neměli bychom zapomínat na strašidelný výkon z prvního poločasu v Liberci. Tak šílený výkon jsem od Sparty strašně dlouho neviděl. Jakmile se dlouhodoběji vyhneme takové blamáži, tak budeme moci teprve hovořit o správně nastoupené cestě.

 • Dotaz k odchodu kotle

  petr13711.3.2019 13:46reagovat

  Pokud sem chodi nekdo z kotle, budu rad za odpoved.

   

  Nemel by byt kotel solidarni spis s vlastnim tymem a fanousky, po ktery kokoti hazej pyro, nez prave s tema kokotama?

  • Skvarda11.3.2019 13:48reagovat

   A teď se na ty kokoty podíváme jejich pohledem a zjistíme, že na ně kokoti z nekokotské části stadionu taky házeli pyro.

   A nakonec se shodneme možná na tom, že chybělo málo, aby za kokoty byli nekokoti a kokoti by byli za nekokoty.

   https://valloire.rajce.idnes.cz/fotbal?#

   • fandim11.3.2019 13:53reagovat

    To jako vazne? Jako ze ta holka si vzala pyro a jebla ho do plisen kokotle? Nebo ze si nekdo z ty spodni vzal pyro uz doma aby ho svihal do berbrdele? A od naseho kotle se solidarne ceka co ted? Ze bude hazet na nase nekotelniky?

    • Skvarda11.3.2019 13:56reagovat

     Reaguju na to, že to co letělo od nekokotů zpátky do kotle kokotů, tak mohlo zranit někoho od nich.

     Ač je to k nevíře, tak na výjezdy i od nás, nekokotů, jezdí kolikrát i pěkné mladé normální holky, které se ale musí poté vmáčknout do sektoru určeného pro kokoty.

   • deepred11.3.2019 13:58reagovat

    Narozdíl od tebe, jsem v sektoru A8 byl, tak si dovolím celou situaci okomentovat. Jediné pyro co letělo směrem do plzeňského kotle bylo to, co přistálo mezi námi. O nějaké provokaci z naší strany nemůže být řeč a kdyby si viděl skladbu fans v sektoru, pochopil bys proč.

     

    Od začátku to byla skupina sedláků v kleci, co provokovala, házela piva a následně i světlice a dělobuchy. Nekomentuj něco, o čem evidentně víš velký hovno, díky.

    • Skvarda11.3.2019 14:06reagovat

     Jako že do A8 přiletěla světlice/dělbuch a někdo ji znovu dokázal zapálit a hodit zpátky?Údiv

     A kdyby tam přiletěl nůž, tak by taky bylo normální ho hodit zpátky?

     Jako sorry, já když jdu s klukem na fotbal, jdu co nejdál od kotle soupeře. Tím neomlouvám co se stalo, jen se prostě snažím nevidět věci černobíle.

     • deepred11.3.2019 14:18reagovat

      Ano, přilítla světlice a chlap, kterého málem zasáhla do hlavy jí sebral a hodil zpátky. Rozhodně jeho čin neobhajuju, ale chápal jsem jeho frustraci. Celé to vycházelo z toho, že sektor A8 byl uzavřen a my přešunuti jinam, nicméně A9 byl furt na dostřel a nikdo nedělal nic. Securitka i policajti se oháněli tím, že takové jsou pravidla a oni mají ruce svázané.

       

      Pyro létalo z plzeňského kotle zhruba od 25. minuty. Důsledek byl takový, že místo aby si šli fízlové stoupnout do sektoru hostů a předešli dalšímu házení, vyhnali lidi z A8, kam si sami stoupli a čuměli, jak nám nad hlavami létají další a další světlice. To jim vydrželo až zhruba do 70.minuty, kdy se tedy uráčeli na popud dost nasraných fans odkráčet k hostům a začít celý problém řešit.

     • Dolikus11.3.2019 14:21reagovat

      Já měl lístky do A9, kam se většina z A8 začla přesouvat po penaltě, kdy to začlo lítat. Hele předpokládám, že na dělobuch nikdo hmatat nebude, ale vybavuju si, že jedna světlice letěla dvakrát k nám a jednou zpatky než zhasla. Nevidím věci černobíle, ale jako přímej účastník si nevybavuju, že by něco letělo od nás k nim jako spouštěč toho všeho. Začlo to pivama a první světlici, co sem zaregistroval, tak přistála u nás. Sanžil sem se sledovat hlavně hru, ale po ty penaltě už to bylo dost o hubu.Jinak co se týče poznámky..nejdál od kotle. Na tyhle zápasy se hele není čemu divit..lístku bylo málo, takže já se ani nedivim, že se obsadila i tahle místa, kde většinou normálně nikdo není.

    • dominik2711.3.2019 14:17reagovat

     Mně jakékoliv házení pyrotechniky na fotbale po jiných lidech přijde hodně hloupé bez ohledu na to, kdo si s tím začal. Sám jsem byl několikrát v kotli Sparty na venkovních zápasech a dost by mě štvalo, kdyby mě měla trefit světlice od domácích fans jen proto, že z našeho sektoru ji předtím někdo hodil k nim.

      

     Koneckonců bych řekl, že i z pohledu zákona je trestným činem i to, když někoho zraníš světlicí, kterou předtím po tobě hodil někdo jiný.

      

     Pokud by dostal trest i někdo ze sektoru sparťanských fanoušků na hlavní tribuně, kdo vzal světlici a hodil ji zpátky do kotle Plzně, tak bychom se bohužel vůbec nemohli ničemu divit. Bylo by fajn, kdyby to disciplinárka FAČR přehlédla, protože to v součtu s nějakým jiným prohřeškem může vést až k uzavírání sektorů či mastné pokutě.

     • deepred11.3.2019 14:21reagovat

      S tím souhlasím, nicméně nemůže být řeč o nějaké provokaci z naší strany.

      • dominik2711.3.2019 14:31reagovat

       To by mě upřímně ani nenapadlo. Mám za to, že do zmíněného sektoru například chodí kluci ze Strahova a pak třeba fanoušci, co přijdou na fotbal spíš jednou za čas. Fakt bych se hodně divil, kdyby z tohoto sparťanského sektoru vzešla nějaká provokace.

       • deepred11.3.2019 14:40reagovat

        Ano, byli tam naprosto normální lidé včetně rodin s malými dětmi a špuntů ze Strahova. O to víc je pak frustrující sledovat počínání, nebo spíš nepočínání security a PČR. I proto se asi nelze úplně divit, že se v tom davu najde někdo, kdo se chce nějakým způsobem bránit, ač jak opakuju, jeho metodu zde nebudu obhajovat

      • ozzyosbourne11.3.2019 14:50reagovat

       Já se prostě tomu, kdo hodil světlici zpět nedivím. Jdeš s dítětem na fotbal, díky velké návštěvě tohoto utkání nemáš moc možností kam koupit lístek. Sedneš si vedle kotle vandráků z Plzně, kteří ti pak hážou na hlavu, pivo, klobásy, pyro, starou babičku....pokud vedle tebe přistane světlice, tak jí prostě vezmeš a hodíš jí zpět mezi ty vidláky.

  • trcmano11.3.2019 14:09reagovat

   Všechny kotle mají společného nepřítele - ACAB

   • ozzyosbourne11.3.2019 14:48reagovat

    Sorry, ale tohle je kravina. Nikdy jsem neviděl že by slavisti či baníkovci, šli ze svých míst jen proto, že PČR ubližovala hostujícím fanouškům. Ne! To prostě jen náš kotel musí vždy být extra. Navíc opět někdo dostal po hubě jen proto, že chtěl zůstat nahoře. Pak koukáš a vidíš naší kotelnickou ekipu jak si ve 30 lidech stojí v sektoru, který přikázali vyklidit. Něco je asi špatně ne?

   • tomnavratil11.3.2019 16:17reagovat

    Tohle je neskutečnej nesmysl.

  • tomnavratil11.3.2019 16:19reagovat

   Ptal jsem se na to samé a souhlasím plně s tebou (vím, že ne vždy tomu tak je). Seděl jsem v sektoru A9 a měl jsem to tak docela blízko celé to dění. Blbé je, že police je svázaná zákony docela dost - viděl jsem, jak to vyhodnocují a musím uznat, že ty dotyčné pak chytli velmi rychle a zákrok byl efektivní, ale neměl přijít dřív? Jinak náš kotel jsem absolutně nepochopil. Kdy jindy fandit a být v dobrém rozmaru než za tohoto stavu, v takovém zápase?

  • gofron11.3.2019 22:20reagovat

   Jestli tam bylo pako jako Pitralon, tak se nedivim, do ted si pamatuji jak ta Plzenska verbez dostala na Morave takovou rezbu i s Pitralonem, ze se utikali schovat do lesa haaa

 • zápas

  AlaMierda11.3.2019 11:15reagovat

  jsem rád, že jsme ty feťáky takto smázli. Sledovat spolupráci Kanga - Dočkal, jak dělají z fetek kuželky od piva byla lahůdka. Co mě na zápase fakt sere, že Kanga dostane žlutou hned a navíc za zákrok, který ani nebyl. A třeba točvolant tam má prvním poločase čtyry na kartu a nedostane ji. Těžko se vybírají nejlepší hráči, ale pro mě Kanga, Hložek, Sáček. Sáčka jsem kritizoval , ale pokud bude hrát takto častěji, tak budu rád když bude na hřišti. Co mě mimořádně aktuálně těší, že je i silná lavička. Jsou tam hráči co jsou schopni něco v zápase udělat. Jaká změna oproti dobám, kdy vyběhl Šural a první co udělal, že začal ztrácet míče a nesmyslně faulovat.

  • Bunda11.3.2019 11:21reagovat

   Sáček byl kritizován správně, protože na podzim byl k ničemu. On 2 roky přešlapoval na místě. Proti Plzni fantastický. Fakt motor zálohy jako kráva. Kéž by mu to vydrželo.

   • AlaMierda11.3.2019 11:30reagovat

    pokud by mu to vydrželo tak není o čem.

   • gofron11.3.2019 12:09reagovat

    Sáček je a byl jak přesýpací hodiny. Odehrál jeden zápas supr a pak dva na prd. Nyní jeho forma jde jen nahoru a myslím, že je to i díky týmovosti a dvěma hráčům, kteří hrají nad ním - Dočkal, Kanga...

  • pubi11.3.2019 11:26reagovat

   Za mě top tři Kanga, Sáček a Chipciu. U Sáčka souhlas s Bundou - konečně žádnej alibismus, hrál skvěle.

   • Dynamo11.3.2019 11:33reagovat

    Chipciu neměl žádnou práci s bráněním.

    • gofron11.3.2019 12:10reagovat

     +1

     Přesně.

     Chipciu ten zápas zvládl dobře, ale neměl co a koho pořádně bránit.

     Za mě v sobotu top tihle tři:

     Kanga, Hložek , Sáček a pak teprve - ostatní.

   • johnny111.3.2019 14:12reagovat

    +1000 a přidávám ještě Hložka

 • záloha asc

  prazak11.3.2019 11:15reagovat

  uznávám, je výborná - kanga s dočkalem asi spolu hrát můžou, i když kanga dočkala malinko upozaďuje. líbí se mi ten Karlsson, toho by si přál jinam :) , ale Hložek je megatalent, jen se o něj musí klub postarat aby se nezakopal. je to fakt těžké rozhodování, aby nespadl do průměru. Ale tohle je cesta pro CR fotbal, čeký hráči a pár dobrých cizinců pro inspiraci. sice vám nefandím, ale věřím že do kvaldy o CHL půjdeme spolu :)

 • Stramaccioniho koně

  lidoop11.3.2019 10:53reagovat

  Koukal jsem se na jednotlivé hráče, jak se jim daří v nových klubech, tady krátké shrnutí.

   

  Marc Janko - FC Lugano

  Na podzim zasáhl do šesti utkání jako náhradník, odehrál 120 minut, do statistik si nezapsal góly, asistence, ani karty.

  Na jaře 1 zápas, 8 minut a statistiky jsou jasné.

  Lugano je aktuálně na 7. místě z deseti účastníků soutěže.

   

  Georges Mandjeck - Maccabi Haifa

  Základní část ligy právě skončila. Georges nastoupil do všech zápasů v základní sestavě, kromě dvou, kdy stál za 4 žluté karty a za červenou.

  Celkem tedy odehrál 24 utkání, zaznamenal 1 gól, 3 asistence, 9 žlutých a 1 červenou kartu.

  Nejčastěji nastupoval jako DM.

  Maccabi skončilo v základní části ligy na 2. místě.

   

  Jonathan Biabiany - Parma Calcio

  Na podzim zasáhl do 9 utkání (do 7 nemohl nastoupit kvůli poraněnému svalu), z toho do šesti v základu, odehrál 521 minut, nepřipsal si gól ani asistenci (překvapivě) a dostal 3 žluté karty.

  Na jaře nastoupil zatím do všech 8 zápasů, z toho do pěti v základu, odehrál 477 minut, asi nikoho nepřekvapí, že si nepřipsal gól ani asistenci a dostal 1 žlutou kartu.

  Nejčastěji nastoupil jako pravé křídlo.

  Parma je zatím v tabulce na 11. místě.

   

  Ještě pro zajímavost přidávám Karu, ač samozřejmě vím, že si ho Strama nepřivedl.

  Vjačeslav Karavajev - Vitesse Arnhem

  Na podzim nastoupil do všech 17 utkání v základu a nebyl střídán. Připsal si dvě gólové asistence, žádné karty.

  Na jaře zasáhl do všech dosavadních 8 zápasů, opět odehrál kompletní minutáž, připsal si jednu asistenci, nedostal žádnou kartu.

  Všechna utkání odehrál jako pravý bek.

  Vitesse je aktuálně na 5. místě tabulky.

  • gofron11.3.2019 12:13reagovat

   Dobré shrnutí, mne z toho všeho a ze všech celkově kluků přichází zajímavý třeba na DZ ten Mandjeck, výška, ryhclsot, technika, vše jakš takš a na DZ konečně 100% hráč, jen by to chtělo chtít makat za acs, s tím měl trošku problém že opravdu přišel jako žoldák.

  • artaxerxes11.3.2019 12:18reagovat

   1) Janco nebyl kůň AS; co říct k němu - dohrávání kariéry.

   2) Mandjeck slušné

   3) Biabiany strašné

   4) Karavajev, odchod si vynutil; ze statistik je vidět, že hraje, ale jestli 3asistence jsou málo nebo moc, nevím. Bez karet může znamenat, že hraje čistě nebo, že se nezapojuje do soubojů nebo propadá.

   • gofron11.3.2019 12:46reagovat

    Někdo říká, zkusme zpět Karavajeva, Krejčího a podobné. Nejsem toho zastánce. Dočkal je jen světlá výjimka. Každopádně bych se ohlížel po našich mladících, kteří jsou na hostování po čr a sr nebo po hráčích zkušenějších ale jen z hostovaček, žádné cizácké experimenty a drahé nákupy cizinců nebrat. Líbila by se mi i cesta nákupu pravého beka z naší ligy, Hanousek se nejevil pro některé vůbec dobře a on spartou doslova žije!

    Na pravý okraj by se mi líbil jak věkem a perspektivou, tak herně: Tomáš Holeš

    Když už cizinec, tak leda opravdu talent (př.Karlsson) nebo rozdílový hráč (př.Kanga).

     

    • lidoop11.3.2019 13:44reagovat

     Nezaregistroval jsem, že by někdo volal po Karově návratu. Navíc když sám chtěl odejít, tak nevidím důvod, proč by se měl chtít vracet. Navíc je výkonnost neodpovídá tomu, abychom ho vůbec měli chtít. Alespoň co se statistiky týče.

   • lidoop11.3.2019 13:42reagovat

    S Jankem máš samozřejmě pravdu.

    U Mandjecka mě trošku děsí počet karet, to je skoro každej druhej zápas.

    Ke Karovi jen tolik, že v sezoně 16/17 měl ve Spartě ve 27 zápasech v lize 3 góly a 9 asistencí...

    • artaxerxes11.3.2019 17:09reagovat

     Jo, ale nevím jak hraje Arnhem - jestli někoho sleduji v Holandsku, tak jsou to mí oblíbení z PSV.

     Z těch čísel je vidět, že je míň produktivní, ale nic to nevypovídá o tom, jestli je to tím, že není dobrý nebo jen jeho dobrou hru devalvuje špatná koncovka zakončovatelů.

      

     U Mandjecka máš pravdu, že těch karet je hodně, ale dle Sivoka je ta liga hodně útočná, takže i tam může, ale nemusí být problém spíše u nevracení se spoluhráčů.

  • victorlima11.3.2019 15:30reagovat

   Hráče, kteří odešli, rovněž sleduji. O Mandjeckovi jsem vždy tvrdil, že hráč mistra Afriky má dostatečné kvality na naší Spartu. Navíc je použitelný i jako skvělý stoper.

   Biabiani sice není příliš produktivním hráčem, ale jestliže dostává často příležitost, hrát v týmu, který se drží ve středu tabulky Serie A, musí mít slušnou kvalitu. Celý dlouhý fotbalový život jsem hrál v záloze nebo útoku a tudíž preferuji technické hráče. Biabiani je hráč, na něhož se vždy hezky koukalo a balón mu nikdy nepřekážel, na rozdíl od drtivé většiny českých ligistů (reprezentanty nevyjímaje). Mám pro něj stále slabost i když v české kotlině se technika (na rozdíl od tvrdosti a zákeřnosti) moc nenosí. Proto taky hrajeme v evropském fotbalovém kontextu roli, jakou hrajeme.

 • Stanciu

  thomasd8611.3.2019 10:49reagovat

  Neda mi to, abych nepremyslel jak by vypadala zaloha,Kanga, Dockal, Stanciu, Sacek,Hasek...do toho Karllson nebo Hlozek...to je neskutecna sila 😂 akorat by to bylo ve stylu : Kdo brani, neveri brankari 😂

  • lidoop11.3.2019 10:55reagovat

   No přesně, úplně si nedovedu představit, že by Dočkal, Kanga a Stanciu hráli všichni tři spolu. To bysme museli mít místo křídel motorový myši, který skvěle brání a hooodně spolehlivý stopery SmíchSmíchSmích

  • lidoop11.3.2019 11:04reagovat

   Jo a není bez zajímavosti, že v lize si Nico zatím v pěti zápasech (3 v základu) nepřipsal žádný gól, ale má dvě asistence.

   • Majklll11.3.2019 11:59reagovat

    to se divím - tady byl odkaz na to, jak dával gol..

    • trcmano11.3.2019 12:09reagovat

     To bylo v poháru

  • gofron11.3.2019 12:17reagovat

   Hodně lidí tu řeší hru dozadu, ja nevím, ano jistota je gulomet, ale pokdu tým hraje dobře dopředu a nepustí soupeře k míči, tak proč nehrát jako Barca dříve. Viděli jsme to v sobotu, držení míče do poločasu 72 - 28, tak proč některé lehčí zápasy nezkusit hrát opravdu hodně ofenzivně s Karlssonem-Frýdkem-Sáčkem-Dočkalem-Kangou-Hložek v základu a na tři beky, ano je fakt, že ti tři beci by museli být top a ti dva křídelníci fakt rychlíci i směrem dozadu, ale Hložek si myslím své odbrání, ryhclsot má a jen Karlsson nevím jak na pravé straně. Ale někdy bych tohle zkusil.

   Ale stejně mě zajímá jak chce dát Karlssona na plac vedle těhle kluků dohromady. Má někdo nápad???

 • Mediální obraz

  AlfaRomeo11.3.2019 10:49reagovat

  Kanga ukradl penaltu a Bořek smutně přihlížel..fakt kkt-Štěpán.Hlavně ,že mají blbě titulky u jmen (Hejkal) made in ČT sportSmích

  • Struda11.3.2019 10:59reagovat

   Kanga ji nikomu neukradl! Houknul na spoluhráče zda ji muze kopnout a ti souhlasili... bylo to jasně vidět

   • AlfaRomeo11.3.2019 11:08reagovat

    Twl...zdroj dohráno ČT sport Smích z toho vznikají mediální hnačky na Kangu

 • Vyjádření

  Brian Pricke11.3.2019 9:57reagovat

  Tohle vyjádření snad psal Dušan Svoboda, ty vole. To snad radši nemělo vycházet nic.

   

  https://www.facebook.com/ACSpartaPraha/photos/a.131990542067/10157002204797068/?type=3&theater

   

  PS: Jinak se mi zlepšená komunikace s fanoušky libí. Doufám, že to je jen ojedinělý exces.

  • exupery11.3.2019 9:59reagovat

   Taky jsem si říkal... Chce to brzdu, abychom za chvilku nevolali po návratu k nevyjadřování se. Smích

  • lidoop11.3.2019 10:13reagovat

   Tuší někdo, co Jarda řekl?

   • Brian Pricke11.3.2019 10:14reagovat

    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/slavisticky-sef-tvrdik-kretinsky-mi-rekl-ze-s-berbrem-existuji-dohody-a-at-uz-ho-na-twitteru-neprovokuju-67715

    • Mich11.3.2019 10:37reagovat

     S tou sipkou pres oko vypada jako pirat

      

    • trcmano11.3.2019 11:15reagovat

     Tak že díky Jaroušovi tu máme Berbra pořád Otrávení

  • acs1911.3.2019 10:45reagovat

   Škoda, že má Svoboda vesměs pravdu. Slavia s Tvrdíkem mají lepší vztahy než to vypadá na venek. Jen to nikde neprosakuje.

   • ap241211.3.2019 11:03reagovat

    LuftJarda se považuje za nejchytřejšího a nejčestnějšího! Kdysi když poškodili rozhodčí ty potraty, tak vyhrožoval že Číňani přestanou sponzorovat ligu, takže asi tak.....Prodat klub komunistům z Číny, to je Jardův majstrštyk!

  • DaveACS11.3.2019 11:51reagovat

   Já jsem spokojenej, po tomhle mu spadla brada a bude konečně držet hubu. Lepší než napsat ”AC Sparta Praha se naprosto distancuje od vyjádření předsedy představenstva SK Slavia Praha a pokládá jeho slova za nepravdivá”, to by se akorát smál pod knírem..

 • 11 kol do konce

  prazak11.3.2019 7:05reagovat

  to byste mohli prádelnu přeskočit. v sobotu to byl po letech výborný fotbal! :)

  • gofron11.3.2019 7:51reagovat

   Tak já doufám, že Teplice neprohrají s tou verbeží a naopak my vyhrajeme s Olmikem doma.

   Bylo by supr mít ještě před play off stáhlý náskok na cca 3-5 bodů.

    

   • gofron11.3.2019 8:01reagovat

    Každopádně jen podotknu že někteří tady psali již pár dnů zpět, že na druhý flek pomýšlet je hloupost...nevidím to tak. Když vezmu v play off 15 bodů plus nyní jsme 8 od Plzně, tak není nic ztraceno, ale ani vyhráno...

    • hombre11.3.2019 8:32reagovat

     Smích, no vyhrát 5 zápasů za sebou je super, ale zase musíme být nohama na zemi. Některé zápasy jsme vyhráli se štěstím a zápasy venku hrajeme dost bídně několik let. Taky musíme počítat, že i my budeme ztrácet, že... Plzni se teď nedaří, ale to se může během pár kol změnit, tak jako u nás.

     Soustřeďme se na třetí flek, když bude něco navíc, tak super - hlavně ať se daří týmu a táhne za jeden provaz - bude to taková příprava na příští rok.

     • thomasd8611.3.2019 9:07reagovat

      Presne tak, tu euforii bych zase mirnil :) Neni to tak davno, kdy se pulka tymu vyhazovala a oznacila se za nekopy 😀 Hlavne berte v potaz, ze na Plzen jsme byli namlsani a opakovane mame problemy se vybicovat na slabsi soupere. Zatim jsme odehrali 30 slusnych minut s Banikem a jeden super s Plzni, coz mi prijde z 5 zapasu jeste malo :)

      • johnny111.3.2019 9:24reagovat

       +1

       přesně tak, až kluci tyhle výkony párkrát zopakují, tak se můžeme bavit o nějakém posunu, ale je fakt, že teď proti podvodníkům už to mělo slušnou úroveň.

       • hombre11.3.2019 9:50reagovat

        Proti Plzni to mělo slušnou úroveň, když se to bude každý zápas opakovat, tak super, i když nevyhrajeme, ale bude to mít už znaky toho, že ta hra smysl a bude vidět, že to baví hráče i nás Smích.

        Jinak Plzeň tak slabou jsem u nás dlouho neviděl, proto jsem opatrný s hodnocením naší hry. Ale dívalo se na to skvělé Smích.

        • johnny111.3.2019 10:02reagovat

         Víš jak to je, podvodníci hráli tak, jak jsme jim to my dovolili. Já si nemyslím, že by hráli špatně, ale my jsme je prostě k ničemu nepustili. Musíme to ale zopakovat víckrát, aby v tom byl vidět nějaký trend. Jinak já jsem spokojený i s výhrou jedna nula s Libercem, po těch hrůzách za poslední roky jsou poslední výsledky balzámem na moji fotbalovou duši Smích

   • Dynamo11.3.2019 9:01reagovat

    V Teplicích Plzeň vyhraje, bude ztrácet minimálně

  • atraps211.3.2019 9:26reagovat

   Díky za to co jsme proti Plzni předvedli.Jenže raději bych zůstal nohama na zemi protože není jasní jestli dokážeme výkon zopakovat.Takže raději letos umírněné cíle a příští sezonu hurá za titulem.

 • Jeden technickej

  maaarty11.3.2019 0:22reagovat

  Má A.Hložek sourozence? Nevím to a není to hate. Myšlenka je taková, že kdyby neměl, mohla by být motivace jeho rodičů (netuším zda ještě bydlí někde u Brna nebo v Praze) větší mít ho dýl doma/v ČR. Přece jen pouštět šestnáctiletýho kluka do zahraničí není snadná věc a že má za agenta Pasku mi nahrává v myšlence, že by nemusel přestoupit někam do akademie/ ven brzo. Už před rokem o něm vycházely články o nabídkách z Bayernu, City atd. a je ve Spartě. Paskův postoj k prodeji příliš mladých hráčů je taky dostatečně známý.

  • Bunda11.3.2019 6:01reagovat

   https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/998435-na-vrchol-i-s-nadorem-v-hlave-spartansky-talent-se-pres-neprizen-osudu-vraci-do-hry.html

    

    

80736 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha