..mate nekdo přehled po kolika letech by sme byli v cele tabulky?
Zítra jede Tvrdík do Jablonce pro Jovovice.
Hraje vyborně pro nás by asi nebyl...ikdyž. Ale pro Jablonec bomba hráč
Zase po druhy za sebou nehrajem pohary a Masopust s Jovovicem jsou na ligu nadstandartni hraci, ja bych se za ani jednoho nezlobil
s im masopustem je to těžký ten je fakt ze skla
Pořád? Já myslel že už moc nemarodí.
no ted momentálně ne. Ale (podle mě) ten hráč k tomu má sklony a nevěřim že bude schopnej odehrát sezonu bez většího zranění.Ale rád bych se pletl. To bych radši toho Jovovice
jinak ja bych ho bral hned. jen chápu ,že je tam určitej strach z toho že bude často marodit
To je fakt no,toho limituje jako blazen, me se libi uz tak dva roky...
Hraje silene, kupi chybu za chybou, paradne hraje Masopust, za Slavii se mi libi Baluta
Hrubý GOD
Zavalel, ale ta penalta mi prisla celkem prisna, neprislo mi ze ji mel od tela...Kazdopadne si Jablonec koleduje
Giacherini zatim docela řádí...je to ten co ho chtel Strama ne?
Pěkný zápas s velmi dramatickým koncem. Jen škoda, že to trochu podělaly chybné verdikty rozhodčích, navíc bych řekl, že to stěžejní se vždy rozhodlo proti Bohemce, ať už gól Mashikeho po faulu na Švece, neodpískaná penalta po zákroku Mary na Reitera, ukončení akce Jusufa pro údajný faul či chybně mávnutý ofsajd při gólu Nečase.
Každopádně na obou stranách byli určitě k vidění zajímaví hráči. Mně osobně přišel nejlepší Filip Hašek, u něhož se snoubí vysoká fotbalová kvalita s velmi nadstandardní atletickou. Opravdu velmi nadaný fotbalista. Sledování si zaslouží také Jusuf Helal. U něj to akorát bude chtít dohnat kondici. Škoda, že mu není o něco méně, určitě by se s ním dalo ještě hodně dobře pracovat.
Koupil bych na zitra 2 listky na protilehlou nekde uprostred, sezenu?
ne
Zatim 2 zapasy, skore 8:0. Daniel Zizala 5 golu, Tomas Schanelec 3 goly. Slusny start do sezony
Tak starší - 2 zápasy a skóre 10:0, ještě lepší start .
Jinak minulý víkend byla pastva pro naše oči. Starší i mladší dorost vysoko vyhrál, juniorka o prsa a Áčko drtivě v Teplákách, no a hokejky 10:2 rozsekaly Davos!
No a dnes to začal znovu dorost, 7:0 a 4:0 , hokejky zase drtí Mnichov a zítra to snad potvrdí i Áčko a smázne Příbram, Hlavně šlapat od první minuty do poslední!!
Tak to bude snad pokračovat každý týden ...
Me se hlavne libej ty 2. Hlavne u Schanelce je myslim potencial jak blazen. V Plzni uz si mnou ruce, jak se tesej az nam ho za 2 roky pretahnou
Jak to vidíte zítra?
Kolik lidí? A výsledek?
Já si tipnu 10 tisíc a 3:0
Frýdek sejme Matouška v 20 minutě, výhra 2:0, návštěva 11 tisíc
10049 a 2:0 - Kanga, Tetteh.
5:2,očekávám csaplárovský otevřený fotbal a jsem i zvědavý na Matouška.
11 tis. lidí
Budu rád za jakoukoliv výhru a nemyslím si že to bude lehké utkání, stačí si vzpomenout na Opavu, takže hlavně vyhrát a dneska fandit Jablonci a zítra Karviný a večer Spartě!!!!!!
Pribram v polocase povede dvema goly Matouska 0:2 a pak sklapne Csaplarova past a vyhrajeme 3:2, Tetteh hatrick
11.111 divaku
Už jen to, že Benji dá 3 góly, mi dává důvod, proč nad tvým příspěvkem pochybovat.
4:0 (Šural, 2x Stanciu, Radaković)
Matouška nesejme Frýďas, ale přejede ho Costa svými pověstnými sáňkami.
1 1. 9340
3:1 a 13 589 diváků.
nivní nebo blbá? Slávie s protestem neuspěla Kdyby aspoň LuftJarda byl opravdu důslednej a kritizoval i to co se pískne v prospěch Číňana z komunistické Číny neoprávněně! Ale Jarda asi by z LM nějakej miliónek dostal ale takhle má kulový.......
Tady si dovolim nesouhlasit. Obcas je potreba udelat neco, i kdyz je to predem odsouzeno k neuspechu. Takze se nedivim, ze ten protest dali. Otazka je, zd to nepohnojili vulgarnima tweetama
Podat oficiální protest je v pořádku. Ale ty hysterický tweety Tvrdíka a spol. to si uefa říká co že to tam je ve slávii za čůráky. Přitom jediná chyba byl druhej gol Kyjeva z ofsajdu, kterej na výsledku stejně nic neměnil. Tvrdík je zvyklej z ligy že se mu připískává a každej druhej zápas slávie kope penaltu a tady narazil a je vzteky bez sebe. A to je dobře.
Tak zrovna tweet Tvrdíka mi přišel normální na druhou stranu od Buzka to bylo už moc, ale nic na tom nemění že UEFA je prolezlá korupcí stejně jako naše kapr liga.Chtělo by se to nejdřív zbavit stebaka u nás, ale klubum to nejspíš vyhovuje když se proti němu skoro nikdo nepostaví.
Reakce Tvrdíka a spol. byla směšná a jen znemožňuje svůj vlastní klub, ale jen ať píše dál. Křetínský s Berbrem jdou jednoznačně proti Tvrdíkovi, (což potvrzuje hlasování) a to je dobře.
Tak tohle jen dokazuje co si za člověka vadí tě že se Slavii něco připískne, ale to že by byla Sparta za dobře s stebakem ti koukám vůbec nevadí. Vypadá to že patříš k těm vyhrát za každou cenu jenom štěstí že takovejch neni většina.
No že by zrovna Jarda měl kázat o morálce mi připadá poněkud ůsměvné!
Rivalitu mezi S beru, ale psát takoví blbosti to mi hlava nebere jako kdyby se Spartě snad nikdy nic nepřipísklo.
Takhle zesměšnit Slavii, jako se to povedlo Tvrdíkovi a dalším členům představenstva, to by nedokázal ani největší antislavista. Primitivní bulení, směšné osočování a vulgarismy, přitom závažná pochybení byla vzorně rozdělena na obě strany (gol z ofsajdu a neodpískaná penalta po faulu Deliho).
Že neuspějí s protestem a jenom se ztrapní, bylo jasné každému, kdo zná alespoň trochu pravidla a není slávisticky zaslepený a posedlý sešívaným stihomamem.
Nyní předpokládám, že je čeká zasloužený flastr za ty primitivní tweety.
Místo aby se zamýšleli nad tím,
že hráči Slavie jako např. pomalý Hušbauer na Evropu nestačí a že Trpišovského fotbal, založený na faulech, držení a věčném hrabání prackama po soupeřích, jim sice prochází v lize (podobně jako lety Mingazovů a Teclů), ale v Evropě se jim tahle opěvovaná česká specifická ”hra” bude pískat,
tak pořád hledají nějakého nepřítele, který jim hází klacky pod nohy už od založení klubu Slavia v roce 1895, resp. od doby, kdy se věnují fotbalu, tj. od roku 1896.
Slavia= trapnost nade vše !
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
8514 lidí.