Spartě nebo Slavii by ho Karl pod 30 mega neprodal![]()
S ním jsou dobře nastavené vztahy. Ale je to víc než 20 mega :)
Pěkná finta jak vodrbat žida...
”ale měl o něj zájem MC, nemůžeme vám ho prodat jen za 30”
To asi těžko, když celý transfer má být největším transferem v rámci ligy. To bude tak 50-60m. minimálně.
Ach jo, Slavie vždycky shrábne ty nejlepší hráče ligy. My pak sbíráme jen ty co Slavie nechce nebo ty zraněný. O Oscarovi tu píšu už rok a pak jde ke slátancům. Fakt se mi nelíbí ten ”novej Rosickýho projekt”.
Takže chceš říct, že hráč typologicky podobný Oscarovi nám chybí? Že jsme ho nutně potřebovali?
Říkám to pořád a říkat budu - je to hráč technickej s vynikající prostorovou orientací, dokáže být na správným místě. Myslím, že střed zálohy Krejčí - Kanga - Oscar by byl skvělej. Proto se tam na tom středu tak plácá Hašek s Trávníkem, je tam potřeba jinej typ hráče.
....a to nezmiňuju Frýdka
My bychom tam hlavně potřebovali kvalitního hráče do finální fáze (typ Dočkala) a to Oscar taky není.
Potřebovali bychom především nějaké útočníky.Pak možná teprve ofenzivně laděného halva.
Ty bys chtěl mít tým složenej výhradně z technickejch cizinců. Jenže takovej tým v naší lize nemůže uspět. Teda teoreticky samozřejmě ano, jenže takovou kvalitu nikdy nepřivedeme.
Mám rád technickej fotbal. Mám rád hráče, kterým míč nefackuje. Chtěl bych, aby někdo tady těm českejm kopáčům ukázal, že technickým fotbalem se dají i u nás uhrát výsledky. Štve mě celej českej fotbal, kterej už od malička je samá taktika, fyzička a tvrdost. I v Anglii pochopili, že takhle MS nevyhrajou...Proto sem s Oscarama, sem s Tettehama, sem s Kangama.
Jo dobrý to máš pravdu taky rád koukám na hráče co to s míčem umí , ale ty tady až na nákou vyjímku nebudou.Když budeš hrát v pohárech tak ten rozdíl kvalit musíš právě nahradit tou silou a tvrdostí a i ty český kopáči jak píšeš můžou udělat výsledek.
+1
Co je tohle za blbost? Který hráče, který Slavie nechce jsou tady? My o Oscara měli zájem taky, ale zase se uklidníme, ten kluk je šikovnej všecko, ale třeba v dosavadním průběhu sezony je náš Krejčí výkonnostně úplně někde jinde, stál asi tak čtvrtinu co Oscar - ten tu cenu v tuhle chvíli rozhodně nemá a celá tahle anabáze s Mancheserem City je jenom úsměvný PR. A navíc to si jako fakt myslíš, že Trpišovský by nechtěl Haška? Bral by ho okamžitě a vsadim se s tebou o co chceš, že kdyby si měl vybrat mezi ním a Oscarem, bere Haška. Myslíš, že by třeba Slavia nechtěla mít místo Hovorky Hancka? ho ho...
Klid, hráče jako je Oscar v tuhle chvíli absolutně nepotřebujeme, bylo by fajn ho získat a nechat ho rozehrát v Liberci, ale prostě to není žádnej budoucí Vieira a jestli za něj chce Liberec tolik co se šušká, tak ať si ho vetknou za klobouk ;)
U Hancka bych si nebyl tak jistej. Frajer rok nehrál, může to být propadák.
Já to ale myslim tak, že kdyby Slavia stála před rozhodnutím jestli vzít Hovorku nebo Hancka, tak samozřejmě vezme Hancka a vyvracím tím tvrzení diskutéra nade mnou.
Hancko jinak propadák stoprocentně nebude, už to, že jako jeden z mála příchodů do české ligy z poslední doby je špičkově fyzicky připraven o lecčems vypovídá...
A jak víš že je špičkově fyzicky připravenej.
Tak tady si dovolim trochu nesouhlasit kde bereš tu jistotu že by JiT bral Hanacka spíš než Hovorku ten hráč ve spartě neodehrál ani minutu a klidně to může bejt pěknej propadá nebo naopak to bude dobrej nákup to že přichází z ciziny nic neznamená.
Hráč z Jablonce / Slovenský reprezentant
Nevysoký / Vysoký
dobrá rozehrávka / Skvělá rozehrávka
neproduktivní / produktivní
pravák / levák
věk
univerzálnost
rychlost
a tak by se dalo pokračovat, těch důvodů je celá řada. Hancko bude v naší soutěži rozdílový a typologicky by to byl pro Trpišovského hru splněný sen...
Jo chápu že jako spartan budeš asi nadšenej že přichází někdo kdo se jeví jako solidní hráč zvlášt když sparta s obranou moc neoslnuje a momentálně slavia na tom asi neni líp, ale takoví nadšení bych trochu krotil až něco ukáže zatim nekopnul do míče na tož aby byl rozdílovej hráč.
tyvole, já si někdy připadam jak tatar fakt. Přestup se koná vždycky předtím, než hráč do týmu přijde, světe div se, obrovský překvapení.
Modelová situace - Ve Slavii si nekopl ani Hovorka, ani Hancko, Jindřich Trpišovský si má jednoho z těch hráčů na základě fotbalových kvalit vybrat - koho si vybere?
Sorry, ale srozumitelněji už to napsat neumim...
Já tě rozumim tobě jde celou dobu o to koho by si JiT vybral, ale já mu do hlavy nevidim tim spíš v jeho případě.To že napíšeš dobrá rozehrávka/skvělá rozehrávka ty toho hráče nák sleduješ delší dobu nebo vycházíš z toho co o něm píšou v novinách.
No já si naopak myslím, že si vezme Hovorku - ikdyž je horší hráč, ale jeho může použít okamžitě a díky zkušenostem s ním ví, co od něj čekat.
O Hanckovi víme, že má obrovský potenciál, bude tu rok a předchozí rok nehrál, je to mlaďoch, který skvěle rozehrává, ale není to vůdce (vzhledem k věku).
Já myslím, že Hovorka je ve všem horší, ale jeho bude Kudela spíš poslouchat.
Taky bych si tipnul, že by si Trpišák vzal Hovorku, pro něj to byla vsázka na jistotu.
Vzhledem k tomu že JiT už několikrát prohlásil že hráč na jeho postu potřebuje čas aby se sehrál tak je to dost možný že by sáhnul po Hovorkovi hlavně v situaci kdy odešla stoperská dvojice kterou nahradit bude dlouhodobější záležitost.A hlavně v době kdy má slavia šanci se dostat do LM se mu nejspíš nechce riskovat.
Sendi, buď si jistý, že kdyby chtěla Slavie Haška a Sparta na něj neměla předkupní právo, tak ho dávno má. Podobné to bude i s Hanckem.
Nechme však teoretizování, který hráč bude platnější či ne a vraťme se do přítomnosti. Spartu teď čekají trochu těžší zápasy a tady se projeví či neprojeví kvalita hráčů, přípravy i trenérské taktiky.
Do Slavie zatim nejde. To je spekulace, ze se kolem nej motal Krob, ale to delal na vlastni ucet. Pokud by ho chteli, tak jsem zvedav na vystupku. Ten hrac uz se vidi v PL, tak bude chtit hned ven. Pokud ho vezmou jako budouci nahradu za Soucka, tak to bude spis oslabeni
Pribyl tam dnes Hancko misto Vachy. Frydek tam je jako obrance. Chybi Ben Chaim a naopak tam je Mandjeck.
Nevim, proc se nekdo z novinaru nezepta na zdravotni stav Frydka a Vindheima. Meli byt pripraveni na Trabzon, jsou? Vindheim bylo videt, ze trenuje.
Občas se stane, že zdroj celý příspěvek degraduje
https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/367014/oscar-a-city-
liberec-by-mel-dostat-20-milionu-prestup-resi-i-krob.html
Konečný
má teda asi jiné informace...
Jednání o možném přestupu Oscara Dorleye ze Slovanu Liberec do Machesteru City už byla podle mých informací uzavřena.
S tím, že byla neúspěšná, k dohodě nedošlo.
A tak se tu otevřela možnost, že by se liberijský reprezentant v této sezoně mohl ještě objevit v kádru Slavie Praha.
Tak Krob už to na Twitteru taky potvrdil.
Může na stadion 200 fanoušků Trabzonsporu. Co to je za novinky tohle? ![]()
zdroj?
Neumíš si to vygooglit?
https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-evropske-pohary-evropska-liga/367009/kdo-m
uze-jit-na-spartu-uplne-prazdno-nebude-turci-maji-pres-200-mist.html
Jsem to ale ňouma.
Zdroj: předzápasová tisková konference ACS, slova Ondřeje Kasíka (tiskový mluvčí ACS)
Co si myslíte že je to za gól? Podle mě jeden z Lafatových proti Schalke 04
To víš že jo, já ti to řeknu a potom nevyhraju ne? ![]()
Předvádí svou fundovanost v plné kráse. Při anketě, kdo má nastoupit v základu zítra na postu defenzivního záložníka, nabízí Kangu nebo Haška, na levého beka Hanouska a Hancka, na pravého beka tam měli Vindheim nebo Zahu, to už naštěstí smazali ![]()
Co je na tom levém beku divného?
Hancko není na soupisce.
je...
Je místo Váchy
A Vindheim už je teď na před zápasovém tréninku, tak ho snad brzy taky uvidíme konečně
Ma ho nekdo trochu nasledovanej? Jakej hrajou fotbal, co od nich cekat?
Čoveče, hrajou Ti s jedním brankářem a deseti, představ si to, DESETI hráčema v poli... Co mám nakoukaný, tak většina z nich má kopačky a honěj balon po hřišti...
Jo a mají neskutečně promakanou taktiku... že prej neřeší, co na ně zkouší soupeř, vždycky hrajou svoji hru... tajemství jejich hry spočívá v tom dát o gól víc než soupeř...
![]()
![]()
recese
Zdroj?
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19631 lidí.