Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Plavsic

  Nuff23.10.2018 7:44reagovat

  Opět se ukázalo, že Doščasný trenér nezvládá svou úlohu. Všichni jsme volali o posazení Plavce na lávku a co udělá náš génius - vykopne ho na tribunu. Geniálně citlivý tah. Ano, Srdjan uz není dorostenec a minimálně začátek sezóny ho nezastihl v dobré formě, lávka by ho mohla probrat, ale místo aby naskočil do včerejšího dobře rozehranýho zápasu z lavičky a zkusil získat trochu pohody, kouká na utkání z tribuny. Bravo, maestro!

  • blink18223.10.2018 7:47reagovat

   Nebreč.

  • ACS 189323.10.2018 7:48reagovat

   Tribuna pro Plavšiče byla v pořádku.

  • xhurv23.10.2018 7:53reagovat

   Bylo hodně těžké hledat nějaká negativa po včerejšku že.. Ale ty ses sikovnej tak jsi něco vymyslel. Ale neboj, dneska dostanete od reálu 5 kusů a bude klid Smích

  • bobo23.10.2018 8:13reagovat

   Svého času se tady dalo přečíst ledasco zajímavého. Teď už sem nemusím ani chodit. Stačí mi hlášky podobných myslitelů jako jsi ty na stadionu.

  • Nuff23.10.2018 9:02reagovat

   No ty vole, sem přispívat je fakt už o duševní zdraví. Půlka reakcí od magorů, druhá půlka osočuje z příslušnosti k podvodníkům či židům. Pointa byla, že rovnou tribuna pro Plavce je necitlivý rozhodnutí, který by ho mohlo spíš demotivovat, ale to vaše slepičí mozečky asi nejsou schopný rozlišit. Takovej Šural je tragickej stejně dlouho a dělá kapitána! Včera by předpokládám hrál nebýt karetního trestu.

  • popinpepe23.10.2018 9:03reagovat

   BA NAOPAK!

   Za ty minely a nekoncentrovanost, které se kupily viz na Bohemce, jeho gól atd, tak tribuna v takovémto zápase je právě velké ponaučení.

   Nepracuješ na tréninku a v zápase jak máš, dlouhodobě v zápase chybuješ či jsi z formy, tak sedíš bud na lávce či na tribuně a kdy jindy si to uvědomit než tehdy, když vidíš z tribuny, jak to bez tebe jde dobře ve hře a jak tam kluci lítaj a střílejí jeden gól za druhým Úsměv

   To je právě motivace aby ten kluk začal žrát zase trávu a makal!

   • waaw23.10.2018 9:09reagovat

    Ja vidim. Spis problem v tech krocich ode zdi ke zdi. Uz hezkejch par kol tu temer unisono zni, ze Plavsic hraje kulovy a mel by si jit sednout. Po dlouhe dobe to Scasny vyslysi a necha ho na tribune a pak si libuje, jak mu vysly hmeny v sestave. Nemel by se ho novinar ptat, proc to neudelal uz davno? Sural nehral jen kvuli kartam a trener je zase za genialniho stratega, jak ten utok dobre na Boleslav poskladal. Proc Surala neposadil uz davno?

    • Spytihnef23.10.2018 9:43reagovat

     Přesně tak, tohle viděl už před 5 koly snad každý mimo Ščasného. Takže žádný geniální tah na Bolku, ale na pár facek za ztráty v Plzni a Olomouci, které nemusely přijít, kdyby reagoval na neformu těch hráčů dříve.

     • Acs gl23.10.2018 10:14reagovat

      Plavsic měl sedět i podle mě už dřív,ale občas je taky potřeba hráče podržet.Nevidime ,jak makal na tréninku, neznáme jeho přístup.Za mě asi teda tribuna v pořádku.

      Šural ,tak snad bude sedět i další zápas,nikdo nebrzdil akce, zbytečně nefauloval. Největší chyba Ščasnýho, že ho pořád cpal do základu.Zase Pulkrab byl po zranění a Golgol je taky otazník v jakém stavu přišel...

      Bohužel ať by Ščasný udělal cokoliv bude to špatně...

  • victorlima23.10.2018 9:10reagovat

   To je přece úplně jedno, jestli mrzne v teplákách na lavici, nebo v civilu na tribuně. Sparta má prostě moc hráčů a na tu lavici se všichni nevejdou. Tak se musí vystřídat na tribuně. Plavšičovi to tam za spoustu darebných zápasů teď na podzim docela sluší.

  • popinpepe23.10.2018 10:13reagovat

   Pánové, máte pravdu, ale na druhou stranu ač jsem volal také po změně a posadění Šurala s Plavšičem + Civic na plac, tak je fakt, že když se někomu nedaří, měl by dostat pár zápasů prostor na zlepšení čili ho tzv podržet, ale je fakt, že už to držení v těhle dvou případech bylo až až moc dlouhé, kolo či 2 zpět už neměli tihle dva hrát díky špatné formě a hráli! Tak že za mě jasný signál, že trenér není stratég, ale měl jen štěstí v tom, že tlak na posadění Plavšiče byl velký ze všech stran a že Šural byl vykartovaný, to samé platí o Civicovi kterého řešli už snad každý trenér, odborník i fanoušek, jak je možné že nehraje v acs když v repre válí!

    

   Dokud trenér bude pod nějakou pokličkou a bude stavět své koně a nebude se rozhodovat dle dané formy, tak tým nepošlape!

    

 • Isport - rozhovor se Ščasným

  popinpepe23.10.2018 6:54reagovat

  Lze z toho jasně vyčíst, že bude přemýšlet, zda postaví do hry hráče s karetním otazníkem - což je asi jen Tetteh.

  Proti Zlínu bych to viděl tak, že Tetteh bude sedět kvůli kartám aby mohl naskočit s SKS a Ščasný se bude chtít přesvědčit, že Šural na to má a bude to muset prokázat, neboť Pulkrab s MB hrál dobře a když bude hrát dobře i ve Zlíně, tak má joo sakra Ščasný otazník - aby posadil kapitána Šurala a dal mládí v před! Za mě je jasně momentálně v lepší formě Tetteh s Pulkrabem na hrotu, než se Šuralem. A kapitána může dělat i Stanciu! Další otazník je Plavšič, momentálně ač jen asi dočasnou, tak náhradu vidím ve Vatajelovi. Asi mu to i s Civicem šlape, který ho doplnuje na rozdíl dříve od Costy. Jediné co v rozhovoru jsem nepochopúil, že Costa hrál pouze z důvodu toho, že na beku se necítí a stoper mu sedí momentálně víc, ok tak posadíme nejelepšího stopera Kayu (nejdražšího) a bude hrát Costa, ano zvládl to, ale proč tohle řešení?

   

  Sestava na Zlín.

  3-5-2

   

  NITA

  RADAKOVIC - KAYA - CIVIC

  CHIPCIU - STANCIU - FRÝDEK - KANGA - VATAJELU

  PULKRAB - ŠURAL

  • maybe66623.10.2018 7:45reagovat

   Je to nejen Tetteh, ale bohužel i Kanga

  • alen23.10.2018 8:13reagovat

   Tak jak jsem si všimnul z rozhovorů po zápase se Ščastným, kde projetej zápas hodil na Šurala, že mněl kopat a ne přihrávat…… Mněl snahu nahradit kapitána Sparty Stanciem….. No a nakonec se to povedlo ve včerejším zápase. Skutečně fungovala spolupráce Polkrab a Tetteh, přitom Stanciu se netrefil do prázdné brány, ale on prohlásí, že kapitána může dělat Stanciu. Prostě, když psa chceš bít, hůl si najdeš. V porovnání s předchozími zápasy, kde na nás byli patřičně nabuzeni a nedovolili nám dělat to, co včera předvedla Boleslav. Každý si to vysvětlí po svém, ale jedno vím, že Sparta bude potřebovat zkušené hráče a ne se jich zbavovat špinavou vnitřní politikou. Doporučuji panu trenérovi v příštích zápasech, odstavit tyto hráče, určitě sklidí „podporu.“

   • thomasd8623.10.2018 9:24reagovat

    To asi nechapu, Nico je zastupce za Surala,kterej stal za zluty karty, co na tom vidis za konspiracni teorie🤔 meli jsme hrat bez kapitana? A momentalne by Pepovi lavicka bohuzel slusela...

   • popinpepe23.10.2018 10:09reagovat

    Brečíš na špatném hrobě!

    Podle mě si Šural jasně zaslouží sedět na lávce a je jedno zda je nebo není kapitán a není to žádný hon, když na začátku ligy hrál dobře a bojoval, tak jsem řekl supr, ale nyní jen bojuje a to bezhlavě a hlavně netrefí ani prázdnou bránu. Tak proč bych se ho měl zastávat...

   • Lukáš Mareček23.10.2018 11:48reagovat

    Psát měl jako ”mněl” chce hodně velkou dávku odvahy

    • alen23.10.2018 16:48reagovat

     Souhlas, za mněl se Ti omlouvám, uniklo mi to, jak jsem psal na reakce „expertů.“ Jen mě dost nakrklo, jak tu píší, že se netrefí do prázdné brány, přitom zrovna včera při zápase Stanciu minul prázdnou bránu, ale jemu se to může stát, fauluje na červenou (Baník) i to se mu může stát. Frýdek udělá útočný faul, tak všichni konstatují, že je „draví.“ ……. Plavšiče tu kde kdo napadá, ale ten kluk má něco do sebe a místo podpory fandů ho posílají na tribunu, jak kdyby nehrál „srdcem“ jak Stanciu. Zkrátka na každého se bere jiné měřítko…… Doufám, že Ti neunikla podstata příspěvku.

 • Takže

  ap241223.10.2018 1:56reagovat

  Příští dvě kola hodně naznačí jak budem úspěšní, buď ztratíme kontakt s čelem tabulky a nebo ne! MB dneska nebylo měřítko naší výkonosti, byli zoufalí a od začátku jsem byl v klidu, protože bylo jasný že s nima nemůžeme prohrát! Škoda že jsme nedali víc gólů.....

  • popinpepe23.10.2018 6:24reagovat

   Ano, MB nebyla našim měřítkem, ale i takové zápasy jsou důležité a acs ho zvládla. Také na to měla dostatek času!

   Je fakt, že sks a Zlín budou velké měřítka. Bílek dělá divy a SKS je dle mého soudku o krok výše než Plzen. Přijde mi ale, že sparta ač výsledkově propadá s Viktorkou či sks, tak herně jsme lepším týmem. Snad to konečně potvrdíme i herně. Kluci si musí dát do hlavy první poločas doma 3:0 a ten druhý nechat za hlavou!

 • Sparta - Bolka

  Dollaruss22.10.2018 23:01reagovat

  Dnes jasně nejlepší Kanga až na tu zbytečnou kartu. Tím mě zase neskutečně nasral.

  Jinak ač věčný kritik Frýdka tak musím uznat, že poslední dobou hraje vcelku dobře.

  Nico dnes neměl úplně den, ale i přesto super.Benji si s Phulkym dle mě celkem vyhovují a doufam, že je v tomhle složení uvidíme častěji.

  Civic nepodal nějak extra výkon, ale verim, že když bude nastupovat pravidelně tak půjde hodně nahoru.

  Teď bohužel z jiného soudku. Tohle je hodně smutné co je v odkazu dole a i my máme v sektoru pár takových kretenů. Přímo predemnou sedí nějakej mladej mental, který nepočítá góly černochů jako góly Sparty. Brzo mu asi jedna přilítne za ty kecy.

  https://twitter.com/czechrover/status/1054407924183953410?s=09.

   

  • Spytihnef22.10.2018 23:06reagovat

   Že by? https://twitter.com/Bejlos/status/1054439448551870464

   • js22.10.2018 23:16reagovat

    takovy zoufaly volani o pozornost

   • pubi22.10.2018 23:56reagovat

    Dno na dně?

  • blink18222.10.2018 23:15reagovat

   Po Kangovi dneska suverénně nejlepší výkon Frýdek. Furt čekám, když už ho Sešívka Šilhavý veme místo těch polen jako je Hušbauer a Souček. Frýdek jestli si udrží formu, tak už se taky zájemci z ciziny budou ozývat.

   • thomasd8622.10.2018 23:22reagovat

    Sesivka Silhavy byl i asistent Sparty a Frydek je na totozny pozici horsi nez Soucek, bohuzel...

    • victorlima23.10.2018 8:56reagovat

     Se Součkem to také musím bohužel potvrdit. Těžko se jim ho podaří udržet přes zimu.

  • victorlima23.10.2018 9:07reagovat

   S tou kartou pro Kangu bych nebyl tak přísný. Byl to souboj o míč a karta byla hodně přísná. Být to jiný hráč než Kanga tak ji asi nedostal. Bohužel jsou mezi námi i taková rasistická hovádka o kterých píšeš. Jen doufám, že těch pablbů není moc.

   • FANDA730723.10.2018 17:08reagovat

    tiez som to chcel napisat, ze to na ZK pre Kangu nebolo, mne sa zdalo, ze Kanga hral loptu a hrac MB prisiel do suboja neskor, ale videl som to len raz

 • Kanga -> Ćivić

  Schyzo22.10.2018 21:34reagovat

  Ty přihrávky ze středu na levou stranu, kdy byl zahuštěn právě střed hřiště (myslím ty situace kolem pokutového území) mi připomínali Messiho s Jordi Albou Smích

  • artaxerxes22.10.2018 21:37reagovat

   Ale popravdě Kangovy přihrávky Messiovky trochu připomínaly, ale řešení Civiče připomínalo spíše Lukáše Doška než Jordi Albu.

    

   Popravdě i geniální přihrávka na Stanciua byla ala Messi, ale Stanciu se taky moc nevyznamenal Smutek

   • Schyzo22.10.2018 21:42reagovat

    Jsem rád, že si to taky někdo spojil 😀

  • Dynamo22.10.2018 21:45reagovat

   Civic byl slabej dneska.

   • victorlima23.10.2018 9:14reagovat

    Civič byl zejména po půli dost průměrný a opět zcela zbytečně fauloval za žlutou. Nicméně v první půli (občas i po půli) naznačil, že určitě není na odpis. Bohužel taková sláva, jak tady někdo od něj čekal, to taky zdaleka nebyla.

 • OT

  DaveACS22.10.2018 21:24reagovat

  Jak se jmenuje písnička, co hraje na konci zápasu? Jak všichni křičí ”who - o - ou”? Smích

  • gambac22.10.2018 22:00reagovat

   myslis co hralo az pri rozhovoru se Scasnym?

   • DaveACS22.10.2018 22:15reagovat

    Asi, já nevím, kdy byl rozhovor

    • gambac22.10.2018 22:16reagovat

     https://www.youtube.com/watch?v=Brfj-s4llGo

 • Perlička

  blink18222.10.2018 21:18reagovat

  Hráči Sparty po absolvování kampaně proti rasismu po dnešním zápase nadšeně aplaudovali sparťanským fanouškům při pokřiku “Jude Slavie”.

  • DaveACS22.10.2018 21:23reagovat

   Tak nutno říct, že to bylo jen pár jedinců, kteří možná ani nevěděli, co křičí a nechali se strhnout davem.. I tak ale taková malá kaňka.

  • artaxerxes22.10.2018 21:34reagovat

   Je to fakt dementní pokřik a aploudovat při něm je fakt pitomost. Vedení by mělo s nima znovu pohovořit.

    

   Nic na tom nemění fakt, že sám o sobě ten pokřik není rasistický, ale antisemitický. A normálně dodávám, že spojovat tak velký národ jako jsou Židé s něčím tak mrským a malým jako je Slavie je antisemitismus na druhou Úsměv

 • V rychlosti

  Míša22.10.2018 21:09reagovat

  Tak hroznej soupeř jako Boleslav k nám už letos nepřijede. Ubohost.

  • kopejtko22.10.2018 22:20reagovat

   Liberec ?

   • Míša23.10.2018 8:18reagovat

    Nepřijede.

  • victorlima23.10.2018 9:17reagovat

   Souhlas Bolka hrála špatně, Avšak je třeba vidět, že Sparta nehledě na kvalitu ligového soupeře, předvedla velmi slušnou první půli. Bylo vidět, že hráči si už na sebe zvykají a některé kombinace na jeden dotek byly ukázkové. Akorát měli dát víc gólů. Tetteh dal sice dva, ale jen on jich mohl dát pět.

 • Kanga - Stanciu

  popinpepe22.10.2018 21:08reagovat

  Musim priznat ze pred zapasem jsem tu o Kangovi psal ze by mohl odejit. Ne kvuli kvalite ze bych ho tu nechtel ale proto ze hraje na sebe. Konecne ukazal jak se ma hrat tymove a se Stabciem to zacina slapat a to hlavne i proto ze pochopil ze bez tymovosti to nepujde. Timto bych chtel jen rict ze tahle dvojice by mela zustat u sebe. Doplnit to o jednoho hrace ktery by jim kryl zada pokud se nekdo ze dvou vykartuje ci zrani a nejlepe Travnikem ci Haskem.

  A jak uz sem psal, Civic patri do zakladu a dnes ukazal jak moc platny je. Chipciu by se postupne mel presunout na kridlo a Weisner vypada ze bude slapat dobre.

  Utok, konecne se ukazalo jak Suralova pritomnost neni pottebna a ze kapitana muze sklidem delat Stanciu.

  Plavsic nam jen ukazal ze patri nyni na lavku nebot byl kvalitne zastoupeny a netreba mu nyni davat prostor dokud si neuvedomi ze ma zacit makat jako drive.

  Jsem jen zvedavy zda ma Scasny koule a do dalsiho zapasu da temto klukum prostor jako dnes.

  Civic, Pulkrab zaklad! Vata uvidime s Vukou.

  Ale stale tvrdim ze 100% je treba posilit na DZ, kde by mel prijit Panak ci Hasek!

  Ke stoperum, tam je otazka zda jen Panaka ci i Jemelku.

  • jakub231122.10.2018 22:42reagovat

   Zase ten tvuj Panak. Prosim te kolikrat jsi ho videl hrat?? A jo jasne koupime jak pises na lavicku Travnika za nejakejch 80 milionu, dobra kravina

   • popinpepe23.10.2018 6:21reagovat

    Tak už tu pár jedinců za 80 míčů máme na lavičce viz Kadlec či Kaya nebo Chaim ty moulo Smích

    • jakub231123.10.2018 8:18reagovat

     Prave proto se snad uz vedeni poucilo a nebude kupovat Travnika kdyz vidi, ze za podobnou castku muzou koupit kvalitniho hrace typu Kanga

    • jakub231123.10.2018 8:19reagovat

     Jinak nevim jestli to vis, ale Kaya hraje pomerne stabilne a zbyli dva tebou jmenovani jsou zraneni..

 • Co myslíte ve Zlíně ?

  maybe66622.10.2018 21:07reagovat

  Nechat sedět Kangu a Benjiho, nebo to risknout a nechat si jednoho z nich nebo oba vyřadit na derby od nějakého milovníka juanu ?

  Protože jak jeden tak druhej by s číňanem moc chyběli

  • Míša22.10.2018 21:11reagovat

   Oba nechat sedět, ve Zlíně nevyhrajeme tak jako tak.

   • blink18222.10.2018 21:13reagovat

    Fanoušek Sparty, jak se patří. kYS

    • Míša22.10.2018 21:14reagovat

     Trénuje nás Ščasný, to je realita.

     • trcmano22.10.2018 21:20reagovat

      Co to bylo za realitu v Jablonci, v Teplicích nebo na Baníku?

      • Míša22.10.2018 21:32reagovat

       Náhoda.

       • Dolikus22.10.2018 21:56reagovat

        Sebiku? Údiv

        • Míša22.10.2018 22:09reagovat

         Se zase uklidníme jo?

         • Dolikus22.10.2018 22:16reagovat

          Já klidnej sem..Ty mas občas výplody jak zhrzela pubertačka. Se nad to povznes ne? Zdendal už picus bude pořad, ale pokud ho tady máme ještě par tydnu trpět, tak co si tím kazit poklidnou výhru.

          • Míša22.10.2018 22:37reagovat

           Znám to tady. Zase přijde uspokojení, vidina LM, titulu... a pak zase zahrajeme píču.

           • thomasd8622.10.2018 22:53reagovat

            asi bych s Tebou nesouhlasil, jenze ta situace o ktery tzv picujes, se tu opakuje porad dokola...a vsichni vime proc...

           • Dolikus22.10.2018 23:14reagovat

            Tak tohle tady rozjíždět možná poďoban pubertaci co fotbal viděli z rychlíku. Momentální spojení Sparta-LM je stejný sci-fi jako Plzeň bez Berbra. Moc dobre si pamatuju co tady zůstalonza bordel po Zdendovi naposled a čím dyl se tahle situace bude prodlužovat tak to nejspíš dopadne stejně.. Ale říkám, za poslední roky si aspoň chvíli uziju ten pocit..vítězství a dobrej fotbal. Aspoň na ten týden no..ve Zlíně to zas bude holomajzna, co si budem povidat.

          • thomasd8622.10.2018 23:00reagovat

           sorry, ale Scasnej se leda posune na sportovniho reditele a bude vybirat trenera...a kdo myslis, ze pod nej z cechu pujde? A pokud prijde cizinec, tak si od nej zas nenecha kecat do prace a bude zase problem...

           • Dolikus22.10.2018 23:06reagovat

            Tak tohle já ani ty neovlivníme ne? Smích Každopádně za poslední roky už sem tak obrnenej, ze aspoň par hodin po normální výhře mi je to u prdele. Srat mě to bude zase za týden po hrůzné plichte ve Zlíně Smích

            • thomasd8622.10.2018 23:20reagovat

             Jasny mas recht, je na prd trapit se s vecma ktery nemuzes ovlivnit. Ale zrovna tak chapu Srandu ze ho to sere

  • dominik2722.10.2018 21:12reagovat

   Těžko říct. Ideální by bylo, kdyby hráli a karty nedostali. Přece jenom Sparta hraje jen jednu pořádnou soutěž, tak bych nerad viděl nějaké šetření hráčů.

    

   Problém je hlavně trochu někde jinde. Sparta má momentálně nejvíc žlutých karet v celé lize, a to 37. Druhý Liberec jen 29. Tohle je z mého pohledu věc, kterou by Sparta měla řešit. Zjevně je za tím nějaký systémový problém, nikoli souhra náhod.

   • Míša22.10.2018 21:14reagovat

    Ščasný.

  • popinpepe22.10.2018 21:20reagovat

   Sural se vrati a tak si myslim ze bude hrat Pukrab a Sural. Pak dle stavu mozna nasadi Tetteha. Kazdopadne to same vidim i u Kangy. Toho ale nevim, kdo zastoupi. Je mozne ze Scasny bude chtit ve stredu vystuzit hru spise defenzivneji kor se Zlinem a tak bych se nedivil kdyby Kanga sedel a hral nekdo jiny a opet dle stavu by naskocil. Konec koncu aspon ttochu zmateme Zlin haaa...hlavne at hraje Civic a Plavsic si jeste sedne!

75380 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha