Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ještě jedno hodnocení

  victorlima19.2.2019 13:44reagovat

  Těžko hodnotit včerejší zápas. Dukla je sice poslední, ale hraje docela sympatický útočný fotbal. Měřítkem bude až Baník a Plzeň. Nita včera nebyl zcela ve své kůži a jeho kiks v druhé půli mohl být smrtící. Obrana zahrála po zimním sehrávání opravdu bídně. Snad jen Hanousek se dal vyzdvihnout. Stopeři často chybovali a Zahustel i když dal gól, byl zoufalý. DZ Frýdek a Sáček se pohybovali neznámo kde, avšak převážně mimo těžiště hry. Jejich podpora ofenzívy byla slabá. Karlsson i střídající Hložek hráli dobře. Chipciu je v nějakém útlumu. Kanga jako vždy dobrý a pro mě nepochopitelně střídaný. Hašek docela překvapil. Výhrady, přestože utkání rozhodl, musím mít k Tettehovi. Ty samostatné náběhy na brankáře musí dávat a ač nebyl, asi dost zásobován dobrými míči, aktivitou neoplýval. Je to hrozný bolestín a má trochu problémy s kondicí. Drchal by měl dostat šanci. Celkový herní projev nebyl nic moc a snad se to příchodem dalšího kreativního hráče zlepší.

  • peterpan2719.2.2019 14:23reagovat

   Já viděl až druhej poločas, ale byl teda kurevsky na.ranej. Hra pomalá, zbrklá, plná nákopů na Tetteha. Změna přišla až s Haškem a Hložkem. Ten je fenomenální a opravdu může jednou odejít za stamiliony, pokud ho Zdenda nezabije nenasazováním. To je hráč, co musí být když ne v základu, tak první střídající. Jinak Plechatému to včera nevyšlo, ale věřím, že se taky může zlepšovat. Jinak souhlas s Bundou, mě Chipchiu taky neoslnil za celou dobu ve Spartě a hostování bych mu neproslužoval. Karlsson by mohl být posila, ale uvidíme, jestli klasicky neupadne do tý šedi. Sáček má na víc, ale nevím, zda to vůbec stačí na Spartu

   • Kuklic19.2.2019 14:28reagovat

    jinak plechatý první poločas hrál dobře, vyhrál spoustu soubojů, ale trošku se sesypal až po tom vlastňáku no Úsměv

    • hombre19.2.2019 14:34reagovat

     Ne ne, celá druhá půle mu nevyšla, jakmile se začalo tlačit na stopery, oba 2 hořely jak papír a celou půlku je nikdo neuhasil..

     Si nedovedu představit, kdyby včera hrál na hrotu od začátku Holenda, příště Baroš a pak hroty Plzně - to by byl masakr Údiv.

     • Honzap19.2.2019 14:47reagovat

      Zajímavý výběr hráčů do hlasování na stránkách Sparty pro nej hráče na Dukle. Popis výkonu Sáčka vás vyvede z toho co tady o něm všichni píšou , to hodnocení opravdu pobaví.

     • Honzap19.2.2019 14:48reagovat

      Zajímavý výběr hráčů do hlasování na stránkách Sparty pro nej hráče na Dukle. Popis výkonu Sáčka vás vyvede z toho co tady o něm všichni píšou , to hodnocení opravdu pobaví.

     • Kuklic19.2.2019 15:56reagovat

      vlastňák přišel na začátku poločasu, takže jsem napsal téměř to samé...ano, celý druhý poločas mu nevyšelÚsměv

 • Myslím

  ap241219.2.2019 13:27reagovat

  že Frýďas, Bořek, Kanga, DMK a mlaďoch Standa budou ozdobou ligy!!!!!!Do útoku bych radši dal Drchala!Do brány možná Heču..... Dominika stavět dál, potřebuje se vyhrát! Co je s tím Panákem??

 • Ščasný

  Bruny19.2.2019 13:17reagovat

  Zajímalo by mě, jestli jsem tu jediný, který ještě stále stojí za Zdendou Smích...?

  • ap241219.2.2019 13:30reagovat

   Kluci potřebujou hlavně získat sebevědomí, a ty dva zápasy tomu snad pomohli, a věřím že to bude lepší a lepší, Bořek pomůže ale nečekejme zázraky.....

   • Bruny19.2.2019 13:33reagovat

    Taky si myslím. :) To nejhorší už máme snad za sebou.

    • LordFargon19.2.2019 13:43reagovat

     Moc v to nedoufej. To horší nás teprve ještě čeká a to zcela určitě. Až Zdenda začne kolem sebe opět kopat, tak to bude teprve ono. Štěstí při něm vždy stát nebude. V následujících třech zápasech se ukáže, počítám s max. dvěma body.Úsměv

     • Bruny19.2.2019 13:53reagovat

      No uvidíme :) Při nejhorším by ho měla Sparta podržet, dokud nenajde adekvátní náhradu, která zapadne do konceptu (který snad už konečně pod TR budeme mít)...

      • LordFargon19.2.2019 14:02reagovat

       Ty seš věčného optimista. Pozdě bylo, už když se ”opět” vracel a to jako sportovní ředitel. A všem bylo jasné jak to dopadne...

       • Bruny19.2.2019 14:08reagovat

        Asi jsem no :D ale ona psychika dělá hodně. Kdyby se kolem Sparty udělalo lepší klima, třeba se to přenese i na kluky a bude to lepší. Zase se nesmí hledat chyby jen u trenéra. Někdy i ten nejlepší kouč doplatí na to, že jsou jeho nekopové neschopni plnit základní pokyny..

        • Elysir19.2.2019 14:14reagovat

         Chtěl bys třeba nějakého takového nekopu jmenovat? Úsměv

         • Bruny19.2.2019 14:21reagovat

          Myslel jsem to spíš tak, že kdyby šel nejlepší kouč k nějakému průměrnému týmu, nebyli by jeho hráči schopni plnit pokyny. Třeba kdyby šel Guardiola do Sparty, asi by mu to neplnili jako v City. Co se týče Ščasného, pořád se mi nechce věřit tomu, že je to takový břídil, spíš se klukům úplně nedaří plnit to, co se učí v trénincích...(tím neříkám, že je Zdenda trenérský génius). Zajímalo by mě, jak bychom fungovali třeba pod Vrbou ,jestli by to z těch našich vyždímal, nebo ne..

        • LordFargon19.2.2019 14:24reagovat

         Ale u nás je to hlavně v tom pánovi na lavičce. On si ty nekopy vybírá do základu. O jeho tragických reakcích na průběhy zápasů nemusíme ani mluvit a nakonec, aby při rozhovorech držel hubu a odpovídal normálně, tak on se ještě musí pochválit, jak pěkně to zvládl...

         Neskutečně úsměvně na mě působí situace, kdyby Zahu včera nehrál v základu, tak jsme pravděpodobně ani nevyhráliSmích

         • Bruny19.2.2019 14:26reagovat

          S tím zase musím souhlasit, že ta prohlášení jsou občas fakt dost mimo. :) A střídání... také bych raději viděl více hrát Drchala, ale nakonec za výsledky nese zodpovědnost Ščasný a je na něm, jak si to poskládá. A ten výběr, kdo je a kdo není v základu... tam je pak otázka, jestli by to ti lavičkáři zvládli lépe.

  • rock66619.2.2019 13:41reagovat

   Hlavní je, že za ním stojí TR. Neustálé Ščasný ven k ničemu není.

   • Pochcana slama19.2.2019 13:50reagovat

    Já bych to ponechání Ščágy ve funkci trenéra i třeba nějak pochopil, kdyby ovšem na něm alespoň byl vidět nějaký zájem a entuziasmus. Co mě vytáčí je ale to, že je vyloženě rezignovanej a jakoby by mu to bylo u prdele. A pak ještě do novin vyblije něco tak neuvěřitelnýho, že to je jak ty odpovědi s ohýnkem ve FIFA: The Journey.

 • Ščasný

  Pochcana slama19.2.2019 12:53reagovat

  Moc se nevyznám v jeho myšlenkových pochodech, ale myslím, že Kaku to spočítaný Smutek Zdeněk se holt už dočista pomátl a chce znechutit fotbal i té poslední hrstce fotbalistů v našem kádru.

  • Pochcana slama19.2.2019 12:54reagovat

   *Kaku to má spočítaný

  • Funin19.2.2019 12:55reagovat

   taky jsem o tom přemýšlel a také jeho tahy nechápu, jak ta střídání, tak vůbec tvorbu sestavy, kdyby v tom byl aspoň nějakej systém, rukopis, tak neřeknu, ale takhle? Asi chce bejt nečitelnej, jinak nevím.

   • hombre19.2.2019 13:21reagovat

    Víš, já mám strach, že příchod Dočkala má posílit pozici Ščasnýho u týmu. On je úplně v prdeli, jen tak tam postává a jeho asáci to tam dirigují. Příchodem Bořka se upevní jeho pozice - to znamená, že Bořek se ho tam bude snažit podržet - proč? Když přijde jiný, progresívní trenér třeba z venku, který bude chtít daleko více trénovat, presovat a hrát rychleji, nahoru dolu, atd - což by se nám hóóódně líbilo, bude se to chtít i Bořkovi? Sorry Kubajs..

    Vím, že mě tady asi rozcupujete, ale já to tak, v poslední době, vidím... a Bořek mi rozhodně nevadí, Kanga potřebuje pomoct.

    • majtin19.2.2019 13:28reagovat

     Tak já předpokládám, že obvyklá vsuvka ”.., a shodli jsme se na tom i s Tomášem Rosickým,...” bude rozšířena na ”.., a shodli jsme se na tom i s Tomášem Rosickým a Bořkem Dočkalem,...”. Úsměv

     • LordFargon19.2.2019 13:32reagovat

      + Ne že bych se chtěl vymlouvat, ale je to fakt Smích

      • Pochcana slama19.2.2019 13:35reagovat

       Pískot fanoušků už ani nevnímám. Hodně rychle zapomněli, že jsem byl ve čtvrtfinále EL Otrávení

    • johnny119.2.2019 14:06reagovat

     Samozřejmě, že naši hráči nechtějí zahraničního a progresivního trenéra, za prvé, protože vědí, že by je nestavěl, za druhé kvůli náročnosti, protože by nestíhali. Proto tu budou mít raději dementa Ščasnýho, protože vědí, že i sebevětší kopyto pod ním bude hrát v základu, ať už kvůli vlezdoprdelství kotli nebo za zásluhu tatínka legendy.

  • LukyACS19.2.2019 13:16reagovat

   Sáček to má spočítaný. Kanga se vrátí níž a na jeho pozici bude Dočkal.

   Dál to má spočítaný Plechatý.

   • Pochcana slama19.2.2019 13:27reagovat

    Plecháče bude škoda. Mohl z něj být takový náš Frenkie de Jong.

   • captain_obvious19.2.2019 13:44reagovat

    Sáček is the new Čermák. Tak ryze průměrnej, až to není pěkný.

    Jediný rozdíl mezi nima je ten, že Čermák to má rozdělený na zápasy, kdy v jednom zápase zahraje hodně dobře a pak ve třech hraje sračku. Sáček to takhle trapně nerozděluje, ten si jede svůj standard v každém zápase - po jednom dobrém momentu následují tři sračky. Jinak jsou úplně stejní.

     

    Zajímavě se k tomu staví Zdenda, který protlačuje průměráka Sáčka do základu, takže Kangu posunul nahoru, kde jsme si mysleli, že bude jak ryba ve vodě, ale ukázalo se, že tam nemá tolik balonů, kolik by jeho ego potřebovalo, tak si pro ně nesmyslně chodí až mezi stopery. Rozumný trenér by v takovém případě sundal Sáčka a dal Kangu zpátky doprostřed a na 10 třeba Hložka, kdežto Zdenda zaujímá postoj ”Já tomu negrovi dám lekci!” a stahuje ho půl hodiny před koncem. Potom je veškerá kreativita na Sáčkovi, kterej dá jeden dobrej balon a potom tři dosere a Zdenda na lávce kroutí hlavou, kam se poděla naše mezihra.

     

    Plechatého je škoda, proti Baníku stopro nehraje a v tomhle jsem dokonce s koučem zajedno, protože Baroš by si z něj udělal trhací kalendář. Ale on se už bohužel potom do základu pod Ščasným nevrátí, protože v tuhém boji o 3.-5. flek si občasné zaváhání mládence nemůžeme dovolit. Nezbývá než doufat, že v příští sezoně budeme mít trenéra a Plechatý bude patřit mezi 4 hlavní stopery. Odstřelit ho by byla škoda, nějaké dovednosti ukázat stihnul.

    • pubi19.2.2019 14:04reagovat

     Sáčka tlačí zejména peníze a hlavně MLM. Zajímalo by mě, jak špatnej výkon ještě bude muset předvést, aby nebyl v hlasování o hráče zápasu. Smích

    • ACS 189319.2.2019 14:14reagovat

     Žádnej hráč není víc než tým. Ani Kanga. Hráč má plnit pokyny trenéra ne naopak.

     • Elysir19.2.2019 14:17reagovat

      Souhlas. Bylo by pak taky fér, aby se řeklo, jak moc dobře plnili pokyny trenéra Sáček a Frýdek. Pokud dostali pokyn ”Když bude mít Kanga balon, schovejte se za hráče soupeře, ať si s váma nemůže nahrát, a když nebude mít Kanga balon, tak mu ho dopředu dávejte co nejmíň”, tak mají za včerejšek splněnou celou pětiletku. Úsměv

      • hombre19.2.2019 14:28reagovat

       Smích a když bude chtít Kanga, aby mu nahráli, tak mu hodit co největšího špeka Smích.

       Já nechápu, že se tu neměří stejným metrem - každý ho má fakt jiný. Chipciu včera špatný, ale nikdo do něj nereje. Sáček strašný, ale plní všechno a ještě málem bude hráč zápasu. Frýdek něco podobnýho. Zahustel 3 poločasy hrůzostrašný, divizní výkon, ale bude hrát příště. Plechatý a Costa včera, co zákrok, to minela. Ale Kanga neplní úkoly a proto ho vyleju ven Otrávení, prostě Ščasný!!!

       • Funin19.2.2019 14:33reagovat

        tak tak, kdyby byl včera náš největší problém to sbíhání Kangy dozadu, tak jsme vysmátí. Jenže prostě tohle Zdenda zvládne vyřešit jedním střídáním, ty ostatní problémy tak lehce vyřešit nejdou, takže volba je jasná.

       • ACS 189319.2.2019 15:49reagovat

        Rád bych připomenul, že po vystřídání Kangy jsme zápas otočili.

      • ACS 189319.2.2019 15:50reagovat

       Sáček s Frýdkem pokyny asi plnili, proto nebyli vystřídáni.

       • hombre19.2.2019 17:28reagovat

        Když na to mrkneš ještě jednou, tak neplnili, sorry...

        Já Frýdka nezatracuji, mně se vcelku líbí a je potřebný. Sáček zatím nenaplňuje očekávání. Buď musí přidat, nebo bude muset hostovat.

        Vím co píšeš, po odchodu Kangy se otočil zápas, ale taky Kanga vyrovnal, Civić vystřídal Karlssona a dál se gól. Měl by hrát, nebo ne?

        Po vystřídání Kangy se to hrálo spíš chaoticky, na náhodu, nákop a běž, nikdo nepodržel míč - to bylo úplně markantní posledních 15 min., kdy jsme jen odkopávali....

       • Jerababa19.2.2019 18:03reagovat

        Ty jseš prostě takovej ne trochu, ale hodně zaslepenej až slepej.

  • jaan19.2.2019 20:03reagovat

   Kanga je sice fotbalista, ale pro mužstvo k ničemu

   nedodrží vůbec nic a ostatní pak nevědí co hrát a nebo mu musí trenér najít pozici, což Sčasný fakt neumí.

 • Středaaaaa

  Kubajs719.2.2019 12:45reagovat

  ”Cítím cítím” že středa bude zajímavý den pro ACS :))) ať už je neděle a vidět plakat cikyho :D

  • Pochcana slama19.2.2019 12:48reagovat

   Já nerozumět řeči tvého kmene.

   • Funin19.2.2019 12:49reagovat

    asi, že zejtra ohlásíme příchod Dočkala a pak se těší až bude Baroš brečet, že jsme je porazili

    • Pochcana slama19.2.2019 12:50reagovat

     Baroš se sice někdy chová jako kokot, ale porážku přijmout umí.

     • Kubajs719.2.2019 12:57reagovat

      Na Letné se chová vždy jak chlupatá vagina. Bývalý Útočník Liverpoolu a reprezentace by neměl mít toto zapotřebí. Ale každý je nějaký 😊

   • Lobrock19.2.2019 12:49reagovat

    Hádám, že tím Kubajs myslí, že dnes podepíše jeho oblíbenec Dočkal a v neděli přispěje k porážce Baníku.

    • Lobrock19.2.2019 12:50reagovat

     Samozřejmě zítra :)

    • Kubajs719.2.2019 12:52reagovat

     Nechme se překvapit. Taková ”dedukce” možná :D ;)

     • LordFargon19.2.2019 13:09reagovat

      Máš info kde bude hrát nebo popřípadě místo koho? Snad to nebude místo Kangy...

       

      • Kubajs719.2.2019 13:14reagovat

       Nemám žádné info, jak tady psal jeden borec :). Uvidíme zítra co se bude dít. Pouze dedukce moje, ale tak ono to není nic překvapivého,moc času už není. A místo koho by měl hrát Docky neví podle mě ještě ani Impuls.

  • Saeno1419.2.2019 12:58reagovat

   +1 👍 suuuper Úsměv

 • FANOUŠCI

  Kanga19.2.2019 12:31reagovat

  Je mi jasné že mě tady po tomto příspěvku dáte co proto ale nemůžu si odpustit jeden postřeh že největší problém jara jsou její fanoušci na stadionu a né trenér na lavičce. V době kdy ty kluci potřebují od nás co největší podporu jim vrazíme kudlu do zad a začneme se chovat jako kompars zaplacený plísňákama a dovezený sešívkama to je asi to co ty naše mladý pušky potřebujou nejvíc poslouchat nadávání a pískání to jim určitě pomůže v době kdy se jim nedaří.Neříkám že se nemá vyjádřit názor ale takhle se chovat když nás ty kluci nejvíc potřebujou to si myslím že je přes čáru.Přece není problém po odpískání dát najevo svůj názor ale...

  • pubi19.2.2019 12:33reagovat

   Jaký mladý pušky? Hložek většinu zápasu nehrál, a když hrál, tak hrál výborně. Plechatý dělal úplně stejný kiksy jako v přípravě. To asi nebude fanouškama.

   • Kanga19.2.2019 12:36reagovat

    Kdo bude chtít pochopit jak jsem to myslel tak to pochopí

    • rimidalv19.2.2019 12:46reagovat

     Tvůj názor mne Kango přesvědčuje, že na našich stránkách jsou také skuteční fanoušci.

     Díky !

    • Skleepy19.2.2019 12:48reagovat

     Fanoušci nemůžou za to, že hrajeme už několik let sračku. Jen vyjadřují nespokojenost, což je správně. Nevidím důvod, proč by přítomnost Plechatého a Hložka na hřišti, to měla nějak měnit.

     • Kanga19.2.2019 13:01reagovat

      To máš bohužel pravdu ani nevíš jak mě to bolí a sere nejsem nejmladší ročním takže jsem zažil zlatou éru Sparty ale přesto si neumím představit že bych je potopil nadávkami v době kdy to nejmíň potřebujou to raději na ten fotbal přestanu chodit

       

  • Míša19.2.2019 12:41reagovat

   Ščasný ven!

  • Paspartu19.2.2019 12:44reagovat

   Jenže fanoušci chtějí vidět nějaké úspěchy. Ne vždy se vyhraje, což pochopí úplně každý. Ale je třeba vidět, že se dělají nějaké kroky, aby se odstranilo to s čím nepanuje spokojenost.

   To se u nás neděje. Proto se křičí, píská a nadává.

   Vedení je klub u prdele, jinak by si tu nedrželi arogantního dominanta Ščasného. Ščasnému je u prdele hra, viz. neustále točení sestavy, nesmyslné střídání a nezájem během hry.

    

   Toto je problém a proto se píská. A toto nespraví ani Hložek nebo Plechatý v sestavě, ikdyž bych jim hodně přál úspěch.

 • Chipciu

  Skleepy19.2.2019 11:24reagovat

  Já bych ho vrátil na beka. Nebyl tam sice nic moc, ale svoje si odehrál a nějak zvlášť nekazil. Na záloze mi zatím připadá, že je úplně k ničemu a jen zabírá místo Hložanovi. Takhle se zároveň zbavíme Zahustela ze základu (pak už jen přijít na to, jak ho dostat pryč i z lavičky/ze Sparty).

  • trcmano19.2.2019 11:26reagovat

   +1

  • Bunda19.2.2019 11:34reagovat

   Já bych ho vrátil do Anderlechtu. Můj odvážný tip, že to bude průměr, protože jinak by ho jeho tým nepustil na hostování mi bohužel vyšel. Je to normální průměrný hráč ligy. Hraje hůř a hůř.

  • Paspartu19.2.2019 11:37reagovat

   Včera dal gól. Zdenda bude spokojen. Bohužel Zahustelovo místo je asi ještě pevnější Otrávení Otrávení

  • kopyto19.2.2019 11:52reagovat

   Já bych ho klidně posadil. Dle mého by jednou ze zásadních otázek při sestavování základní sestavy mělo být to, jakou tu má ten hráč budoucnost a zdali s ním lze počítat i na příští sezónu, kdy už snad budeme hrát v lize důstojnější roli. A myslí si tu někdo, že nedynamický neperspektivní třicátník Chipciu je natolik nenahraditelný, abychom za něj Anderlechu vyplázli těch 50 mega? No a pokud ne, tak by zkrátka nastupovat měli ti, s nimiž se tu počítá dlouhodoběji, i kdyby to mělo být krátkodobě na úkor herního projevu a produktivity týmu.

  • jakub231119.2.2019 12:14reagovat

   👍

 • Dočky

  Schyzo19.2.2019 11:22reagovat

  Na Transfermarktu je přestup za 1.3 mil €

  • Dynamo19.2.2019 12:04reagovat

   Přestup bude až ho ohlásí Sparta

  • lidoop19.2.2019 12:26reagovat

   To sedí, DS psal 1-1,5 mil €.

 • hodnocení

  Kratos19.2.2019 11:19reagovat

  pro nezaujatého diváka hezký fotbal. + výkon DMK - po dlouhé době výkon krajního záložníka jak má vypadat - přímočarost technika, rychlost + Hanousek - pokud bude takto pokračovat tak nám ukáže, že bude dobrá posila + Kanga - prostě fotbalista +Sparta dvakrát prohrávala, pokaždé vyrovnala a nakonec zápas otočila -opravdu špatní stopeři -Zahustel to byla katastrofa, první branka po jeho žákovské chybě, míč ho neposlouchá, brzdí hru, neumí si zpracovat míč do prostoru, hrozný výkon - tragické střídání Ščasného -Frýdek+Sáček - ti borci nerozehrají přesně kolmo dopředu, Kanga se pak pro míče musí stahovat až moc k vlastní bráně, nemají odražené míče, souboje, špatně čtou hru.

 • tak si taky přihodím..

  Spalik189319.2.2019 11:06reagovat

  A řeknu vám, pokud to někdo postaví takto a dá tomu půl roku čas (+ trenéra ideálně) , vůbec to nebude špatný.

   

  Nita/Heča (oba Ok) - Sáček,Radak,Plech,Hanous- Hložan, Kanga, Hašek, Bořek, Švéd - Drchy, nebo Benji

   

  easy

  • maserkovi19.2.2019 11:44reagovat

   Souhlas,to by nemuselo být špatný.

   Až na Sáčka,toho bych posadil a koupil někoho aspoň průměrného Smích

   • johnny119.2.2019 13:52reagovat

    Přesně jak říkáš.

78095 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha