Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Holek

  ap241221.1.2019 14:01reagovat

  ukončil kariéru, problémy se srdcem.....

  • DaveACS21.1.2019 14:12reagovat

   ukončil ji už nějakej měsíc zpátky, řešilo se to tu, nevím, proč si toho DS všiml až ted Neutrální

   • ap241221.1.2019 14:16reagovat

    Jo máš pravdu!

 • Náhrada Jablonce za Hanouska?

  dominik2721.1.2019 12:06reagovat

  Asi to tady ještě úplně nezaznělo, ale mě zaujalo, kolik prostoru dostává v přípravě Jablonce čerstvě devatenáctiletý Jaroslav Peřina. Zaregistroval jsem ho podle Onlajnů na levém kraji obrany i na křídle (před Sobolem). Možná bude tím, kdo bude v Jablonci těžit z Hanouskova chystaného přestupu, tak jako Hanousek předtím těžil z odchodu Zeleného.

   

  Paradoxní je, že do léta byl Peřina hráčem Sparty, ale v rámci úprku mladých fotbalistů ze Strahově jej právě ukořistil Jablonec. Pokud Pelta dokáže Spartě prodat za celkem velké peníze Hanouska a víceméně ho nahradí borcem, kterého Spartě krátce předtím přetáhl za tabulkovou hodnotu, tak to klobouk dolů...

  • vitamin21.1.2019 12:15reagovat

   Tomu moc nevěřím. Je tam Sobol a někoho ještě určitě přivedou

  • artaxerxes21.1.2019 12:16reagovat

   Tak ukořistil ho z mládeže Sparty a je otázkou jestli už teď bude kvalitou stíhat naší ligu.

   A taky záleží jak zvládne přechod z hráče, který dostane šanci v lize (obrovské sebevědomí, zápal, ochota vypustit duši) na hráče, který hraje pravidelně.

    

   Už mockrát jsem zažil, že takový hráč zahraje díky obrovskému zápalu a nasazení naprosto úžasně několik zápasů (napadá mně Dudl, Kučera) a jakmile se defakto začlení do A-týmu, tak poklesne to vzrušen, že dostal šanci v A-týmu a začnou se projevovat skutečné kvality hráče - jeho přednosti a nedostatky.

   • dominik2721.1.2019 12:28reagovat

    Na mě Peřina v mládeži Sparty působil jako hodně pracovitý hráč. Věřím, že z toho nesleví. Přirovnal bych ho asi k Ladislavu Krejčímu, takový levonohý fotbalista, co běhá hodně a rychle. Předpokládám, že teď Jablonec chce získat Vatajela a na levém křídle ho točit třeba s Jovovičem nebo Acostou. Sobolovi zřejmě zůstane post beka. A Peřina bude připravený na svou šanci, kterou podle mě během jara dostane.

     

    Co se týká Dudla, tak u něj se obávám, že ho Sparta na čas podělala svým amaterismem, zejména narážím na tu nesmyslnou snahu najít mu v sedmnácti hostování na Slovensku, což normálně myslícímu člověku s elementární znalostí řádů FIFA muselo být jasné, že bude přinejmenším náročné takový přesun realizovat.

     

    Věřím, že teď už se v Trnavě chytne, určitě je to nadaný fotbalista, který z mého pohledu přinejmenším musí obstát v české nejvyšší soutěži. A když se podívám na výkony Plavšiče z poslední doby, tak se stejně trochu nabízelo dát Dudlovi šanci v přípravě áčka.

    • Kratos21.1.2019 12:59reagovat

     S tím Dudlem to nemůžeš snad ani myslet vážně. Poptej se třeba u někoho, kdo sleduje Táborsko a viděl výkony Dudla za jejich béčko v KP. Kdybys to viděl na vlastní oči(to se mi párkrát poštěstilo) tak tohle nikdy nenapíšeš. Na tribuně si dělali lidi prdel, že jestli tohle má být jeden z našich velkých talentů tak se nediví, že raději nakupujeme jinde.

     • dominik2721.1.2019 13:01reagovat

      Nevím, jak hrál v Táborsku, ale jinde jsem ho vídal častěji. Přijde mi, že od té zmařené hostovačky šel dolů, možná to psychicky nezvládl, nevím. Stojím si za tím, že talent to je.

      • Kratos21.1.2019 13:13reagovat

       Tak jestli ho to psychicky rozhodilo tak, že pak byl marnej v Táborsku a neprosadil se ani ve Vlašimi, tak stejně dopadne teď v Trnavě. Talent v Čr nic neznamená. Tady se říká o hráči, kterémá je 23 let, že je talent. Hlavně co jsme slyšel z jeho okolí, tak je to především frajírek a mistr světa. Tak se pak nedivím, že ho srazilo to, že se i v KP kopal za uši

      • hombre21.1.2019 13:14reagovat

       Ono hrát za dorost a za chlapy, je obrovský skok.

       To co psal nad tebou Kratos, jsem slyšel i já. Na druhou stranu, kdyby dostal lepší hostovačku v 17 letech, tak mohl být klidně v Áčku Sparty. Ale momentálně nemá prý ani na 2 ligu. Snad se ”restartuje” v Trnavě a ukáže nám všem, že jsme amatéři, co nepoznají talent, i když bude před nosem.

       S Plavčíkem souhlas, je strašný...

      • artaxerxes21.1.2019 13:14reagovat

       talent to je, ale nelze posuzovat kvality hráče podle toho, že při debutu podali parádní výkon, ale jen proto, že jejich motivace byla o mnoho výše, než u ostatních. (Někteří dostanou červenou, někteří zazáří).

        

      • artaxerxes21.1.2019 13:25reagovat

       Ještě jedna věc - Dle mého na hostování nemají chodit kluci pod 18 let. Přeci jen zázemí domova, škola apod. by měla mít přednost.

       Ale to jde vyřešit jednoduše - B-tým v druhé/třetí lize. Svobodu nakopat do koulí a pak je za ně pověsit do průvanu. Toho chlapa ve Spartě nemůžu vystát.

    • artaxerxes21.1.2019 13:11reagovat

     To prvotní nadšení vždycky opadne - stejné jak v nové práci, kdy nováček vžene svěží vítr do zaběhlé firmy, ale to po určité době vyprchá a i tam se ukáže jestli na to daný člověk má nebo ne.

      

     Proto nehodnotím posily ani mladé podle prvního zápasu, protože někdo je nervózní, někdo naopak nahecovaný a ta kvalita se nepozná (Např. Fenin i Kadlec v Německu)

     • dominik2721.1.2019 13:13reagovat

      Je to jiné, když ty hráče můžeš sledovat v dlouhodobějším horizontu. Třeba u takového Hložka si myslím, že spíš než počáteční nadšení je vidět, že by mohl ukázat ještě daleko víc.

      • artaxerxes21.1.2019 13:21reagovat

       jasně máš pravdu a nejsme v rozporu. Pokud někdo jako ty sleduje mládež, tak pozná jestli na to daný hráč může mít a který ne. Pak strašně moc záleží jak na daném hráči, klubu, štěstí a zdraví.

        

       Spíš jsem poukazoval nato, že mnoho lidí včetně mně toho hráče vidí v jednom dvou zápasech, kde jsou báječní a pak po přechodu do A-týmu najednou pokles formy dolů a mnoho lidí to nedovede pochopit.

 • acs

  golem21.1.2019 9:20reagovat

  opakuju po stý jestli prodáme tetteha tak se na to mužeme vysrat,když si vemu že po sezoně tady skončí stanciu a třeba i kanga tak mě berou mrákoty! záloha vácha,frýdek ,sáček no to bude masakr? jo a to některým chytrákům je málo dočkal. no to sem nežral.co by jste hoši jako někteří tady chtěli?!!! trávníka nám pelta neprodá a až se bude za 2 roky vracet ze zahraničí jako spráskanej pes tak skončí u židů nebo podvodníků.škoda že někteří lidi neviděj dál než měsíc dopředu. seru na prachy jak ty vole tady mužete někteří řešit že 200 mio je nálo a 300 je třeba dost já z toho mám hovno .chci silnou spartu na hřišti -třeba i s tettehem,stanciem a dočkalem seru na odstupný za toho nebo toho!!!Vztek

  • Skvarda21.1.2019 9:26reagovat

   Hele, já bych taky radši měl v posteli tři supermodelky, ale holt se musím smířit s tím, že je tam jen moje staráOtrávení

  • Consigllieri21.1.2019 9:31reagovat

   S většinou souhlas. Jen ten Bořek, není spasitel

   • droojd21.1.2019 12:03reagovat

    Bořek je stavitel

  • Hory21.1.2019 9:42reagovat

   Je potřeba se na to dívat z širšího hlediska. Pokud chceš, aby Sparta kupovala kvalitní hráče, tak musíš občas nějakého výhodně také prodat (abys měl peníze na další posily, zároveň to dělá dobrě jméno Spartě a hráči k nám budou chodit rádi, dalším důvodem může být finanční fair play atd.). Nicméně Sparta by Tetteha prodávat neměla. Můžeme klidně počkat do léta, vykopat s ním evropské poháry a poté ho případně prodat. Nic nás netlaci k tomu ho prodávat, stejně tak Nica (jeho setrvání považuji za ještě důležitější než Benjiho). A jestli potřebujeme prachy na Dočkala a kvůli tomu prodáme Tetteha / Stancia, tak se někdo ve vedení s prominutím po*ral.

   • Spytihnef21.1.2019 10:10reagovat

    Třeba prodej Tetteha umožní vylepšení smlouvy pro Stancia.

    • hemelajnen21.1.2019 10:33reagovat

     tak myslim, ze timto smerem by se mela Sparta take zamyslet... trosku to tady Nicovi zprijemnit...

    • Hory21.1.2019 11:54reagovat

     S tím bych souhlasil, ale takhle podle mě naše vedení neuvažuje. Spíš už se nějak smířilo s tím, že Nico nejpozději v létě půjde. Já být Rosou, tak bych si s ním ale promluvil a probral možnosti jeho setrvání. Klidně ať mu přidají peníze, je to náš rozdílový hráč, navíc velmi produktivní (pokud hraje svůj post a ne utopeného pravého záložníka).

  • artaxerxes21.1.2019 11:52reagovat

   Chápu tě, ale nesouhlasím. Dle mého je jaro jen překlenovacím obdobím mezi nepovedenou sezónou 18/19 a novou 19/20. Jen kvůli tomu období nemá cenu držet Tetteha. Dle mého odejde teď nebo v létě a myslím, že by bylo lepší prodat tohoto hráče a inkasovat ranec a za cca polovinu koupit nějakou kvalitní náhradu (Co třeba Šporar)

  • dominik2721.1.2019 11:57reagovat

   Mě by sice Tettehův odchod hodně mrzel, ale nikde není psáno, že by Sparta z části peněz za Tetteha nemohla získat někoho lepšího. Třeba už dokonce někoho takového má vyhlídnutého, to my rozumbradové z fóra nemůžeme vědět.

    

   Jestli se něčemu na tomhle fóru (a obecně mezi fanoušky) směji já, je to ta hodně prudká změna názoru, kdy z totálně vysmívaného nególového útočníka je najednou modla, kterou jestli prodáme, tak se na to můžeme rovnou vykašlat. Ale o tom to právě je. Ukázat si na Komličenka a utratit za něj miliony eur, to by dokázal kde kdo.

    

   Pokud Sparta bude vybírat posily podobně chytře, jako to předvedla s Tettehem, tak může během pár let naprosto bezkonkurenčně nejlepším českým klubem a v Lize mistrů porážet slavnější kluby. A třeba k tomu povede cesta právě skrz to, že Tetteha prodá a peníze použije dál na další chytré přestupy. Těžko říct...

   • Tashunka Witko21.1.2019 12:03reagovat

    Problém je, že Sparta by si na Tetteha nikdy neukázala, kdyby nebyl kousek za řekou, protože by o jeho existenci nejspíš ani nevěděla.

    Trenuje nás člověk (a předtím dělal SŘ), který před časem neznal ani jména vlastních mládežnických hráčů.

   • Hory21.1.2019 12:10reagovat

    Na jednu stranu máš pravdu, avšak na stranu druhou - takový přestup jako s Tettehem se ti nemůže podařit vždycky. Pokud by se řeklo: prodáme Tetteha, za to o něco zvýšíme smlouvu Stanciovi a domluvíme se s ním, že zde zůstane ještě minimálně do letních předkol evropských pohárů, dále koupíme levé křídlo a pravého beka, tak budu souhlasit. Za Benjiho máme Drchala, jehož kvality a potenciál musí vidět každý, kdo fotbalu aspoň trochu rozumí.

     

    Nicméně pořád si myslím, že nás čas netlačí a cena za Tettaha půjde spíš nahoru než dolů. Tak proč nepočkat do léta, vykopat s ním poháry a prodat ho potom? I kdybychom nyní Benjiho prodali, tak posily za utržené peníze z něj už nyní v zimě stejně nepřijdou.

    • lotarr21.1.2019 12:16reagovat

     Tak jde taky o to jestli chce čekat on pro něj musel bejt přestup z bohemky do sparty velkej krok a ted může hodně rychle zase o kus dál to se jednomu může zatočit hlava.

   • johnny121.1.2019 13:35reagovat

    Také bych o Tetteha nerad přišel, ale logiku to má. Kéž bys měl pravdu.

  • ap241221.1.2019 13:56reagovat

   Aby se tady pořád točili hráči a stále kupovali jiní, tak takhle se mužstvo pro Evropu nikdy nevybuduje! Kdy si to má potom sednout? Jak někdo trochu vyčnívá tak ho prodáme, Sparta slouží pouze jako přestupní stanice do lepší ligy bohužel.....

 • Tetteh

  Paspartu20.1.2019 23:04reagovat

  Kdo podle Vás za Tetteha? Dával bych jeho minutáž Drchalovi, který se mi líbí.

  Vzhledem k přístupové částce bych asi zkusil získat duo Sporar, Moha.

  Ikdyž z pohledu Slovanu je to nereálné.

   

  • Bunda20.1.2019 23:08reagovat

   Sporar by se ve Spartě neprosadil. Sparta potřebuje útočníka jako je Tetteh.

   • Hory21.1.2019 9:31reagovat

    Souhlasím, Sporar by se u nás neprosadil. Mohu bych na křídlo bral, Sporara na hrot však ne. Myslím, ze Drchal by klidně už mohl hrát zaklad. Ale jestli prodame Tetteha za nějakých 300mil a z toho 150mil dáme za Dočkala, tak to fakt nechápu. Dočkal by musel hrát vpravo, kde by absolutně nestíhal fyzicky. Karlsson by naopak musel doleva, kde není zvyklý hrát. Nechápu tedy tu nutnost přivádět nyní Dočkyho.. Pokud Tetteh ven, tak dovnitř Moha a Komlichenko (ale to nejsou Češi, takže nereálné). Zároveň musí zůstat Nico, bez něj budeme poloviční. Jinak Komlichenko a Drchal jsou typově odlišní, což by nám dávalo víc možností v útoku.

    • Scooter_x21.1.2019 9:56reagovat

     Už jsem tu vícekrát četl názor, že se Šporar ve Spartě neprosadí. Můžete to někdo rozvést proč? Nemám ho nakoukaneho, proto se ptám.

     • Hory21.1.2019 12:01reagovat

      Podle mého názoru Sporar není komplexním hráčem. Má sice výbornou orientaci ve vápně - stačí mu chvilka času a on dokáže přesně zakončit, ale chybí mi u něj mezihra. V kombinaci není tak silný jako Tetteh a občas úplně zbytečně ztratí poměrně snadný míč. U Drchala i Tetteha můžeš vidět, že oni ty míče většinou udrží, čímž velmi pomáhají našemu týmu. U Sporara tuto vlastnost trochu postrádám. Já bych raději dal šanci Drchalovi a k němu koupil typologicky jiného útočníka - tank do vápna typu Krmenčík či Komlichenko, který by těžil z přesných pasů našich záložníků (Nico i Karlsson to umí útočníkovi moc hezky naservírovat). Samozřejmě hrát stále na jednoho útočníka, od začátku by hrál lepší z dvojice Drchal / posila.

  • Míša20.1.2019 23:10reagovat

   Wilfried Kanga.

   • Saeno1420.1.2019 23:39reagovat

    SmíchSmích

    • Míša20.1.2019 23:44reagovat

     Mladý, 183 cm, silný, rychlý, nedává góly tam kde je, ideální náhrada za Tetteha. Navíc, prošel akademií PSG. Může hrát i z křídla.

     • Saeno1420.1.2019 23:50reagovat

      Nee urcite, velmi zajimavy hrac.

       

      Me jen prvne napadlo, ze si napsal mix Bonyho a Kangice... Takova ta ironie, kterou umis Smích

      • Kulkozubý Tony 20.1.2019 23:56reagovat

       Mít na podhrotu Guelora Kangu, v útoku pak Bonyho Wilfrieda a Wilfrieda Kangu. Top!

  • dominik2720.1.2019 23:12reagovat

   Tomáš Smola, to je náhrada za Tetteha i Pokáče v jednom.

  • Kulkozubý Tony 20.1.2019 23:17reagovat

   Nikoho, už takhle je v útoku přetlak. Věřím v Drchala, má na to, jen mu dát šanci.

   • ap241220.1.2019 23:20reagovat

    Rovněž věřím Drchalovi! A uvidíme jak na tom bude Venca Kadlec....

  • SuperFrankie20.1.2019 23:47reagovat

   Konečně budeme mít peníze na Dočkala!

   • Bunda20.1.2019 23:55reagovat

    Jojo, tak max 30 bych za něj dal.

  • ACS 189321.1.2019 7:34reagovat

   Proč zrovna Šporar a Moha? Obávám se že protože tyto jména zde na fóru někdo napsal.

   • Jereacs21.1.2019 7:45reagovat

    Asi proto že Sparta se o ně dle Vacka zajímá a čeká je v létě.

    • ACS 189321.1.2019 8:17reagovat

     Ne nečeká. Šporar je mimo naše ekonomické možnosti. Slovan si o něho řekne pálku. A dávat hodně peněz za hráče ze Slovenské ligy je nesmysl.

     • FANDA730721.1.2019 11:31reagovat

      teraz vravel Kmotrik, ze na Sporara odmietol ponuku z Turecka na 4mil.€, ale moc sa mi nezda, ja by som za neho dal max.2mega

     • waaw21.1.2019 12:40reagovat

      Pokud si rekne palku, tak bud mu ji nekdo da a nebo ne. Pokud mu ji da, tak je zvlastni, ze ostatni jeste neprisli na to, ze kupovat nekoho ze Slovenska je nesmysl

 • Tak

  ap241220.1.2019 22:46reagovat

  „Pokud vím, tak představy Sparty a Galatasaraye na odstupném se zatím rozcházely. Je však možné, že v následujícím týdnu dojde k posunu. Jak směrem k istanbulskému klubu, tak k Anglii,” říká pro Sport.cz agent Pavel Zíka z agentury Global Sports, který Tetteha v České republice zastupuje.

  • Bunda20.1.2019 22:47reagovat

   200 je hodně málo 😃

   • Paspartu20.1.2019 23:01reagovat

    Podle mě není. Tetteh nemá žádné zkušenosti z Evropy nebo repre. V lize zatím taky bůhví jak nezářil. Výrazně se mu povedl jeden půlrok. Navíc je celkem náchylný na zranění.

    200 je podle mě celkem dost.

     

    • ap241220.1.2019 23:22reagovat

     Mají se sejít majitelé klubů, DK si cení Teteha na 400 melounů, tak uvidíme, za 200 je to málo, na to DK nepřistoupí, možná 300.....

     • lotarr21.1.2019 9:19reagovat

      Těch 400 je uplná blbost ten hráč vůbec nic nedokázal to že DK chce 400 si novináři jenom vymejšlí cena bude uplně jiná když teda vůbec k prodeji dojde.

 • Zapata

  jakub231120.1.2019 21:21reagovat

  dal za poslednich 8 zapasu v serii A 14golu to by byl utocnik pro nas Smích

 • sks forum

  prazak20.1.2019 20:05reagovat

  zlate acs forum, jakoze jsem z druhe strany. nemame nic ofi, a na sn se hadaj s par lidma ktere banujou za to, ze napisou ze skoda uz na to nema. :)

 • Poslední varování

  Kanga20.1.2019 14:42reagovat

  http://kickgh.com/more/ghanaians-abroad/6491-exclusive-galatasaray-reach-7-5m-agreement-with-sparta-prague-for-benjamin-tetteh

   

   

  Opakuji výzvu ze včerejška. Sdílení ze zahraničních webů je fajn, protože dá spoustu práce něco takového vyhrabat, ale prosím, přemýšlejte, zda jsou ty zdroje důvěryhodné. V případě tureckých webů tomu tak v 99 % případů není. Zaměřte se spíše na mainstreamová sportovní média a nezamořujte diskuzi blbostma.

   

  Děkuji admin

  • waaw20.1.2019 14:48reagovat

   Uz od vcerejska tohle pisou vsechny turecky weby

  • Kulkozubý Tony 20.1.2019 15:09reagovat

   Vůbec nic. Je pozoruhodné, že minulý týden media oficiálně psala o zamítnutí 8 mil €. Tento týden úplně stejné zdroje tvrdí, že se kluby dohodli na částce 7,5 mil € a nikomu to nepřijde ani trošičku divné.

    

   Navíc Vacek tuhle spekulaci vyloučil. Pokud někdo nezaplatí 430 miliónů KČ tak Tetteh pro jaro zůstane.

    

   A do Turecka se hlavně chotí vydělat, kariéru si tam těžko někdo udělá, i z tohohle hlediska je hloupost, aby se tam šel Tetteh v 21 letech zakopat, když má předpoklady k tomu prosadit se v Bundeslize/Premier league.

   • lotarr20.1.2019 15:15reagovat

    Tak 430 mega za něj nejspíš nidy nikdo nedá

    • Funin20.1.2019 15:28reagovat

     tak my ho taky zatím prodávat nechceme žeju, časem třeba půjde za menší částku, ale teď asi ne

    • Kulkozubý Tony 20.1.2019 15:32reagovat

     To nikdo nemůže vědět. Povede se mu jaro, vstřelí v něm 10-15 gólů a taková nabídka klidně může přijít. Tetteh má všechno, co by měl moderní útočník umět. A to, že je v hledáčku několika anglický klubů je samo o sobě dost vypovídající.

  • waaw20.1.2019 16:32reagovat

   Jen bych opravil admina, ze vyhledavani na zahranicnich webech da spoustu prace. Kdyz vis jak na to,, je to sranda.

   Jinak vubec nepovazuji turecke weby za verohodne, navic preklad z turectiny na googlu je vetsinou hodne divoky. Ale byla tam zminka, ze jeste pokracuje diskuze s klubem o vysi podilu Sparty na dalsim prestupu. Teoreticky je tedy mozne, ze i nizsi prestupni castka muze byt v konecnem souctu zajimavejsi, pokud se vyjedna vysoka participace na pristim pestupu

  • Moribundus20.1.2019 17:18reagovat

   Už dlouho mě nikdo nevaroval posledním varováním. Každé varování předesílá následky. Ty jsi ale žádné následky nezmínil, ačkoliv se dají tušit.

   Abych se tedy vyhnul potyčkám s místním vymahatelem nedovyřčených pravidel,...

   1. která média jsou mainstreamová a která jsou zde zakázaná? Dodávám, pro tvé pohodlí, seznam na proškrtání: https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_newspapers_in_Turkey?wprov=sfla1

   2. Jaká částka za Tetteha je ještě ”blbost” a jaká už ne?

    

   Sorry za prudu, ale prosím pochop, jsi velmi autoritářský a současně jsou tvá varování zcela ambivalentní.

   • waaw20.1.2019 18:19reagovat

    Smích

    A totalni gulas do toho vnesly i weby z Ghany, ktere sice nejspis kopiruji info z Turecka, ale tvrdi to same. A do toho uz zpravu citiuji britske sportovni weby a maji jeste tu drzost tvrdit, ze pravdepodobnost techto “rumors” je prumerna

    • Moribundus20.1.2019 18:45reagovat

     :D a průměr není medián. Tedy pokud jsou tyto britské sportovní weby dostatečně ”mainstreamové”, máme co dočinění se zprávou, jež se možná dokonce zakládá na pravdě. Leč i kdyby tohle byla úplná blbost, chytrým neublíží, hloupé neozbrojí. Vidím to pozitivně, páč jestli tohle načechralo ritířství adminů, dočkáme se jistě ”posledních varování” až se tu bude šířit zprava, která nejenže uráží hráče, Spartu a lidský druh, ale dokonce je v rozporu se zákonem.

      

     • Moribundus20.1.2019 18:48reagovat

      Pardon, správně se píše: řitířství ;)

  • fandim20.1.2019 18:39reagovat

   Tak snad se BT nesprajcne jak svyho casu WBony...za 7,5 M€ leda jako charita do Top5 lig, ale s minimalne 25% z dalsiho...nebo alespon nejake ”snadne” bonusy za prvnich 15 a 30 zapasu (1+1M€) a 10% z dalsiho... tech 430M nasich je asi jen zbozny prani k uvodni diskuzi..

  • prazak20.1.2019 20:08reagovat

   sdileni ruznych informaci je snad ok, jaky na to kdo nazor je kazdeho vec. omezovat to mi neprijde ok

  • waaw20.1.2019 22:15reagovat

   Jedna aktualni z Turecka:

   Galatasaray - Benjamin Tetteh ukončil převod?

    

   Trenér Fatih Terim s Alanem Carvalho na prvním místě v seznamu pro nájezd Tetteh Galatasaray pokračuje. Sparta Praha trvale ”Nemáme v úmyslu prodat,” říká, žluté červené, pokračuje tisknout.

   SmíchSmíchSmích

   • Moribundus20.1.2019 23:46reagovat

    Istanbulské tiskárny jsou neúnavné. :D

 • Asi po angažmá...

  Phil Taylor20.1.2019 12:47reagovat

  https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/jablonec-michal-travnik-koleno-zraneni.A190120_100453_fotbal_tof

  • Dno20.1.2019 12:52reagovat

   Jestli nevyjde Dočkal, hodil bych po něm laso ... Nico s Kangou časem stejně odejdou ...

   • acs1920.1.2019 12:55reagovat

    Bude drahý. Ale asi ne tak jako Bořek ÚsměvÚsměv

   • Kulkozubý Tony 20.1.2019 13:21reagovat

    Podle čeho soudíš, že Kanga odejde? Já si naopak myslím, že by ve Spartě klidně mohl zůstat do konce kariéry. Rozhodně to není žádný velký cestovatel, Sparta je pro něj teprve 3 klub. Letos mu bude 29, smlouvu má ještě na rok a půl, pokud má vedení rozum tak mu jí (i přes jeho chování) prodlouží. A silně pochybuji, že on sám by si chtěl přestup vynutit. Upřímně, co mu v Praze schází?

    • Dno20.1.2019 14:09reagovat

     Moc rád bych ho tady měl do konce kariéry. Ale:

     1. přichází čechizace kádru (bohužel)

     2. z tohohle bordelu bude chtit každej pryč

  • Mich20.1.2019 13:36reagovat

   Pokud vim, tak se nechal slyset, ze jestli z Jablonce, tak urcite ne jinak do nasi ligy, ale rovnou zahranici.

 • sestka po 30 kole

  prazak20.1.2019 9:26reagovat

  schvalne ja to tady vidite:

  1- sks

  2-acs

  3- plisen

  4- bahnik

  5- jabka

  6 - zlinecek

  • lotarr20.1.2019 10:17reagovat

   Tak o titul to bude asi boj až do posledního kola, ale zároven nevěřim že sparta může dohonit Plzen ten náskok je už moc velkej.

   • prazak20.1.2019 10:34reagovat

    pradelna ztrati dech. verim ze acs nabere paru, spolu s nami jde o 6 bodu. ja v to celkem verim, rekneme si na konci

    • skalfanacs20.1.2019 10:49reagovat

     Ano jde o 6 bodů, ale pokud vyhraje Plzeň náskok se zvýší o 3 body, pokud Sparta tak se sníží pouze o 3 body.

     • prazak20.1.2019 11:04reagovat

      pocitam ze sks je da, proto tech 6 bodu. jsem promin vuci pradelne extreme vyhranenej

      • vitamin20.1.2019 12:32reagovat

       tipuju ze slavie v plzni nevyhraje. plzen ztrati zkraje v bolce a slavii doma bude muset porazit, coz se i stane. druhe misto pro spartu je nerealne

       • Schyzo20.1.2019 12:47reagovat

        Fakt je ten, že nadstavba udělá své. Nereálné to úplně není

        • vitamin20.1.2019 13:23reagovat

         jako jo, ale je to spis jen teorie.

77253 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha