Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zmeny

  BradCox3.3.2019 12:18reagovat

  Fotbal ala Scasny stále převládá v našem herním projevu. Příští 2 zápasy ukážou jestli i tak bude stačit na Plzeň, která je mnohem lépe organizovaná. Za sebe kromě stále mizerné rozehravku, neefektivního presinku a slabé křídelni hry (poznávací znamení mužstev Zdeňka Scasneho) vidím jako velkou škodu ignoraci Martina Haška mladšího... Jako by ho Zdeněk ani moc nechtěl a přivedl ho spíš Rosa. Chápu, že je v nejakem procesu adaptace, ale už teď by nám mohl pomoci víc než Sáček a jeho spojení jako hráče s velkou herní inteligenci s Dockalem se přímo nabízí. Osobne s Plzni čekám v základu Kangu a Dočkala z pravé strany, ale Haška opet ne.

  • waaw3.3.2019 12:25reagovat

   Dockal bude ve stredu, Kanga tam nedrzi pozici

   • BradCox3.3.2019 12:37reagovat

    Ja doufam, že bude hrát můj oblíbenec Luboš Hušek!

  • acs193.3.2019 15:04reagovat

   Taky mi Hašek na hřišti chybí, místo sáčka by se měl zkusit..

 • Slovan

  skalfanacs3.3.2019 10:47reagovat

  Jen pár postřehů se zaměřením na včerejší zápas.

  Většina změn ve hře Sparty je podle mne zásluha nových asistentů a Ščastný už je pouze mluvčí.

  Nikdo v diskuzi nepíše jak hráči Slovanu, zejména Potočný a Kozák, se zaměřili na mladé hráče Sparty, každý druhý souboj byl faul.

  I když Nita se zasloužil na výhře Sparty je nutnost ho naučit odkopávat míče dopředu a ne na obránce. Potom se celá obrana dostává pod tlak. Všechna mužstva tuto jeho slabinu využívají.

  Faul Costy na Kozáka byl oceněn žlutou kartou. Svíjející se Kozák najednou ožil a napadl Costu ze zadu a srazil ho na zem. Kterýkoliv hráč Sparty za takové napadení by dostal červenou kartu.

  Penalta – faul 50:50. Nejdříve začal Kozák odstrkávat Zahustela a ten ho následně oběma rukama zadržel. Když ho pustil tak Kozák upadl. Když mě někdo drží tak neupadnu a snažím se hrát dál. Takových faulů je při rohových kopech hodně, že rozhodčí by mohli odpískat minimálně 4 penalty za zápas.

   

  • xhurv3.3.2019 11:03reagovat

   S vetsinou souhlasím. Jen ten poslední odstavec s penaltou vidím jinak. Podle mne byla naprosto jasná a zasloužená. Zahustel takto nemůže bránit. Za tohle kopala Sparta pentli proti bohemce.

  • hombre3.3.2019 11:08reagovat

   Tak pecka, za faul Zahustela, byla jasná - takto nemůže protihráče držet. To byla debilita a málem jsme přišli o vítězství a o 2 body, možná i o 3, kdyby jí Kozák dál, kdo ví, jak by to dopadlo...

  • koca9993.3.2019 11:29reagovat

   Penalta podle pravidel jasná, podle běžného posuzování zákroků ve vápně nesmylsná. Takových soubojů jsou ve vápně mraky. Můj názor na to je, že by se na to rozhodčí obecně měli více zaměřovat a pískat častěji. Pak by takovéto bránění vymizelo. Kozák dle mého jasná červená za oplácení. Co se týče Nity tak rozehrávky nakrátko jsou správné, chyba bývá většinou v obráncích, že nedovedou balon rozehrát. Bohužel problém českého fotbalu obecně... Spousta atletů, málo fotbalistů.

   • Tashunka Witko3.3.2019 12:07reagovat

    Máš samozřejmě pravdu jak s penaltou, tak s brankářskou rozehrávkou i hodnocením českého fotbalu. Bohužel k tomu také přispíváme, když tým zaplevelujeme hráči jako Hanousek, Zahustel, ale i Frýdek, kteří nemají vůbec žádnou fotbalovost v krvi, z čehož pak také pramení naše tristní rozehrávka. Dokud si bude plašan Frýdek sbíhat mezi stopery a tam dělat kiksy nebo hrát si na zeď a odrážet balon zpět, tak se zakládání útoků bude muset při současných krajních becích řešit vždy jen odkopem v nouzi. Obzvlášť, když Frýdek i beci se umí skvěle ukrývat za soupeřem, když míč vyváží třeba Plechatý. Frýdek se dokonce nenabízí ani když házíme aut a buď sklopí hlavu nebo se otočí zády a šourá se do neznáma.

    Tak, jako jsou obrovskou slabinou obrany krajní beci, tak největší slabinou zálohy je Frýdek. A to i přes včera mizerný výkon Dočkala, který se neumí vypořádat s rychlým a tvrdým napadáním a v podstatě se nedostal do hry, což ale odčinil alespoň skvělým centrem ze stoje.

    Štěstíčko nám přihrálo opět 3 body, ale herně strádáme a není tam žádné zlepšení oproti podzimu, spíše nám ubyla se Stanciem (Dočkal se mu nemůže rovnat, stejně jako Kangovi) fotbalovost, snaha o kombinaci a schopnost přenášet hru dlouhým pasem. Takže jediné plus jsou asi ti mladí kluci, což je ovšem řešením do budoucna, když Bůh a agent dá, ale ne lék na současnou bídu.

    Pro mě jediné řešení - Ščasný ven (úplně a nenávratně). Sezonu dohrát s Janouškem a Hořňákem a shánět během jara trenera, který by mohl jít s týmem do letní přípravy.

    Hlavně si nic nenamlouvat a nelhat si do kapsy pod dojmem výsledků, které s předvedenou hrou nijak nekorespondují !

    • koca9993.3.2019 12:17reagovat

     Kde ale hledat náhradu? Jedině cizina a pokud přijde mladý kvalitní cizinec bude Spartu velni často brát jako přestupní stanici. Je potřeba pracovat s mládeží vychovávat a zapracovávat. Bohužel těch fotbalistů je mezi mladými zatím hrozně málo.

     • Jerababa3.3.2019 13:08reagovat

      Přestupní stanicí to pro cizince může být jedině v případě, že něco ukáže, jinak se zakope. Představa, že si dokážeme vychovat vlastní jedenáctku je iluzorní, i když bych si to přál. Ale to nedokáže prakticky nikdo.

      Teď by se to mohlo s béčkem pod Kotalem zlepšit, ale kdybychom každý rok dokázali vyprodukovat jednoho hráče pro áčko, považoval bych to za úspěch. Teď se třeba v 19 momentálně nejeví nikdo, což se ovšem může během roku rapidně změnit, protože v tomhle věku někdy dochází k zásadní akceleraci ať už nahoru nebo dolů. A to béčko určitě mnohým pomůže( Svoboda zaslouží do držky za ten projekt JL). V 17 se nějací kluci jevjej jako příslib, ale to je ještě dlouhá cesta.

  • Mates3.3.2019 12:15reagovat

   A kdybychom prohrávali, tak je to taky zásluha nových asistentů a ”mluvčí Ščastný” je v tom nevině?

   • Jerababa3.3.2019 12:20reagovat

    Do léta se nic nestane.

    K asistentům asi toto. V přípravě dostali na starost standartní situace. A najednou nedostáváme pravidelně goly ze standartek, naopak je dáváme. Náhoda? Nemyslím si.

    • Mates3.3.2019 12:29reagovat

     Ano, standartky se fakt zvedly a nejspíš to je práce asistentů, ale přijde mi absurdní tvrzení, že za všechno dobrý můžou noví asistenti a za všechno špatný Ščasný.

     • Tashunka Witko3.3.2019 13:04reagovat

      A co se vlastně skrývá za tím vším ”dobrým” ???

      Já jsem zatím registroval ve hře spíše špatné.

      Navíc jsme s Dočkalem výrazně zpomalili hru.

      • Mates3.3.2019 13:36reagovat

       V podstatě nic, jen jsem reagoval na adoraci našich asistentů. Jediná pozitivní věc na jaře jsou mladíci, kteří jsou konkurenceschopní, a možná fakt, že jsme 100%, avšak spíš díky štěstí a náhodě než umu.

 • obrana

  jaan3.3.2019 10:21reagovat

  Všichni hrajou přes Zahustela a trio trenérů

  to nevidí, soupeř dávno útočí a on v pohodě krokem zpět.vrbu můzem zaskočit tím, že ho naposlední

  chvíli stáhnem ze sestavy.Údiv

  • Jerababa3.3.2019 10:30reagovat

   Navíc tím vystavuje Plechatýho do neřešitelnejch situací, protože ten má pak celou svou stranu prázdnou. Pro pravého stopera hrát s Husťou je prostě hard porno.

   • jaan3.3.2019 10:43reagovat

    naprostý souhlas

 • Ruka Costy

  ap24123.3.2019 10:01reagovat

  V pravidlech je přeci, že se píská ruka úmyslná a tohle úmyslná ruka nebyla, míč nezměnil ani směr akorát ho posunul kousek od sebe aniž o tom věděl, bylo to v pádu a vůbec tím nevznikla žádná výhoda ve prospěch Sparty, tohle písknout jako penaltu by bylo hodně přísné! Sigi řekl, že to pentle byla to nechápu! Někdy mi připadá, že ti experti neznají vůbec pravidla....Komise rozhodčích si myslím řekne, že to neodpískal správně, jenže veřejnost věří radši těm různým rádoby expertům!

  • Bunda3.3.2019 10:05reagovat

   Siegl je vylízanej blb.

    

   Jasně, že tohle není penalta 😃

   • Jerababa3.3.2019 10:14reagovat

    To ho hodnotíš ještě docela pozitivně.

   • Hory3.3.2019 12:01reagovat

    Poslouchat Sígla, to je utrpení. V každé větě jde proti Spartě, sparťan jak hovado.. Hlavně si do ní při každé příležitosti kopnout.

   • Tashunka Witko3.3.2019 12:11reagovat

    Přímo ukázkový případ, kdy by se penalta pískat NEMĚLA :

    Za porušení pravidla se nepovažuje, jestliže např.

    míč je nastřelen na ruku, kterou má hráč u těla, nebo

    hráč je v přirozeném pohybu a soupeř mu bez jeho vědomí nastřelí míč na ruku, nebo

    hráč nechtěně bez svého zavinění upadne, např. po souboji o míč, a v pádu se nechtěně dotkne míče rukou nebo upadne na míč, nebo

    hráč se po pádu na zem snaží ihned vstát, přitom se rukou opře o zem a míč se zastaví o jeho ruku, nebo

    hráč si instinktivně a reflexivním pohybem chrání před prudce vystřeleným míčem choulostivou část těla, např. obličej, genitálie, ale i hrudník apod., nebo

    míč se odrazí od ramena hráče.

     

  • Sheva3.3.2019 10:15reagovat

   On to hlavně říkal nějakej ten pravidlovej expert nebo co to bylo zač ve studiu O2. Taky to nějak nechápu, navíc on si to předtím přihrál zadkem, tak je to podobný jako když si to hráč kopne do vlastní ruky, ne? Tam se podle mě bije víc pravidel najednou a oni tam argumentovali tou největší blbostí, že zvýšil objem těla.

   Podle mě kdyby nebyl Kozák blbec, tak by u toho míče byl první kdyby nezačal hrát tu komedii s rukou

   • ap24123.3.2019 13:36reagovat

    Přesně tak, nejdřív se míč odrazil od jeho zadku a pak byla ruka!

 • U včera

  Jerababa3.3.2019 9:46reagovat

  U19 - ševci 1:0

  U17 - ševci snad 5:0, odešel jsem po půlce, abych mohl sledovat tu bramboračku áčka.

 • Rozhovor

  Jereacs3.3.2019 1:15reagovat

  V tom rozhovoru mě zarazilo jak Ščasny mluvil docela na straně o agentovi Plechatyho.

  • Bunda3.3.2019 1:19reagovat

   To je Nehoda vid?

   Plechatý dnes bída, ale Štetina by líp nezahral. A hlavně nechat celou rozehrávku na mladíkovi.. Že se nestydí telata vedle něj v obraně. Ale to je chyba Sparty, že tahá do klubu hráče bez konstruktivní rozehrávky.

   Na druhé straně Karafiát výborný.

   • DaveACS3.3.2019 1:31reagovat

    Pokud bude Plechatý hrát pravidelně, bude ještě lepší než Karafiát si myslímÚsměv

   • Jereacs3.3.2019 1:40reagovat

    Jop Nehoda a Plechaty hnedka letěl za vedením atd že on stim nemá nic společného.

   • Jereacs3.3.2019 1:44reagovat

    Ještě Ščasny řekl že i on sám nechtěl jít na Baroše že Plechaty je o to poprosil a dle Scasnyho by to byla sebevražda a jeho růst se klidně mohl na půl roku zastavit.

    • DaveACS3.3.2019 1:58reagovat

     Zase si nevymýšlej, Plechatý je o nic neprosil Smích

     • Jereacs3.3.2019 3:01reagovat

      Blbě napsáno sám uvítal po zápase s Duklou že nehrál skrz to co za histeri jeho agent kolem něho před Baníkem vyvolal máš to v rozhovoru.

      • DaveACS3.3.2019 8:13reagovat

       Skrz to, co za hysterii vyvolal agent, byl rád, že nehrál? Prostě mu řekli, že nebude hrát, on to přivítal, ale Nehoda kvůli tomu udělal scénu. Plechatý se potom omlouval, že on za to nemůže, že a tím nemá nic společného.

       • Sheva3.3.2019 9:36reagovat

        Vím, že to tu není populární, ale ono se to nabízí - tohle by Nehoda u Šádka ani nezkusil, ten by ho nakopal do zadku, vysmál se mu, zakázal mu vstup a ještě jednou nakopal do zadku. Jak si to Sparta vychovala tak to má. Nemá si to co dovolit agent

   • jaan3.3.2019 9:59reagovat

    Pokud bude stoper neustále zachraňovat za pana Zahustela, tak to bude vždy špatně, ten měl jít někam na hostování, aby získal svoji bývalou formu i když.. A prohlášení p. Sčasného Plechatému také

    nepomohou, ale oni ho zase někam pustí (Hejda,Kúdela atd.) a přivedou Štetiny a podobné.

    • hombre3.3.2019 11:13reagovat

     No jo, ale kdo tam bude příště hrát, místo Zahustela? To bude zase lepení sestavy někým, kdo to normálně nehraje. Ani Chipciu tam není ok....

  • Dub3.3.2019 8:36reagovat

   jak nejsem na strane Scasnyho,tak tady je to dle me jasny.Nechapu,ze po fiasku,co predvedl Plechaty na Dukle,ten agent najde tu drzost,ze si jeste stezuje.

   k zapasu-Znova jsem si dal zaznam,tolik hysterie a premotivovanost jako Liberecaci jsem dlouho nevidel.To hranici s nejakou psychickou poruchou.

   • Jerababa3.3.2019 9:07reagovat

    Fiasko je podle mě příliš silný výraz, protože pro některý jiný hráče už by se adekvátní slovo nenašlo.

    • Dub3.3.2019 9:18reagovat

     ano,treba vykony Zahustela se tezko slovy tezko popisuji.

      

   • Sheva3.3.2019 9:37reagovat

    Agent si nemá co dovolovat ani kdyby Plechatý v tom zápase dal 5 gólů

  • ap24123.3.2019 9:40reagovat

   A od kdy určuje sestavu agent hráče, poslal bych ho rovnou do hajzlu!!!

 • Kanga

  Libbi3.3.2019 1:03reagovat

  Slyšel jsem správně, že ho Ščasný nazval v rozhovoru Ivan ? :D takže po Lubošovi máme další přezdívkuSmíchSmích

  • Jereacs3.3.2019 1:45reagovat

   Žeby narážka na Ivanka s Mrazika.

 • Radakovic

  DaveACS3.3.2019 0:14reagovat

  Uroš bohužel zraněný

  • Saeno143.3.2019 0:33reagovat

   Dlouhodobejsi zraneni? Neutrální

   • DaveACS3.3.2019 1:31reagovat

    Netuším, usuzuji jen z jeho insta

 • Ščasný

  ap24122.3.2019 22:32reagovat

  Máte větší možnosti, jak oživit hru střídajícími hráči než na podzim. Souhlasíte?

   

  Já jsem měl dnes v hlavě postavit Kangu. Hodně jsem to zvažoval i potom v poločase. Kanga by asi zachoval klid na míči a mužstvu výrazně pomohl. On je výborný a nikdo ho neodepsal. Bude znova hrát. Dneska nenastoupil, protože jsme věděli, že nám odejdou kraje a o střídání si později řekl Drchal.

  • MichalM2.3.2019 23:33reagovat

   Mě dneska nejvíc lezlo krkem,jak se na lavičce choval. On pořád řve - na rozhodčí, na lavičku soupeře, na kdekoho okolo. Místo,aby se věnoval hráčům. Co tohle jako je? Byl jsem dnes dost blízko lavičky Sparty a bylo mi za něj dost stydno.........

   • exupery2.3.2019 23:39reagovat

    Není trenér, jenom kecal

   • Sheva2.3.2019 23:39reagovat

    to je ale klasickej Zdenál. On nadává na všechno a na všechny, asi tim nějak vyplavuje stres. Mám poměrně dost kamarádů z roudnicka a on je prostě buran, pro kterýho jsou všichni lidi světa idioti

   • captain_obvious2.3.2019 23:45reagovat

    To sis všiml brzy Smích To je každej zápas za jakéhokoli jiného stavu než 3:0 pro nás. Vulgární nadávky na 4. rozhodčího, lavičku soupeře a vůbec kohokoli, kdo mu přijde pod ruku. Ostatní trenéři ho nesnáší.

    • MichalM2.3.2019 23:51reagovat

     No já jsem si toho všimnul samozřejmě dřív, akorát dneska jsem to viděl dost zblízka a člověk si to prostě víc uvědomí. Je to akorát pro ostudu, když pak ještě vidím btu hru pod ním 🙄.

     • Jiri ACS3.3.2019 1:20reagovat

      Tak Zdenal uz tam stejne asi od leta nebude.Tipuju Martina Haska.Ohledne zapasu s Libercem.Uz den pred zapasem jsem rikal,ze se tam hraje hrozne blbe a poradnej fotbal se neda hrat proti tomu s cim tradicne vyrukujou.Navic kdyz tam jedete takhle zkraje sezony a prida se i tamnejsi typicke pocasi z toho plynouci hrozne hriste a nic jineho nez boj a opravdova kopana tam hrat ani nelze.Takze jsem dneska moc rad za zlaty tri body vydolovane po bojovnem vykonu i s trochou stesti.Taky snad nemame zadneho vazne zraneneho hrace a nepadla zadna cervena,rozhodci nepodlehl publiku a zapas zvladl.Penalta byla v poradku.Nakonec bych chtel rici,ze je smutne,kdyz se muzstvo z horni poloviny tabulky prezentuje takovym hnusnym stylem fotbalu.Napriklad posledni Dukla se celou dobu snazila hrat fotbal na rozdil od Liberce..

       

 • Kongo

  P_YF092.3.2019 21:56reagovat

  V Liberci

  0 minut Kangy, 1:0 pro ACS

   

  S Baníkem

  0 minut Kangy, 3:2 pro ACS

   

  S Duklou

  60 minut s Kangou 1:2, a 30 minut bez něj 2:0.

   

  S Bohemkou

  65 minut s Kangou 0:0, 25 minut bez něj 1:0

   

  Co si o tom myslite?

  • Chrod2.3.2019 21:59reagovat

   Štěstí a náhoda.

  • 1233212.3.2019 22:00reagovat

   Myslím si, že je to zahleděnost do výsledků na úkor předváděné hry.

  • kopyto2.3.2019 22:13reagovat

   Ty čísla mluví jasně - Kanga je hlavní škodná. Hlavně ten dnešní zápas v tomhle směru jasně nastavil zrcadlo. Jak už to říkal expert Rajnoch - Kanga není na hřišti, tím pádem mají Frýdek se Sáčkem větší volnost a tak teď od nich zápas co zápas vídáme naprostou erupci kreativity jednu nebezpečnou přihrávku za druhou.

   • waaw2.3.2019 22:24reagovat

    4 zapasy, 4x bez porazky. Presne od chvile, co odesel Stanciu. Mame dalsiho vinika, ktery svoji neschopnosti muze za spatne vysledky

    • ovcajd2.3.2019 22:25reagovat

     a nezapomeň na Kayu

   • petr13.3.2019 9:52reagovat

    Kanga je skodná? Ta ty jseš kopyto... Otrávení

    • artaxerxes3.3.2019 11:23reagovat

     No pokud jsi nepochopil ironii příspěvku nad tebou, tak je mi tě líto

  • captain_obvious2.3.2019 23:03reagovat

   Tohle je tak trapný, že na to nestačí slova. Jestli to mělo být jakože hrozně vtipný, tak je třeba asi na tom humoru trochu zapracovat.

   • P_YF092.3.2019 23:19reagovat

    Proc by to melo byt vtipny? tohle jsou fakta. Fakta jsou fakta, humor je neco jinyho, ale treba na to nekdy prijdes

    • captain_obvious2.3.2019 23:22reagovat

     Jestli si myslíš, že to jsou fakta, tak jsi ve skutečnosti ještě jednodušší, než jsme si všichni doteď mysleli, což je teda výkon hodný obdivu.

     • P_YF092.3.2019 23:27reagovat

      A nejsou to fakta? Co na tom neni pravdivyho?

     • 1233212.3.2019 23:29reagovat

      Urážet není potřeba...fakta jsou fakta a konkrétně ta fotbalová často nevypovídají o realitě. Toť vše

      • captain_obvious2.3.2019 23:44reagovat

       To jsou ”fakta” lvl vymletá hlava.

    • jaan3.3.2019 10:06reagovat

     Kanga je fotbalista o tom žádná, ale musí ho ukočírovat trenér a to bohužel p.Sčasný nedá.

77803 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha