Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Posily

  SuperFrankie15.4.2019 11:12reagovat

  Otevřu to tady znova. Koho byste si přáli, aby přišel, popř aby odešel.

   

  +

  Trávník

  Svozil

  Zizu z Ružomberoku

  Wiesner

  Pravej bek

   

  -

  Zahustel

  Bičík skončí kariéru zřejmě

  Tal Ben Chaim

  Chicpiu

  Plechatý na hostování

  Tetteh, pokud na něj přijde dobrá nabídka

  Venca Kadlec

  Drchal/Pulkrab jeden z nich na hostování

  Vukadinovič a další navrátilci z hostování

  • Funin15.4.2019 11:38reagovat

   Hele a na hrot počítáš s Hložkem nebo s kým, pač tam vidím KV Tetteh a P/D pryč a nikdo sem.

   • SuperFrankie15.4.2019 11:43reagovat

    Tak oni podle mě neodejdou všichni (spíš to byl nástřel všech možností), ale pro mě by byla ideální jednička na hrot příští sezonu Drchal.

    • AlaMierda15.4.2019 11:53reagovat

     nemůžeme jít do sezony s útokem Drchal, Pulkrab, V.Kadlec.

  • Víťák z Cé Osmičky15.4.2019 11:54reagovat

   + Vozihnoj

  • Dolikus15.4.2019 12:06reagovat

   No pokud by šel zahustel i Chipciu, tak to znamená sehnat nejen jedoho, ale rovnou dva pravé obránce. S naší úspěšností posledních let na tenhle post by to spíš dopadlo tak, že by tam hrál Sáček. Sem pro nechat Alexe s tím, že by se sehnala fakt nějaká kvalitní alternativa.

   TBCH - připadá my nesmysl ho tady přes půl roku léčit a pak ho pustit někam na rozehrání s tím, že by mu Sparta tak i tak nejspíš dál cálovala plat. Dal bych mu prostě ještě čuchnout, at už případně v nadstavbě nebo letní přípravě.

   Útok se asi bude dost odvíjet od případné budoucnosti Tetteha a situace kolem VK. U něj moc nechápu to informační embargo, kdy vlastně víme hovno, co s ním je a není.

  • Tashunka Witko15.4.2019 12:14reagovat

   Odchod:

   Ščasný, Kováč, Kotalík, Svoboda, Hřebík

   Zahustel, Vácha, Štetina, Kadlec, Pulkrab, Frýdek

   • taborita15.4.2019 12:18reagovat

    Ano přesně tak a v tomto pořadí, jinak se skutečně nepohneme dál

   • taborita15.4.2019 12:25reagovat

    Reálně to bude ale tak, že Ščasný a Kováč dostanou důvěru na další sezonu, Kotalík dostane přidáno, Svoboda další funkci a Hřebík půjde do důchodu

     

    Zahustel dostane slíbený základ na celou sezonu, Vácha smlouvu do roku 2025, Štětina to odskáče za ostatní a odejde, Kadlec zůstane protože je to přeci kovanej Spartan, Pulkrab to samé a Frýdek dostane definitivně kapitánskou pásku a pozici tvůrce hry a zahrávače všech stan. situací

     

    Ale jak by napsal pubi - píšu blbosti (reakce na můj příspěvek z 4.12., když jsem tu psal, že Ščasný zůstane, vrátí se Dočkal a odejde Stanciu a Kaya....), takže mě neberte vážněSmích

  • Srdcař Plavšič15.4.2019 12:22reagovat

   Svozil? Zizu? Zoufalství

   • kopejtko15.4.2019 13:16reagovat

    kvalitní matroš Úsměv

    • rabac15.4.2019 13:51reagovat

     může to někdo myslet vážně, kolikrát kdo viděl hrát Zizu a místo koho by hrál ale ještě větší nesmy sl napsal jako obvykle indián. Takto by jsme pořád dokola pouštěli a nakupovali hráče a konce by to nemělo, necht si nový trenér vybere hráče s větší kvalitou než stávající a když se povede jeden nebo dva tak super, takže za mne hlavně schopný trenér a ten si postupně mužstvo sestaví.

 • Člověk, který pořád staví do základu

  Tashunka Witko15.4.2019 10:54reagovat

  Zahustela, nemůže být normální, natož pak trener ve Spartě. Byť se Zahustelovi svými výkony blíží i třeba Frýdek se Štetinou, není přece možné, aby takové okresní motovidlo působilo v týmu, který by chtěl hrát evropské poháry.

  A jestli se na Strahově po odsunu Wiesnera nenajde kluk, který by post pravého beka nezahrál lépe než dřevnatý Husťa, tak to můžou potom tu akademii rovnou rozpustit.

   

  Včerejšek nemá cenu jinak komentovat, protože tam nebyl absolutně žádný fotbal. Jenom jsme věčným bolestínstvím a válením ukázali všem soupeřům, co na nás platí a jak je snadné Spartu rozkopat. Ten tým je neuvěřitelně labilní a další labil Dočkal ho určitě nespasí. Jenom nevím, kdo teď bude hrát (při absenci, Kangy, Haška a Dočkala) v záloze a zda roli kreativce definitivně nepřevezme nepostradatelný plašan Frýdek. Dovedu si představit, že v hlavě roudnického mága se už teď rodí nějaká bomba v podobě nasazení Radakoviče do zálohy.

   

   

  • johnny115.4.2019 11:31reagovat

   Naprostý souhlas.

   Až na poznámku o Dočkalovi, já si nemyslím, že je labil, myslím, že když hrál, tak naši hru spíš zklidnil a navíc má fotbalové myšlení, na rozdíl od většiny našich záložníků.

 • Derby

  petr13715.4.2019 6:22reagovat

  Hroznej fotbal, Sparta spatna, nase zdrzovani me strasne sralo. Od nas dobry vykon jen Costa, Hanousek, Hlozek, neco pochytal Nita, Plavsic makal a dal gol. Jinak bida s nouzi.

  • Srdcař Plavšič15.4.2019 7:02reagovat

   Já vím, že od toho jsou hlavně jiné zápasy, ale to byla totální holomajzna. Nám (v Česku obecně) ten vlak šíleně ujel.

   • victorlima15.4.2019 7:49reagovat

    Souhlas, fotbal hroznej. Brutální silový fotbal od Slávie a nijaká hra od Sparty. Překvapilo mě, že velký rozdíl ve výkonu mezi oběma mužstvy nebyl. Spartě podle očekávání zahrál špatně Zahustel. V záloze vůbec nestačil teď v mediích hodně protěžovaný Sáček a Frýdek hrál spíše se soupeřem. Hložek měl oprávněný respekt (některé zákroky sešívaných byly hodně na hraně) a Kanga byl zdvojován a případně vždy včas faulován. Tetteh předvedl svojí ubulenou klasiku a snad jen Drchalův výkon byl trochu nadějný. Čeká nás ještě hodně práce a ta dvě další derby nebudou jednodušší. Snad to bude pískat sudí, který bude více chránit zdraví hráčů.

    • majtin15.4.2019 9:00reagovat

     Souhlasím, Trpišovský nastavil ráz derby, podobně nás rozkopal vždy v Liberci takhle proti Chelsea a v EL nehráli, by byli o poločase v devíti. Zčásti je problém i u nás, kdy Tetteh, Plavšič a zčásti i Kanga si s tím neumí poradit. Na druhou stranu Kanga je dost okopávanej, Tetteh s Plavšičem nejsou moc rambiči, ale třeba ten úder loktem do žeber od Stocha musel bolet.

     Drchal jsem si říkal co tak tam asi bude dělat s těma nakopávanejma míčema proti těm dvěma almarám, ale docela obstál. Ale měl to neuvěřitelně těžký, byl odříznutej. Nikdo takhle udělanej a zároveň rychle na něj v lize rozhodně hrát nebude. Sáček to měl těžký, on je zvyklej se rozběhnout, v tom je jeho síla a to Slavie věděla a vůbec ho nenechala - to jsem předpokládal, že mu to nepůjde. Podobně i Kanga. Tady je chyba, že pořád spoléháme na individuální kvalitu hráčů, na jejich schopnost driblingu, ale dnešní fotbal už je jinde. Je potřeba tyhle kluky jako Sáček nutit do rychlé kombinace, naučit je hrát pod tlakem, dostat se z pressingu, samozřejmě je potřeba, aby si uměli poradit individuálně, ale když seš pod pressingem tří hráčů a nemáš komu přihrát, jsou ti individuální schopnosti k prdu. Když se z něj tým vykombinuje, pak může Sáček být platný a přejít třeba přes dva tři hráče.

     Pressing Slavie - získají míč a okamžitě směřují finální, předfinální, klíčové přihrávky dopředu, kde už nabíhají spoluhráči. To zvládnou i antifotbalisti jako Bořil nebo Coufal. Tohle u nás nefunguje, přitom to je nesmírně efektivní. Mluvil o tom Holas, mluvil o tom Hřebík, Hašek, Jílek ( kterýho odešel Ščasný), všichni byli odklizeni a povětšinou zesměšněni části fanoušků, která chce velkou Spartu hned a nehodlá čekat než si osvojí základní principy, tak co se divíme.

     • Kratos15.4.2019 9:17reagovat

      Hezky tu o fotbale mluvilo spousta lidí, do praxe do převedl jen Hřebík při svém prvním angažmá. Snažil se o to i Stramak. Na druhou stranu je smutné, že hráč v lize neumí vyhodnotit situaci, kdy je nejlepší jít přímořaře dopředu a kdy ne. To zvládají i borci v okresech. To si tu opravdu někdo myslí, že trenéři říkají hráčům, točte se s tím k vlastní bráně a dokombinujte se až k našemu brankáři a hlavně se netlačte do zakončení. Ne, to je pouze nekvalita našich hráčů, špatná technika,první dotek, mizivé fotbalové myšlení a špatné vyhodnocování situace. Klidně si je zase omlouvejte a hledejte alibi, kde chcete. Antifotbalisti jako Coufal nebo Bořil, žijí jen z toho že jejich spoluhráči mají individuální kvalitu a vezou se snima.

      • majtin15.4.2019 9:49reagovat

       Nikdo z mnou výše zmíněných tu nedostal pořádný prostor, ale nelpím na tom ať je příštím trenérem někdo z nich, klidně někdo jiný, ale s podobnými vizemi.

       Ščasný hráčům asi neříká, aby se točili k vlastní bráně, ale když nemají nabídku, tak jim nic jiného nezbýva, protože proti dobře presujícímu mužstvu o balón nejspíš přijde.

       Frydrich nebo Bořil by u nás asi měli taky problém dostat se do sestavy, přesto i v sestavě s nimi nás Slavia přehrála. Dnes je základem, aby fungoval tým jako celek po stránce atletické a pak se k tomu přidává nadstavba v podobě individuálních kvalit hráčů. Když máš individuality a nefunguje ti tým ve smyslu organizace hry a návyků, tak proti dobře organizovanému týmu, kde hráči plní základní principy neuspěješ. (Samozřejmě Barca přejede Bohemku i když bude špatně organizovaná).

       Trochu odvážná myšlenka - myslím, že kdyby Bořil a Frydrich byli poslední rok ve Spartě, Frýdek se Zahustelem ve Slavii a včera nastoupili, tak že by ta hra vypadal velice podobně. Nezpochybňuju potřebu individuálních schopností, ale je to nutná nadstavba. Základem je dnes dobře organizovaná hra a hráči dodržující základní principy. To je základ na kterém můžou vyniknout individuální schopnosti hráčů.

     • fevac15.4.2019 9:31reagovat

      Podepisuji

     • johnny115.4.2019 9:36reagovat

      Dokud u nás bude Ščasný tak budeme hrát pořád tenhle, starý, nemoderní, nezáživný a nudný fotbal.

      Doufám, že to Rosický vidí a něco s tím udělá, jestli ne, tak pán Bůh s náma.

 • A

  ap241215.4.2019 0:08reagovat

  ve čtvrtek Chelsea do tohóóóóóóóóóóóó.........

 • Berbr

  Jereacs14.4.2019 23:49reagovat

  Nám dneska naplno ukázal sílu svých slov, jak tenkrát řekl že je schopen zařídit “takového rozhodčího na derby, jakého potřebuje.

  • Johny1414.4.2019 23:58reagovat

   Tady se spis nekdo snazi zdiskreditovat video. Prece neni mozny, ze ten spravny zaber dorazi pozde a vcas dorazi jen zabery prokazujici opak. Navic O2 potvrdilo, ze sudi mel vsechny zabery hned. Fakt divny.

   • Míša15.4.2019 0:00reagovat

    Hrubeš lže, to je celý. Prostě zapomněl, že to měl písknout. Úsměv

    • Johny1415.4.2019 0:09reagovat

     Ale vzdyt to puvodne pisknul. Az pak po videu to odvolal. O to je to cele absurdnejsi.

   • Jereacs15.4.2019 0:20reagovat

    A Franěk odmítl to jít komentovat .

    • ouki15.4.2019 1:15reagovat

     Franěk se vyjádřil takto: ”Rozhodčí zapískal po souboji brankáře Nity s domácím Hušbauerem pokutový kop. Sledovali jsme záběr z kamery za brankou, kde faul nebyl průkazný. Pak jsme koukali na kamery ofsajdové z hrací plochy a na tribuně. Ani v jednom případě jsme neviděli kontakt, proto jsme vyvolali diskuzi s hlavním rozhodčím a poslali jsme ho k obrazovce. Když následně byla hra zahájena, tak jsme dostali záběr, z něhož bylo jasné, že jsme udělali chybu a měl být nařízen pokutový kop. U souboje hostujícího Zahustela se Součkem jsme na základě záběru z kamery za brankou viděli ruku, která obejmula hráče Slavie. Poslali jsme záběr rozhodčímu k posouzení, který rozhodl, jak rozhodl.“

   • ouki15.4.2019 1:06reagovat

    No upřímně já jsem ze záběrů nebyl schopen posoudit, jestli to faul byl a nebo pádu značně přidal. Že tam kontakt byl, bylo jasné, ale faul jasný vůbec nebyl. Televize pořád dokola opakovala asi dva nebo tři záběry. A až, když se sudí vracel zpět na hřiště po zhlédnutí videa, tak se na televizních obrazovkách objevil zcela nový záběr z druhé strany, z něhož bylo zřejmé, že penalta to měla být.

    • majtin15.4.2019 8:28reagovat

     Tak já si byl stopro jistej až z toho záběru, kdy to rozebírali ve studiu, kdy bylo vidět, že Nita Hušbauera sundal tělem, kdy mu vychýlil levou nohu.

  • majtin15.4.2019 8:37reagovat

   Já upřímně nevím teda za koho kope ten Berbr, Slavia kopala dost penalt, i dost sporných. A najednou ji poškodí, když může písknout dvě penalty, které mu nikdo rozhodně vyčítat nemůže.

   Celý jaro se tvrdí.že Berbr hraje pro Tvrdíka a najednou zase tohle. Jedině, že by změnil priority a začal zase tlačit Plzeň. My jsme pomoct nepotřebovali, na tom třetím fleku jsme měli rozestupy jak nahoru, tak dolů. (Jedině, že by si to zaplatil Zdenál, aby si udržel flek. Úsměv) )

   Nebo to byl od Berbra zastírací manévr, vzpomínám že tohle dělal běžně, celou dobu tlačil Plzeň a když přišel vzájemný zápas, tak se pískalo pro nás. A nebo se pískalo pro nás v době, kdy Plzeň měla v tabulce luxusní náskok.

   • johnny115.4.2019 9:28reagovat

    Přesně taková je Berbrova strategie, on nikdy nepřestal a nikdy nepřestane tlačit Plzeň, protože z toho má prachy.

    On jen chce, aby to navenek vypadalo, že protěžovaná je Sparta nebo sešívanci, to jsou staré STB-ácké hry, které se u nich celý život učil.

    Berbr je zhouba českého fotbalu.

   • ouissi15.4.2019 9:35reagovat

    Já to vidím tak, že Šádek s Prclíkem vycítili šanci, v souvislosti třeba s účastí CEFC v EL, a prostřednictvím STBerbra, a potažmo rozhodčích, pustili nějaké oběživo. Mají z čeho, dotace od UEFA pobrali letos více než tučné. A co kdyby to náhodou ještě vyšlo?

    CEFC by se po případném debaklu v Británii mohlo i třeba trochu psychicky rozložit.

    Je mně z těch konspirací až na blití, ale řekl bych, že daleko od pravdy nebudu.

    Nám utekli už o dost, remíza je pro ně více než výhodná!

    My je ohrozit můžeme při daném přístupu rozhodčích jen sotva, zatímco náskok CEFC je teoreticky stále ještě hratelný.

    A když jsme viděli v sobotu i včera, jak lze kouzlit i za přítomnosti VAR, tak už možná mají připravené i nějaké *pořešení” utkání v nadstavbě za tratí.

     

 • Vašek Kadlec

  Bunda14.4.2019 23:13reagovat

  Nevíte co s ním je?

  • standis14.4.2019 23:23reagovat

   to by mě také zajímalo, nikde žádná zpráva, mezi zraněnýma není.

  • Srdcař Plavšič14.4.2019 23:43reagovat

   Ten už snad ani nemá registračku, ne?

   • Bunda14.4.2019 23:50reagovat

    Taky myslím, že ukončil kariéru.

 • Bez Kangy

  LukyACS14.4.2019 23:02reagovat

  Jak to Zdenál poskládá?

  Tipuju to na návrat Váchy do sestavy a na pozici Kangiče přesun Frýdka.

   

  Jinak já osobně bych místo Kangy dal Hložana.

  • Bunda14.4.2019 23:03reagovat

   Pokud se Hašek nedá do pořádku tak bych tam dal Cabadaje.

   • Míša14.4.2019 23:04reagovat

    Šimáčka.

    • dominik2714.4.2019 23:13reagovat

     Předpokládám, že někdo z mlaďasů by mohl dostat šanci ke konci nadstavby. Když vidím, jaké rozestupy kolem sebe teď Sparta má, tak bych se nedivil, kdyby bylo to třetí místo hotové už tři kola před koncem.

      

     Nicméně třeba na pozici pravého beka si po dnešku opravdu neumím představit, že by tam někdo z mládežníků zahrál hůř než Ondřej Zahustel. To, co dneska ten člověk hrál, podle mě opravdu bez nadsázky nesplňuje ligové parametry.

      

     Je fakt neuvěřitelné, když člověk sleduje, v kolika situacích dokáže zvolit dobré řešení 16letý Adam Hložek a srovná si to s dnešním Zahustelem, který opravdu nevyřešil dobře prakticky nic. Nevěřím, že by třeba takový Felix Čejka mohl zahrát hůř. Dokážu si to vysvětlit snad jen tím, že Zahustel musel překonávat nějaké utajené zranění, které by jej opravdu hodně limitovalo, ale potom zase nechápu, proč nebyl střídán.

    • trinact15.4.2019 8:37reagovat

     Prosim Smích

  • dominik2714.4.2019 23:07reagovat

   Tipuji, že Hložek bude hrát podhrot, za ním Sáček s Frýdkem.

   • johnny115.4.2019 1:05reagovat

    Dnešní námaz Frýdka a lá Vácha, to se nevidí ani v okrese, Frýdek nemá v základu co dělat, Zahustel by nehrál ani u nás divizi, Sáček neviditelnej a navíc dnes neproměnil ani 1000 procentní šanci.

    Nechápu proč tyhle prezenty pořád cpete do základu.

    Chápu, že je tam cpe Rybář, ten člověk je totiž úplně mimo fotbalové reality, patrně u něj propukla demence, protože jinak si jeho základní sestavy neumím vysvětlit.

     

     

 • Trpišovský

  Jereacs14.4.2019 22:52reagovat

  Škoda že jsme ho my nedokázali sem dotáhnout. Ale nejvíce mě sere jak z něho těď slávisti uchcávají. Hlavně , že ani ne po půl roce co tam byl tak ho vyhazovali a nadávali na něho. Ale bohužel se bojím že my stále pojede do další sezony stím Rybářem.

  • Míša14.4.2019 22:53reagovat

   Trpišovský je nýmand. Třikrát nás nedokázal porazit. Ani jednou. Tak kde je ta kvalita? Smích

  • maybe66614.4.2019 22:56reagovat

   Trpiš je trenér pro wrestling tým. Kdyby jim neprocházely fauly, tak každej zápas dohrávají v 9

   • Bunda14.4.2019 22:58reagovat

    Pro Česko ideál přece. Chceme uspět v Evropě? Tak tým musí být atletický, silný.. Technikou Sporting, Sevillu atd neporazime.

  • vitamin14.4.2019 23:00reagovat

   No nevim jestli po pulroce. Vzdyt vyhral pohar a malem stahnul 15 bodu Plzne.

   • Jereacs14.4.2019 23:06reagovat

    Bylo to jak se mu nedařilo ze začátku tak nějak, to se mu smáli za ten totální fotbal.

    • vitamin14.4.2019 23:16reagovat

     Jo máš pravdu. Ze začátku prohráli v Jihlavě myslím. Ale pak se zvedli a ještě Plzen prohnali a vyhrali pohar. Pul roku to ale asi netrvalo spis kratce

 • Ngadeu

  Pavel0014.4.2019 22:48reagovat

  Jak mohl Ngadeu dohrát bez karty nechápu. Celkově se pouštělo strašně moc drobných faulů a za zákroky na jasný žlutý, se nic nedávala. Je to strašná škoda, šíleně to sráží náš fotbal. Jinak nebyl ten zákrok Masopusta na červenou?

  • Míša14.4.2019 22:52reagovat

   Náš fotbal je v prdeli, stojí úplně za hovno, ale je jedinečný, úžasný a je potřeba si ho chránit. Smích

   • Reed14.4.2019 22:54reagovat

    A navíc Pepík říkal, že chyba je na naší straně. Prej jsme se moc váleli...

  • ouki14.4.2019 22:54reagovat

   Hušbaurům šlapák na Frýdka v první půli byl na žlutou (nebylo odpískáno vůbec), přičemž už jednu měl. Masopust měl podle mě dostat rovnou červenou, ale žlutá se dá také obhájit. Masopust ve druhé půli při tom bodyčeku také mohl dostat druhou žlutou, ale i zde si mohl rozhodčí vybrat, Kanga měl v závěru dostat zcela jasně druhou žlutou... Úplně v prvních minutách hry dostal Tetteh loktem do hlavy, to byl podle mě faul na žlutou, přičemž se faul vůbec nepískal. Pak se nepochopitelně nekopala penalta proti nám, to nám zase sudí extrémně pomohl...

    

   Věřím tomu, že Hrubeš se snažil pískat, jak nejlépe mohl a že chtěl hře dát volnější metr, ale nutno říct, že tohle byl pro rozhodčího extrémně těžký zápas s těžkými momenty na posuzování a dojem z některých rozhodnutí byl ve mně dosti rozpačitý.

  • maybe66614.4.2019 22:54reagovat

   Ngadeu měl být venku dříve než se spotil. Za ten loket na Benjiho hned po začátku. Kanga by za toto do sprch šel. A zanedlouho se s ním měl sprchovat Masopust po redce za Hanouska a Hušbauer po 2. žluté za Frýdka. U nás podle mě měl dostat 2. žlutou Kanga na konci.

   • thomasd8614.4.2019 23:48reagovat

    Jeste bych pridal Soucka za loket Nitovi a v prvnim polocase tam taky trefil nekoho

 • Oprava

  fevac14.4.2019 22:48reagovat

  Nákopy!

  Hajzl si píše co chce

77841 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha