Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jílek

  Skvarda12.8.2019 9:18reagovat

  aby teď trnul pokaždé když mu pípne smsSmutek

  • Bunda12.8.2019 9:19reagovat

   Vůbec. Křetinsky vidí, že to jde správným směrem.

   • Skvarda12.8.2019 9:20reagovat

    A navíc sms mírně podražily, tak naděje tu je

   • Skvarda12.8.2019 9:33reagovat

    Dan navíc řeší prý jistý osobní problém, který ho plně vytěžujeSmutek

    https://ibb.co/QmR4yq9

    • captain_obvious12.8.2019 9:35reagovat

     To by vysvětlovalo mnohé Zoufalství

     • Skvarda12.8.2019 9:38reagovat

      Dostal prý ultimátum od Kellnera, že buď s tím něco udělá nebo je s jeho podporou konecSmutek

      • lidoop12.8.2019 10:26reagovat

       Na streamu bylo nedávno video, že proběhla první transplantace koňskýho péra nějakýmu asiatovi, tak to by snad tý jeho klisničce mohlo vyhovovat. Pokud už teda není ve spojení s tou 34 s koriandrem...

 • Jílek

  kopyto12.8.2019 8:44reagovat

  To volání po vyhazovu trenéra mi v téhle fázi přijde úplně na hlavu. Poprvé po X letech je u týmu vidět celkem jasný systém a hra začíná mít hlavu a patu, přičemž ten progress je v každým zápase čím dál viditelnější. Včera to skutečně nebylo o špatném systému, ale o individuálních selháních jednotlivců, jež u některých zmizí s tím, jak po postupném výsledkovém vzedmutí (o němž jsem při současné hře naprosto přesvědčen) načerpají sebevědomí a u jiných (ahoj Štetino) holt tak, že daná kopyta budou nahrazena kvalitnějšími marody. Jen se z toho teď hlavně neposrat a nedělat žádné hurá akce alá Vrba jen kvůli tomu, že se novému trenérovi nepodařilo za dva měsíce vymýtit všechny herní a hráčské přešlapy, jež se tu kumulovaly posledních pět let ...

  • DaveACS12.8.2019 8:46reagovat

   Stempl a podpis.

  • Sendi12.8.2019 8:51reagovat

   víceméně souhlas, baví mě to. Stoperská dvojice byla ale zvolena blbě, to je selhání a držení Libora Kozáka taky, takže tam bych byl kritickej. mít po devíti kolech inkasovanejch 9 gólů je prostě hodně a trenér na tom má určitě podíl...zároveň, kdyby nesázel na Kozáka, tak jsme těch gólů dali taky víc...

   • SuperFrankie12.8.2019 8:53reagovat

    Jestli se bavíme o včerejšku, tak já nechápu, proč ten zápas dohrál Trávník.

    • Sendi12.8.2019 8:55reagovat

     personáln krize na stranách hřiště, tak bych to asi pojmenoval...

     • SuperFrankie12.8.2019 8:57reagovat

      Vím, že jsme se o tom bavili, ale kdy von hrál vlastně naposledy kraj? Ještě ve Slovácku, ne?

      • Sendi12.8.2019 9:00reagovat

       já ani nevim, myslim, že i v Jablonci tam párkrát byl...nevidim to jako úplně zásadní...

       • Bunda12.8.2019 9:10reagovat

        Jojo v Jablonci hrál několikrát krajního záložníka

   • Sendi12.8.2019 8:54reagovat

    tyvole, po pěti kolech...já píšu po ránu hrozný blbosti, jdu radši do hajzlu...

   • Francoa12.8.2019 8:56reagovat

    Vidím to úplně stejně.

  • Arni12.8.2019 8:51reagovat

   Naprostý souhlas. X let kurvení nenapravíš za dva měsíce. Holt když jsi tak hluboko v hovnech, tak i když se škrábeš nahoru ven, tak pořád kousek v těch hovnech jsiSmíchSmích

  • Lobrock12.8.2019 8:51reagovat

   +100. Vyhazovat teď trenéra po tom, co jsme tu 15 let zažili, může opravdu jen úplnej idiot.

  • captain_obvious12.8.2019 9:02reagovat

   Tak Jílka snad nikdo nevyhazuje, většinou to je z recese + pár nějakých kritiků to myslí vážně, ale jinak mu všichni dávají čas. Hra je lepší než za těch Ščapalů a včera tam kupodivu nějaká kvalita zůstala i po vystřídání Kangy, ale hra obrany je naprosto tristní. Já jsem pro, v rámci objektivity, jestliže říkáme, že Jílek pozvednul ofenzivní a kombinační hru, tak abychom i defenzivní bídu přiřkli jemu. Protože na to se fakt nedá koukat. Je mi líto Florina, který s těmi góly v podstatě nemůže nic dělat a ještě pár tutovek už za těch 5 kol vychytal.

  • hombre12.8.2019 9:24reagovat

   Tady se dá souhlasit skoro ve všem. Začíná to mít hlavu a patu, ale jde to pomalu, no..

   Co mě sere je naše obrana, příšerná, se vždycky málem osypu, když letí míč do našeho vápna Neutrální. A včera to bylo snad nejmarkantnější za posledních několik let, co centr do vápna, tak to smrdělo gólem.

   Pak nám, momentálně, chybí rychlej hrot - Drchal je zraněný a neví se, co s ním bude. Pulkrab je taky mimo a Juda nevím. Kozák i Tetteh sice dali gól, ale jeden chce jít ven a druhý dá 1 gól z 50-ti šancí, doprdele.

   Jinak pro nestranného diváka to musel být včera výborný zápas, takových je v lize jen pár. Pro nás to byl ale horor, no...

   • lidoop12.8.2019 9:51reagovat

    Hlavně Pulkrab není rychlej. Toho už, doufám, po jeho vyléčení v kádru neuvidíme, ale pošle se někam na přestup, ev. s možností odkupu, ale nevěřím, že to někdy bude hráč pro Spartu.

    • Sendi12.8.2019 10:48reagovat

     Pulkrab > Kozák

      

     takovej hráč se vždycky hodí...

  • victorlima12.8.2019 10:19reagovat

   Volání po vyhazovu trenéra se tu moc zatím neozývá. Kritika ano, protože někteří z lidí sem píšící si nemyslí totéž co stádo a mohou se domnívat, že už volba Jílka jako trenéra byla chyba. Jsem zcela fascinován jak min. 80 procent lidí považuje Jílkovu cestu jako tu jedinou správnou. To přece tvrdil každý trenér, že ta jeho cesta je správná. A skutek vždy utekl. Myslím, že ta bezmezná důvěra v Jílka je jen přání, které je otcem myšlenky. Největším Jílkovým úspěchem zatím bylo to, že po sestupu s Olomoucí opět postoupil. Z neznámého důvodu tu má pověst progresivního mladého spasitele. Teď má možnost to potvrdit. Já budu jen rád, když se mu to povede.

  • baghyra12.8.2019 20:31reagovat

   Ok-Taky dávám souhlas. A ještě k Bolce,myslím,že Hancko ač dal gol,se minimálně o 2 goly podepsal- A ještě muj postřeh k Sáčkovy, nemá zažitý vlastnosti obránce a dělá chyby. Je hezké,že Jílek chce aby se beci vytahovali,ale při ztrátě míče v rozehrávce jsme pak v pr....

 • Sparta

  Shrekson12.8.2019 8:11reagovat

  No hráli jsme venku a je to lepší než bejvávalo, body sice nemáme ale některé zápasy minulosti byli venku výrazně horší.

  Penalta Štětiny - nešikovnost a prostě smůla, jinak měl i dobrý momenty, potřebuje se chytnout.

  Kanga dneska mě štval, jak pošle špatně balón tak se nezapojuje do obrany ještě udělá 2 nebo 3 metry dopředu aby se otočil a ploužil se zpátky, obrana je nezájem.

  Celkově jsem spokojený je to lepší a přece jenom jsme aspoň měli snahu hrát venku fotbal.

  Jílek mě dostal že hráči 20min hráli podle sebe, to mi prijde zvláštní.

  Na kdyby se nehraje, Kozák to těsně před gólem na 4:3 mohl rozhodnout pro nás, kdyby dal tak se tu mlaska jakej to byl fajn forbal, a že venku hrajeme líp.

   

  • captain_obvious12.8.2019 8:31reagovat

   Tam nebyla vůbec žádná smůla, posadil se na prdel a instinktivně hrábnul po míči, aby nepustil soupeře do šance. Nemluvě o tom, že celá ta situace vznikla čistě z jeho neschopnosti, přičemž poučení si vzal nulové, neboť o cca 15 minut později udělal úplně stejnou hovadinu, jen o 20 metrů dál od brány, ale od nohy boleslavského hráče se to odrazilo do autu, takže se na to zapomnělo.

   • Sendi12.8.2019 8:48reagovat

    mě spíš přišlo, že Štetina míč neviděl a chtěl se o tu ruku opřít. Nicméně stoper ve Spartě musí tuhle situaci s klidem a rozvahou bez problémů vyřešit, tam vůbec není o čem.

    Štetina včera zahrál příšernej zápas, v podstatě ve všech gólech měl nějakym způsobem prsty. Všechny góly padly po individuálních chybách předevšim stoperů, Jílkovy vyčítám výběr týhle stoperský dvojice, nefunguje a je to jeho chyba.

    Jinak mě ten tým ale baví dost, včera do tý penalty jsem si říkal, že Boleslav dostane čtyřku...no nicméně 3:3 v Trabzonu myslim dostalo úplně reálný obrysy!

    • Sendi12.8.2019 8:48reagovat

     Jílkovi, vole...

    • captain_obvious12.8.2019 8:55reagovat

     Pro mě za mě klidně 4:4, však jsem i z té včerejší porážky měl lepší pocit, než když hrajeme 90 minut kejdu někde v Karviné a prohrajeme 0:1 Smích

      

     Já Jílkovi nevyčítám stavění Costy, ale to bazírování na Štetinovi a na tom, aby byl tím stoperem zodpovědným za rozehrávku, se hodně rychle přesunulo z vtipný roviny do tý smutný. Každopádně z pozápasových komentářů jsem vycítil, že příště už hrát nebude, což je dobře. Tak asi Hancko? Nebo Hancko vlevo a Uroš na stoperu?

     • Sendi12.8.2019 8:59reagovat

      Neasi, pure fun s trochou bolesti :))

       

      Jako takhle, Lischka je dle svých slov zdravej a připravenej, Hancko dle svých slov přišel na stopera...každej z nich místo Costy. Costa dopředu dobrý, ale vzadu je pozičně hroznej, se Štetinou už tři roky couvaj až do brány...chápu proč ho tam chce, ale podle mě ani jeden ze stoperů nemá hrát v základu, bohužel, to se netrefilo, ale teda nevim jak to teď řešit, protože vyměnit oba stopery najednou je asi krávovina no...

      • captain_obvious12.8.2019 9:10reagovat

       Lischka - Hancko zní docela rozumně. Tak to nějak během podzimu postupně přeměnit no. Ale Jílek mi připadá, že má v Costu velkou důveru.

       • Sendi12.8.2019 9:14reagovat

        dva levonohý stopeři nejsou ideální ale :/

        • captain_obvious12.8.2019 9:18reagovat

         Jako nejsou no, ale zároveň není ideální, mít tam zmatkáře Štetinu a Uroše, a snad všichni ostatní jsou leváci Smích

    • majtin12.8.2019 9:03reagovat

     No s tou rukou to bylo složitější - on ten míč před dopadem na zadek vyškrábl podrážkou (asi aby nebyl roh ?) a jak dopadl na zadek, tak se chtěl instiktivně opřít rukou a zrovna tam projížděl ten míč. Takže si v podstatě tu ruku taky nastřelil - vypadá to přitažený za vlasy, ale je to tak. Takže už z toho důvodu penalta být neměla. Dál si myslím, že neměla být, protože ruka se nepíská, když ”hráč po souboji o míč upadne na míč nebo se po pádu nechtěně dotkne

     míče rukou ”. Je ironií, že kdyby měl tu ruku Štětina už na zemi, byl o ni opřený, tak by to penalta nebyla rozhodně.

     • captain_obvious12.8.2019 9:08reagovat

      Nehodil někdo někam na twitter opakovačku tý ruky? Mně se to nechce hledat v záznamu celého zápasu, když sjem v práci a je možný, že včera, uprostřed tý frustrace, jsem tam viděl úmyslnej pohyb proti balonu, kterej tam teda možná nebyl.

      • johnny112.8.2019 9:10reagovat

       Mě se právě zdá, že byl, proto z toho byla pentle.

       Štetina je prostě pako a neuvěřitelnej zmatkař.

    • johnny112.8.2019 9:03reagovat

     Štetina na to být ve Spartě nemá, nedává to hlavou a proto dělá neuvěřitelné kopance. Proč ho tam Jílek cpe je mi záhadou. Být tam včera Kaya horší by to nebylo, ten hraje v klidu, s přehledem, nezmatkuje jak panna před prvním pichem.

     Vyhazovat Jílka je nesmysl, ve hře je vidět posun k lepšímu.

    • victorlima12.8.2019 10:38reagovat

     To je hezký Sendi, že tě optimismus ještě neopouští. S tou rukou se mi taky zdálo, že se chtěl opřít a vstát, ale ouha byl tam balón. Problém je posuzování penalt. Jestliže ta neúmyslná Štetinova byla jasná, tak pak je zvláštní, jak je posuzována situace, kdy si hráč vlastní nešikovností nastřelí vlastní ruku. Což podle výkladu pravidel ruka není. Nemá to logiku.

     • Sendi12.8.2019 10:49reagovat

      pravidlo o ruce je v současnosti totáln bizár...

 • DS

  Dynamo12.8.2019 7:53reagovat

  Známky Sportu:

  Nita 5 - Sáček 5 Štetina 4 Costa 4 Hancko 4 - Krejčí 6 - Karlsson 4 - Kanga 6 Trávník 6 Plavšič 5 - Kozák 5, Hašek 7, Tetteh 7

  • DaveACS12.8.2019 7:57reagovat

   A Boleslav?

 • Ani nejsem nasranej

  Pochcana slama12.8.2019 7:28reagovat

  sice jsme zase rupli, ale tentokrát alespoň se ctí. Ale co na tom Štetinovi Vendál vidí je mi záhadou.

  • Bunda12.8.2019 7:32reagovat

   Lepšíme se no, ale Štetina musí Jilkovi hulit, protože jinak to není možné. Zlatej Hovorka.

   • Spalik189312.8.2019 7:50reagovat

    Po tomhle skončil. Stejně tak si myslím DMK...

    • Bunda12.8.2019 8:09reagovat

     Švédský bojovník přichází do Sparty. Viking..

     Ten bojuje 😃 Fotbal umí, ale do ČR se nehodí.

     • victorlima12.8.2019 10:47reagovat

      Vikingy máme nakoukané a řádně vyskautované od staršího Rosického. Tomáš tvrdil, jak Karlsson bude okamžitým a výrazným přínosem pro hru Sparty. Totéž v bleděmodrém tvrdil o Vindheimovi, ale ten tu je zatím necelého půl roku a ještě ho nikdo neviděl hrát. Tak zatím nehodnotím.

 • Střípky z FB diskuzí

  DaveACS12.8.2019 6:28reagovat

  ”Vedení chce furt trpělivost, ale vypadá to na další sezónu bez titulu, do kdy chce čekat?”

   

  ”Nechápu proč nekoupí toho Mesanovice nebo jak se jmenuje?”

   

  ”Už by měli Kretinskeho vyhodit”

   

  ”Proč nevzali Sivoka, nechápu”

   

  ”Ten rumunskej kašpar nic nechytí, proč nezkusí Bičíka?”

   

  ”Proč tady brecite že nehraje Kaya, když proti Slovácku zahrál tragicky?”

   

  ”Křetínský by měl zajít za Řepkou do vězení a vyplatit ho, on už by to tu srovnal!”

   

  ”Kanga dnes opět ukázal jakej je to tymovej hráč, poslal bych ho do béčka, aby se vzpamatoval”

   

  -----------------------

   

  Sorry, že to nemám ozdrojovany, ale sypu to z hlavy, co jsen si za dnešek a včerejšek zapamatoval nejvíc..

  • Ali Dia Pavelka12.8.2019 6:30reagovat

   A co tím chceš říct? Že Spartě fandí debilové? To vím dávno. Mám tady registraci a chodím na stadion...

   • DaveACS12.8.2019 7:00reagovat

    Já spíš tak k ranní kávě nějaké to pobavení Úsměv

    • Tyrrael12.8.2019 7:06reagovat

     To je spíš k pláči. Úsměv

  • lidoop12.8.2019 7:01reagovat

   Obdivuju tě, že tam ty slinty dokážeš dobrovolně číst.

   I když je fakt, že tady to není o moc lepší...

   • DaveACS12.8.2019 7:15reagovat

    Já tam alespoň rozhazim vysmátý reakce, tím se nad ne povýšilím, a hned je mi líp Úsměv

    • lidoop12.8.2019 7:36reagovat

     Očividně ti stačí málo, já jsem nasranej ještě teď. Ne z fb, ten ani nemám, ale ze včerejška...

  • victorlima12.8.2019 7:21reagovat

   Já se těm fandům nedivím a úroveň příspěvků nekomentuji. Vždyť kolikáté léto už jsme plni očekávání, jak se to konečně zlepší. Trenér střídá trenéra, hráč hráče a pořád nic. Prostě propadají emocím a kvalita příspěvků je korespondující s inteligencí pisatelů.

   • DJDriver12.8.2019 7:26reagovat

    Nevím jak ty ale já teda tohle léto žádné očekávání neměl

    • victorlima12.8.2019 13:38reagovat

     Já myslím, že snad každý fanoušek tajně doufá, že po té přestávce to najednou začne nějakým zázrakem jít, že ty dřeváky někdo polije živou vodou a začnou tu ligu válcovat. Pak je to zase velké zklamání. Zvlášť když to trvá třeba 5-6 let.

 • Hancko

  Pharaoh12.8.2019 0:12reagovat

  Tohle kolo určitě Hovorka lepší Hancka...

 • V dalším zápase

  wasek2611@centrum.cz11.8.2019 23:21reagovat

  Nemůže hrát Štětina, který je nervózní a dělá zbytečné chyby. Zkusil bych místo něho Radakoviče nebo Kayu. Costa hraje pozičně nad očekávání dobře.

   

  V útoku nemůže hrát Kozák.

   

  Plavšič nesmí tak přidržovat míč, musí dávat z první nabíhajícímu obránci, ona ten míč ztratí a levý bek je u vápna soupeře a nestačí se vrátit.

   

  DMK také si nenarazí.

   

  Trávník ve středu zase hroznej, na kraji lepší.

   

  Hašek si hledá pozici, jestli nakonec nebude nejlepší dát ke Krejčímu s Kangou Sáčka...

 • Mladá Boleslav

  Dollaruss11.8.2019 23:14reagovat

  Chtěl bych se vyjádřit ke hře, ale byl jsem dnes tak neskutečně znechucenej z našeho kotle, že mě dnešní zápas (část kterou jsem viděl) vůbec nebavila.

  Na začátku nějaký velmi inteligentní jedinec rozvěšoval v půlce sektoru na síť a plot, který tam z nějakého důvodu je vlajku. Vlajkou zakryl půlce lidí výhled na cca 60 procent hřiště.

  Debata s nima nebyla žádná a naprostá ignorace toho, že lidi nevidí. Završilo se to tím, že speaker prohlásil ať držíme hubu a fandíme nebo chodíme třeba na Slavii.

  Docela dost lidí se zvedlo a odešlo radši koukat do hospody. Speaker byl ještě nasraný, že lidi nefandí. Ve druhém poločase při děleném pokřiku jako byl proti Příbrami speaker prohlásil ”pojedeme jen jedna půlka na lidi za vlajkou sereme ať se dívají na fotbal, který nevidí. hahaha

  Po tomhle pro mě náš vylízaný kotel pod tímhle ”vedení” skončil. V sektoru hostí už mě nikdo neuvidí a kupu dalších lidí také ne.

  Tak si pak nestěžujte, že je support na píču a moc lidí aktivně nefandí, když je sami odháníte. Vedení Sparty je možná banda čůráků, ale největší čůraci jsou mezi fans.

  A až se budete plácat po zádech jaký byl support super tak se neopíjejte rohlíkem, protože fakt super nebyl a s tímhle přístupem lepší nebude.

  https://imgur.com/gallery/U1LOPvH

   

  • pubi11.8.2019 23:16reagovat

   K týhle diskusi si jdu udělat popcorn... Tohle bude top Smích

   • Dollaruss11.8.2019 23:22reagovat

    Já jsem vytočenej ještě teď. Jedem jak kokoti 130km na výjezd a pak ani nevidíš fotbal a čůraci na tebe řvou proč nefandíš.

    • pubi11.8.2019 23:22reagovat

     Vůbec se ti nedivim, ale vyjadřovat se k tomu nemá cenu. Já už udělal rozhodnutí nechodit venku do kotle cca dva roky zpátky.

    • Brian Pricke12.8.2019 0:58reagovat

     Měl sis sbalit tašku a jít.

   • captain_obvious11.8.2019 23:23reagovat

    In 4 viktor1893 Smích

    • captain_obvious11.8.2019 23:24reagovat

     *inb4 Smutek

    • viktor189311.8.2019 23:43reagovat

     Co bys rád?

     • captain_obvious12.8.2019 6:44reagovat

      Já právě nic.

  • Dolikus11.8.2019 23:23reagovat

   NeneeeeSmích

  • captain_obvious11.8.2019 23:29reagovat

   Můžu potvrdit, že danou vlajku jsem během utkání zaznamenal celkem 0x. Ale jsem si jistý, že na chuligánských webech bude vypadat skvěle a o tom přece život je.

  • majtin11.8.2019 23:50reagovat

   ”Každé království vnitřně rozdělené pustne.” JK

   Ale těžko se sjednotit s někým, kdo absolutně nebere ohledy. Chápu tvou nasranost, kdysi jsem něco velice podobného zakusil. Nechápu, že někdo nechápe, že se dá fandit i sledovat zápas.Samozřejmě nějakého komfortu se člověk zřekne, ale jet na fotbal a pořádně ho nevidět ?

  • maaarty12.8.2019 5:49reagovat

   Bude znít arogantně když napíšu, co chci napsat. Omluva dopředu, ale co píšeš ti došlo až teď?

  • lidoop12.8.2019 7:05reagovat

   Slušná demence. Ale tak hlavně, že z toho ty opice měli radost. Že sami neviděli, jim zřejmě nijak nevadilo.

  • Lobrock12.8.2019 8:49reagovat

   Proč vidět na fotbal, když můžeš koukat na krásné nepravidelné nablýskané lebky, od kterých se podmanivě odráží západ slunce, a se kterými můžeš sborově hučet na vlastní hráče.

  • Kajnšmentke12.8.2019 10:12reagovat

   Alespoň by to chtělo napsat, jak to celé proběhlo.

    

   Byl jsem na té straně, která část hřiště neviděla. Ale když speaker motivuje lidi, aby nekoukali na výsledek a fandili, tak tam na něj 3 lidi hulákaj: Jak máme fandit ty čuráku zkurvenej, když nevídíme na fotbal?.

    

   Tak se pak nediv, že jeho reakce byla taková. Já bych si taky takhle nadávat nenechal.

 • Jílaso

  captain_obvious11.8.2019 23:02reagovat

  V každém zápase jakoby hrajeme a jsme svým způsobem nebezpeční, máme vlastně i dost brankových příležitostí.

   

  No to je věta tvl Údiv

80656 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha