Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Váš názor

  SuperSiffredi24.1.2019 9:22reagovat

  Konečně, když už je tu čisto, se vás chci zeptat.

   

  Jak to vidíte reálně s šancemi na jaro? Zatím jsem přípravou mile překvapen, posily zatím vypadají smysluplně (jen u Hanouska si nejsem od začátku jistý, co tím sledují a Lischka má smůly Tatrovku), osobně si myslím, že pokud se nic nestane, ještě můžeme potrápit vedoucí duo. Úsměv

  • vitamin24.1.2019 9:24reagovat

   To fakt ne. To jedině že by oni zkolabovali

  • xhurv24.1.2019 9:29reagovat

   Třetí místo by mělo být minimální cíl - Baníku dojdou síly, Jablonec přišel o Trávníka. Plzeň z mého pohledu zajímavě doplnila tým a omladila, nicméně bude zajímavé sledovat, jestli si to sedne. Otázkou zůstává podpora zvenčí... Tzn. druhé místo si bohužel nedělám moc iluze. Cíle bych viděl střízlivě takto:

   - 3.místo v lize

   - vítězství v domácím poháru

   - zlepšená hra

    

   PS: K Hanouskovi - možná to není posila do základní sestavy, ale pouze tlak na Civice, aby se probral a nastartoval ho. Každopádně na nějaké hodnocení je příliš brzy. Nechme se překvapit!

  • Dolikus24.1.2019 9:48reagovat

   Realně hrajem o třetí místo..slavii ani plzen určitě řešit nemusíme. Vyhrát pohár, skončit třetí a položit základ na další sezonu.

  • dominik2724.1.2019 9:52reagovat

   Šanci na titul už nedávám ani pět procent, protože k tomu by Sparta potřebovala pořádný kolaps obou vedoucích týmů a sama opravdu být suverénní. To jsou tedy tři okolnosti, jejichž kombinace se mi jeví opravdu jako sci-fi.

    

   Kombinaci dvou variant ještě nějakou šanci dávám. Pokud by Sparta vyhrála třeba 10 zápasů ze zbývajících 11, pak v té nadstavbě asi ještě může zaútočit na druhé místo.

    

   Nicméně je tu i nemalá pravděpodobnost, že nevyjde ani snaha o třetí místo, protože třeba Jablonec je poslední dobou opravdu těžký konkurent v české špičce.

    

   A do toho je tady ještě Baník, který určitě má kvalitu, byť podle mě by před Spartou skončit neměl.

  • Funin24.1.2019 9:52reagovat

   je to jen příprava, těžko z toho něco hodnotit, 3. flek by měl být jasný cíl + výhra v poháru.

    

   Možná i důležitější než samotné výsledky ovšem bude hra, pokud bude na jaře na naší hře vidět zlepšení výkonů, nějaký herní systém, tak to bude fajn. Doufám, že třeba Drchal s Hložkem dostanou nějaké pořádné minuty.

  • bobo24.1.2019 9:53reagovat

   Nevím, jak jsou nastavený teďka postupy do Evropy, ale já budu 100% spokojenej, když naskočíme rovnou do skupiny EL. Protože ty předkola jsou fakt peklo.

  • lotarr24.1.2019 10:15reagovat

   To si se jako styděl zeptat před nákym slávistou?Ted ale vážně zatim sparta hrála s hodně slabou konkurencí až ted zápas s Kyjevem bude zajímavej.

   • SuperSiffredi24.1.2019 10:41reagovat

    Ne, před kreténama. Smích Zrovna MOL mi nepřišel slabej, narozdíl od nás tu Evropu hrál... Na vás letos už nemáme, ale příští rok už by to mohlo bejt klasiky mezi náma o titul, vyrůstal jsem v tom a nějaká Plzeň se nám do toho nemá co plést

    • Tashunka Witko24.1.2019 10:56reagovat

     Tak rozhodně je MOL o dvě třídy lepší tým, než čínský zoufalci. Koneckonců Sparta loni hrála v přípravě s 3. týmem čínské Superligy (s Patem a Witselem v sestavě) a dala jim v pohodě šestku (byť jeden regulerní gol nebyl nesmyslně uznán). To opravdu nejsou soupeři, kteří by byli lepší než Budějky.

     • SuperSiffredi24.1.2019 11:01reagovat

      Ono je dost těžký sehnat soupeře, který by nám nastavil zrcadlo, jak je na tom kádr, když ty nejlepší ligy nemají přestávku... Líbilo by se mi srovnání například s 2.anglickou či francouzskou. Přijde mi, že týmy na východ na tu přípravu dost dlabou

      • Tashunka Witko24.1.2019 11:23reagovat

       Myslím, že Dynamo to vezme vážně, tak snad taky postavíme trochu lepší tým a Zahustely nasadíme až na číňany.

       • SuperSiffredi24.1.2019 12:38reagovat

        Zahustely nejdou použít, ani kdyby byla taktika vožrat soupeře, protože Ukáčka...

      • waaw24.1.2019 14:22reagovat

       To je trochu zkreslene srovnani, 2. anglicka je kvalitni, je v ni hodne penez a rekl bych, ze je na urovni nasi ligy, obcas nekdo i nad nasi urovni. Francouzska liga je desiva. I jejich prvni je PSG, pak dlouho nic, pak 3-4 muzstva evropsky prumer a pak hruza. Videl jsem par zapasu 2. francouzske ligy a je to silena bramboracka, par rychlych africanu typu Konateho a jinak okopavana. Uroven chvostu nasi ligy. Ti by nas neproverili.

     • lotarr24.1.2019 11:26reagovat

      Tak to že MOL je lepší než čínani to je bez debat,ale troufám si říct že madarská liga rozhodně pokulhává za tou naší.

  • Jereacs24.1.2019 10:22reagovat

   Cíl 3.místo a pohár příprava těžko hodnotit xx jsme měli skvělou přípravu a pak přišla liga a byla to studená sprcha.

  • Clif24.1.2019 10:36reagovat

   Základní a jediný cíl by měl být návrat do evropy, takže buď 3 místo nebo ideálně vyhrát pohár. Myslím, že na 1,2 místo už myslet nemusíme. Naopak nám to může trochu rozvázat nohy a nastartovat do přístí sezóny. Pokud bychom pak šli přímo do skupiny EL tak by to bylo úplně nejlepší vzhledem k celkové náladě kolem klubu. Jen nevím zda je vůbec letos ta možnost jít přímo? Nevíte někdo?

   • Dollaruss24.1.2019 10:50reagovat

    Jedině pokud si vítěz Evropské ligy zajístí ze své ligy přímý postup do EL/LM.

  • Tashunka Witko24.1.2019 10:52reagovat

   Sparta by měla být na jaře nejlepší a vyhrát pohár.

   Až na obránce, má z hlediska naší ligy, největší hráčskou kvalitu na všech postech, ale vzhledem k velké ztrátě to na víc než na 3. místo nebude.

    

   Pro mě je důležité, aby se během jara podařilo domluvit dobrého zahraničního trenera a aby se dokončila očista týmu, tj. zbavit se různých Zahustelů, Váchů apod., nebrat už žádné Hanousky a kupovat na beka už jen hráče, kteří budou opravdu lepší než třeba Čivič nebo Wiesner (btw. v lize takoví hráči nejsou a Sparta by měla myslet výš než na nějaké dřevnaté Bořily a Coufaly a podobné tupé lamnohy).

   Na jaře se stabilizovat, ale zároveň se připravit, že hráči, co výrazně převyšují ligu (Tetteh, Stanciu), brzo odejdou.

   • lotarr24.1.2019 11:43reagovat

    Promin, ale s tim teda nemůžu souhlasit to je pořád dokola půl sezony se nepovede a v tý druhý už se budou všichni válcovat protože máme nejlepší hráče v lize pokud vím tak jsou to pořád ty samí hráči co tu sezonu ztratili.A ty dřeváci Bořilove a Coufalove maj 17 bodů na spartu a Tetteh a Stanciu jsou dobrý hráči ,ale napsat že výrazně převyšujou ligu považuju za hodně neobjektivní.

    • Tashunka Witko24.1.2019 13:25reagovat

     Sparta je nevyrovnaná, chybí kvalita v obraně, Slavia má dobrý tým, nikdo nevyčnívá a hrají jednoduchý kick and fight, což dřevákům typu Bořila vyhovuje. K tomu mu stačí umět faulovat a běhat.

     To já věřím, že Sparta bude hrát trochu jiný fotbal než je Trpišovského holomajzna a k tomu potřebuje trochu jiné hráče. Bohužel tam pořád zůstávají Zahustelové a kupují se Hanouskové, což je podle mě přesně opak toho, co Sparta potřebuje.

     • rabac24.1.2019 13:33reagovat

      Tvoje objektivita k hráčům Sparty je známá vždy si stále hledáš hráče na které nadáváš a když odejdou většinou za lepším tak máš ihned nové cíle a kdyby jsme na jaře hráli dle tebe Trpišovského holomajznu tak by bylo super a mimochodem Coufal i Bořil by u nás v současné době byli jedničkou a to jsou přitom s útokem nejslabší články Slavie

     • Rarášek24.1.2019 13:46reagovat

      +10 za celý vlákno.

   • victorlima25.1.2019 11:16reagovat

    Dobře napsané. 100 procentní souhlas.

  • gofron24.1.2019 10:53reagovat

   Tak nějak přemýšlím, zda vedení řeklo přesný ajasný cíl, kromě MOL cupu, kde jsme hlásili že jej chceme vyhrát si nejsem jistý, zda bylo stanovené nějaké místo v tabulce, ale myslím že ne.

    

   Přál bych si kdyby jsme byly třetí a dostali se do el přes MOL cup jako vítěz a byl bych pro tuhle sezónu spokojený.

    

   Příprava: zatím jsem spokojený, očividně máme tušim i o 1 či dva zápasy více než minule v zimní přípravě a hlavní je, že máme skoro veškeré posily již na soustředku s týmem. Což za Zdenála nebývalo.

   Poslední pozitivní věc je ten jazyk a nákup charakterově ok hráčů Úsměv

   Teď už jen čekat na odchod Ščasného s Kováčem a bude líp...

   • Clif24.1.2019 11:22reagovat

    Místo nestanovili ale cíl je dostat se do evropy, což znamená z ligy nebo poháru takže předpokládám, že to 3. místo je cílem i když to nebylo přímo vyřčeno.

  • atraps224.1.2019 10:56reagovat

   Bohužel ani tato sezona žádný posun dopředu nezaznamenává a na jaře tomu nebude jinak.V umístění do trojky spíše doufám než věřím.

  • raven24.1.2019 11:48reagovat

   Přemýšlet o druhém nebo snad prvním místě je asi dost velký vlhký sen, bohužel Úsměv. Budu naprosto spokojený, pokud se to vzchopí, začne se hrát fotbal, co má hlavu a patu a položí se základ na příští sezónu. A plus teda výhra poháru, to by měl být velmi důležitý cíl (už jenom kvůli možnému postupu do EL napřímo).

   • SuperSiffredi24.1.2019 12:17reagovat

    No, uznávám, že mám trochu velký oči Smích

    Ale po tom marasmu každý malý světýlko vyvolává radost, kterou jsem naposledy měl po poločase se slávistama

  • pubi24.1.2019 14:29reagovat

   Myslím, že pod vedením Ščasnýho budem hrát stejně špatně jako doteď. Příprava v našem podání vypadá často dobře, vzpomínám si třeba na tu Holoubkovo - a ke konci jeho angažmá jsem si říkal, jestli nás zase netrénuje Pepa Chovanec. Napadání je tam prakticky každou přípravu a pak nic. Navíc jsme zatím neměli jediného kvalitního soupeře, a přesto jsme chyby vzadu produkovali pořád.

   Přesto všechno si myslím, že třetí místo vybojujeme a doufám, že budeme hrát i v normálním rozestavení. O první dva fleky už vůbec nehrajeme.

  • victorlima25.1.2019 10:59reagovat

   Moc rád bych napsal, že máme šanci vedoucí duo pozlobit, ale musíme být realisty a bohužel si přiznat, že letos to na LM opět nebude. Snad to třetí místo. Vyhrát pohár bude dost složité. S posilami bych byl zatím zdrženlivý. Hanousek byl další zbytečný nákup a Hašek i Karlsson se musí ukázat v těžkých zápasech. Stále chybí jeden stoper (pokud nepoužijeme nějaké naše mladé). Naději mi zatím dává, zdá se, že zlepšený herní projev. Vkládám trochu naděje v nové asistenty trenéra.

 • Šural - kabina

  Kratos23.1.2019 23:16reagovat

  Kecy ukřivděnýho hráče, co se o svoji pozici připravil svým výkonem na hřišti a který jako jeden ze starších hráčů a kapitán vůbec nezvládl svojí roli. Jestli jste tu někdo hrál nějaký kolektivná sport, tak musíte vědet, že když se nedaří, tak vždy je nálada horší. Pak se samozřejmě najde někdo z venčí, nebo někdo kdo z toho kolektivu odchází a řekne kabina nefunguje. Naopak když se daří, tak všude se píše a říká jak kabina funguje a jak je skvělá parta. Ale to jak to v kabině opravdu je ví jen sami hráči.Ti vědí jak to mají mezi sebou, jak se respektují, jak jsou schopni v tom kolektivu spolu vycházet a udržovat vztahy v rozumné míře a ne se třeba rvát mezi sebou, házet si klacky pod nohy, nebrat nové kluky do kolektivu atd. Každý je jiná povaha, jinak se začleňuje do kolektivu, jinak snáší nové lidi, a logicky si s někým rozumí více a s někým méně. Nebo si snad někdo myslí, že přijdeš někam, dke je cca 30 lidí a s každým budeš hned velikej kamarád? Takle to možná funguje v těch legendárních pohádkach o partě co vyprávějí Siegl ,Vízek a spol.

  • ap241223.1.2019 23:43reagovat

   Já už bych Pepu neřešil, je to minulost........

  • ACS 189324.1.2019 0:44reagovat

   To jak to funguje v kabině přímo souvisí s výsledky. Samozřejmě to zdaleka není jedinej aspekt ale aby se dařilo na hřišti je nutné aby to v kabině fungovalo. A je jedno jestli je to Real Madrid nebo Horní jelení.

   • petr13724.1.2019 6:12reagovat

    Nepochybne je velky plus, kdyz se udela parta a tym tahne za jeden provaz. Ale hraci ze zahranici ti reknou, ze tam vetsinou nic takovyho neni. Proste trenink a domu, kazdej si hledi svyho.

  • Majklll24.1.2019 6:47reagovat

   tak to co říká Coufal je evidentně z doby, kdy ještě Šural ukřivděný nebyl a Coufal nebyl ve Slavii.

    

   Každopádně nevíme, co mu Šural řekl, jen to, co prezentuje do novin a to rozhodně nemusí být pravda - viz jeho verze toho, jak nic ve Spartě nikomu neslíbil a s nikým si tam nepodal ruku, když Kotalík tvrdí opak..

   • lidoop24.1.2019 8:24reagovat

    Ač proti Kotalíkovi v zásadě nic nemám, tak v tomhle případě fakt nevím, komu z těch dvou věřit.

  • LukyACS24.1.2019 7:39reagovat

   V tý době fakt ukřivděnej nebyl.

   A co vůbec udělal tak hrozného? Coufala ve Spartě chtěl, ale narovinu řekl, že parta nefunguje, což viděl člověk i z venku.

   Nevím jak ty, ale já si u přátel cením upřímnosti, lhát asi není ideální.

   • js24.1.2019 8:24reagovat

    Hlavne by me zajimala formulace. Predpokladam, ze Sural spis rekl neco, z ceho si Coufal odvodil, ze to nebude idealni.

  • gofron24.1.2019 8:18reagovat

   To, jak to v kabině fungovalo, jaké posily se přiváděli a kdo je trénoval či trénuje, za tohle vše měl být někdo zodpovědný. Neříkám, že nyní je již vzduch čistý a kabina je supr parta, ale myslím, že Rosický tam udělal vítr. A ten kdo upustil uzdu a neřešil charakter hráčů, to jaká je nálada v kabině a systém hry byl právě Zdenál a kolem něj neumové Kováč a Kotalík. Již tehda Rosa musel vědět, že to je ve sra..kach a čekal kdy to převezme až se zaučí” a dá to dohromady, což se snad nyní děje. Nákupy pokorných hráčů i cizinců jako je Karlsson, automatizmus - čr jazyk v kabině! To vše tu předtím nebylo a myslím, že za to mohl sportovní ředitel - Ščasný!

   • Majklll24.1.2019 8:56reagovat

    no ale v kabině není sportovní ředitel, ale trenér , takže stále ten stejný.. snad alespoň Horňák s Janouškem tam pozitivního a týmového ducha přinesli

    • gofron24.1.2019 9:06reagovat

     No do ted to byl sportovní ředitel s trenérem v jednom, tak že ano zodpovídal za to trenér, ale nad ním rozhodoval sportovní ředitel a obojí byl Ščasný který vše konzultoval s Kotalíkem, proto tam byl bordel a budu rád když konečně ti dva vypadnou!!! Kováče samo že sebou!

  • bobo24.1.2019 8:46reagovat

   Coufal je blbec, to za prvé. Za druhé, takovéhle věci, které si řeknou kámoši mezi dvěma očima se do novin neříkají. A za třetí: Coufal je blbec.

   • Shaemi24.1.2019 9:02reagovat

    Ještě jsi zapomněl napsat, že je Coufal blbec

    • bobo24.1.2019 9:53reagovat

     jo, tak za čtvrté.... :)

   • gofron24.1.2019 9:07reagovat

    +1000 hlavně podsekl Šurala. Ono brát hráče s tím, že vám zhatí přestup někam, nebo prostě mít v kabině někoho, kdo vynáší infa asi pro klub dobré není, tak že Coufal i Šural si tímto do dalšího případného angažmá moc nepomohli Úsměv

  • waaw24.1.2019 9:15reagovat

   1. Mezinarodni kabina, plna ruznych osob a osobnosti, casto hodne nestandardnich je naprosto bezna ve vetsine evropskych klubu, z nichz mnohe jsou uspesne

   2. Je to vec trenerskeho tymu, aby ji ukocirovali a nalezite motivovali

   3. Sural ted konecne pozna, jake to je z druhe strany. Uvidime, zda bude utuzovat kolektiv, s kterym se nejspis nedomluvi a nebo po treninku radeji rychle pomaze domu za manzelkou

   • Nuff24.1.2019 12:24reagovat

    ten bod č 3 je přesnej!

  • ACSPRGRSBEO24.1.2019 9:17reagovat

   Ve všem souhlas! A ještě něco. Zrovna tento hráč může tak něco vykládat o ”blbý” náladě v kabině. Ten který v podstatě zavinil nepostup přes Suboticu. Ten který v kabině před domácím zápasem ztropil scénu, když chtěl trenér dát ”C” Stanciovi, protože to pískali Rumuni a on by s nimi mohl bez problémů komunikovat. Zaplať pánbůh, že už odtáhnul!

   • ACS 189324.1.2019 9:55reagovat

    To s tím ztropením scény je zas nějáká pomluva?

    • ACSPRGRSBEO24.1.2019 10:09reagovat

     Ne. Je to pravda.

     • rabac24.1.2019 13:37reagovat

      Jedna pani povídala, další velká blbost a slabší jedinci tomu uvěří

      • ACSPRGRSBEO24.1.2019 14:03reagovat

       Věř/nevěř.... Zdroj, ti tady určitě neuvedu....

  • alen24.1.2019 14:35reagovat

   Kratos co tu vyvoláváš negace na Šurala. Přečti si jeho rozloučení se Spartou a pak tu něco piš. Bohužel , někdo podobný jako seš Ty (ACSPRGRSBEO), vynáší hnus a pak se tu na tom trapně pasete.

   • ACSPRGRSBEO24.1.2019 17:22reagovat

    ... pravdivý hnus.....

 • Kauza Coufal

  Kulkozubý Tony 23.1.2019 20:21reagovat

  Tohle je docela zajímavé. To zní jako by mu Šural prostě řekl, aby do Sparty nepřestupoval protože jo to tu na nic. Aneb jak podpořit svůj tým.

   

  https://twitter.com/Mirek_48/status/1088127440092884993

  • captain_obvious23.1.2019 20:27reagovat

   To je od něho fakt trapný, to takhle vytroubit veřejně. Jde vidět, že se nejedná o moc ostrou tužku, což víme dlouhodobě a je to koneckonců poznat, už když ho člověk vidí. Takovej retard už od pohledu. Naštěstí umí kopat do míče, jinak by to měl těžké.

   • prazak23.1.2019 20:39reagovat

    otazka je co rekl jak coufal tak sural a jak se to v novinach interpretuje.

    • Majklll23.1.2019 21:06reagovat

     Mě by zajimalo kdo lze, jestli Coufal v článku na idnesu nebo Kotalík - viz. :

      

     Ten příběh kolem Vládi Coufala už byl mnohokrát probraný v médiích. V podstatě jsme si podali ruku, byli jsme dohodnutí na všech podmínkách, včetně znění smlouvy.

      

      

  • AlaMierda23.1.2019 20:55reagovat

   Teď otázka co si z toho vzít?

    

   1) Jestli byla špatná kabina dle Šurala, tak on jako jeden z těch zkušenějších hráčů a defakto kapitán má na ot mdocela podíl.

    

   2)Přišlo spoustu cizinců, najednou zmizela taková ta tuzemská kabina, kde se všichni plácají po ramenou, chodí na kafíčko a mezi sebe nikoho moc nepouštějí. Navíc přišli hráči, kteří jsou prostě fotbal a tím pádem nezbylo místo třeba pro Marečka, nebo to urychlilo konec Lafaty, což se hráčům jako šural nelíbí a pak to cítí takto.

    

   3) Kabinu a partu by měli dělat starší hráči a ti co v klubu působí dele, ti by také měli podávat co nejlepší výkony. Na co si tedy Šural stěžuje?

    

    

  • maaarty23.1.2019 22:30reagovat

   Mně přijde jako svinstvo napsat veřejně že to zní jako aby do Sparty nepřestupoval, když sám Coufal v daném článku říká, že ho Šural tahal do Sparty. Že kabina není úplně OK ví každý, měl teda lhát?

 • Olivier Vliegen

  LordFargon23.1.2019 20:09reagovat

  Nebyl u nás náhodou na testech ?

  Prý má krýt záda Nguyenovi. Úsměv

  Viz dnešní rozhovor s Hornyákem v Deníku Sport

  • Pavel0023.1.2019 20:21reagovat

   Je to tak, stihl i nějaké utkání v juniorce:

   https://sparta.cz/cs/clanek/vydrene-vitezstvi-33887

  • dominik2723.1.2019 22:33reagovat

   Byl na testech ve Spartě. Neviděl jsem ho chytat, ale zaujalo mě, že za Anderlecht chytal Youth League, což svědčí o tom, že v tamní mládeži musel mít dobrou pozici. Přece jenom do Youth League zpravidla pošleš to nejlepší, co ve své mládeži máš, třeba i členy širšího kádru áčka. Překvapuje mě, že zamířil zrovna do Česka.

 • Karlsson

  acs1923.1.2019 19:17reagovat

  Super rozhovor na sparta.cz s Davidem M. Karlssonem. Stojí za těch 7 minut života. Mluví kromě toho, že vedení chce po hráčích, aby se učili česky, i o zajímavém příběhu jeho tchána se Spartou.Úsměv

  • Dollaruss23.1.2019 19:22reagovat

   Vypadá na hodně pohodového týpka. Navíc je vidět jen z toho krátkého rozhovoru, že to má v hlavě dobře srovnané a nebude jen tupá kopačka.

  • Saeno1423.1.2019 19:35reagovat

   David opravdu sympatak! Skvely rozhovor! Úsměv

  • ap241223.1.2019 19:55reagovat

   Těším se na něj v mistrovských zápasech, věřím že bude dobrou posilou!

   • Hory23.1.2019 20:19reagovat

    Musíme mu dát čas stejně jako Tettehovi na začátku sezony. Karlsson je skvělý hráč, ale potřebuje si zvyknout a dostat se do pohody. Doufám, že na něj tribuny nebudou pískat po prvním horším zápase jako na TBCH či Mavubu.

    • petr13723.1.2019 20:51reagovat

     Na Mavubu nepiskal nikdo, na Ben Chaima se zacalo piskat pote, co se uz asi desatej zapas jen poflakoval, rozciloval a simuloval.

     • hombre23.1.2019 22:03reagovat

      Tak na Mavubu se nadávalo snad od 5-6 zápasu a vyvrcholilo to zápasem s Plzní...

      Benovi se to dávalo sežrat už dřív, sorry. Neříkám, že neoprávněně. Byl, myslím zraněný a nebyl úplně v pořádku a nedal se mu čas...

      • xhurv23.1.2019 22:06reagovat

       Napsal jsi to líp než já.. 🙂👍

       • hombre23.1.2019 22:59reagovat

        Dík, ale když cítím, že něco není pravda, tak se musím ozvat. To jsme my z jihu Moravy.

        Mavubu jsem zrovna nemusel, Ben byl můj oblíbenec.

        Mavuba mě v některých zápasech mile překvapil, Ben ne, ale měli to u nás těžký a neměří se tu zrovna jedním metrem.

        Už to píšu dlouho.... tady se moc rychle zapomíná Smích.

     • xhurv23.1.2019 22:06reagovat

      Nevím kde sedíš ty, já v sektoru h61. A tam se rozhodne na mavubu pidkalo. Pravda, ne hned na začátku, ale když např pokazil balón, což se prostě stane občas i frydkovi 😉, a hned tahni atd... A na tbch11 to bylo v podstatě od prvních zápasu...

     • pubi23.1.2019 22:30reagovat

      Lež, nic víc.

     • Dolikus23.1.2019 22:50reagovat

      Na Mavubu nepiskal nikdo?Údiv Ty blaho tak to si asi v tu dobu žil v nejake bubline hele..

  • gofron23.1.2019 22:23reagovat

   Je to dobre, kabina ma prevazne mluvit mistnim jazykem a jen mezi sebou pak max celosvetovy jazyk Anglictina! Je to tak v cizine i ve velkoklubech a prikladem jsou nasi hraci kteri vzdy kdyz prestoupili tak davali rozhovor s tim ze se musi naucit jazyk...jestli je to cska, real nebo lyon...vsude kde nasi hraci hrali tak se museli naucit mistni jazyk, jako Kovac v Rusku nebo Plasil Francoustinu, nebo kluci v Italii Italstinu...tak to ma byt i u nas a jen me zajima kdo rozhodl predtim o tom ze pri prichosu cizincu nechal hlavni jazyk Anglictinu...tipuji Scasny s Kotalikem!

  • pubi23.1.2019 22:36reagovat

   Za mě možná nejlepší rozhovor, co tam Pečeně je. Působí to na mě stejně lidsky, jako ten rozhovor, co tady ”proslavil” Mavubu. Teď jen věřit, že bude hrát na svým postu, a že bude platnou posilou, který to neznechutí naše vedení.

 • New registrace

  Jereacs23.1.2019 17:28reagovat

  No koukám že místní admini to vyřešili dost dobře Smích to už se nedivím že je tu klid.

   

  • Saeno1423.1.2019 17:33reagovat

   Ja jsem si rikal, ze je tu nejaky klid... Smích

   • Saeno1423.1.2019 17:39reagovat

    Nevim, jestli je to prace jen Dominika nebo jeste nekoho dalsiho, ale za sebe rikam... DEKUJI! Úsměv Skvele! Úsměv

    • dominik2723.1.2019 18:39reagovat

     Je to práce programátora. Tenhle finální nápad byl můj, byť samozřejmě do jisté míry převzatý. Třeba na ČSFD je něco podobného. Tam nejprve máš vědomostní test, a když jím neprojdeš, musíš poslat ke schválení nějaké recenze. Tady ta úvaha je v podstatě také takový test toho, jak sem lidi budou psát, navíc je to dostatečná brzda pro lidi, co si chtějí každých pět minut zakládat nový nick. Nejlepší na tom je, že technicky to bylo vyřešené prakticky hned.

     • Funin23.1.2019 18:48reagovat

      tak proto se ten kokot musel presunout na SF, volejte slava a 5 dni se radujte.

     • johnny123.1.2019 19:00reagovat

      Taky díky, je tady klid a hlavně už nemusím číst ty stupidity od toho vola mf17.

     • Saeno1423.1.2019 19:02reagovat

      Opravdu super! Vsem, kteri se na tom podileli patri velky DIKY! Myslim, ze tohle je dostatecne, aby to ty trolly odradilo! Skvele, jsem za to opravdu radÚsměv

     • prazak23.1.2019 19:09reagovat

      je to zajimave. stejne bych spis volil email a telefonni cislo pro overeni. rada lidi nemusi nejakym testem vubec projit, i kdyz to nejsou trollove.

      • Dollaruss23.1.2019 19:24reagovat

       Tak ona sms brána pro registrace také není zadarmo. A zase tolik lidí se tu asi neregistruje, aby se to vyplatilo.

       • prazak23.1.2019 19:33reagovat

        to je samozrejme pravda. ale tohle forum je otevreno, i kdyz je to acs forum, o diskusi o fotbale, ktera neni uzavrena pouze pro priznivce acs (pokud se tak forum nerozhodne). ale to je jen glosa k tomu opatreni, jak jsem zminil, je to zajimave.

        • dominik2723.1.2019 19:45reagovat

         Moc tomuhle příspěvku nerozumím, ale pokusím se odpovědět. Úvahu o dění ve Spartě by měl být schopen poslat i fanoušek jiného klubu, pokud z nějakého důvodu má touhu psát do sparťanského fóra. Nejsem vyloženě proti tomu, aby sem psali fans jiných klubů, spíš to moc nechápu, ale to je primárně můj problém, do fór jiných klubů chodím příležitostně jen vyčíst nějakou konkrétní informaci, stěží stíhám psát sem.

          

         Fórum je o Spartě, zejména o fotbalové Spartě, takže ať se na to dívám ze všech možných úhlů, pořád mi vychází, že ať sem chce psát kdokoliv a odkudkoliv, neměla by pro něho taková slohovka činit problém.

          

         Neumím si představit, že teď půjdu psát třeba na fórum třeba sokolovského Baníku, o kterém nevím prakticky nic, abych se tam s místními bavil o dění ve Spartě. Koneckonců si umím představit, když mě popadne potřeba jít psát na fóra třeba Slavie, Plzně či Bohemky, že nějakou úvahu dohromady dám. Pořád je to jen úvaha, nikoli akademická práce. Není vyloženě nutné, aby ten text byl přímo odborný, jen ať je prosím aspoň trochu zajímavý a dobře napsaný.

         • prazak23.1.2019 20:36reagovat

          ono to vyznelo mizerne. problem slohu :). myslel jsem to tak, ze tak jako treba ja kdo sem obcas chodi neco okomentovat nebo vymenit nazor na fotbalove veci i kdyz nejsem fanousek acs, tak treba i nekdo kdo fandi jinemu, by treba mel takovy napad. tech temat je spousta :) ale souhlas, fora jsou primarne pro fanousky daneho klubu, o tom zadna.

      • dominik2723.1.2019 19:27reagovat

       Ten test není jen proti trollům. Jestli někdo chce psát do diskusního fóra, měl by být slohově na takové úrovni, aby byl schopen sepsat poměrně krátkou úvahu, která má hlavu a patu. Zvlášť na téma současné Sparty, což musí fanoušek vysypat z rukávu, aniž by musel cokoliv dohledávat z jiných zdrojů. Nevím, proč by sem měli psát lidé, co mají problém s psaným projevem. To by mi nedávalo smysl. Takhle by fórum nikdy žádnou úroveň nemělo.

        

       Když budu po lidech požadovat třeba telefonní číslo na ověření, tak to bude po technické stránce dost nákladné na zprovoznění a ještě bych musel řešit věci jako GDPR, tedy ideálně rovnou najmout i právníka. Takhle se udělala dost jednoduchá úprava.

       • prazak23.1.2019 19:43reagovat

        tak to se musim zlepsit, muj sloh je celkem mizerny. ale diky za vysvetleni v tom kontextu dalsich aspektu

        • dominik2723.1.2019 19:48reagovat

         Zas se tady nečekají nějaká veledíla. Jen bych si přál, aby tu nebylo tolik sraček, co ještě nedávno, když to mám říct naplno...Úsměv

         • prazak23.1.2019 20:37reagovat

          to bohuzel je pravda ve vsech diskusich, kam se podivam, a ted odhlizim od toho kdo komu fandi nebo jakou politiku podporuje.

     • Lobrock23.1.2019 19:14reagovat

      Skvělá práce, díky za pročištění. Snad už tu bude od trollů klid.

     • xhurv23.1.2019 19:28reagovat

      Dominiku, skvělá práce, snad se tady opět začne víc diskutovat a ne jen nadávat. Podle mne to hodně lidí odradilo od jakýchkoli příspěvků.. Díky!

     • bigcock23.1.2019 19:47reagovat

      Dobry Domino ;-)

  • Funin23.1.2019 17:36reagovat

   co je s registracema?

   • Pavel0023.1.2019 17:39reagovat

    Vypla se Smích

   • Jereacs23.1.2019 17:48reagovat

    Ale nic jen teď nový lidi musí napsat esej o Spartě na emeil a dle toho jim udělají registraci.

  • Skleepy23.1.2019 17:45reagovat

   Divil jsem se, že se to tu jinak neřešilo, když se nový systém registrací zavedl. Zjevně si to většina lidí ani nevšimla. Úsměv

   • Jereacs23.1.2019 17:49reagovat

    Tak 90% lidi to asi nenapadlo se kouknout na registraci a já si říkal proč se tady vytahovala ta esej. Smích

    • Hory23.1.2019 18:20reagovat

     Taky jsem to s tou esejí u MF17 nepochopil :D .. Tak už vím, odkud vítr vane. Tím lépe, aspoň se zde bude konečně diskutovat smysluplně a vrátí se třeba i staří známí jako Sendi a spol.

   • Mates23.1.2019 18:19reagovat

    Většina lidí, co by si toho všimla, je už zaregistrovaná. Každopádně dobrá práce! Úsměv

  • waaw23.1.2019 18:21reagovat

   Treba se ted nekdo z tech, koho trollove znechutili, vrati a bude to mit zas trochu uroven

   • dominik2723.1.2019 18:34reagovat

    Tak já doufám, že posledních pár dnů to úroveň má, byť samozřejmě vždycky jde získat ještě lepší přispívatele.

     

    Jinak musím říct, že jsem fakt s velkým pobavením sledoval, jak tady ve fóru to zůstávalo bez povšimnutí.Smích

     

    Přitom právě ten moment, kdy MF17 na nás začal nadávat na SF, přišel v době, kdy se tady nahodil nový systém registrací a on dostal ban. Během pár minut se prokázalo, že ten systém přinejmenším přinese velké zlepšení.

    • Jereacs23.1.2019 18:37reagovat

     Tak jak jsem psal víše nikoho to prostě nenepadlo že to takhle vtipně vyřešís ale cekej brzo od něho esej pac na druhém webu se mu vřelemu přivítání zrovna nedostalo. SmíchSmích

     • dominik2723.1.2019 18:47reagovat

      Esej poslat může, pořád to neznamená, že dostane přístup. Tenhle systém je výhodný hlavně v tom, že to na uživatele vyvíjí větší tlak, aby se tady chovali žádoucím způsobem, protože získání nového nicku potom dá víc práce a je nejisté.

       

      Teď jsem třeba dostal dvě úvahy, které jsem schválil, ale jestli nám lidé budou posílat bláboly, tak je prostě nepustíme do diskuse.

       

      Do budoucna bych si opravdu přál, aby každý příspěvek obsahoval nějakou myšlenku, ideálně opravdu vlastní myšlenku, případně nějakou novou informaci (řádně ozdrojovanou). Mít za den pět vláken, v nichž se opravdu diskutuje, je určitě lepší než záplava tupých výkřiků...

      • Jereacs23.1.2019 19:20reagovat

       Naprostý souhlas.

      • Spartabus23.1.2019 20:27reagovat

       Naprosto s tebou souhlasím Dominiku. Udělal jsi kus práce. Jen doufám, že se budou tolerovat některé překlepy a slova upraví telefon či tablet Úsměv.

    • hombre23.1.2019 18:45reagovat

     Tak super, že jste to vyřešili.

     To, že to tu zůstalo bez povšimnutí je logické. Proč bych hledal, jak se registrovat, když jsem už dlouho zaregistrovaný. Ani by mě to nenapadlo.

     Ale byl tu klid a mnohým to bylo nápadné, přiznám se, mně ne.... A ještě jednou DÍKY 👍.

    • standis23.1.2019 22:49reagovat

     Tady se potvrzuje, že geniální nápady jsou v zásadě vždy jednoduché.Úsměv

  • Enkoff23.1.2019 19:09reagovat

   A já si říkal, že je tu najednou nějak málo příspěvků až mi to trochu připomínalo nudu Smích

  • Larrygo23.1.2019 19:24reagovat

   Diky Dominiku. Tesim se, ze se tady zase po dlouhy dobe bude dat procist normalni diskuse o Sparte Úsměv

   • dominik2723.1.2019 19:29reagovat

    Já doufám, že taková diskuse tady už pár dnů probíhá.

  • Kuklic23.1.2019 19:43reagovat

   paráda!Úsměv

  • Dolikus23.1.2019 19:44reagovat

   Když sem toho troubu zahlédl na SF, tak sem si říkal co se stalo,ze troli jinde Smích Každopádně tohle je super a myslím,ze nejlepší opozdenej dárek! Díky Úsměv

 • Trpis

  waaw23.1.2019 16:27reagovat

  Jen tak pro zajimavost, zachytili jste nekde nejakou zminku o tom, jak k tomu zraneni Trpis prisel? Naraz do brankove konstrukce, loket pri bagu nebo neco osobniho?

  • Jereacs23.1.2019 16:35reagovat

   Ne jen jak vedení Slavie z toho dělalo jak kdyby byl na smrtelné posteli.

 • Ibrahimovič a skupinky hráčů

  Enkoff23.1.2019 16:22reagovat

  Když jsem viděl to video ”Buď v týmu #4”, tak jsem si vzpomněl na to co říkal Ibra, když šel do jednoho velkoklubu, kde to nějak nefungovalo, ani výsledkově. Byl v šoku, že v levým rohu seděla skupinka Italů, ve druhým rohu skupinka Brazilců, v dalším rohu jiná skupinka. Nikde tohle skupinkování nebylo, protože to bylo bráno jako nepřípustný. Hráči věděli, že by se měli mezi sebou míchat, aby si vytvářeli mezi sebou osobní vazby. A jelikož nepřicházely výsledky, tak se nas*al, seřval to tam v kabině, vedení stanovilo pravidla, skupinky byly tabu a ejhle - výsledky se brzo dostavily.

  • Dub23.1.2019 16:30reagovat

   To vidim stejne. Za ty videa od Pecenyho jsem rad,ale jasne ukazujou to,co pises.neni tam parta,jsou tam skupinky a z tech videi to pusobi dost ponure.

   • Majklll23.1.2019 16:54reagovat

    jako videa z pokojů? jestli tohle bereš, že to je skupinkování, tak nevím.. nemusím být pořád v grupě.. jsou spolu 14 dní, tak si před obědem, po snídani, nevím, vlezu do pelechu a čtu, nebo hraju hry..

    • Dub23.1.2019 17:41reagovat

     Videa z pokoju tohle ukazovat nemuzou.je to videt z videi treba na hristi,v podstate ze vsech krome z tech pokojovejch.Jinak ty videa z pokoju-je skoda,jak se k tomu stavej hraci,tam je mi Peceneho lito.Jako video u Zahustela a Kadlece,to je anti pr.jako prilezitost dostali,ale otazka,zda tohle neni spis do kose.

      

  • Mates23.1.2019 16:36reagovat

   Zrovna Ibrahimovič je opravdu miláček všech spoluhráčů, s ním fakt chceš v jednom týmu být. Smích

   • Jereacs23.1.2019 16:40reagovat

    Zlatéj Kanga SmíchSmích

 • tedjsem koukalna jeden přípravnej zápas

  maybe66623.1.2019 15:50reagovat

  nějakých číňanů a nehápu jednu věc. Ty mužstva jsou na úrovni ČFL s jednou vyhořelou top hvězdou co se tam došla za balík vyprdět. Jak tam můžou Bořka nechat sedět , případně s ním vůbec nepočítat ? Na poměry tétoo sranda ligy to je něco mezi Messim a Ronaldem.

  • petr13723.1.2019 15:56reagovat

   Ja si myslim, ze je to primarne o tom, ze on tam nechce byt.

   • Mates23.1.2019 16:01reagovat

    + Čínská asociace chce udělat z hráčů na úrovni ČFL hráče lepší, takže výrazně omezuje možnost nastupování cizinců na úkor domácích hráčů.

   • waaw23.1.2019 16:21reagovat

    Ja sice nevidel zadny zapas, kdyz za ne hral, ale nemel jsem ze zpravodajstvi pocit, ze tam nejak zaril jako hvezda. Zrejme na nem bylo poznat, jak ho to tam sere

  • lotarr24.1.2019 11:19reagovat

   Tak oni se ten fotbal začínaj učit kdoví jak to bude za 10 let.Ted hráli s SKS a čekal sem že to bude vyrovnanější a výsledek 0:4 je pro ně ještě hodně dobrej na druhou stranu ted hrála Plzen 1:1 tak těžko říct jak sou na tom.

 • Dočkal

  jareoslav23.1.2019 14:33reagovat

  Jak tady mnozí píší že je lepší Kanga než Dočkal tak to je opravdu hrůza .Nejlepší hráč reprezentace, hlavní strůjce úspěchů sparty před stramacionelovou dobou a tady ho někteří nechtějí. Tak ho pošlete Plzni nebo Slavii a potom budete čumět s otevřenou hubou. To ani Stanciu na něj nemá a další rumun Chcicpiu. Je mi z vás na blití.

  • Funin23.1.2019 14:37reagovat

   tak se vyblej a bude ti líp

   • Tashunka Witko23.1.2019 15:29reagovat

    Takhle mu raději neraď, nebo bude blejt přímo sem do diskuze.

    Lepší, když se urazí a odejde na forever jako ten pitomeček FM17.

    • Dolikus23.1.2019 16:12reagovat

     No co ho tam tak sleduju..tak myslím,ze ho máme za chvíli zpátky. Tam mu pšenka dlouho nepokvete. Nadruhou stranu je tady poslední dobou nejakej podezřelého klid, ze by se stopla registrace konečně?

     • Jereacs23.1.2019 17:26reagovat

      Už ho odhalili na tohodle retarda si dávejte bacha na esparte se ho zbavili tak přišel sem. Smích

  • Jereacs23.1.2019 14:43reagovat

   Já jsem asi slepej ale já to nevidím že by se to dneska řešilo o tom kdo je lepší.

  • Tyrrael23.1.2019 15:18reagovat

   I neúspěchů, ale to si už nepamatuješ, že?

  • Skleepy23.1.2019 15:27reagovat

   Docela by mě zajímala tvá esej, až budeš nucený si založit nový účet.

  • Hory23.1.2019 15:30reagovat

   Jenže ono vůbec nejde o Kangu či Chipcia. Jde o Stancia, který by pravděpodobně Dočkalovi uvolnil místo. A pokud nevidíš, že Stanciu je mozkem naší ofenzívy (a navíc produktivní), tak potom není o čem.

75390 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha