Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Mohl by nějaký admin

  spartan128.12.2018 2:08reagovat

  zabanovat toho xenofoba a rasistu, který tady pod cca 70 nickem Off-White zasviní každé vlákno? Kdo má pořád číst ty jeho kolovrátkové, adolescentní a ubohé bláboly.

  • kostík28.12.2018 2:11reagovat

   není to náhodou rasismus-banovat”rasisty”?

  • Moribundus28.12.2018 5:19reagovat

   Přesně! A DOST! Kdokoliv provozuje tohle fórum, nemělo by to být tak, že slušní diskutéři tu nakonec ustoupí z diskuze, jen protože rasita a xenofob nedodržuje argumentační pravidla.

   Často cestuji a nemám základnu sporťáku mezi mými inťošskými kamarády. Proto jsem se tak zaradoval před pár lety, když jsem objevil tohle fórum, kde je mnoho kvalitních lidí s dobrým výhledem a ochotou si s vzájemnou úctou podiskutovat.

    

   Sorry, že to řeknu natvrdo, ale pokud majitel tohoto fóra, ať je to kdokoliv, je schopen přitahovat takhle kvalitní diskutéry, ale současně není ochoten naslouchat radám, používat nástroje a procesy k odstranění kriminálníků a popřípadě delegovat odpovědnost, tak ať to zabalí. Protože tahle nečinnost je spoluúčastí. ”Tak ho ignorujte” je nouzí, ale ne řešením.

    

   • kostík28.12.2018 6:58reagovat

    hmm, pokud máš pocit, že díky tomu, že jsi scestovalý, máš nějaký mandát k tomu se vyjadřovat k těmto věcem, současně kádrovat, kdo je a není hoden se na tomto foru vyjadřovat k k určitým věcem a ohánět se kvalitou diskutérů a kecama o odstranění diskutérů, věř, že i já jsem projel půl evropy a co se týče ”kriminálníků” za kterého, mě asi považuješ, tak s mina mám určité zkušenosti a trochu vím o čem mluvím

   • kostík28.12.2018 7:21reagovat

    majitele tohohle fora jsi zmiňovat asi neměl, mám za to, že naše názory jsou mezi náma a keci o kriminálnících jsou docela nepatřičné, navíc keci o spoluúčasti..vole

     

    • Moribundus28.12.2018 7:27reagovat

     Potrefená.. tyhle hry s tebou hrát nebudu.

   • Veteranos Pirates31.12.2018 6:09reagovat

    ”kvalitní diskutér” - pak tedy nevím, co tady zase po delší pauze dělám....

  • victorlima28.12.2018 8:48reagovat

   Bohužel blbost některých místních hovádek je zřejmě nezničitelná. Doporučoval bych jim, když už jsou Ti jediní rasově nezávadní, tak se více věnovat své mateřštině, aby tu ostatní nemuseli číst jejich stupidní výplody, navíc s hrubkami jako prase.

  • Jereacs28.12.2018 9:28reagovat

   Co čekat od jedinců s IQ 88.

  • Sheva28.12.2018 9:34reagovat

   tady je potřeba rozlišovat mezi rasismem a mezi nechutí k internacionalizaci Sparty. Při vší úctě ta internacionalizace se nám nepovedla. Na kvalitu zvenku nemáme prachy (případ Kaya), zároveň pořád platí, že česká liga je specifická a neprosadí se tady kdekdo odkudkoliv jen proto, že ve své lize vynikal (Ben Chaim, jsem zvědavej na Švéda). Čeští hráči mají jeden z nejlepších poměrů výkon/cena možná tak ještě s nějakýma balkáncema typu Bosňáci. Momentálně potřebujeme vytvořit nějaké jádro, které se nám za 2 roky vytvořit nepodařilo a řekl bych, že se schyluje k další velké čistce. Prostě tohle bude trvat a cesta, kterou jsme se vydali, zatím nevypadá na úspěšnou. Přitom se nabízí otázka – ví vůbec Sparta co chce? Rosický jednou řekne, že je potřeba vytvořit jádro z českých hráčů a druhý den, že cizinci chodit nepřestanou. Tak co ta Sparta chce?

   P.S. než mě někdo taky iracionálně označí za rasistu (protože ano, vnímám rozdíl mezi českými a zahraničními hráči, ovšem jen ve sportovní rovině a ve vhodnosti jeho angažmá v ČR), tak pokud je tu nějaké jádro budoucího jádra, tak do něj bych zařadil určitě Costu a asi i Tetteha, byť u něj těžko říct zda se bude na znovuzrození Sparty podílet, podle mě do půl roku pryč

    

   • Míša28.12.2018 9:51reagovat

    Tahle část internacionalizace se nepovedla, je to škoda, ovšem ten problém není jen v cizincích, ale právě i v nechuti českých hráčů pomoci těm cizincům. Kabina je na skupinky, Češi proti Rumunům, proti Balkánu, proti černochům (ano, až takhle to je).

    Základní problém je, že máme spoustu kvalitních hráčů, nadějných a perspektivních, ale koučuje to mamrd, co ví píču, jak se hraje fotbal, hráči ho nesnáší a on jim nic nedá. Takže i hráč, který vypadal velmi dobře, najednou vypadá jako dřevák a Sebík by ho hnal.

    Jinak co se týče Costy, já bych ho už pustil. Svoje tady odvedl, ale čas nezastavíš. Nabídl bych mu ovšem práci jakéhosi ”ambasadora Sparty v Africe”, pomáhal by v začleňování mladých afričanů do Sparty, pomohl jim třeba i s češtinou, vysvětli jim, že na ně prostě budou hučet vlastní fanoušci, když si je spletou s Kangou, jako se to děje a tři hlavy většímu Tettehovi...

    • kostík28.12.2018 10:13reagovat

     souhlasím se Standou co se týká Costíka něco jako ambassador by nebylo špatné..

      

    • kostík28.12.2018 10:30reagovat

     už dlouho jsem nečetl tak kvalitní koment, máš naprostou pravdu, jen s tím rozdílem, že nejde o černochy, ale Afroameričany

     • honzaspartan28.12.2018 10:47reagovat

      Afroameričan v Evropě jo?

      Když už, tak asi Afroevropan SmíchSmích

      Ale jo, je to rasista, napsal slovo ”černoch”, hanba mu! Smích

      • Míša28.12.2018 11:42reagovat

       Není to z toho filmu Bruno? Tam taky říkal, že v Africe viděl spoustu Afroameričanů Úsměv

   • kostík28.12.2018 9:56reagovat

    naprosto souhlasím- i já s IQ 88 s tebou souhlasím a myslím, že lidi-jako Costa, Tetteh jsou Spartani, které potřebujeme, narozdíl od Victora, pana Limy, kterýž nám moc nepřeje-a rejpe do bílejch-je to rasista..zasranej

 • Rasismus v české lize

  xhurv27.12.2018 21:50reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-italie-serie-a/353867/rasismus-o
  dejdeme-ze-hriste-zlobi-se-ancelotti-inter-bude-bez-divaku.html

   

  A
  u nás fanoušci řvou na vlastního hráče huhuhu a pak se diví že jim nejde zatleskat. A místo toho, aby trenér, kapitán (tehdy tuším sural, nebo dřív lafata...) po zapase odsoudili takové o chování, tak kapitán strhává os atbi hráče po zapase a jsou jim ještě děkovat.

   

  Tohle mi hrozně vadí... Nejen u Sparty, ale obecně...

  • NietzcheACS27.12.2018 21:56reagovat

   Kanga si za to však může sám svým chováním, Koulibaly nikoliv.

   • Sendi27.12.2018 21:59reagovat

    bleju...

    • NietzcheACS27.12.2018 22:05reagovat

     Myslíš, že by se Koulibaly hrnul k penaltě i přesto, že ji pravidelně zahrává legenda týmu, jen aby si konečně mohl vstřelit jednoduchou branku? Že by Koulibaly ironicky tleskal fanouškům svého týmu, kteří vyjadřují nespokojenost s předváděnými výkony? Že by Koulibaly v případě disciplinárního trestu v době zápasu raději dřepěl doma u vínečka místo toho, aby podporoval svůj tým na tribuně? Kanga sklízí, co zasel.

     • Míša27.12.2018 22:50reagovat

      Jen aby si konečně... v prvním zápase. SmíchSmíchSmích A na Frýdka, který raději dřepěl doma u vínečka místo toho, aby podporoval svůj tým na tribuně se bude teda taky dělat huhuhu?

      • Off-White28.12.2018 0:27reagovat

       Jsi strašně ubrečenej a dětinskej člověk. Jakmile něco tvůj oblíbenec provede, tak dětinsky začneš hledat problém i u druhých a poukazuješ, že když to dělá on, proč nemůže tvůj oblíbenec. Se nedivím, že tě tady na fóru má rádo ještě míň lidí jak mě.

       • acs1928.12.2018 0:38reagovat

        Vzhledem k tomu, že tě tady nesnáší 100% lidí na fóru, tak ti tvé výpočty nevychází. Sám jsi rasista, který je absolutním odpůrcem jakékoliv internacionalizace Sparty, nejraději bys byl, kdyby bylo 10 Frýdků v poli a jeden Frýdek v bráně. Smutný, že i takový lidi chodí na forum. Smutnější je, že nejsi člověk. Jsi blázen, kterýmu se dá jeden den ban a druhý den se objeví pod novým nickem. Nikdo tě tady nechce, nikoho nezajímáš, ale stejně se sem pořád cpeš.

        Kdybys raději šel ven a neoxidoval tady, bylo by všem lépe.

        • Off-White28.12.2018 1:02reagovat

         Hele ty novej trenére a mistře vynášeči.

         Internacionalizace je úplná blbost. Zvlášť, když sem chodí hráči z horších lig!!! Vždyť i Baluca není ani na lávce ve Slávii a to je o parník lepší fotbalista, jak Chipciu nebo Chaim. To, co dostává třeba Chaim nebo Plavsic za šance, tak jsem si jistej, že by Hložek zvedl svoji cenu o 10000%.

         Jste jen multikulti ovečky. Jásali jste nad trenérem, co vyžahne flašku vodky před zápasem a jediný úspěch má v žumpalize v Rumunsku. Dále tu brečíte, že je Ščasný nebo teď Rosa sportovní ředitel, ale Playboy modelku Prodanovou, co fotbal viděla maximálně v TV tu chcete. Navíc nám sem tahá kdejaký rumunský odpad, aby si namastila kapsu. Naštěstí Rosa se snad silikonama zlákat nedá.

          

         Co bychom dali za 11 Frýdků na hřišti. Takhle tam hrají z většiny ubulení žoldáci, co mají Spartu úplně na háku a ještě rozhádávají fanoušky (Kanga). Slávka s těma jejíma dřevákama hráli pěknou roli v EL. Sparta udělala akorát ostudu proti týmu, kde cizáků bylo minimum a hraje o sestup v srbské lize!

          

         Takže si tu laskavě na mě nevyskakuj. Výsledky Sparty vždy stály na nejlepších českých hráčích, co z většiny doplňovali reprezentaci. Navíc jsme vždycky končili maximálně 3. Teď s cizákama si zvykáme na střed tabulky. Čeští hráči sem nechtějí, protože i když jsou lepsi, jak cizáci, tak budou brát stejně míň. Ať se měří jedním metrem a výplaty mají podobné, ať cizák nebo Čech. Ne, že kopyto Chaim bere 3 mega měsíčně a kapitán Sparty sotva 1 milion.

         • acs1928.12.2018 1:05reagovat

          Už se můžu zasmát? Ty tvoje bláboly nemá smysl číst...

          • Off-White28.12.2018 1:12reagovat

           Takovou reakci jsem přesně čekal. Pro hlupáka každý hloupý. Žádný z těch bodů nemůžeš nijak vyvrátit. Sparta je na nejhlubším dnu od doby, co přišli cizáci. Dříve jich tu bylo pár, co fakt vynikali a když ne, tak rychle letěli, ne že tu budou dostávat šance pořád dokola.

           • acs1928.12.2018 1:15reagovat

            Nemá smysl se s tebou zdržovat, blbec blbcem zůstane... Je mi tě líto, ale to je život no.

            • Off-White28.12.2018 1:21reagovat

             Děkuji, snad spolu diskutujeme naposledy.

             • xhurv28.12.2018 10:03reagovat

              Hurá. Konečně jsi pochopil a vypadnes z tohoto fóra!

         • Poldi28.12.2018 1:14reagovat

          Ty žiješ v nějakém jiném vesmíru? V nějakém, kde se od počátku světů dělá to samé stejným způsobem a nemění se okolní podmínky? Jak ses dostal sem? Protože v našem vesmíru se nejdřív nepsalo, pak uhlíkama po šutrech, rylo se do kůry, do destiček, jinde psali na vysušenou srajdu z rákosí a jinde zase na srajdu ze dřeva, pak jsme měli noviny a pak přišel internet a časem diskuzní fóra. Jak se tvůj vesmír dostal k internetu, když děláte vše pořád stejně a okolí též?

          • Off-White28.12.2018 1:20reagovat

           Žádnej úspěšnej tým není složen pouze z cizáků. Snad brzo UEFA vydá nějaký pravidlo, že v základní sestave musí být minimálně 5 hráčů domácích.

           Já jsem pro, ať se to dělá po vzoru těch nejlepších. 7-8 vlastních hráčů, cizince tu mít fakt kvalitní a pokud se za půl roku neodvděčí, poslat je pryč. Jsme Sparta, o hráče nemůžeme mít nouze. Za půl roku ses neosvědčil? Fajn, sbohem, máme tu x jiných hráčů.

           Pokud chce být Sparta velkoklub, tak musí sypat jiné peníze a ne, že budeme kupovat hráče za 50 milionu ze zahraničí, když v Česku máš za 50 mega top kvalitu.

     • waaw27.12.2018 23:12reagovat

      Ze zivota Nietzcheho:

      V lednu 1889 v Turíně se nervově zhroutil a zbytek života strávil v polovědomém stavu jako duševně nemocný Smích

     • Off-White28.12.2018 0:14reagovat

      +1

      Píská se jen na ŠPATNÉ zahraniční hráče, kteří si za to můžou sami, ať už provokací (Kanga) nebo výkony nehodné (Chaim) Sparty.

      • acs1928.12.2018 0:49reagovat

       Chtěl bych vidět tebe, kdybys žil od mala v Izraeli a najednou tě koupil klub ze střední Evropy. Ty jsi nikdy nebyl v zahraničí a měl by ses aklimatizovat nejlépe za měsíc, aby idioti jako Sebík nemuseli mít tupý připomínky, že jsi kopyto a že nic neumíš, když sami tyto lidi si dokážou jenom vytřít prdel.

       Ben nikdy nehrál v jiné lize než je izraelská, přišel díky DK, který si ho ”zamiloval” a nikdo nepočítal s tím, že bude potřebovat tak velký čas na uzpůsobení a aklimatizaci v ČR. Přišel se zraněním a bohužel ho potkalo další, nedá se nic dělat, ale nevyhodis ho kvůli tomuhle.

       Pls pusť si sestřih, jak hrál v Izraeli a už na něj přestaň kydat hnůj.

       • Off-White28.12.2018 1:06reagovat

        Je to kopyto, to pozná každej zdravej člověk. Kdyby to byl takovej fotbalista, jak říkáš, tak za ten rok dá aspoň gól. Navíc hrál evropskou ligu, takže evropský fotbal zná, takže tvoje argumenty úplně zbytečné.

        Na tobě je přesně vidět, jak ti multikulti za každou cenu se zastávají cizáka. Srovnávat izraelskou pomalou ligu s naší je fakt ostuda pro takového odborníka jako jsi ty. Sestřihy jsem viděl a tak špatní obránci jako v jejich týmech nejsou snad ani v Mladé Boleslavi. Navíc sestřihy dobrých výkonu má kdejaké kopyto na YouTube.

       • Off-White28.12.2018 1:09reagovat

        A jen bych dodal, že kdyby to byl tak dobrej fotbalista, tak místo toho povalování se na pláži bude na sobě makat. Protože být jím, tak je mi smutno, že klub za mě dá 80 milionů, beru 3 měsíčně a nejsem schopen nahrát na 2 metry.

        • acs1928.12.2018 1:13reagovat

         Ok, kdybys sledoval jeho instagram, tak víš, že ten kluk na sobě maká každý den, pořád fitko, koleno, odpočinek, prostě pořád jede a jen idiot, který o něm nic neví, napíše tohle.

         • Off-White28.12.2018 1:15reagovat

          Proč bych sledoval nějakého chudáka? Když jsem zajel na jeho ig, tak všude samá fotka z pláže nebo se synem. Jo, fitko... ale ve fitku se nahrát na 2 metry nenaučí.

          • Tyrrael28.12.2018 8:28reagovat

           Přesně tak, proč bys to dělal, stačí že sleduješ sebe.

   • xhurv27.12.2018 22:00reagovat

    Takže schvalujes rasistické urážky? Proč mě to vůbec u tebe překvapuje?

    • kostík28.12.2018 1:57reagovat

     tyto rasistické kecy nemá moc cenu číst, to, že je někdo negr, neznamená, že je lepší Spaťan, což se teda ukazuje jako fakt..i když si to někteří nedokážou připustit.Otrávení

 • Kaya

  Míša27.12.2018 21:04reagovat

  Je ho škoda, kromě toho, že je to vynikající fotbalista je to i rozený leader, skvělý člověk do kabiny, pohodář, ale hádám, že budeme teda cílit na Panáka nebo Lishku, Rosický chtěj Jemelku a pokud nás bude stát ”Kayův roční plat”, tak proč ne :)

  • Kulkozubý Tony 27.12.2018 21:20reagovat

   Jestli si Rosa půjde za svým, tak by se případnému příchodu Jemelky vůbec nedivil. Do Sparty ho chtěl už v létě. Jen teda nevím, jestli je Olomouc v takové pozici, aby mohla prodat svůj defenzivní stavební kámen. Úsměv

    

   Pořád to vidím na toho Panáka, s Lischkou moc nepočítám. To by se Pelta musel zbláznit, aby v jednom přestupovém okně pustil 4 hráčů základní sestavy.

  • Smurf27.12.2018 21:25reagovat

   Pokud bych si z těch tří měl vybrat, tak rozhodně Jemelka, ale nevím jak moc je jeho příchod realný, protože v Olomouci je stavební kámen obrany, navíc jsem vůbec nečetl žádnou spekulaci o jeho možném příchodu, což mě mrzí, každopádně pokud ho Rosa chce tak teď na to má už pravomoce, tak snad se ukáže a nezbývá než popřát hodně štěstí při jednání a snad to dopadne.

   • LordFargon27.12.2018 21:30reagovat

    Uvidíme už na začátku přípravy. Ale určitě by vyšly najevo nějaké informace, kdybychom o něj stali + situace Olomouce, takže předpokládám, že to bude Panák nebo Lischka...

   • Scooter_x27.12.2018 21:49reagovat

    Spekulaci o Jemelkovi jsme tu cetli na foru uz hodne posledni rok. U Vacka a pod. myslim ne. Nicmene Jedna tu psal neco ve smyslu, ze Kaya ma byt nahrazen ceskym hracem s mensimi provoznimi naklady - jasne, ze to muze byt deset jinych, ale za me proc ne Jemelka, kdyz s Radakovicem mu to loni sedelo. Kdyz si na to vzpomenou, tak budeme mit po delsi dobe konecne nejakou sehranou dvojici :) Coz je zrovna u stoperu vyhra jak ve sportce...

    • Scooter_x27.12.2018 21:54reagovat

     A vubec, k tem spekulacim, ja mam obcas stejne pocit, ze nase ’skautske oddeleni’, kdyz ma neco vyskautovat, tak stejne cte akorat e-spartu a SF a tam sbira tipy. Kolikrat jsem uz tady cetl nejakou spekulaci o prichodu, ktera se az nasledne objevila nekde na twittru, ze ACS o nekom uvazuje.

      

     Pokud se tim inspirujeme, tak by tu meli mistni odbornici (a ted to nemyslim ironicky, mam na mysli par z mistnich, kteri maj dost hracu/tymu/lig nasledovanych) par takovy tipu tady odevzdat. Pro jistotu tu zkopirovat a ztucnit na SF a doufat, ze si toho nas hlavni skaut vsimne a bude to vydavat za svuj zenialni napad. Jen bacha na mistni slavisty, at tu neradi zase nejake bidaky z izraelskych a jinych blizkovychodnich lig.

 • Kaya a Ben Chaim

  Kulkozubý Tony 27.12.2018 19:28reagovat

  Ještě jedno info od Vacka. Kaya dle všeho ve Spartě definitivně skončil. Sparta s ním nepočítá.

   

  Naopak u Ben Chaima je solidní šance, že se v létě zapojí do přípravy (pokud na něj nepřijde nabídka) a dostane svou šanci.

  • Off-White27.12.2018 19:52reagovat

   SmutekSmutekSmutek

  • houbař27.12.2018 20:02reagovat

   Tak koukněte na tu logiku.Kaya se přivede jako posílá,má být nejlepší stoper.Podle toho dostal plat.Výtečným stoperem se stane a ejhle,musí pryč.

   A teď pozor.Přivede se Ben Chaim,aby se stal výtečným křídlem.Podle toho plat.To se ale zdaleka nesplní, navíc se zraní s nejasnou budoucností,ale zůstává!!??

   • petr13727.12.2018 20:10reagovat

    Ta logika je jasna, Chaima nikdo nechce, takze u nas zkratka zustava. Kdyby byl zajemce, tak jde pryc.

   • Tazmen27.12.2018 20:16reagovat

    koukni na tohle:

    https://www.transfermarkt.com/semih-kaya/verletzungen/spieler/60709

     

    https://www.transfermarkt.com/tal-ben-haim/verletzungen/spieler/129806

   • waaw27.12.2018 20:17reagovat

    U Chaima je logika jasna, zustava z nouze. Kaya v par zapasech ukazal, ze ma kvalitu, ale zrejme nesplnuje podminku, ze kdyz cizinec, tak musi vyrazne prevysovat kvalitou domaci hrace. On patri k tem lepsim, ale neprevysuje je v porovnani s naklady

    • Kulkozubý Tony 27.12.2018 20:20reagovat

     U Semiha vůbec nejde o výkony, nehraje úplně z jiných důvodu Úsměv

     • Off-White27.12.2018 20:30reagovat

      Protože mu nebije srdce pro Spartu. Až se uzdraví Chaim, tak půjde taky. Zůstává jen, protože ho nikdo nechce a DK nechce prodělat 80 milionu a přiznat si, že udělal chybu.

      • acs1927.12.2018 20:47reagovat

       Sebiku, už zase?

       • Off-White27.12.2018 20:52reagovat

        Že dojde Dočkal a Hašek je veřejné známá věc, tak si tu Nehrej, že jsi něco víc. Naopak. Nic z toho, co jsi psal ti nevyšlo - nový trenér.

        • Kratos27.12.2018 20:55reagovat

         hele panici tak to nečti a nereaguj na to.

     • waaw27.12.2018 21:00reagovat

      Vim, co mas asi na mysli, ale to se nijak nevylucuje

  • acs1927.12.2018 20:46reagovat

   Ano, Kaya je na odchodu díky jeho vysokému platu a myšlence někoho výše postaveného, že ho dokážeme nahradit českým hráčem, který bude mít X krát levnější náklady ”na provoz”.

   • LordFargon27.12.2018 20:48reagovat

    Takže je to rozhodnutí Rosy nebo Čupra?

    • acs1927.12.2018 20:51reagovat

     Promiň, do toho už nevidím Neutrální

     Snižujeme náklady odchody ”nepotřebných”, takže to bude takové společné rozhodnutí, kompromis, aby se mohl přivést někdo jiný.

     • LordFargon27.12.2018 20:53reagovat

      V pohodě Smích

       

  • victorlima28.12.2018 8:43reagovat

   Ano Kaya asi ve Spartě končí. Upřímně řečeno, žádná velká ztráta to nebude. Je mi jako hráč i člověk sice sympatický, ale bohužel poměr výkon-cena nevychází pro Spartu moc dobře. Současně je mi jasné, že přivést kvalitního stopera evropské úrovně asi není ve finančních silách Sparty. Budeme se muset spokojit s nižší kvalitou z Čech. Respektive s tím co nebude chtít Slavie a Plíseň.

   Chaima bych tolik neodsuzoval. Stál podobně jako V.Kadlec a bohužel i jeho přínos pro Spartu byl podobný. Zraněného hráče stejně nikdo nekoupí a i jeho prodej by byl od Sparty (v jeho současném stavu) hyenismem. Navíc on fotbalista opravdu je (nevím jaké to bude po tak těžkém zranění) a zvykne-li si na to, že v české ,,kapr,, lize je klička neodpustitelným zločinem a je nezbytné jí okamžitě potrestat, životu nebezpečným skluzem. Tak by mohl být ještě platný.

 • Limba si nedá říct

  LordFargon27.12.2018 17:35reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/353869/limbersky-popichuje-patrasovou-k
  vuli-rizeni-v-opilosti-dado-predavam-zezlo.html

  • petr13727.12.2018 17:39reagovat

   Je to tak primitivni kripl, ze mu vubec nedochazi, co mohl zpusobit.

   • LordFargon27.12.2018 17:42reagovat

    Já jen čekám, co mu život připraví. A nic hezkého to určitě nebude...

    • AlaMierda27.12.2018 17:46reagovat

     no počkej až ukončí kariéru. Blbec jako on se ničím jiným živit, než fotbalem živit nemůže. Takže si tipnu, ze zkusí podnikat a skončí v dluzích. Pak už mu zbyde zaplést se do nějakých křiváren, nebo jako blbě krafat v nějakém studiu jako třeba pan Zelíčko a spol.

     • Ferry27.12.2018 17:54reagovat

      Zelíčko,jak jeden,tak druhej jdou proti Limberskýmu Einsteini.😁

      • AlaMierda27.12.2018 17:57reagovat

       dobře no, tak budou s Milánkem Petrželovic somrovat v Plzni na vlákáči.

       • LordFargon27.12.2018 18:06reagovat

        Smích

       • roudnickýmourinho27.12.2018 18:47reagovat

        To nebudou, když mají oba dva nakoupený v centru Plzně luxusní byty a pronajímají je a už ted jsou rentiéři.

        • AlaMierda27.12.2018 18:48reagovat

         no při jejich inteligenci a dluzích které nasekají o ně lehce přijdou. Takových blbů s pěnezma už bylo, kteří to měli v nemovitostechj a o všechno přišli. A u těchto vymetenců nelze očekávat nic jiného.

         • roudnickýmourinho27.12.2018 18:51reagovat

          Nechápu proč by měli nasekat dluhy když podnikat vůbec nemusí. Příjmů z pronájmu mají dost.

          • AlaMierda27.12.2018 18:59reagovat

           napsal jsi to dobře nechápeš to. Stejně jako to nepchápou oni. Ono jakmile přestanou hrát tak přijdou o podstatnou část příjmu a taková vemena nikdo nezaměstná. A jelikož budou nebudou chtít ubrat ze svého standartu, tak se pokusí vrhnout do podnikání, jako už se pokusila spousta jincýh sportovců po kariéře. No a jelikož na podnikání je třeba opravdu schopný člověk, tak to pro takové polomozky jako je Limberský a Petržela skončí dluhama.

          • Kratos27.12.2018 19:04reagovat

           nebožtík Rajtoral by mohl vyprávět. Ten vlastnil desítky nemovitostí a bytů a přesto se topil v dluzích. A on byl oproti dvojici Limberský-Petržela génius.

    • maybe66627.12.2018 17:56reagovat

     to bude styl Řepka.Vzhledem k tomu, že těch vydělaných peněz je oproti Řepkovi zlomek, tak bude cesta k zůstatku účtu 0 a exekutorovi za dveřma nepoměrně rychlejší než u Řepky. Takovej vypatlanec nikdy není schopnej pochopit, že po skončení kariéry už výplata půl mega nedojde na účet a chová se dál, jak by dojít měla.

   • kilovolt27.12.2018 18:17reagovat

    škoda že enzpůsobil........aspoň by šel bručet

  • Off-White27.12.2018 18:01reagovat

   Primitivní osoba, která nemá cenu vůbec komentovat.

  • Kratos27.12.2018 18:21reagovat

   bude z něj hezká příkladová studie pro ekonomické školy na téma, jak blb k penězům přišel a teď se živí úklidem toalet.

  • kostík28.12.2018 2:08reagovat

   hale taky mám pocit, že bych ho rozsekal, kdybych ho potkal, ale možná by vysypal na prkýnko trochu kokeše, a třeba by jsme si i potykaliÚsměv

 • Posily

  acs1927.12.2018 16:47reagovat

  Jak jsem již odpovídal níže, posily by se měly představit kolem startu zimní přípravy

  Nyní to potvrdil i Vacek/DS: https://twitter.com/VacekJan/status/1078312788072763392?s=19

  • Kulkozubý Tony 27.12.2018 16:56reagovat

   Tipl bych si, že to bude Hašek s Panákem Úsměv

   • Hory27.12.2018 18:33reagovat

    Já si myslím, ze i Hanousek je reálný. Čekám tedy Haška, Panáka/Lischku a Hanouska. Dočkal a útočník (možná Jusuf) by mohli následovat.

    • Kulkozubý Tony 27.12.2018 19:20reagovat

     Příchod útočníka očekávám až v létě. U Tetteha je velká šance, že ho vykoupí někdo z Německa/Anglie. Až po jeho prodeji se můžeme bavit o posílení útoku, teď to nemá smysl.

      

     Jinak pokud bychom se měli bavit o případných jménech, tak mě napadá Bony. Sám řekl, že se do Sparty jednou vrátí. Vypadá to, že je konečně 100% fit. Uvidíme, jak vážně to prohlášení myslel Úsměv

     • Hory27.12.2018 20:19reagovat

      Nejsem si jistý, ze by Rosa chtěl Bonyho. Mám z Rosy pocit, ze chce jít jiným směrem - přivádět hráče, kteří mají motivaci se zlepšovat a posunout se dál. Nicméně u Bonyho a Kucky bych já osobně udělal výjimku.

     • acs1927.12.2018 20:49reagovat

      Uvidíme no, ale i útočníka bychom podle vedení potřebovali, myslím. Úsměv

  • LordFargon27.12.2018 16:58reagovat

   Tak dočkal to prý ještě nebude b

   • acs1927.12.2018 20:42reagovat

    Ach, tak škoda zatím, ale snad se povede. Úsměv

  • Saeno1427.12.2018 17:03reagovat

   Supeeer! Úsměv

  • xhurv27.12.2018 17:50reagovat

   Mám takový nesměly dotaz. Nejsi ty náhodou Jan Vacek? 😉

   • Lobrock27.12.2018 18:56reagovat

    Není, Jenda tvrdil, že bude novej kouč a Vacek, že na 99% bude na jaře i Ščasný.

    • acs1927.12.2018 20:44reagovat

     Vacek nejsem, ten to ví přímo od sportovního vedení. Já až tak z třetí ruky od vedení. Smích

     • xhurv27.12.2018 21:43reagovat

      Ok. Jen jsem zkusil štěstí. Byla to střelba podobná té pana surala :)

   • Tazmen27.12.2018 19:52reagovat

    Mám takový tušení, že to je spartičkář ”Fanoušek z Liberce”, který z ničeho nic zmizel a objevil se tu Jenda Smích

    • acs1927.12.2018 20:41reagovat

     Tvl neblázni SmíchSmích

 • Trochu z jiného soudku

  Kulkozubý Tony 27.12.2018 13:28reagovat

  Rozhodčí Radek Příhoda ukončil ve 44 letech kariéru.

  • fandim27.12.2018 13:59reagovat

   po te videopomoci na Slovacku se mu ani nedivim:)

  • artaxerxes27.12.2018 14:07reagovat

   Dle mého dlouhodobě nejlepší a snad i nejčistší rozhodčí u nás. Dělal chyby, ale to dělá každý. Hlavní výhodou byl cit pro hru.

    

   Po tom zápase na Slovácku, který jsme mu spíš zkazili my se vůbec nedivím.

   Ke Slovácku: Určitě měl dát červenou hráči Slovácka a úlet videa při penaltě na Costu.

   Kanga - dodnes si myslím, že většina by dala jen žlutou, ale pokud za to bude červená OK.

   Civič - donedávna i náznak kopnutí, úderu, hlavičky byl brán jako hrubě nesportovní chování a redka (ale komise rozhodčích je jiného názoru, ikdyž v ní sedí člověk, kterému tato věta vypadla z úst - Kuneš)

   • Johny1427.12.2018 14:39reagovat

    Dalo se cekat, ze pokud skonci dobrovolne nejaky sudi v nasich koncinach, tak to bude ten nejlepsi.

   • johnny127.12.2018 14:40reagovat

    A ta penalta proti nám, byla v pohodě jo? Takovou penaltu jsem v životě neviděl a už určitě ani neuvidím. Ten rozhodčí zápas evidentně nezvládl, takových kopanců za jeden zápas, to se jen tak nevidí. Já tedy rozhodčí nijak nesleduju, ale tenhle mi tedy chybět nebude.

    • lotarr27.12.2018 14:45reagovat

     A co ta penalta pro vás ta byla v pohodě ? Každej rozhodčí dělá chyby jenom by mě zajímalo jestli končí dobrovolně.

     • Lobrock27.12.2018 15:10reagovat

      Penalta pro nás vůbec nebyla v pohodě, stejně jako nebyly v pohodě předchozí situace - vyloučení Kangy a nevylouceni hráče Slovácka za ten skluz zezadu. Přesilovku měla hrát Sparta, misto toho ji hrálo Slovácko. Penalta na Costu byl jen důkaz, jak moc černé svědomí Příhoda měl a chtěl kompenzovat.

      • johnny127.12.2018 15:35reagovat

       Přesně tak, jestli tohle měl být nejlepší rozhodčí u nás, tak co potom budou pískat ti zbylí Berbrovic hoši.

       • lotarr27.12.2018 16:02reagovat

        Takovejch zápasů je spousta kdy to rozhodčí nezvládne u nás i v zahraničí proto to chce VR na každej zápas i když zrovna tady VR byl a stejně se chybovalo, ale to jsou vyjímky.Slávia měla díky videu i dost penalt který by se bez VR ani nepískali

       • lotarr27.12.2018 16:09reagovat

        To co potřebujou

    • Majklll27.12.2018 14:47reagovat

     a nebyla snad? pokud to byl faul v pokutovém území v nepřerušené hře, tak je to snad jasná penalta ne? to jestli ji uvidíš nebo neuvidíš záleží na tom, který pako vypatlané bude zrovna na hřišti - tím nemyslím rozhodčí..

 • Rozhovor s Kolouškem

  Hory27.12.2018 10:57reagovat

  Je v něm něco zajímavého? Díky.

  • chardin27.12.2018 11:05reagovat

   A ten rozhovor ma byt kde?

   • Hory27.12.2018 11:23reagovat

    Deník sport.

  • acs1927.12.2018 11:47reagovat

   Vesměs jen to, že to bude mít Rosa těžké, protože třeba Nezmar to dělal už x let v Liberci a on s tím moc nemá zkušenosti, protože bude muset i rozvazovat smlouvy a nedělat to jako se dělalo doteď , že ”kdo chtěl”, dostal smlouvu na pět let s pěkně vysokým platem. Takže se Rosa pustil na hodně tenký led.

    

   Pak zmiňoval Kangu, že Spartě spíše škodí, kabině neprospívá a že by místo něj měl hrát Stanciu. Prostě že mu tam překáží, ale když jsme si ho vybrali a máme ho v týmu, tak to prý musíme ”nějak udělat”.

   • LordFargon27.12.2018 11:51reagovat

    Můžeme každým dnem očekávat nějakou posilu nebo se to bude všechno honit na poslední chvíli jako vždycky ? Úsměv

    • acs1927.12.2018 12:14reagovat

     Podle toho co jsem zaslechl by to mělo být asi nejvíc při startu přípravy. Jedná se pořád s Bořkem, tam to je dost pravděpodobný a myslím, že jedná o dvou hráčích z Bohemky. Budou samozřejmě i odchody a nebude jich pár. Úsměv

     • Moribundus27.12.2018 12:17reagovat

      Hasek, Yusuf, nebo že by Schumacher? ;)

      • LordFargon27.12.2018 12:19reagovat

       Mladyho a starýho M. Haška Smích

      • acs1927.12.2018 12:25reagovat

       Nechme se překvapit, protože třeba vyjde jen jeden a pak budu za debila jáSmích

       • LordFargon27.12.2018 12:41reagovat

        Jasně ale mladej Hašan už je tutovka ne? Nebo existuje nějaká možnost/šance, že to nedopadne?

        • Hory27.12.2018 12:59reagovat

         Jedná se o smlouvě s hráčem, takže si myslím, ze se domluví. Druhým hráčem je podle me Jusuf, který by případně mohl začít přípravu u nás a pokud by to nebylo na zaklad, tak at raději odehraje jaro ještě v Bohemce. Schumacher je nadějný, ale na Spartu to zatím rozhodne není.

         • acs1927.12.2018 13:10reagovat

          Jeden útočník z Bohemky se už osvědčil tak proč nezkusit dalšího.. Úsměv

        • acs1927.12.2018 13:08reagovat

         Hašek by měl být ok. Kdyby se něco dělo, prosáklo by to do novin.

         • LordFargon27.12.2018 13:37reagovat

          Tak snad jo Smích

 • Pár otázek

  Moribundus27.12.2018 7:57reagovat

  Zajímalo by mě koho nechtěl zmiňovat Michal Horňák, když přišla řeč na pár hráčů, kteří by snad mohli nakouknout do A týmu.

  Dále, kdo bude trénovat Juniorku? Možná Loučka s asistenty z mládeže? Bylo by možná fajn tam poslat pod Luboše Loučku pana Kováče.

  • DaveACS27.12.2018 8:22reagovat

   Co vím, měl by se tam logicky přesunout asistent, tedy Luboš Loučka.

   • Jarosik32127.12.2018 8:35reagovat

    Také jsem slyšel že by tam měl být Loučka.

    Každopádně si nemyslím, že nyní s jeho příchodem přijde z juniorky třeba 5 hráčů doplnit áčko, ale myslím že 1-2 kluci jistě šanci dostanou aby se i ukázalo ostatním, že tu šance je a že se jim prostor pro pomalé začlenění do velkého fotbalu dává, což je dobře.

  • Tazmen27.12.2018 8:43reagovat

   Ščasný

  • honsan27.12.2018 11:12reagovat

   Z mladejch nepřijde do A týmu na jaře už nikdo. Těma odchovancema, kteří teď budou tvořit české jádro týmu, se myslí trojice Hložek, Drchal, Pulkrab. Trochu problém je, že jsou to všichni útočníci, takže je potřeba začít hrát na 3 útočníky (Drchal, Tetteh, Pulkrab) a Hložek bude muset hrát na jiném postu (třeba na křídle). Já osobně bych hrál 3-4-3.

  • hombre27.12.2018 11:55reagovat

   Já jsem to pochopil tak, že z juniorky by se mělo postupně zařazovat pár hráčů do Áčka v budoucnu. V tuto sezónu už nic, ale příští rok se to může změnit. Ten rozhovor je spíš na uklidnění fandů.

   Budu rád, když se atmosféra v Áčku změní, ale brání tomu zatím 1 člověk, no. Já se třeba Zdendovi hodně divím, že vzal toho trenéra a pustil SŘ. Vždyť stačí 2-3 špatné zápasy a stadion se změní v peklo. Leda by ta výměna byla jen naoko, ale snad ne!!!

   • Moribundus27.12.2018 12:14reagovat

    Tak třeba příští rok se dočkáme: Zuberu, Cabadaj, Chervak.. máme toho ještě hodně po hostováních.. nebo nějací kluci z U19 se vyloupnou: Šimáček, Burda se mi líbili, Čajkovský možná.

     

    Už aby béčko bylo up and running. Na to se těším osobně nejvíc. :) Juniorka ok, dorost, děti ženy ok, ale je to jinej fotbal. Teď ale budou dvě mužstva chlapů, kterým budu moci fandit. A to se vyplatí.. :D

 • Trenér, asistent, kádr

  Jarosik32127.12.2018 7:50reagovat

  Tak nějak jsem plný očekávání, kdo tedy odejde, kdo přijde do týmu a kdo ten tým nyní povede.

   

  Nevím, jak to má člověk brát, zda Ščasný je již jen postavička do počtu, jako třeba udělali umělou funkci Kotalíkovi po jeho odvolání z vedení, nebo zda Ščasný stále vše bude řešit...

  Osobně si myslím, že Hornák bude mít asi stejné pravomoce jako měl Ščasný, jen Ščasný bude napsaný jako hlavní trenér, ale už jen z rozhovoru mi přijde, že Hornák bude taková pravá ruka Rosického, který bude mít poseldní slovo a Ščasný s Kováčem snaaaad jen dokončují svou éru” ve spartě a v létě či na jaro se s nimi rozloučíme úplně.

  Je otázka, kdo přijde jako kouč, zda se dělá půda Hornákovi, jako hlavnímu trenérovi, což moc v to nevěřím a zda se internaciolizace trošičku zabrzdila či jen opatrně zpomalila do fáze - jádro čr/sr, pár odchovanců + 3 top cizinci.

  Vidím to, že cizinec jako trenér nepříjde, max Slovák třeba Gula nebo Kozák. Zahraniční hráči do acs ano, ale omezeně a jen top hráči. Což chápu a je to dobře. Doufám že s čr jazykem se to také v kabině myslí vážně, to co Hornák říká je normální snad ve všech velkoklubech. Každý hráč by měl umět jazyk dané země ve které hraje!

  Jak bych si představoval aby to na jaro bylo?

  Po pár kolech odvolání Ščasného a Kováče, Rosický stále sp.ředitelem, a do konce sezóny povede áčko Horňák s tím že se postupně bude hledat trenér, který již od půlky jara bude vybrán a bude acs sledovat jako tomu bylo u Vrby s Plzní s tím že v létě přijde k týmu, který již docela zná + s hráči se kterými počítá a naopak.

  • artaxerxes27.12.2018 8:16reagovat

   osobně jsem rezignoval. Myslím si, že pokud zůstává pan Ščasný, tak je celkem jedno, kdo tam bude.

    

   Stejně budeme patřit k nejtrestanějším týmům, stejně nekoukatelná bude hra a jen hráči, kteří v předchozích klubech byli výteční, tak tady budou vypadat jako Franta z okresu. Dokud TR nepochopí, že krom dalších špatných věcí, má na A-tým největší dopad jeho trenér, tak to bude pořád stejné.

   • Jarosik32127.12.2018 8:33reagovat

    To máš pravdu...

    Já jen doufám, že právě příchodem Horňáka se trošku kompetence Ščasného omezí. Není mi totiž jasné, proč přichází asistent. Myslím si, že Ščasného postupně odstavují. Možná má nějak upravenou smlouvu, těžko říct. Třeba tam má podobné háčky jako někteří hráči viz Kaya, procenta, bonusy pokud hraješ či ne atd. Tak že těžko říct, proč jej nepropustili hned a proč přišel další asistent.

    • artaxerxes27.12.2018 9:20reagovat

     Nedovedu si představit, jak by mohlo probíhal omezení jeho pravomocí - snad jen, že by koučoval jen během zápasů ala GSM Chovanec a asistent M. Hašek.

     Spíše si myslím, že se tím omezí pravomoce Kováče, který asi jako asistent nestojí za moc.

      

     Mně jedna z věcí, které vadí je to, že jsme upustili od širšího trenérského týmu - čekal bych, že krom dvou trenérů brankářů Úsměv a kondičních trenérů, bych dal přednost dejme tomu trenérům, kteří se věnují útoku (technika střelby, poziční postavení, součinost); trenéra, který defakto bude mít dohled nad standardkami (roky, (ne)přímé kopy, dlouhé auty)

      

     Jde mi o to, že např. Siegl, Lafata, Koller, Lokvenc nebudou asi systémoví trenéři nic moc, ale jako poziční trenéři by tomu týmu mohli dost dát.

     Stejně jako trenér standardek by se defakto zaměřovali jen na jednu oblast ve které byli dobří.

     Místo toho máme x asistentů, kteří si losují, kdo bude stavět kužely.

      

     • Jarosik32127.12.2018 10:25reagovat

      Tak i mě se...re že acs neřeší tyhle věci. Pamatuji doby, kdy signály byly jednou z priorit acs a celkově mi přijde že nějaké signály již úplně v lize vymizeli a snad jediný a podle mě bohužel neúčinný signál či nátlak na soupeře byl pod Italem, kdy hráči při výkopu ihned pelášili do útoku, ale celkově mi třeba u standartky chybí přebíhání a různé překvapení. Vše je jen o střele či centru, to samé i u rohu, bud vše letí na přední tyč a nebo do vápna, ale že by nějaký náznak akce a překvapení, to ne. Max z toho vždy dostaneme branku z protiútoku.

      • kubino15927.12.2018 10:38reagovat

       jestli tady ty tvoje fantasy vyplody ”odezdikezdi” ctou nahore ve vedeni, tak mysej rvat smichy Smích a nejen tam... budu se opakovat, ale ty jsi top blazen z celyho internetovyho sveta Smích

       • artaxerxes27.12.2018 11:07reagovat

        Tak co je špatného na tom, chtít po Spartě nějakou kreativitu u standardních situací. Myslím, že Stanciu, Kanga mají výbornou kopací techniku, ale kromě vólných kopů lehce za šestnáctkou z pravé strany (z pohledu gólmana), kdy Stanciu je velmi úspěšný, jsme neefektivní.

         

        A u rohů, popř. dlouhých autů jsme málo kreativní - je to bez nápadu, lehce nastudovatelné a tím i málo nebezpečné.

        A defenzivní standardky - tam máme bilanci pomalu jako, kdyby v lize platilo 3rohy penalta.

        • Jarosik32127.12.2018 12:55reagovat

         artaxerxes - ono některé tydýty netřeba komentovat, ti jdou jen hejtovat, ale aby napsali něco k tématu to ne. Tak že tak, já souhlasím, že prostě nic jiného než klasický roh či střelu za 16tkou sparta nevymyslela a chtělo by to trochu překvapení, nápaditosti a signálu...

        • kubino15927.12.2018 14:46reagovat

         nic, ale tenhle mamlas si dokaze sam sobe v jednom prispevku 10x odporovat... fakt prrdel to cist Smích

  • Hory27.12.2018 11:33reagovat

   Ščasného setrvání na trenérské lavici je nesmysl. Celá fotbalová veřejnost bude čekat na jeho první ztrátu bodů, tohle zkrátka nemůže ustát. Hráčům se v tomto prostředí musí hrát špatně, proto čekám nejpozději v lete odchod našich nejlepších hráčů. Nové asistenty chápu, jeden je totiž opravdu málo (navíc Kováč není žádný prověřených trenér).

   • Jarosik32127.12.2018 12:57reagovat

    Hory, snad to tak nebude a hráči neutečou, já tak nějak věřím, že při menší ztrátě v lize či nedej bože poháru se bude Ščasný s Kováčem pakovat a bud to bude prostor pro Hornáka do konce sezony a nebo přijde někdo nový. Nikdo nevíme co měl a má Ščasný domluvené a ve smlouvě... Osobně si myslím, že cíl pro jaro je 3 místo v tabulce a vyhrát mol cup! Cokoliv jiného je podle mě výpověd Ščasného a Kováče.

    • Hory27.12.2018 15:58reagovat

     Ta výpověď měla přijít již nyní v zimni přestávce. Jen oddalujeme následující řešení, kterému se stejně nevyhneme - novému trenérovi. Aspoň mohl mít zimni přestávku k dobru, takhle to bude lepit na jaře během zápasů.

74386 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha