Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • DS

  Dynamo1.12.2019 9:31reagovat

  Známky Sportu: Heča 5, Sáček 6 Lischka 6, Mandjeck 6, Hanousek 6, Krejčí 6, Hložek 5, Kanga 6 Hašek 7, Frýdek 5, Tetteh 4, Plavšič 6

  • petrpolak1.12.2019 9:48reagovat

   Jsem Kangovec, ale víc jak 4 bych mu sám nedal

   • tatkaradicka1.12.2019 11:01reagovat

    5

   • dominik271.12.2019 11:08reagovat

    Já si u Kangy vybavuji pořádně jen jediný povedený moment, kdy vyslal do šance Tetteha, ovšem i tomu předcházel kiks a šťastně odražený míč zpět. Určitě to nebyl jeho zápas, jemu když se nedaří nic dopředu, tak je prakticky k ničemu. Samozřejmě je to skvělý fotbalista a Sparta musí dělat vše proto, aby si ho udržela, hlavně je výjimečně produktivní, ale včera opravdu hodně nepovedený výkon. Čekal jsem, jestli se tady zase zvedne vlna protestu s jeho vystřídáním, podle mě ho měli stáhnout ještě tak o deset minut dřív, i když se hra Sparty nakonec stejně moc nezlepšila...

    • Sendi1.12.2019 11:22reagovat

     S odchodem Kangy jsme okamžitě ztratili schopnost udržet míč na polovině soupeře...

     • dominik271.12.2019 11:29reagovat

      Je otázka, jestli to bylo odchodem Kangy, mně už to přišlo jako takový klasický závěr, co se předváděl třeba v Jablonci.

      • Sendi1.12.2019 11:32reagovat

       Je to možný, ale přesto si myslim, že uplně neplatí, že když Kanga zrovna neni nahoře v produktivitě, tak, že je apriori k ničemu. On prostě podrží balony a udrží těžiště hry tam kde potřebujeme a ikdyž mi včera přišlo, že má potíže s terénem, tak pořád byl z týmu nejpřesnějším hráčem. Nežebych si myslel, že jeho střídání byla chyba, ale nesouhlasim, že by včera podal nějak zásadně špatnej výkon, spíš průměrnej(na svý poměry)...

       • dominik271.12.2019 11:44reagovat

        Nevím, jestli nejpřesnějším, to byl obecně zápas plný nepřesností, kterým se nevyhnul ani on. Terén je kapitola sama o sobě, pro mě samozřejmě jeden z hlavních důvodů, proč Sparta nedokázala Příbram porazit s větším přehledem a proč se techničtější hráči museli dost natrápit. To si občas říkám, jak asi na těchhle stadionech funguje servis kolem hřiště... Přijet takhle do Příbrami, 90 minut běhat v tomhle a do toho čelit agresivnímu soupeři, musí být dost náročné samo o sobě.

        • Sendi1.12.2019 11:53reagovat

         Nejpřesnější byl nepochybně. My si samozřejmě vždycky pamatujem takovýty zásadní nepřesnosti, ale už si to nepřeložíme tak, že to byly jediný nepřesnosti - zkazil dohromady 7 přihrávek. O Haškovi třeba tu nepadlo slovo, přitom měl přesnost přihrávek nějakých 66%, proti Kangovým 84%, jenže dal gol, tak to nikdo neřeší. Ke Kangově hře dílčí chyby bohužel patří a řada z nich plyne i ze systému a když náhodou nedá gól, nebo nemá áčko, tak by mu hned všichni dávali čtyřku, to ale neni jedinej jeho přínos - což bylo vidět zejména v Jablonci, kde měl soupeř držení míče přes 60% a jasně nás přehrával až do momentu, kdy přišel Mandjeck...

         • majtin1.12.2019 12:26reagovat

          https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/372403/haskuv-stylov
          y-navrat-ve-sparte-hriste-se-nam-trhalo-pod-nohama.html
          Dávám to sem kvůli nadpisu, takže my chceme hrát kombinačně a tohle prostě není terén pro nás. Ale poradili jsme si s tím i tak, i když to nebylo oku lahodící. Máš pravdu, že Hašek měl těch nepřesných přihrávek víc - až mě to u něj zarazilo. Pro mě byl včera nejlepším hráčem Sáček - spolehlivej dozadu, průniky vpřed. Jen ta efektivita...

          • Sendi1.12.2019 12:34reagovat

           Sáček se mi taky včera hodně líbil, takhle kdyby hrál v záloze, tak to na něm může stát, ale prostě to musí opakovat...

           • waaw1.12.2019 13:07reagovat

            S Tettehem se bude muset Sparta rozhodnout jak dal. Na prodej za velky penize to ted nevypada a pokud nebude hrat, lepsit se moc nebude a cena nahoru nepujde taky. Pozitivni je, ze podle Jilka na sobe zacina pracovat, takze snad mu mozna doslo, ze bez prace to bude mozna u Turka na chvostu souteze. Pokud ale privedeme nekdy schopnyho hrotaka, tak pak je Tetteh spis na odchod bez ohledu na potencial

            • Sendi1.12.2019 13:21reagovat

             Hroták přijde pouze pokud Tetteh odejde...

             • daweee1.12.2019 14:38reagovat

              Mnohem víc to záleží na tom, jestli bude Drchal ok. Tetteh je teď neprodejnej, na Spartě jsou z něj (životospráva, flákání tréninků) úplní zoufalý.

              • Sendi1.12.2019 15:17reagovat

               slyšel jsem něco jinýho, tak uvidíme. Útočníků máme na jeden post hodně...

              • waaw1.12.2019 16:41reagovat

               Jilek: je u něj znát větší snaha, po tréninku si přidává, pracuje na zakončení

  • LukyACS1.12.2019 11:34reagovat

   Kanga včera spousta hloupých ztrát, po kterých bylo štěstí, že jsme z brejku nedostali gól. Přičítám to terénu, ale po Tettehovi podle mě nejhorší hráč a moc nerozumím ani 5 pro Frýdka, kterej mohl mít asistenci, nebejt Tetteh kopyto + mohl dát i gól, prostě na Frýdka dobrý výkon.

   • Sendi1.12.2019 11:59reagovat

    No, spousta, já myslim, že byly tak dvě až tři...Tetteh hrál celkem v pohodě, pět střel, dobrý náběhy - nevyužitý zálohou. Samozřejmě to finále musí řešit líp, zejména ta druhá šance kdy ho vychytal Kočí by měla skončit gólem. Myslim, že takovej Hložek by to na jeho místě vyřešil a takovej Kozák by se do těch situací ani nikdy nedostal...

    • Dynamo1.12.2019 12:12reagovat

     po včerejšku mám dilema, zda je větší kopyto Tetteh nebo Kozák. Tetteh má sice předpoklady, ale to je zatím tak všechno.

     Kozák mi přijde fotbalovější, ale v golovkach taky žádná sláva.

    • LukyACS1.12.2019 12:25reagovat

     Tetteh má herní inteligenci na úrovni Pamiče, to si myslím, že zlepšit moc nepůjde. Když se podíváš právě na Hložka a na Tetteha, jak oba řešej situace, tak je ten rozdíl propastnej.

     Jinak Kozák je mi fuk, ale vy z Tetteha furt děláte hráče pro vyspělý kluby. Přitom pak řeší situace ještě stupidnějš než Kozák a v ofsajdu je podobně. Nejspíš by se do nich nedostal, ale zas by třeba šel daleko tvrdějš do některejch věcí a třeba zboural gólmana.

     Mě zajímaj u útočníka hlavně góly a tam Tetteh selhal, kvůli němu jsme se museli bát až do konce o 3 body.

     • Sendi1.12.2019 12:40reagovat

      Já z Tetteha nic nedělam. Sparta má momentálně dva hrotový útočníky - Kozáka a Tetteha. Jeden z nich je kvalitní mladej fotbalista, kterej se může v mnoha ohledech - včetně koncovky - zlepšovat, ale je línej. Druhej je neperspektivní poacher do vápna, kterej má problém trefit bránu a prohrává drtivou většinu soubojů, dokonce je v soubojích horší než náběhovej Tetteh. Pro mě to vůbec neni téma - Tetteh je ve všech ohledech kvalitnější hráč, snad s výjimkou pracovitosti(ikdyž i tady mam pochybnosti) - nicméně zase mi nepodsouvej, že jsem z něj nějak nadšenej, dlouhodobě říkám, že pro mě je jednička Hložek, Drchal, dokonce i Pulkrab...

      • victorlima1.12.2019 13:46reagovat

       Tetteh toho hodně zazdí a asi je opravdu v přípravě líný. Má však jednu vlastnost, kterou mu musí závidět mnozí i renomovaní útočníci. Místy je totiž dost nepředvídatelný. Někdy zvolí velmi překvapivé řešení herních situací, což z něj dělá i při jeho bídné efektivitě, pořád dost nebezpečného hráče. Je na trenérech, aby ho trochu přitáhli v treninku a i na něm samotném, jestli chce jednou hrát v nějakém kvalitnějším klubu.

   • victorlima1.12.2019 13:51reagovat

    Kanga včera nepodal svůj nejlepší výkon. Zdálo se mi, že mu to dost klouzalo a víc kazil než obvykle. V porovnání s Haškem nebo Trávníkem (v minulých zápasech) a ani Hložkem však nijak nezaostával. Střídání bylo pro mne dost překvapivé a ke zlepšení herního projevu nijak nepřispělo.

 • GM

  Nuff1.12.2019 8:12reagovat

  Sice to byla jen Příbram, ale slušný výkon na stoperu (až na tu namazavku ke konci). Líbily se mi 2 úspěšné (ze tří pokusů) dlouhé přihrávky po zemi, které překonaly první napadající linii a vytvořily precisleni.

  Jinak opět nakloněna rovina a Jarda by měl (mimo rozhodčích) zainvestovat do nákupu balónů, několikrát se čekalo na nový mic do hry směšně dlouho.

  • victorlima1.12.2019 8:55reagovat

   Trvalo to sice dlouho a bylo to vynuceno okolnostmi, ale konečně hrál G.Mandjeck to co mu asi sedí nejlépe. Udělal sice jednu závažnou chybu, ale ukázal jak fotbalový může být i stoper a o jeho kvalitách v soubojích či hlavičkových se nemá cenu vůbec zmiňovat. Jinak opět mdlý výkon, se spoustou nepřesností, na vině byl jistě i těžký terén. Nejvíce to asi vadilo Kangovi, který byl poloviční než obvykle (ne však nejhorší ze záložníků). Za zmínku stojí Hečova šílená rozehrávka (nohou).

   Pánové, kdo v tomhle utrápeném vítězství nad zoufalou Příbramí, viděl nějaký herní posun, musí být nenapravitelný optimista. Pokud se chceme alespoň vzdáleně navrátit tam, kde jsme před pár léty byli, tak takové ,,loosery,, jako Opavu, Karvinou, Zlín, Bohemku, Příbram atd., musíme sfoukávat jako svíci a ne se bát do poslední minuty o výsledek. Nutno zmínit i to, že Příbram a zvláště Rezek, hrála hodně agresivně a vůbec nechápu, jak to, že Rezek po faulu koncem půle na Krejčího mohl dohrát. Hrozný výkon toho Berbrova řiťolize.

  • Dynamo1.12.2019 9:27reagovat

   naopak Krejčí silnej podprůměr

  • waaw1.12.2019 9:53reagovat

   Souhlas, skoda ze se na to prislo v podstate tesne pred tim, nez nas opusti. Mohli jsme mit s Lischkou pomerne kreativni stoperskou dvojici, a v kombinaci s kvalitnejsim brankarem idealni zaklad, na kterem se da stavet.

   • jakub23111.12.2019 10:05reagovat

    To uz je teda jasny, ze po sezone skonci? Za mne lepsi mu prodlouzit smlouvu nez doufat ve zlepseni Radakovice nebo nez kupovat za x milionu novyho stopera.. Plechatymu bych dal jeste sezonu cas.

    • acs191.12.2019 10:23reagovat

     Jj taky si myslím. Zkusil bych mu ji třeba o rok prodloužit a v létě by se vidělo, zda prodat nebo nechat v kádru.

    • waaw1.12.2019 11:51reagovat

     Souhlas, jen nikdo nevi, zda chce i on. Prece jen vztahy byly trochu naruseny tim sporem kolem smlouvy a stiznosti na FIFU a on uz se videl v teple v Izraeli.

     Je to na Jilkovi a Rosovi, zda by ho presvedcili, ze tu ma perspektivu a ze ho chteji

     • victorlima1.12.2019 13:56reagovat

      Taky si myslím, že by bylo možno se s ním dohodnout. I přes nějaké spory, přece jen hraje ve Spartě a pokud má rozumného agenta a sám bude chtít tak by to za prodloužení smlouvy určitě stálo. Není to nijak starý hráč a stopera je zvyklý hrát z repre.

 • Gól Martina Haška

  dominik2730.11.2019 21:19reagovat

  I když se mi zápas celkově moc nelíbil, musím aspoň vyzdvihnout gólovou akci. Na počátku byl míč vyvezený stoperem, což ještě třeba rok zpátky bylo u Sparty prakticky nevídané. Párkrát to možná udělal Plechatý, ale ten se do hry nedostával prakticky vůbec. Lischka běžel s míčem u nohy opravdu pořádný kus, tipuji cca 35 metrů, to je vážně ideální způsob, jak z rozehrávky od gólmana postupně přečíslit soupeře. Spoluhráči šli dopředu ve větším počtu.

   

  Akci zastavil faul, ale krátce na to stejně došlo k situaci, že Sparta měla víc hráčů v soupeřově šestnáctce (i díky předcházející standardce), ale hlavně Hanousek s Haškem útočili v poměrně dlouhém sprintu a nakonec to byli oni, kdo obstaral gól. Takhle provedená akce se brání dost těžko.

  • Brian Pricke30.11.2019 21:42reagovat

   Frýdek (!) s Hanouskem (!!), 80 % gólu.

   • dominik2730.11.2019 21:56reagovat

    Určitě bych nesnižoval roli Martina Haška, který opět podstoupil zdánlivě zbytečný sprint, z něhož nakonec vytěžil gól.

     

    Mimochodem, když už se s oblibou řeší Jílkův progres či neprogres, tak bych třeba zmínil, že pod Jílkem už Martin získal přece jenom důležitější roli v týmu, což také leccos napovídá o tom, jakou hrou by se současná Sparta chtěla prezentovat. Jedna věc je, že se Spartě nějak zvlášť nedaří, na druhou stranu nějaké herní záměry bych v jejím projevu přece jenom vypozoroval.

    • majtin30.11.2019 22:34reagovat

     Já sem nechápal proč Hašek nehrál proti Budějicím a proč aspoň nenaskočil do druhé půle. Jeho aktivita, náběhy by pomohli tu obranu soupeře roztrhat.

   • hombre30.11.2019 22:29reagovat

    Jako chápu, jak to myslíš, ale strašně důležité je ten gól dát, kór u nás. Třeba dnes Tetteh, kolik mohl dát gólů? 4-5? A byl by klid.....

    Mimochodem, kdy dál Tetteh gól, když šel sám na brankáře?

    • Bunda30.11.2019 22:34reagovat

     Trénuje to, zůstává po tréninku déle a snaží se. To přijde!

     • hombre1.12.2019 0:24reagovat

      Vím, že je to tvůj oblíbenec, já to tak úplně nemám, ale mně přijde, že jsou pro něj úplně nejhorší situace, kdy běží sám na brankáře - tam to snad vždy neomylně zazdí....., co tak třeba nějakého psychologa - to nemyslím ve špatným. Kdyby to nějak odboural, tak by to mohl být ten top hráč, co jste tu o něm psali.

      Já bych mu to vcelku přál, má neskutečný talent, ale to zakončení Neutrální.

    • majtin30.11.2019 22:38reagovat

     Tak dnes mohl dát asi 3, ale vyloženě špatně udělal jen to první sólo, kdy jsem přesně věděl 2 sekundy předem kam vystřelí a jak to dopadne. Tu akci jak trefil břevno, tam to bylo prostě dobře provedený, naopak tam vytěžil z minima maximum.

     Ten míč jak nadzvedl Kočí, tam se ho mohl Kočí snažit chytit rukama a pak by mohl vypadnout tam, kde Benji čekal.

     • dominik2730.11.2019 22:42reagovat

      Obě šance, kdy se zjevil za obranou, by si Sparta nemohla vůbec vytvořit, kdyby tou dobou byl na hrotu pomalejší útočník, jakože pomalejší než Tetteh jsou dost možná všichni forvardi v lize. Ale tím ho zase nechci plácat po zádech, že hrál dobře. Rozhodně se v některých situacích asi měl protlačit do lepší pozice a přesně jak říkáš, to jedno sólo opravdu nezakončil jako rozený kanonýr...

      • majtin30.11.2019 23:04reagovat

       Mně přišlo, že zvlášť první poločas si nerozuměl vůbec se záložníky - buď mu míč poslali pozdě nebo brzo, jako by se někdy on rozeběhl pozdě, jindy brzo. Ale vlastně to platilo pro celý tým, mi podle přihrávek často přišlo, jak kdyby spolu hráli poprvé. Vrcholem byla ta Mandjeckova namazávka v závěru zápasu.

      • captain_obvious30.11.2019 23:18reagovat

       Můžeš to klidně říct na rovinu tak, jak to je - že to zakončil jak neschopnej lempl, kterým je.

       • Lobrock30.11.2019 23:35reagovat

        V tomhle týmu jsou mnohem větší lemplové než Tetteh...

        • Larrygo1.12.2019 0:55reagovat

         Třeba jeden jeho přímý konkurent, to je jelito k pohledání.

    • captain_obvious30.11.2019 23:15reagovat

     Jednou jo. Doma, ale už nevím proti komu, loni na podzim. Šel sám z levé strany hřiště a neomylně to pověsil křížem k levé tyčí, skoro až do šibenice. Jsem si už tehdy říkal, že to zakončil až podezřele dobře, a jestlipak že to nebyl once-in-a-lifetime úkop. A byl no...

     • SuperFrankie1.12.2019 0:17reagovat

      Vždyť dal vítězný gól z nájezdu při posledním zápasu v Ostravě.

     • LukyACS1.12.2019 11:36reagovat

      Tetteh je schopnej zazdít 9 z 10 úniků na brankáře, to jsem ještě snad neviděl, i takovej Kuka by mohl závidět. Chudák si včera těma 80 minutama zkazil průměr na gól v sezóněSmutek

   • dominik2730.11.2019 22:37reagovat

    Jinak co se týká Frýdka, tak krom podílu na gólu bych vyzdvihl i vybojovaný souboj s Rezkem, po němž okamžitě poslal za obranu Tetteha, načež celá akce skončila břevnem.

 • No

  ap241230.11.2019 20:23reagovat

  mohli jsme mít minimálně o 4 body víc místo remíz s Jabloncem a Budějovicema. Zbytečný ztráty a to jen z těch posledních zápasů...

  • youthforce30.11.2019 20:42reagovat

   kombinace vlastni nemohoucnimosti a zariznuti sudich....mohlo byt na pohodu 2.misto

  • vitamin30.11.2019 20:48reagovat

   Mohli. Ale to může říct každej, že někde zbytečně ztratil body

   • Lobrock30.11.2019 20:52reagovat

    Akorát ne každýho takhle seřezali rozhodčí jako Spartu na podzim.

    • dominik2730.11.2019 20:57reagovat

     Sice si nenosím v hlavě přesný seznam sporných momentů, ale řekl bych, že Spartu obrali rozhodčí o body tak dvakrát, třeba v Teplicích naopak jeden darovali, s Jabloncem dost možná taky. Jinak mám pocit, že když se něco vyhodnotilo špatně a v neprospěch Sparty, tak ji to nakonec body nestálo. Třeba dnes podle mě měl platit druhý gól Martina Haška, ale na body to vliv nemělo.

     • hombre30.11.2019 21:03reagovat

      Možná jsem to viděl špatně, nefauloval Teteh brankáře?

      • Bunda30.11.2019 21:07reagovat

       Spíš brankář Tetteha. Ale to je fuk,protože mával ofsajd a ten nebyl. Sparťanské noviny Instagram koukni a tam je foto. Opět jsme hráli do kopce. Viděl to Pubi?

       • hombre30.11.2019 21:22reagovat

        Mně se v bedně zdálo, že tam Tetteh šel rukou do brankáře, ale úplně jasně to vidět nebylo, proto se ptám.

        Vím, že pískal ofsajd a ten byl taky na hraně.

        Dík, mrknu na to.

       • dominik2730.11.2019 21:58reagovat

        Pokud by rozhodčí měli tu situaci okamžitě vyhodnotit sami, tak pochopím, že tohle se fakt v daný moment posuzuje blbě. Za takové poškození bych se nezlobil. Možná, že mít jiný záběr, tak bych jim dal za pravdu i teď. Zaráží mě ovšem, že tu situaci nešel sudí posoudit k obrazovce. Chvíli se čekalo na komunikaci přes sluchátka a záhy se pokračovalo ve hře.

        • vitamin1.12.2019 0:07reagovat

         Vzdyt ofsajdy a prekroceni cary atd. se snad neposuzuji u obrazovky nikdy ne? To dela jen VAR

       • majtin30.11.2019 22:59reagovat

        Fotku na instagramu jsem viděl, ale z ní nelze nic jednoznačně určit. Díval jsem se teď na záznam a při poslední opakovačce tý akce je záběr zpoza brány, kde je vidět, že Benji je blíž brance než předposlední hráč soupeře a plete se Kočímu v pohybu, čímž se aktivně zapojil do hry a podle mě rozhodnutí rozhodčích je v TOMTO případě v pořádku. Stejně jako není v pořádku, že Rezek dohrál první poločas.

        • Lobrock30.11.2019 23:06reagovat

         V rohu hřiště byl ještě další hráč, kterej se snažil zabránit centru Frýdka. Žádnej komplexní záběr k danéé ofsajdové situaci tam nebyl.

         • majtin1.12.2019 12:31reagovat

          Hráč,který se snažil zabránit centru Frýdka byl už dávno pryč.Úsměv

       • pubi1.12.2019 1:40reagovat

        Neviděl, stačilo mu vidět základní sestavu a šel se koukat radši na hokej. Ale jsem rád, že na něj myslíš :)

      • dominik2730.11.2019 21:07reagovat

       Já bych to jako faul nehodnotil. A ofsajd to podle mě taky nebyl, i když úplně ideální záběr jsem na to neměl.

       • taborita30.11.2019 22:09reagovat

        Já teda nevím, ale nešlo v tomhle případě spíš o to, že Tetteh aktivním pohybem bránil brankáři v zákroku?

        • dominik2730.11.2019 22:26reagovat

         Byl tam z pohledu zadní kamery od Tetteha trochu podezřelý pohyb rukou, kterým podle mě gólmana nějak zvlášť nezpomalil. Jinak nemám pocit, že by vyloženě fauloval. Koneckonců rozhodčí nepískal faul, ale ofsajd, jestli jsem to správně pochopil. A ofsajd proto, že Tetteh podle pomezního stál v ofsajdu (což je samo o sobě sporné) a následně se zapojil do hry, čímž podle rozhodčích ofsajd aktivoval. O faulu v podobě nějakého bránění ve hře podle všeho ani nebyla řeč při té komunikaci mezi rozhodčími.

        • Lobrock30.11.2019 22:27reagovat

         Ono je někde v pravidlech, že se má brankáři udělat cestička k míči? Tetteh se ničím neprovinil, nepomáhal si rukama, nic. Byl v lepším postavení než brankář. Jestli tam někdo fauloval, byl to brankář.

         • taborita30.11.2019 22:32reagovat

          Já to pochopil tak, že Tetteh stál při té střele v ofsajdu a protože se aktivně zapojil do hry, navíc bránil brankáři v zákroku, tak se mával ofsajd.

           

           

          • Lobrock30.11.2019 23:04reagovat

           Ofsajd žádnej záběr nepotvrdil.

           • Bunda30.11.2019 23:19reagovat

            Kretinsky je spokojen.

           • vitamin1.12.2019 1:17reagovat

            Tetteh byl v ofsajdu co se tyce hracu ve vapne nekde na fb byla fotka. Ale nevim jak ten hrac v rohu jestli se tam nezapomnel.

 • Větší

  schol130.11.2019 19:11reagovat

  šumaři, než je Příbram už v poslední době v lize nejsou a my s nima bráníme hubenou výhru po tragickém výkonu.

  • artaxerxes30.11.2019 19:14reagovat

   Plzeň i Slavie remizovali s Karvinou, Slavia s Opavou. Tyhle týmy, když jim to rozhodčí a špatný terén dovolí, dokáží vytvořit totální holomajznu a pak z toho je zápas jako dneska.

    

   Zlaté 3b.

   • fandim30.11.2019 19:22reagovat

    +3 (jako za dnesek)

  • Dynamo30.11.2019 19:19reagovat

   Je to o kvalite ofenzivy. Dozadu to nebylo špatné

   • Silhis30.11.2019 19:33reagovat

    ja neskaču radosti ale 3 body zlaté kolik zapasu za asi 10.let jsme tam vyhrali o víc než jeden gol ja myslim že jenom jednou jsme tam vyhrali 4:0 jinak vždycky trapení

  • ap241230.11.2019 19:58reagovat

   Tipoval jsem, že v tom nastavení dostaneme gól, jsem rád že mi ten tip nevyšel! Ale proti Příbrami to žádná hitparáda fakt nebyla.......

  • hombre30.11.2019 20:23reagovat

   Bylo to trápení, ale ruku na srdce, v kolika zápasech, když jsme vedli o 1 gól, jsme ten zápas dotáhli do vítězného konce? Žalostně málo, tak dnes zlaté 3 body Úsměv!

 • děkovačka

  jaan30.11.2019 19:07reagovat

  Kanga na čaji, děkovačka nezajímá Tetteh to sámé.

  Pradat oba

  • fandim30.11.2019 19:21reagovat

   Dekovacka za zo?:) Za smoke minulej zapas? Nebo ted za pyro zrovna v 88. minute?:)

   • jaan30.11.2019 19:54reagovat

    Nejde o to za co, (s tím souhlas ) ale jak asi funguje kabina

    • fandim30.11.2019 20:00reagovat

     A nejde V TOMTO PRIPADE spis o to za co se ma dekovat?;)

    • artaxerxes30.11.2019 20:04reagovat

     Mně by zas zajímalo jaķ funguje kotel, který má potřebu proti Příbrami řvát Jude Slavia.

      

    • panta30.11.2019 22:38reagovat

     Kabina funguje podle účasti na děkovačce? Ale neblázni! Já bych děkovačku zrušil úplně a byl by pokoj....A nechci slyšet o těch dobrodincích co se trmácí tisíc mil za Spartou....

 • Jílek

  SuperFrankie30.11.2019 19:05reagovat

  Po závěrečným hvizdu si šel něco vyříkat s nespokojenými fans na tribuně a úplně v klidu, se smíchem odpovídal a pak šel pryč.

  Cením. Ščagovi by ujely nervy.

 • Juliš

  captain_obvious30.11.2019 18:57reagovat

  Smích Nic víc se k tomu dodat ani nedá.

  • artaxerxes30.11.2019 19:00reagovat

   no pro mně jsou zajímavé i křeče Frýdka, protože bych nevěřil, že v tomto chodckém fotbale seniorů může dostat profesionální sportovec křeče.

   • 13goat30.11.2019 19:08reagovat

    Pro mě taky, máme přece toho borce z Arsenalu a nejlepšího kondičáka světa Tomáše Malýho.

     

    Ne, vážně, ta křeč přijít může velice snadno, stačí si o křečích něco přečíst.

     

    Chodecký fotbal seniorů jako vážně jo? Sparta i Příbram jsou relativně mladý celky, dneska to bylo často nahoru dolu a liga obecně je hodně fyzicky náročná.

    • artaxerxes30.11.2019 19:21reagovat

     jasně, křeč je lehké svalové zranění, takže v tom počasí zdřejmě žádné překvapení.

      

     Mně to fakt přišlo strašně statické, hlavně první poločas, kdy defakto celá záloha předržova míče. Jediný gól padl poté, co konečně to někdo zrychlil.

     Je pravda, že druhý poločas byl o něco lepší.

   • jaan30.11.2019 19:10reagovat

    Po kondiční stránce perfektní říkal teď pan Jílek v TVÚsměv

 • Dneska..

  Phil Taylor30.11.2019 18:46reagovat

  Ten styl fotbalu je už naprosté dno...

  • artaxerxes30.11.2019 18:58reagovat

   3b za výkon ala Ščasný.

    

   Strašný výkon, ale pokud dáme MB, tak máme šanci na 3. místo po podzimu.

 • Už by to chtělo střídat Tetteha

  kilovolt30.11.2019 18:20reagovat

  nevím na co trenér čeká

  • artaxerxes30.11.2019 18:31reagovat

   aby nemusel střídat Frýdka, tak radši stáhne Kangu.

   • panta30.11.2019 19:04reagovat

    Přesně tohle mě napadlo taky.

  • jaan30.11.2019 18:45reagovat

   Nečeká, remíza dobrá i progres tam jeÚdiv

81791 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha