Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta

  AlaMierda23.9.2019 10:25reagovat

  Osobně mě včerejšek nepřekvapil. To by musel Kanga nebo Tetteh projít několikrát celé hřiště až dát branku, aby se vyhrálo. Osobně by mě zajímalo co chce Jílek hrát. Na Trpiš styl bum-prásk dopředu a všechno pokopat nemá hráče. Na fotbal plný rychlé kombinace nemá hráče. Hnát to přes individuality, které má tak 2-3 to taky nejde. Silou už vůbec ne. Ovšem největší zklamání je Rosický, který podlehl tlaku kecalů jako Siegl a Vízek o srdcařích, kafíčkářích a dobré pohodě. Když nastupoval tak jsem čekal, že využije svých kontaktů a svého jména v zahraničí. Místo toho se musíme koukat jak přivádí průměrné hráče z naší ligy.

  • Mich23.9.2019 10:35reagovat

   Proc by sem ze zahranici nekdo kvalitni mel chodit, kdyz vidi jak se tu snazime odstavit hrace, co na zahranicni pomery dostavaji maly plat. Proc by k nam mela chodit spicka nasi ligy, kdyz muze jit do fungujicich a uspesnych klubu (Slavie, Plzen). Jsme v pozici, kdy si nemuzeme vybirat tim, ze na nekoho ukazeme a on k nam natesene pujde, jako to bylo v minulosti. Musime vzit za vdek tim, co na nas zbyde.

   • victorlima23.9.2019 11:08reagovat

    Je to moc smutné, ale Mich má asi pravdu.

    • Ali Dia Pavelka23.9.2019 11:10reagovat

     Pořád jim můžeme nabízet větší plat a bonusy, jenže není vůle...

   • AlaMierda23.9.2019 11:15reagovat

    Když chodí kolikrát zahraniční hráči do Polska, Maďarska, Rumunska nebo třeba Chorvatska, tak proč by nešli do Prahy. Koukněte kolik mladých hráčů z top lig, jdou hostovat o těchto destinacích a prosadí se tam. Viz. třeba několikrát zmiňovaný Boakye.

    • Mich23.9.2019 11:40reagovat

     Jasne, ale tam maji jistotu, ze nedopadnou jako Kaya, Mandzek a dalsi, ktere jsme po par mesicich odstavili a snazili se jich za kazdou cenu zbavit, protoze vedeni zjistilo, ze jim vlastne musi platit vic nez srdcarum. Predpokladam, ze ted uz tu ani ta vule se placnout pres kapsu na platech neni.

   • kapacita23.9.2019 14:53reagovat

    Má určitě pravdu.

  • Sheva23.9.2019 11:13reagovat

   Mimo bořila, Součka a Tecla (možná jsem na někoho zapomněl) tahle Slavia ještě před rokem běhala v jiných dresech, klidně jsme si je mohli stáhnout. Ve většině trh případů nás ani nezajímali. To hráči co přiveď Rosický, sem přišli aby tady vytvořili nějaké jádro, které nám strašně chybí. Vesměs potřebujeme posílit levou stranu, uzdravit Dočkala a jednoho útočníka. A hlavně se dostat do pohody.

   • AlaMierda23.9.2019 11:18reagovat

    Do pohody se dostaneš, když máš v kádru odolné hráče, kteří jdou na hřiště s tím odehrát co nejlepší výkon a ne se schovávat a alibisticky spoléhat na své spoluhráče. K návratu Dočkala bych se vůbec neupínal.

    • Sheva23.9.2019 11:23reagovat

     Do pohody se dostaneš když jdeš do týmu, který má solidní kostru a ty tam zapadneš. My chtě nechtě od každýho kdo přijde očekáváme, že to zvedne. To je zásadní rozdíl. Věřím tomu, že Hovorka by tady zase byl marnej a stejně tak věřím, že Trávník u nich by měl teď cenovku 200 milionů

     • AlaMierda23.9.2019 11:30reagovat

      Na to ti odpovím jménem Guelor Kanga. Ten frajer sem přišel, zase se tu něco začínalo, nic nefungovalo a on přišel úplně z jiné ligy. Výsledek 54 zápasů - 23 branek, 11 asistencí. Ten rozdíl je v tom, že Kanga je psychicky odolný, věří ve své schopnosti a nenechá se ničím ukolébat. Vždyt snad pokaždé slyšíme, jak Guelor Kanga přijel na první sraz týmu před začátkem sezony (jarní, podzimní) výborně připraven.

      • johnny123.9.2019 11:43reagovat

       +1

      • Sheva23.9.2019 11:44reagovat

       A myslíš, že ti hráči jako Masopust nebo třeba co já vím ten Hovorka jsou odolní jako on? Kanga je velká výjimka, možná i proto, že ho neotravují novináři a je prostě svůj. Já si myslím, že jestli se chceme zvednout, tak to není o tom jestli to jsou zahraniční hráči, po kterých voláš anebo hráči odsud. Za všechny bych zmínil Karlssona, ten je úplně zbytečnej. Metoda pokus omyl. Klidně bych sem místo něj vzal na křídlo Sýkoru, kterej je ve Slavii odepsanej. Stejně tak jsme měli víc zajet do Holeše, kterej radši jde sedět na lavičku Slavie. A myslím si, že bychom teď měli zajet do Nguyena

       • AlaMierda23.9.2019 11:53reagovat

        Vůbec ne, ale jdou do už fungujícího týmu se kterým se vezou. Jenže ten tým musíš nejdřív vytvořit. A ten vytvoříš ze silných psychicky odolných jedinců, jako je třeba Kanga. jenže takové hráče u nás v lize těžko seženeš. Ona není náhoda, že pak přijde národák a ti samí hráči co hrají v té fungující Slávii vypadají, jak kdyby právě hráli za Spartu. Protože národák taky nefunguje a žádnou sebevědomou psychicky odolnou osu nemá.

        • Sheva23.9.2019 12:00reagovat

         vlastně jsi potvrdil to co jsem psal - když to funguje, tak tam zapadne i nýmand a pak vypadá jako eso. Já jsem přesvědčenej, že právě v tomhle by nás neskutečně zvednul ten Dočkal. Stačí vzpomenout ten zápas proti Plzni, on tam byl naprosto klíčovej hráč, kterej určoval tempo hry, řídil ostatní včetně Kangy a najednou se všem okolo dařily věci, který jinak nevycházely. MYslím si, že ten tým nemáme špatnej, vypadá to, že jsme snad konečně našli stoperskou dvojici, která šlape, Mandjeck se mi osobně moc líbí, stejně tak Krejčí, kterej má podle mě velmi nadstandardní rozehrávku, Haška mam osobně moc rád, stejně tak jsem se naučil mít rád i Plavšiče, kterej mě dřív ničím neoslovoval. Myslím si, že prostě potřebujeme tak 3 hráče, aby to fungovalo, kde jeden z nich je Dočkal. Pak ti půjdou nahoru i tihle Sáčkové atd.

         • AlaMierda23.9.2019 12:07reagovat

          Problém je, že s tímhle stylem vybírání posil takové hráče nenajdeme.

          • Sheva23.9.2019 12:11reagovat

           pokud to bude metoda pokus - omyl jako v případě Karlssona, tak ne. Nemyslim si zkrátka, že cizinci jako takoví nám teď pomůžou jen proto, že to jsou cizinci. Doteď nechápu proč jsme po úspěchu Bonyho a Kweukeho opustili typologii silných útočníků, kteří si mažou na chleba ty rádobysilový obránce z naší ligy

           • AlaMierda23.9.2019 12:22reagovat

            Tak u nás není moc co brát a navíc v naší lize loví i Plzeň a zatím i Slávia. Proto pokud by jsme začali přivádět ze zahraničí opravdu kvalitu typu Kanga, tak by Sparta získala na síle. Proto jsem si myslel, že Rosický využije svých kontaktů a třeba ti mladí kluci(20-22) z Itálie, Španělska, Francie, Portugalska, Německa, Nizozemska, Belgie apod. by místo třeba do Srbska, Chorvatska apod mohli zamířit třeba na hostování do Sparty a následně i třeba na přestup. Stejně, jako by se i zvýšilo pole působnosti Sparty při výběru posil a tím pádem by ten výběr byl mnohem vetší. Proč se Sparta nesnaží sehnat útočníka typu Kweuke nebo Bony nechápe asi nikdo.

            • Sheva23.9.2019 12:28reagovat

             ale jak jsem psal - ta Slavia, která každýho přehrává o parník ještě loni běhala v dresech Liberce, Jablonce apod. stačilo to jen posbírat a měli jsme tyhle hráče taky. Je teda relativní jestli tad ta kvalita je nebo ne. Asi jde víc o typologii hráčů než o to jakou kvalitu projevujou

             • AlaMierda23.9.2019 12:45reagovat

              Protože už tam byla fungujicí osa týmu a fungující tým. Ale my nemáme ani tu osu, a tak to tu pak slabší kusy prostě nedávaj. Ale v té Slávii to dají, protože tam přijdou týmu se už daří. Navíc mají tolik hráčů, že když jeden hraje blbě tak dají jiného a nikdo nic nepozná. Jen podle mě nemají kvalitního střelce.

              • Sheva23.9.2019 12:49reagovat

               Bořil, Souček, Hušbauer a Tecl, kterej hrál letos 1. zápas. To jsou jediní hráči, kteří tam hráli už před rokem a to už byli před náma. Zbytek, tedy většinu z těch co třeba včera hráli, tam natahali za poslední rok. Třeba měli nějakou osu, ale z ní prakticky dnes nic nezbylo.

               • AlaMierda23.9.2019 12:57reagovat

                jasný vím kam míříš, ale ta osa co jim v podstatě zmizela, tak na sebe nabalila už hráče a udělal se z toho tým co funguje. Do takového prostředí se prostě dobře vstupuje. My tady nemáme ani osu kolem které to lze stavět a pak postupně zkvalitnovat.

                • Sheva23.9.2019 14:15reagovat

                 nějaká osa se tady snad tvoří. Řek bych, že ten střed zálohy se rozehrává docela slušně, k nim Plavšič, snad ten Lischka, možná Sáček něco se tam snad tvořit začíná. V tomhle ohledu bych včerejší zápas nebral jako ukazatel, Slavia je prostě v současný chvíli jinde

         • Mich23.9.2019 12:16reagovat

          Bohuzel budu povazovat spis za zazrak, jestli jeste Borka uvidime na hristi, zatim to ma nalajnovane spis jako Rosa.

          • Sheva23.9.2019 12:18reagovat

           já to vim, že to vypadá blbě. Jen píšu, že veřím tomu, že by nás hodně zvednul

  • ovcajd23.9.2019 12:17reagovat

   Kolik tak asi může mít silnej introvert kontaktů?

   • K0F123.9.2019 12:34reagovat

    Introvert neznamená asociál.

    • ovcajd23.9.2019 12:44reagovat

     nejsem si jistej, jestli uplně správně rozumíš slovo asociál.. Protože pár asociálů by se nám do managementu naopak velmi hodilo. Asociálnost je pro prostředí tvrdýho byznysu a kapitalistickýho alfasamectví velmi vhodná vlastnost.

 • Derby

  DJDriver23.9.2019 10:10reagovat

  Je zajímavé, že nejlíp z našich hráčů hráli africti kluci. A srdcaři nic moc

  • Ali Dia Pavelka23.9.2019 10:12reagovat

   Čekal někdo něco jiného?

  • Brian Pricke23.9.2019 10:16reagovat

   A i ti převedli naprosto nekoukatelnou sračku.

   • DJDriver23.9.2019 10:33reagovat

    Ale furt o levl větší než zbytek

  • AlaMierda23.9.2019 10:18reagovat

   bylo to očekávané, oni se tihle kluci z nějaké Slávie neposerou jako srdcaři, kteří vědí na rozdíl od cizáků co derby znamená.

  • victorlima23.9.2019 11:10reagovat

   Naprostý souhlas, Kanga, Mandjeck, ale tentokráte i docela Tetteh i Kaya hráli bez zábran a nepředpodesraně.

 • Kopání

  kanonMates8823.9.2019 9:35reagovat

  Neustále tu někdo do někoho kope, do nás je teď strašně jednoduché si kopnout, ale prostě nic nepadá z nebe... Podívejte se na nedávnou dominanci Man. U. v PL a kde jsou dnes... Sparta si teď prochází obdobím, jaký si zaslouží, ale vyhození Jílka není cesta... Za posledních pět let tu bylo snad 7 trenérů a výsledek je pořád stejný... Taky mě sere prohra v derby, ale Slavie je dneska nejdál ze všech, my bychom se měli začít dívat hlavně na sebe a ne na druhé... Nicméně víc než prohra v derby mě serou jiné ztráty, neustále výbuchy domnělých opor, neustále opakování zdravotních problémů skoro každé posily, neustálé nadávání na všechny kolem... Sparta je nemocná, ale ať se vám to líbí nebo ne, prostě potřebuje čas, potřebuje další dvě tři přestupová období, potřebuje uklidnit, mentálně zvednout... A to z mého pohledu vyhazov Jílka, btw skoro na den stejně starého trenéra jako je Trpišovský, nepředstavuje... Ale jak tu nebyl po výhře se Zlínem skoro žádný komentář, nepřekvapuje mě, že teď si každý rád kopne, no holt jací jsme my fanoušci, takový je i klub...

  • AlaMierda23.9.2019 10:16reagovat

   Přesně nic nepadá z nebe a ve Spartě to ještě nikdo nepochopil. A dokud nepochopí, tak se bude Sparta pořád plácat s hráčema typu Hanousek, Zahustel nebo Kozák uprostřed tabulky a se slávou vždy ukopou tak to třetí místo.

  • victorlima23.9.2019 11:19reagovat

   Tak nějaké komentáře tu byly. Já třeba napsal, že výhra ve Zlíně se nemá přeceňovat a hned jsem to zde schytal. Souhlasím, s tím, že neustálé střídaní trenérů nemá cenu. Chce to vybrat dobrého trenéra. Kde však všichni berete tu jistotu, že jsme si ho (Jílka) vybrali správně. Až budeme na jaře bojovat horko těžko o postup do první skupiny ligy, nebo ještě možná hůř, bude pozdě na shánění nového trenéra. Třeba zbytečně ztrácíme čas. To že nenastal, ani po téměř půl roce, žádný viditelný progres v herním projevu je dost alarmující věc.

 • Malej off topic

  Sheva23.9.2019 9:16reagovat

  ani nevim jestli je to náplast nebo to naopak zase naštve to vědomí koho jsme tu měli – Štramák včera zase prohra, aktuálně 4 zápasy = 2 body a aktuálně sestupová pozice

  • lidoop23.9.2019 10:42reagovat

   Ani jedno, mě je třeba úplně fuk, jak se mu daří a jestli trénuje nějaký araby, nebo pastevce koz z Náhorního Karabachu.

 • Realita

  taborita23.9.2019 9:04reagovat

  Třeba konečně i většině zdejších lidí dojde, jaká je skutečná realita.

  Já po každém zápase, kdy jsem odcházel ze stadionu minimálně s rozpačitými dojmy, často vytočený, tak jsem si tady druhý den přečetl, jak je vlastně vše ok, jak si to všechno sedá, jak je potřeba dát Jílkovi čas, že neměl čas na přípravu, že má špatný posily, že Sáček má repre formu ať hraje v záloze nebo obraně,Hancko je stoper budoucnosti, Tetteha neprodávat za 300 milionů a počkat na 500 apod.

   

  Za mě je realita trochu jinde.

  Jílek do toho šel s tím, že bude mít krátkou přípravu(stejně jako všichni ostatní) a na příchodu posil se podílel(dle několika vyjádření). To jeho nesmyslné točení hráči, hlavně v obraně + nasazení nejslabšího kapitána v dějinách Sparty (Frýdek) je do nebe volající

  Brankáři - Nita určitě lepší než Heča - dlouhodobě, není to otázka posledních zápasů

  Obrana - Hanousek, Zahustel - tragédie; Sáček není ani nikdy nebude kvalitní obránce; stopeři jsou kapitola sama pro sebe - proč nehrál Kaya proti Turkům, ví snad jenom Jílek; záloha má podle mě velké nedostatky v defenzivní činnosti a schopnosti přebírat míče z obrany a dál je posílat do útoku; útok mi přijde velmi často odříznutý od dění na hřišti + tam teď prostě není útočník typu Lafata,ale spíše spalovači, co potřebují 5 ”loženek” na jednu branku.

   

  Resumé je takové, že je další sezona v hajzlu a je úplně jedno, jestli tam sedí Ščasný, Hapal, Ital nebo Jílek - výsledek je ten samý. Jediná naděje spočívá pro Spartu v tom, že přijde po 15 letech jiný majitel, který Spartu ”vyléčí”.

  Někdy mám totiž pocit, že se snad ta ”brněnská klika” před 15 lety někde s někým vsadila, že tu Spartu do 15 let prostě zlikviduje...

   

  • FANDA730723.9.2019 9:07reagovat

   v 95% percentach s tebou suhlasim

  • captain_obvious23.9.2019 10:48reagovat

   Je tu nějaký znalec češtiny? Dá se spojení Sáček - repre forma, klasifikovat jako oxymoron? Nebo bychom to spíš nazvali klasickou píčovinou? Smích

   • johnny123.9.2019 10:50reagovat

    Jde jednoznačně o klasickou píčovinu.

  • johnny123.9.2019 10:48reagovat

   Já souhlasím ve 100%, to brněnský trdlo, co si z něj všichni dělají prdel jak tomu nerozumí, je zkázou Sparty, na něj by se měly házet tuny plyšáků.

 • Mádl

  snytek23.9.2019 9:00reagovat

  Vím, že spousta z vás nemá ráda Mádla, ale jeho komentář je přesný.

  • Majklll23.9.2019 9:02reagovat

   teď jsem ho dočetl a naprosto souhlasím

  • Discosaurus23.9.2019 9:42reagovat

   Já si teda nemyslim, že by Sparta nebo Jílek nevěděl/a, že je Slavia jinde. A že si utkání nepustí ze záznamu. Trpišovský tam “něco” budoval bezmála dva roky a po Jílkovi se chce, aby se za 4 měsíce vyrovnal s tím co vybudoval Trpiš? To je totálně padlý na hlavu. Z rozhovorů s ním mi přijde, že ví, kde jsou naše slabiny, věcně je pojmenovává, ví o nich a otázka tedy je, jestli je dokáže eliminovat. Asi mě tady většina sežere, že jsem až moc velkej optimista, ale co už...

   • Majklll23.9.2019 10:04reagovat

    dělá nesmyslné tahy.. Hašek na levé záloze je toho jasným důkazem..

    • Discosaurus23.9.2019 10:33reagovat

     To ano, některé volby v sestavě smysl nedávají, ale některé zase ano. Kdyby tento tah vyšel a my vyhráli, tak ho všichni opěvují jak dokonalej tah to byl. Samozřejmě je to kdyby a byla malá šance, že to vyjde, ale důležitější je, aby viděl, že to byla blbost a příště už to neudělá. Stejně jako s Frýdkem na DM a podobně. Co mě sere nejvíc je opakovaný nasazování Kozáka.

  • waaw23.9.2019 9:47reagovat

   Ja ho naopak mam docela rad, ale dnesni clanek ve me vyvolal dojem, ze musi hrozne zarlit na to, ze ho nechteji v deniku sport. Jak ten Kretinskeho nenavidi...

  • Scribbler23.9.2019 11:00reagovat

   Naopak mě to přijde dost mimo a taky důkaz toho, že ve Spartě je ten tlak prostě enormní. Máme deku, nehrajeme dobře, dostavame mraky gólů, ale i tak jsme si vypracovali více sanci nez opevovany soupeř. Jilrk, dle mého chce moc, tak riskuje a dela nesmyslné tahy(Frýdek). Ale dejme tomu cas. Ve sparte se holt chce vse hned(fanoušci).a media vše prizivuji. Za půl roku může být vše jinak.

 • DS

  Dynamo23.9.2019 8:18reagovat

  Známky Sportu: Heča 4 Sáček 6 Kaya 5 Lischka 6 Hanousek 4 - Mandjeck 5 HLožek 5 Frýdek 4 Kanga 6 Hašek 5 - Tetteh 4, Plavšič 4 Kozák 4

  • wasek2611@centrum.cz23.9.2019 13:48reagovat

   Dle mě:

    

   Heča 2 Sáček 6 Kaya 5 Lischka 6 Hanousek 2 - Mandjeck 6 HLožek 5 Frýdek 5 Kanga 6 Hašek 5 - Tetteh 4, Plavšič 5 Kozák 1

 • opět prokaučovaný zápas..

  Majklll23.9.2019 7:50reagovat

  Hašek na křídle byl extra tah, s tím určitě ani trenérský mág Trpiš nepočítal.. Určitě to byl lepší tah, než tam dát druhého nejlepšího nahrávače do golových šancí ligy Plavšiče... a přitom stačilo vyměnit Haška za Krejčího oproti minulé sestavě..

  • lesmen23.9.2019 7:54reagovat

   nezapomen ze Jilek ma na fotbal jinej pohled nez Trpis prece, sam to rikal... cili stredni zaloznik na kridle proste MUSI byt neco, co ani velkeho Trpise nikdy nenapadne.

   • Majklll23.9.2019 8:02reagovat

    jestli nechtěl být za génia, tedy kdyby se mu to povedlo, jako Trpiš se Zeleným v Interu, který hrál ve středu hřiště prvně v životě..

  • Brian Pricke23.9.2019 7:56reagovat

   Kvarteto HHHH včera předvedlo výkon mimo moje chápání. To asi nebude náhoda.

    

   Ovšem zbavit bychom se měli též Hílka.

  • victorlima23.9.2019 8:02reagovat

   Možná by jako DZ byl dobře schopen zahrát i Hancko. Problém si udělal Jílek svými výroky o tom, že on má jiné představy o hře než Trpiš. Mít je může, ale v případě, že je nedovede se svým týmem realizovat (ať je to z jakýchkoliv důvodů), tak by bylo asi lepší mlčet.

   • Majklll23.9.2019 8:04reagovat

    možná jo, ale Hašek nehrál špatně (v minulých zápasech), tak by tu pozici určitě nezahrál hůř než Frýdek a nemusel by tak měnit..

    i když proč dal Haška místo Plavšiče to fakt nechápu..

 • Co dal...

  lesmen23.9.2019 6:30reagovat

  Tak kdo vcerejsi debakl nebojim se az rici odsere tentokrat? Kaya ten je jasnej, to je oblibenec vsech treneru po nejakem nezdaru, Heca se asi zase prohodi s Nitou, Hanousek...

  • Majklll23.9.2019 7:49reagovat

   myslím, že jen Heča a Hanousek, nejspíš Hašek.. dá to jako ve Zlíně..

 • Jílkova smrt do 168 hodin?

  acs1922.9.2019 23:43reagovat

  Na webu už Jílkovi běží časomíra do dalšího utkání. Zbývá nějakých 60-70 hodin do zápasu Mol cupu v Jihlavě. Jihlava bude opět přemotivovaná a nedivil bych se naší prohře a vypadnutí hned ve třetím kole. Konečnou stopku může vystavit příští neděle v Plzni, která si možná pojistí 3 body dopředu u taťky RB.

   

  Kdo další usedne na lavičku v Generali aréně? Rosa? Úsměv

  • lesmen23.9.2019 1:05reagovat

   Rosa? Nebylo by to o nic lepsi... nemaji natrenovano, jsou psychicky labilni a vetsine to je stejne u prdele jak ten zapas dopadne. Smutny je, ze s takovou hrou neudrzime ani toho Kangu a co pak budeme bez nej hrat, to uz se ani neodvazuju hadat.

  • victorlima23.9.2019 7:54reagovat

   Nejsem a nebyl jsem Jílkovým příznivcem. Vůbec nevím, kde tento sice mladý, ale docela průměrný trenér získal takovou úžasnou pověst. Na jeho obhajobu i Rosovu je třeba říci, že se sem moc trenérských legend necpalo.

   Včerejší derby dokonale pohnojil. Postavením (místo zraněného Krejčího) Frýdka do zálohy. Proboha, vždyť ten zoufalec nedovede přihrát, nedovede většinou čistě odebrat balón a pohybuje se nekontrolovaně všude jinde než má. Další geniální tah, Hanousek na beku a před ním Hašek pro vyztužení strany. Hanousek je průměrňák s kondicí, který neumí ani dozadu ani dopředu. Hašek hrál ten svůj celodvorcový fotbal. Mimo pár světlejších chvilek, koncem půle, byl dost nenápadný. Největší majstrštyk, však byl Heča v bráně. Přímo se podílel na dvou gólech. Ten kdo v Jílkově Spartě vidí nějaký herní posun musí být buď slabozraký, nebo nenapravitelný optimista. Jílek však není jediným viníkem zoufalé situace Sparty. Rosa s geniálními přestupy mu zdatně konkuruje.

80653 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha