Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hra po křídlech

  Honzap15.2.2020 20:09reagovat

  V dnešnim ”modernim” fotbale máme na křídlech Dočkala a Hložka místo plavce a fortyho který je pro Spartu v 21 letech ještě dorostenec a na hrotu bengi kterej při každym centru stojí na m. vápně.a je totálně bez náběhu. ( JÍLEK BRAVO!! ) a Krejčí na def.z. taky top fotbalista kterej jednoznačně svoji hrou převišuje Kamerunskýho kapitána.

 • Hra po křídlech

  Honzap15.2.2020 20:09reagovat

  V dnešnim ”modernim” fotbale máme na křídlech Dočkala a Hložka místo plavce a fortyho který je pro Spartu v 21 letech ještě dorostenec a na hrotu bengi kterej při každym centru stojí na m. vápně.a je totálně bez náběhu. ( JÍLEK BRAVO!! ) a Krejčí na def.z. taky top fotbalista kterej jednoznačně svoji hrou převišuje Kamerunskýho kapitána.

 • Řešení na sebe nedalo dlouho čekat

  tatkaradicka15.2.2020 20:03reagovat

  https://www.ahaonline.cz/clanek/sport/16085/prichazi-zakon-scasny-sparta-necekane-vyhodila-jilka.html

 • Tak

  ap241215.2.2020 20:02reagovat

  po příštím kole už v první šestce nebudeme....😩

 • Rada

  jareoslav15.2.2020 19:57reagovat

  A nebo vzít zpátky Radu, toho prosazoval i Lafata, ten by si s tím věděl rady a odstřihnout o rozhodování Křetínského a jeho poskoky.

  • FANDA730715.2.2020 20:00reagovat

   Rada by polovicu z tych prizivnikov vyhodil

  • tatkaradicka15.2.2020 20:02reagovat

   <3 <3 <3

 • Slabá Sparta

  skalfanacs15.2.2020 19:55reagovat

  Nejslabší utkaní co si pamatuji. I za předchozích trenéru hrála Sparta lépe. Spartě vládne tříhlavá saň s několika vocasy. Hlavy jsou DK, TR a VJ. Za vocasy si dosaďte každý podle svého. Největší nedostatkem je, že nedovedou pracovat s lidmi. Poslední kdo dokázal, že základem je práce s hráči byl Rada a toho hned vyhodili. Už nevěřím sparťanskému vedení. Jejich informace jsou jen výmluvy na jejich neschopnost. DK by neměl vůbec zasahovat do řízení klubu. TR byl sice vynikající hráčem, alen jako SŘ je velmi slabý, viz. Kupování zraněných hráčů a neuskutečněné přestupy – Brabec to dokazují. A ještě jedna připomínka. Hašek, kterého chtěl TR prodat za 25 mil Kč a jeho cena byla na trhu 1,8 mil eur. Proč již při zájmu maďarů nebyla zveřejněna částka při odchodu 3 mil eur. Potom by se takoví uchazeči ani neozvali. Chtít prodat nejlepšího hráče z podzimu je blbost. Dobře jsem poslouchal TR, když prohlašoval, se bude dávat více prostoru mladým odchovancům a dnešní sestavě byli dva, už starší Rosický a mladý Hložek. Jediná možnost na zlepšení je, že DK určí svého zástupce, který umí řídit a pracovat s lidmi, sehnat kvalitního SŔ a trenéra. Koupit trenéra, který před nástupem do Sparty podepíše novou smlouvu je blbost. Jediným možným a volným trenérem byl Holoubek, který již Spartu i bez licence trénoval. Tyto nové vedení by bylo odpovědno DK a nikdo jiný by jim do jejich práce neměl kecat. Další velký problém jsou agenti hráčů a tvrdší přístup k nim ze strany Sparty. Jinak hráčský kádr ma na to, aby hráli přinejmenším o druhé místo. Vše záleží pouze na vedení.

 • Malinský

  jareoslav15.2.2020 19:34reagovat

  Ten Malinský byl dobrej už v Hradci, měli jsme ho koupit mi. Ale naše přestupová politika je hrozná.

  My hrajeme bez jakékoliv myšlenky a systému. Vraťme se k normálnímu, jednoduchému fotbalu přes křídla a centry. My nemáme ani jedno rychlý křídlo. Za Ježka jsme taky vzali neznáme hráče, bojovné a myslící a vyhrávali jsme ligu. Fakt nevím co se stímhle dá dělat. Dát tam Kotála, to byl jeden z Ježkových lidí.

 • Tahle sebranka

  schol115.2.2020 19:26reagovat

  průměrných ”fotbalistů” bohužel nemůže mít vyšší cíle ani v této podprůměrné lize. Ve Spartě je v současnosti špatně úplně všechno.

 • Zápas

  kopyto15.2.2020 19:19reagovat

  Já zůstávám v klidu, dílčí cíle jsme splnili - Malinskému jsme nedovolili hattrick a svým největším konkurentům jsme neukázali své hlavní zbraně. Navíc oproti srpnu jsme tu remízu o nějakých patnáct minut déle, takže nikdo nemůže tvrdit, že tam ten progress není. Sportovní vedení může dát nohy hezky zpátky na stůl a hurá za titulem.

 • Ende

  mučení barevnejch15.2.2020 19:18reagovat

  Dnešní zápas znamená konec Sparty, jak jsme ji mnoho desetiletí znali. Teď už to půjde prudce dohajzlu. Tohle je druhej Leeds United.

82326 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha