Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Podcast s Bielsistou a Sendim

  Heppig26.2.2020 20:55reagovat

  Pokud jste si ještě nedali, dejte si. Trošku se nám to rozjelo :D

   

  http://spartanskenoviny.cz/26-dil-fotbaloveho-podcastu-spartanskych-novin-bielsista-a-standa-holy-nejen-o-novem-trenerovi/

 • Haškův rozhovor

  Schyzo26.2.2020 19:13reagovat

  Přiznám se, ze jsem ho neslyšel. Chci však reagovat na komentář lidoopa:

  “ lidoop26.2.2020 8:05reagovat

  Možná ještě lepší je toto:

   

  Novinář - Neudělal někde chybu i váš syn?

  Hašek - Vždycky když se problémy takhle vyhrotí, je potřeba hledat příčiny na obou stranách. V téhle kauze je to ale zatím sto ku nule, jednostranné”

   

  Jestli tohle Hašek opravdu řekl nevím.

  Ale Vy si tady vážně myslíte, ze shazoval vinu na Spartu? Jak jste k tomu prosím Vás došli? To je tady teď samy psycholog a detektiv?

  • Lobrock26.2.2020 19:44reagovat

   Cože? Jakože Hašek to myslel tak, že na vině je jen ten jeho mladej rozmazlenej fracek a Sparta vůbec? Vždyť z toho rozhovoru jasně vyplývá, že to celý otáčí na Spartu.

   • majtin26.2.2020 19:52reagovat

    Teda konkrétně z tohohle úryvku mám dojem, že si stěžuje, že se příčina na 100% hledá v mladém a v 0% ve Spartě.

    • Lobrock26.2.2020 20:21reagovat

     No, tak si přečti celej rozhovor. Samozřejmě, že má na mysli Spartu a ještě tam říká, že to mladej jednou všechno řekne.

     • majtin26.2.2020 22:50reagovat

      Přečti si ho ty, tady ta pasáž vyznívá jasně i v tom rozhovoru: stěžuje si v ní, že příčinu problému všichni (média, fanoušci) vidí JEN v MHm a ani trochu v ACS.

   • artaxerxes26.2.2020 21:14reagovat

    Rozumím, co tím myslí.

    Jde to interpretovat tak, že v té kauze je dle něj na vině jen Sparta.

     

    Nebo, že tento konflikt je prezentován tak, že za vše může jeho syn - tedy chce říct, že vina není jen na straně syna, ale i na straně Sparty.

    ---

    Dá se to pochopit oběma způsoby.

    • Schyzo26.2.2020 23:58reagovat

     Ne nedá, v cele kauze se řeší jen a pouze Hašek, takže je logické, když řekne, ze je to zatím jednostranné.

     • lidoop27.2.2020 9:23reagovat

      Už jsme o tom diskutovali i včera v tom vlákně - dá se to pochopit tak i tak, já se teď už přikláním k tvojí verzi, nicméně musím zopakovat, že za jednostranný vnímání celý kauzy může jen a pouze Hašek. Za celou dobu k to mu neřekl nic, starej ho včera taky žádným konkrétním argumentem nebránil, takže je logický, že lidi věří verzi Sparty.

 • Bambulovic famílie

  Kratos26.2.2020 18:13reagovat

  To je soubor. Jeden si po roce ve spartě myslí, že si může dělat co chce a že nemusí dodržovat smlouvu. Druhý, který tu trenérsky vyhořel a mele všude možně svoje chytré řeči o fotbale by pomalu schazoval vinu na Spartu místo toho aby svýho fakana proplesknul.

  • artaxerxes26.2.2020 18:21reagovat

   Bližší košile než kabát. Martin Hašek st. se zachoval jako otec milující svého syna.

   Jeho výroky bych vůbec neřešil

   • majtin26.2.2020 19:09reagovat

    Ani otcovská láska by neměla být zaslepená. Ale chápu ho a opravdu bych z těch výroků nedělal dalekosáhlé závěry.

   • blablabla26.2.2020 23:31reagovat

    +1

  • dominik2726.2.2020 18:28reagovat

   Trochu se nedivím, že Hašek starší cítil potřebu se vyjádřit. Když si představím, že si na jeho místě otevřu fanouškovskou diskusi a vidím, že hejty mířené synovi nejednou pokračují tím, že táta je špatný vyhořelý tělocvikář a podobně, tak vlastně chápu, že už s tím musel něco udělat, byť z mého pohledu se mu ten rozhovor moc nepovedl a spíš si tím víc uškodil.

    

   I proto si myslím, že se jako první měl vyjádřit právě mladý Martin a jak jsem psal níž, už jen kvůli nějaké elementární zodpovědnosti vůči fanouškům bych to od něj čekal.

   • Chabix26.2.2020 18:53reagovat

    Jako já ten rozhovor s ním neberu ani vážně, protože to se prostě nedá. Sparta je bez jeho syna ztracená. To nevymyslíš Smích

  • majtin26.2.2020 19:12reagovat

   Vyjádřím se k tomu druhému - ten tu nevyhořel, byl vyhořen bandou dementů, která si ve svém spravedlivém boji za návrat Franze vzala za rukojmí celý klub. Ne, ve válečné atmosféře neměl šanci uspět. Vnitřně rozdělený klub je odsouzen k neúspěchu a on neměl šanci ho sjednotit. Jeho řeči o fotbale mají smysl, na rozdíl od jiných. Mě TV studia s ním vždy baví. Ale chápu, někdo radši povrchnější řeči.

   • Brian Pricke26.2.2020 19:32reagovat

    Je pravda, že špekáčky a svíčková jsou vrcholem sofistikovanosti.

    • majtin26.2.2020 19:54reagovat

     Tak špekáčky začal opékat s týmem pro to, že se poučil a zjistil, že nemá cenu být v otázce výživy přespříliš upjatý.

   • kanonMates8826.2.2020 20:15reagovat

    Tvl v televizi mluvil dobře i Stramaccioni nebo Ščasný... Nevím, kde se bere jeho aura kvalitního trenéra, zatím dokázal jen nesestoupit s Bohemkou, ze které byl vyhozený... Až vyhraje dvakrát ligu, můžeme se bavit, přesně proto jsme pořád v prdeli, tahají se sem trenéři, co nikdy nic nevyhráli, a pak se divíme, že tak přeci hezký mluvili v TV studiu... Omg...

   • Larrygo26.2.2020 22:13reagovat

    Tv studia s panem M. Haškem starším jsou úrovní velice blízké estrádním vystoupením Petra Novotného v 90. letech.

    Obsahem i zábavnosti také podobné.

 • Bambula ml.

  waaw26.2.2020 17:59reagovat

  Asi je dobre ted zopakovat informaci, ktera zaznela na SF, co bylo duvodem prerazeni M. Haska do becka. Ano, nikdo nevime zda to tak skutecne bylo, ale zdroj te informace disponuje pravidelne informacema z kabiny, nikdo to nevyvratil a mlceni pachatele take podporuje skutecnost, ze se to tak mohlo stat. Pokud by tomu bylo, kde je ta vina Sparty? Ma snad davat hracum moznost pracovat na home office?

   

  Spartaforever/ Hašek se rozhodl,že si v posledním podzimním domácím zápase s MB nechá dát 4 žlutou a nebude muset do Ostravy a bude mít o týden delší dovolenou,kterou si blbec od následující středy(hrálo se vsobotu) už i zaplatil :) Svěřil se s tím jednomu spoluhráči,kterej to nebral moc vážně a neřešil to. Vtipný je to,že Jílek, kterej o tom jeho stupidnim plánu nic netušil, ho stáhnul někdy kolem 60 minuty ze hry právě pro to,aby jí nedostal. No a Hašek po zápase napadnul(slovně) toho komu se stím svěřil,že ho natřel Jílkovi.Seřval ho před dalšíma hráčema,tak že to věděla celá Česká část kabiny. No a pak už se jenom čekalo s čím přijde. Hned v neděli volal Hašek,že má horečky,zvrací a že už do Ostravy nepojede atd.atd. Samozřejmě hned v pondělí,už to nasraná kabina pustila Jílkovi,Rosovi a začal kolotoč. Haškovi udělali veškerá vyšetření(teplotu měl 36,9) Sedimentaci krve atd. Nic neukazovalo na to,že mu něco je,ale dokaž někomu,že mu není špatně,když on tvrdí opak. To už samozřejmě všichni věděli jak to je,tak mu bylo oznámeno,že do zápasu s Ostravou zůstane s mužstvem.No a zbytek znáte.

   

  • SuperFrankie26.2.2020 18:13reagovat

   Tohle je NAPROSTEJ nesmysl.

   Jakože NAPROSTEJ.

   Už to sem přestaňte postovat.

   • Tyrrael26.2.2020 18:56reagovat

    A napíšeš nám proč? Prosím. Děkuji.

    • thomasd8626.2.2020 19:32reagovat

     Hej, uz si nekde slysel, ze hrac co nemuze nastoupit kvuli kartam, ma drivejsi dovolenou? Ten normalne zustava s tymem, to je bezna praxe

     • waaw26.2.2020 19:39reagovat

      A hrac, ktery posledni zapas sezony nemuze nastoupit kvuli kartam a jeste navic nahle onemocni?

      • thomasd8626.2.2020 20:48reagovat

       On tu kartu prece nedostal... Takze zahrat nemoc musel ne? Jen si myslim, ze vykartovany hrac drivejsi dovolenou nema, takze mi to nesedelo 😁

       • waaw26.2.2020 21:31reagovat

        Co kdyz plan byla kombinace obojiho?

     • Tyrrael26.2.2020 20:18reagovat

      Možné je všechno...

     • SuperFrankie27.2.2020 7:49reagovat

      Stát se to může. O rok předtím se na nás Stanciu vykašlal a jel domů.

    • SuperFrankie27.2.2020 7:48reagovat

     Nějaká dovolená a 4. karta je úplnej nesmysl.

     Hašek přišel v úterý na trénink s tím, že ho něco píchá a nemůže trénovat a tyhle věci se dost blbě odhalují i dneska, takže často necháš ty svaly prostě na pocitu hráčů (proč by taky nechtěli hrát, že jo, ale ještě spíš, proč by se chtěli zranit?).

     Jednání s Rosou pak proběhlo týden potom, tzn týden před Vánoci.

     Nic šokujícího.

      

 • Něco málo ke kauze Hašek

  dominik2726.2.2020 13:12reagovat

  Ve spoustě věcí souhlasím s Martinem Haškem starším. Podle mě Sparta třeba nemusela dávat prohlášení pomalu hned z letiště, umím si představit, že by se to dalo uhrát lépe a docílit buď toho, že hráč přestoupí, nebo zůstane v áčku. Spoluhráčům na letišti by se řeklo, že Martin necestuje, protože se řeší jeho budoucnost, zkrátka se to nějak zahrálo do autu, než se to vyřeší. Z pozice rebela se totiž mimo jiné bude Spartě hůř prodávat. Přece jenom situace, kdy on jenom trénuje s béčkem, je prohrou nejen pro něj, ale i pro Spartu. Ta je bez něj opravdu herně slabší (byť zase ne o tolik, jak to líčí Hašek starší), ale zároveň klesá jeho hodnota na přestupovém trhu.

   

  Krom toho samozřejmě nevěřím tomu, že by celá situace byla nastavena tak, že je 100% špatný Martin a Sparta je naprosto v pořádku. Taky to na mě působí, že tam něco muselo uzrávat delší dobu...

   

  Nicméně v jednom se s Haškovými asi naprosto neshodnu.

   

  Podle mě je úplně špatně, aby po měsíci od vypuknutí kauzy dal první mediální výstup otec a sám fotbalista byl doteď ticho. Oni možná vnímají situaci tak, že Martin reagoval na nějakou levárnu ze strany klubu. Jestli skutečně ta levárna byla, či nikoli, o tom teď nechci spekulovat, spíš mám zcela odlišný pohled na chování hráče směrem k fanouškům, bez nichž by tady fotbal ani nemohl být profesionálním sportem, což si bohužel spousta fotbalových profesionálů nedokáže uvědomit.

   

  Řekněme, že situace je tedy postavena tak, že hráč se urazí na klub, ať už je to oprávněné, nebo není, a neodcestuje na soustředění, aby si vynutil přestup. Fajn. Jestli mu to v daný moment přišlo jako jediné rozumné řešení, budiž...

   

  Pak bych ovšem čekal, že bude cítit potřebu dát nějaké prohlášení směrem k fanouškům, kteří platí permanentky, vstupenky, benzin, cestují na zápasy kolikrát hodně daleko, vyvolávají Martinovo jméno po vstřeleném gólu. To jsou lidé, kteří Martina během roku ve Spartě podporovali, zajímali se o něj, byť to bylo spíš skrze lásku ke klubu. Z mého pohledu má Martin morální povinnost alespoň částečně objasnit své chování právě fanouškům. Když tohle neudělá, tak se ani on, ani jeho otec nemůžou divit, že fanouškovská obec se v téměř kompletním počtu v této kauze postaví proti němu.

  • DaveACS26.2.2020 13:15reagovat

   K tomu prvnímu odstavci.. co vím, tak už na sraz v šatně přišel s tím, že nikam neodletí a spoluhráči to věděli. Na poslední trénink před odletem navíc dorazil snad s půlhodinovým zpožděním a výrazem, že má vše na párku..

  • standis26.2.2020 13:49reagovat

   Sorry, ale obhajuješ neobhajitelné. Řešíš hráče, který chce odejít, nikdo za něj nechce dát 30 milionů, on se vysere na soustředění, předtím údajně na udržení kondice během dovolené. Pak jeho fotr dá rozhovor, že Spartě nic jiného nezbývá vrátit ho do A. Nic zahrávat do autu, na takovýhle čůráky platí jenom bič a malý dvorek.

   • petr13726.2.2020 13:59reagovat

    já víceméně souhlasím, i když celkem chápu i Dominikův názor.

     

    Přidám ale ještě jeden pohled. Tady se dost lidí vysmálo tomu, že je ve Spartě pořád bordel po Strammacionim. Tohle je ale jeho součástí. Když totiž tenkrát Křetínský Stramákovi (nebo komu vlastně) naletěl, tak zavřel oči otevřel prkenici. Najednou sem přišla spousta hráčů, kteří dostali šílený smlouvy. Pak se Křetínský probudil, uvědomil si, do jakýho hovna šlápnul, a zatáhnul za záchrannou brzdu. Výsledkem mj. bylo, že mladej Hašek s nejvyšší pravděpodobností bral peníze několikanásobně menší než Kaya a řada dalších. Pak si nejspíš vyhodnotil, že je to nespravedlivý a začal se stavět na zadní, tj. buď žádal výrazný navýšení nebo si vynucoval prodej.

    • Tyrrael26.2.2020 14:03reagovat

     Hašek dostal to o co si řekl...

     • petr13726.2.2020 14:06reagovat

      Tak si asi řekl o málo, protože 1) pokud by si řekl o řádově miliony měsíčně, tak by je určitě nedostal; 2) kdyby měl nějakou pohádkovou smlouvu, tak by takovýhle píčoviny nedělal.

       

      Samozřejmě teda nedokážu vyloučit variantu, že se fakt zbláznil, nebo otrávil Smartym.

      • thomasd8626.2.2020 19:35reagovat

       Pokud nedostal o co si rekl, tak proc podepisoval smlouvu? Nekdo mu drzel pistol u hlavy? Sel sem dobrovolne, spis si rekl o zvyseni platu pozdeji a nedostal ho

    • lidoop26.2.2020 14:14reagovat

     Tohle vůbec neberu. Co by pak měli říkat další hráči, kteří přišli po Stramaccioniho éře? Heča, Tetteh, Hanousek, DMK, Trávník, Vindheim, Lischka, Kozák, Krejčí...zajímavý, že nikdo z nich podobný kejkle jako Hašek nepředvedl.

     • AlaMierda26.2.2020 14:40reagovat

      Pořád je snaha najít pro Haška nějakou omluvu. Nebo něco, aby za to mohla i Sparta. Ta i když špatně funguje a Rosický selhává na plné čáře, tak mu smlouvu plnila. To, co předvádí nemyslící Hašek, pro to omluva není. I kdyby se starej Hašek stavěl na hlavu.

      • fandim26.2.2020 15:51reagovat

       Dojimaj me ty hejty na Rosickyho... po dlouhy dobe se nekdo aspon pokusil stabilizovat trenery. Ze to s Jilkem nevyslo, to je jak kdyz ti brankar trefi stranu u jinak celkem slusne kopnuty penalty (i kdyz to nebyl vingl ani bomba k tyci/brevnu). Jilkovi by stacilo neremizovat doma s Trabzonem a byl by king - vsichni vime, ze to se dalo vyhrat i o dva, o tri. Byl by pak pro tebe king i Rosa?

       • Kratos26.2.2020 18:09reagovat

        Rosický se ve své pozici v tom plácá jak ryba na suchu. Dojímaj mě ty slepecký brýle těch co se ho pořád zastávají. Zatím ho není vůbec za co chválit. Jedna chyba vedle druhé.

    • hombre26.2.2020 14:49reagovat

     Nezlob se, ale toto je blbost. Jakože Stráma je ďábel a za všechno může i za 10 let?

     Další věc - Hašek dostal, to o co si řekl a jestli si řekl o málo, tak to je problém a chyba Haška. To jako všichni, co půjdou do Sparty musí brát peníze co bere Dočkal, Kanga, Kaya? Ježíš to je nesmysl, promiň.

     Ty když podepíšeš v práci smlouvu a budeš tam mít napsaný plat a třeba ho budeš mít 2 roky, než ti ho zvednou, tak po půl roce začneš dělat problémy, že máš málo? Tak jsi to přece neměl podepisovat. Smlouva je od toho, aby se dodržela!!

     • petr13726.2.2020 15:03reagovat

      Panebože copak já hájím Haška? Smích vždyť píšu, že bych ho nechal do konce smlouvy běhat ve StrmovceSmích

       

      Já jen popisuju situaci ve Spartě, kterou samozřejmě normální hráči buď neřešej nebo vydejchaj (a nebo si to brblaj mezi sebou u piva, z čehož praměnej názory Sieglů a spol), ale občas se najde magor typu Hašek, kterýmu to bude vadit. Toť vše Úsměv

     • brac26.2.2020 16:50reagovat

      Strama přerušil 13 let dlouhou sérii Hřebíka. To se neodpouští.

    • kilovolt26.2.2020 17:11reagovat

     nejde o spravedlonost. jde o to co se vyjedná. to se pak musí dodržet. aspoň ve slušné společnosti se to tak dělá.....

   • dominik2726.2.2020 16:13reagovat

    Nemám úplně pocit, že bych obhajoval Martina Haška, skoro bych řekl, že ho v tom příspěvku spíš kritizuji.

     

    Na celou kauzu by se mi lépe dělal názor, kdyby třeba on vysvětlil, proč si přestal plnit povinnosti směrem ke klubu, což pro mě osobně znamená, že si přestal plnit povinnosti i směrem k fanouškům. Kritizuji hlavně to, že z jeho strany není ani komunikace, proč se zachoval tak, jak se zachoval. Pokud pro to měl nějaký obhajitelný důvod, tak bych tím spíš nechápal, proč to teda neobjasní.

    • brac26.2.2020 17:14reagovat

     Pokud je to, co se tady o něm od ledna píše, pravda, tak bych buď žádnou veřejnou obhajobu nečekal, nebo nějakou fabulaci. Každopádně to poslední, co by měl chtít, je to, aby se v tom ještě někdo vrtal a třeba od hráčů přišlo nějaké veřejné prohlášení.

  • ouki26.2.2020 13:58reagovat

   Promiň Dominiku, ale prakticky v ničem se tady neshodnu.

    

   1) Už takto v klubu nepanuje jednota a jsou tam různé písečky. Je známo, že je tam toxické prostředí. Tím, že se bude hráčům lhát (a na to by hráči vždycky přišli) se společný týmový (a vítězný) duch nevytvoří, naopak se problémy zvětší. Bez dobré atmosféry, týmovosti, důvěry apod. klub (jakýkoliv) nemůže nikdy vítězit.

    

   2) Ani by se takto lhát nedalo, protože Hašek na letišti byl.

    

   3) Vyjádření Haškova otce je irelevantní, protože je jasné, že podpoří svého syna. I kdyby to syn podělal, tak ho dobrý otec neshodí ještě více dolů.

    

   4) Shodnu se s tím, že Hašek ml. mohl dát nějaké vyjádření. Ať už vysvětlení či omluvu za své chování, zkrátka cokoliv.

  • Mates26.2.2020 14:02reagovat

   Fakt, že doteď junior nevydal jediný prohlášení, kterým by se snažil svoje kroky nějak obhájit, jen potvrzuje jeho vinu.

  • Lobrock26.2.2020 14:04reagovat

   Neodjet na soustředění je samozřejmě maximální levárna a je úplně jedno, co k tomu Haška vedlo. Jestli se pak jeho fotr snaží postavit to do situace, kdy je vina stoprocentně jen a pouze na straně Sparty, aniž by bral v potaz, že mladej smrad počítá jen prachy, co dostane na účet, ale sám odmítá plnit povinnosti vyplývající ze smlouvy, tak je to prostě lhář a idiot.

  • AlaMierda26.2.2020 14:38reagovat

   Podstatná je jediná věc. Hašek je hráčem Sparty. S tou má smlouvu a Sparta ho platí. Jediné co se po něm chce, aby si plnil povinnosti s ní spojené. Jako dospělá svéprávná osoba smlouvu podepsal a tím se zavázal k jejímu plnění. To porušil a na vině je pouze a jen on.

  • SuperFrankie26.2.2020 14:40reagovat

   Nehledě na to, co se stalo nebo nestalo, tak kauza Haška je jenom další kamínek do mozaiky totálního rozkladu toho klubu v posledních letech.

  • Brian Pricke26.2.2020 14:41reagovat

   To zahrávání do autu přivedlo Spartu přesně tam, kde se momentálně nachází.

  • Jerababa26.2.2020 14:47reagovat

   Ať se stalo cokoliv(a moc se asi stát nemohlo, protože to by Hašek už dávno pálil ostrejma), tak takhle se věci neřeší. Tečka.

   Názor Haška staršího je irelevantní, je to jeho otec, člověk to chápe, ale jakékoliv zdělení je tím ovlivněno.

   To že trénuje s béčkem je taky špatně(prej je pořád vysmátej, všichni jsme kámoši), že by zrovna tohle jelito mělo ovlivňovat ty mladý se mě teda nelíbí. Má bejt v A a dostávat to tam sežrat.

  • waaw26.2.2020 15:55reagovat

   A pridam jeste jeden pohled. Po tom, co Hasek provedl, muzstvo jednoznacne vyjadrilo nazor, ze ho mezi sebou nechce. Takze tvrdit, ze Sparta mela takticky mlcet, aby ho mohla vratit do Acka by asi dost dobre neslo

   • Majklll26.2.2020 16:28reagovat

    To máš podobný, jako hráči Olomouce napochodovali na tiskovku a vyjádřili podporu klubu proti Pilarovi.. :)

    • waaw26.2.2020 17:26reagovat

     Nemas, ale to bys musel chapat ten naprosto zasadni rozdil

  • pubi26.2.2020 16:22reagovat

   Zahrávat do autu to, že si s námi lidi (i kluboví zaměstnanci) vytíraj prdel, to nám přesně ještě scházelo. Panebože, to je snad ještě horší než Haškovo názory tohleto.

  • Chabix26.2.2020 16:42reagovat

   Nic se nebude zahrávat do auta. Jsem radši, když je klub otevřený a pevný ve svých postupech. Co Haška k tomu vedlo mě už ani nezajímá. Čekal bych spíš omluvu a posypání si popelu na hlavu. Místo toho tu máme namistrovaný chování jeho i jeho otce. Chce si ničit kariéru? Budiž mu to přáno.

  • majtin26.2.2020 17:58reagovat

   Víceméně souhlasím, jen 2 poznámky (když teda pominu to, že si zapomněl na fanoušky, kteří platí naftu .-) ). První spíš dotaz - nemůže být Hašek nějak omezený smlouvou, že se prostě k některým věcem nemůže vyjadřovat ? Nevím, ptám se. Ale vzhledem k tomu, že má jinak některé smluvní podmínky na háku, tak asi by mu to nevadilo. Měl by říct celou svou pravdu, ať si můžeme udělat kompletní obrázek. A jestli je ve Spartě nějaký čurbes, aspoň jí tím pomůže. Druhá poznámka- ten Hrdlička vůbec nepůsobí dojmem, jako hrdlička. I MÁdl o tom mluvil, že je čím míň rozumí fotbalovému prostředí, tím víc je arogantní.V tomto bodě Mádlovi věřím a asi bych s takovým člověkem taky těžko nalézal společnou řeč. (Škoda, Lukáš Přibyl chtěl Spartu zbavit arogance. Proč Sparta nebere osobnosti nejen schopný, ale i lidský ?). Ale to není obhajoba, dokud Hašek neřekne čistou pravdu,která by mě přesvědčila o opaku, tak je u mě v kolonce, zachoval se jako blb.

   • Kratos26.2.2020 18:18reagovat

    Odpovědel sis sám. I kdyby měl zákaz se vyjadřovat tak je mu smlouva a Sparta u prdele. Tak proč by nměl držet hubu, kdyby se měl jak bránit.

 • Starej Hašek

  AlaMierda26.2.2020 10:32reagovat

  Starej Hašek je především mistr v kecání, které mu spousta lidí žere. Stejně jako Jílek, oba průměrní trenéři co umějí vše hezky okecat a jednou za deset let se jim povede s průměrným týmem lepší výsledek. Oba jsou zahledění do svého rádoby stylu. Jeden dělá z fotbalu atletiku a druhý chodící fotbal z 90.let a do toho se snaží aplikovat hráče, kteří se ani do toho nehodí nebo mají individuální kvalitu, která se v tom jejich stylu zabijí a zaniká. Starej Hašek je naštěstí takové pako, že si těma kecama snad zavřel cestu do Sparty navždy. Omlouvat svého synáčka místo toho, aby si ho srovnal je opravdu kumšt. Tomu, že je vina na straně Sparty můžou věřit jen zaslepení fanoušci Hašků.

  • petr13726.2.2020 11:39reagovat

   já bych řekl, že zejména pro malý kluby je to i dobrej trenér, kterej z průměráků udělá tým, vycepuje je a dokáže s nima udělat slušný výsledky, to ale nic nemění na tom, že to je kretén stejně jako jeho synáček. Logický by ho samozřejmě bylo někam prodat, ale líbilo by se mi, kdyby až do konce smlouvy běhal ve Stromovce a odseděl všechny zápasy béčka na lavičce.

   • skalfanacs26.2.2020 12:36reagovat

    Když nadáváte Haškovi st. i ml., což takhle Mandjeck, který se chtěl soudit se Spartou? Nebo zdravý - nezdravý Tal Ben Chaim, který bere jen peníze a vůbec nehraje.

    • petr13726.2.2020 12:45reagovat

     Pokud vím, tak Mandjeck neodmítnul odjet na soustředění či si jinak neplnil své povinnosti. Pokud jde o Ben Chaima, tak na toho už jsem raději skoro zapomněl, že je naším hráčem.

    • DaveACS26.2.2020 12:46reagovat

     Co je tohle vždycky za logiku? To když mám výhrady proti chování nějakého jedince, tak rovno musím vyjmenovat všechny lidi, s jejichž chováním mám taky problém? Smích

    • waaw26.2.2020 13:06reagovat

     Pokud vim, tak s Mandjeckem porusovala Sparta mezinarodni pravidla UEFA

     • skalfanacs26.2.2020 13:12reagovat

      A víš jestli něco neporušila ohledně Haška. Pokud něco víš tak to sem prosím tě napiš. Díky.

      • waaw26.2.2020 15:57reagovat

       Uz to tu zaznelo ten den co odvolali Jilka. Jednoznacne prasarna a podvod od mladeho Haska

  • johnq26.2.2020 13:57reagovat

   Konate, Stanciu, Hašek, Mandjeck, to není normální, v klubu musí být něco shnilého. Jinak se ml.Haškovi nedivím, že zatím vyhlášení nevydal, zřejmě by si ještě víc uškodil a vyjádří se určitě až odejde.

   • 13goat26.2.2020 17:34reagovat

    Každá ryba smrdí vod hlavy. Tyhle posraný dědkovský kecy maj svý opodstatnění - většinou fungujou.

 • Hašek

  skalfanacs26.2.2020 10:20reagovat

  Každý nadává, že Sparta nekoupila stopera což není pravda. Místo zdravého Brabce koupil nemocného Panáka. Za své působení se ve funkci SR Rosický dopustil dost chyb. Kupuje mladé neosvědčené hráče místo, aby dostali možnosti hrát naši odchovanci. Stačí koupit max. 2-3 mladé hráče, o kterých budu přesvědčen, že se uplatní. Na otázku. Kde bude na jaře působit talentovaný záložník Jan Fortelný? Odpověděl 11.února následovně. „Na začátku přípravy s námi začínal, chtěli jsme ho tady mít. Na podzim udělal v Jihlavě velký vzestup, potřebuje ale vytížení, aby se mohl nadále zlepšovat. Je pro něj dobré, aby v Jihlavě zůstal ještě půl roku a nasbíral cenné zkušenosti. Počítáme s ním, v létě se připojí do kádru jako plnohodnotný hráč. “Kde bere takovou jistotu, že na jaře v Jihlavě získá cenné zkušenosti?

  S hráčem se musí osobně jednat podle potřeby třeba každý den a ne vydávat prohlášení, nebo nařízení z kanceláře, která se nedodržují. Proč Sparta prodává hráče, kteří patří mezi nejlepší. To jsme na tom tak dobře? Podle mě je je chyba na obou stranách v poměru klub : hráč 60 : 40.

   

   

  • Tyrrael26.2.2020 11:16reagovat

   Jihlava hraje o postup, případně jí čeká baráž, to jsou cenné zkušenosti.

   • skalfanacs26.2.2020 12:14reagovat

    A je jisté, že bude stabilně hrát?

    • Tyrrael26.2.2020 12:32reagovat

     Na podzim stabilně hrál, tak je velká pravděpodobnost, že bude hrát i teď...

  • Mañána26.2.2020 11:46reagovat

   Zrovna nedávno jsem si říkal, co by bylo, kdyby tu byla stoperská dvojice Brabec - Sivok...ale rozhodně bych nezatracoval po pár nepovedených zápasech Lischku, jako někteří místní diskutéři...

    

   Co se týče Fortelnýho, pokud by tu momentálně dostával jen minimální prostor, ať to radši doklepe teď v Jihlavě a na podzim může bejt hodně platnej. V přípravě patřil rozhodně k tomu lepšímu.

   • Tyrrael26.2.2020 12:01reagovat

    Mohl by nahradit Haška...

    • Mañána26.2.2020 15:42reagovat

     To by mohl, mně by nevadil ani na křídle, je takovej živej a přišlo mi, že je všude.

   • skalfanacs26.2.2020 12:16reagovat

    Kdyby přišel Brabec mohl by být i Lischka na vyšší úrovni.

    • petr13726.2.2020 12:42reagovat

     Tashunka Witko by ti odpověděl cca toto: Ve srovnání s věčně na zadku sedícím nemotorou by Lischka na hřišti připomínal Virgila Van Dijka šmrncnutýho fotbalovostí Iniesty, pohybovým uměním baletních mistrů, stabilitou Hummera, tvrdostí diamantu a neprostupností hráze Palyzova Velkého sedla. Definitivně by tak snad dal zapomenout na hrůzostrašná představení barokního ochmatávače, některými vtipálky eufemisticky přezdívaného Supermario.

     • skalfanacs26.2.2020 14:09reagovat

      Já jsem nepsal, že Lischka by se dostal na úroveň evropských es, jako nemůžu napsat o tobě, že jsi nejchytřejší na diskuzi.

   • jaan27.2.2020 15:08reagovat

    Souhlas Brabec -Sivok a bič na záložníky.

 • Balíček s Radičkou

  majtin26.2.2020 8:53reagovat

  https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/fotbal-petr-rada-trener.A200225_181459_fotbal_ald?zdroj=top

  Asi idnes premium povětšinou nemáte, ale to nejdůležitější z článku sem vytáhnu: podle tohoto zdroje Sparta po odvolání Jílka oslovila Radu, ten souhlasil, ale chtěl si sebou vzít Holíka (OK) a Doležala (uff...) a za celý tento balíček chtěl Pelta 80 miliónů + Plechatého na přestup. No nekup to za ty prachy...

  Jak se jistě dovtípíte, Sparta do toho nešla.

  • lidoop26.2.2020 9:08reagovat

   Že by si trenér diktoval, koho si do novýho klubu vezme s sebou...zajímavý. Upřímně tomu moc nevěřím.

   Jinak těch 80 je příliš i bez započtění Plecháče SmíchSmíchSmích

   • tatkaradicka26.2.2020 9:23reagovat

    Ne každej je unylej Bojílek, co si nechá do všeho kecat a neví, co chce... :-P

  • SuperFrankie26.2.2020 9:36reagovat

   Tohle je absolutní nesmysl.

   • majtin26.2.2020 10:07reagovat

    Vyloučit to nelze, píšu ”podle tohoto zdroje”.

 • Hašek

  ozzyosbourne26.2.2020 7:01reagovat

  Můžete prosím někdo napsat co do novin blábolil starší Hašek na adresu svého synáčka? Už jen z nadpisu na isportu je mi na blití.

  • lidoop26.2.2020 7:54reagovat

   Tahle jeho odpověď asi úplně stačí 🤦‍♂️😁

    

   Já tady ale prezentuji svůj názor jako člověka, který do té kauzy byl vtažen Spartou samotnou, tedy prostřednictvím jejího prohlášení, nikoliv aktem mého syna. Dosud tu nezaznělo nic jiného než kritika Martina, já ale tvrdím, že celá kauza vůbec nemusela vzniknout. Je to velká chyba Sparty, že to až sem nechala dojít. A ať si Martin sám pak vysvětlí, proč necestoval s týmem na soustředění, to já za něj dělat nebudu. Ale když to za sebe shrnu, tak Sparta se svou neschopností komunikovat s hráčem dostala do stavu, kdy byla nucená podle jejího názoru přeřadit jej do béčka a následně bez něj prohrávat jeden zápas za druhým. Vtipné na tom je, že pokud chce Sparta na jaře udělat nějaké body, tak jí nezbývá nic jiného, než ho do áčka zase vrátit.“

   • ozzyosbourne26.2.2020 8:01reagovat

    To nemyslí vážně, že ne? Takže dle Haška staršího, důvod proč Sparta prohrává je jen ten, že jeho synáček nehraje. :D Tak čekal jsem cokoliv, ale tohle je až moc silný kafe po ránu :D.

    No tak ten si cestu do SParty taky jednou provždy zavřel, a aspoň nějaká pozitivní zpráva.

    • lidoop26.2.2020 8:05reagovat

     Možná ještě lepší je toto:

      

     Novinář - Neudělal někde chybu i váš syn?

     Hašek - Vždycky když se problémy takhle vyhrotí, je potřeba hledat příčiny na obou stranách. V téhle kauze je to ale zatím sto ku nule, jednostranné.

     • Dolikus26.2.2020 8:14reagovat

      Tak to je síla :D

      Parádní rodinka, opravdu vypečená. Doufám, že nikdo z tohohle rodu už se na Spartě nikdy neukáže.

     • ozzyosbourne26.2.2020 8:22reagovat

      SmíchSmích tomu se fakt musí člověk smát. No teď je na řadě Sparta, a doufám, že teď ukáže že jí nikdo srát na hlavu nebude. Aspoň pro jednou. Tak jako tak. Opět se ukazuje, že všichni Haškové mají v hlavě nasráno.

     • fandim26.2.2020 10:30reagovat

      Nekde se tady nebo kde zminovala jakasi dohoda, ze za urcity prachy muze odejit. Pak ale ”bohuzel” zacal hrat behem podzima tak dobre, ze to bylo Sparte malo, no a tam se to rozesralo, jelikoz za aktualni prachy uz hrat nechtel a jinam to slo hur viz vyse. Takze misto nejaky normalni dohody prehlidka jesitnosti a neprofesionality na obou stranach. Kdyby nebyl strasak financni fair play, tak se asi dohodnou, ale takhle se Sparte tezko divit - 1-1,5 nebo 3-4 M€ je rozdil:(

      • lidoop26.2.2020 10:58reagovat

       Co se dostalo ven, tak Sparta ho cca za 1,3-1,5 mio EUR byla ochotna pustit. Takže jaký 3-4? To by za něj jen těžko někdo dal, resp. taková nabídka podle mě nebyla ani diskutována, natož aby ležela na stole.

       • fandim26.2.2020 11:39reagovat

        1,3-1,5 to bylo az pote, co se na ne s prominutim vys.al ve stylu Konateho. Kolem rijna-listopadu letela ta pozadovana cena raketove nahoru, bohuzel asi nenasli prostor se dohodnout. Ale samozrejme ja u toho nebyl, tak jen spekuluju:)

   • majtin26.2.2020 9:05reagovat

    Je to teda dost sebevědomé, i na Haška staršího tomu chybí trocha víc pokory, ale musím říct, že mně Hašek na podzim v sestavě vždycky chyběl, dokázal tu hry vždycky rozpohybovat. Neřekl bych, že byl až tak úplně klíčový, ale hra s ním v sestavě prostě lepší byla. A to neříkám zaslepeně jen proto, protože jsem tátovi fandil.

    Jinak docela by mě zajímala čistá pravda v této záležitosti, sem zvědavý až vše začne vyplouvat na povrch. Hašek starší dokázal situaci většinou popsat přesně a věcně, tak mi přijde divné, že by teď byl zcela mimo.

    • lidoop26.2.2020 9:16reagovat

     Co se přínosu Haška pro tým týka, tak s tebou souhlasím. Ale když to starej řekne takhle, že Spartě nezbývá nic jinýho, než ho vzít zpátky a ještě v kontextu toho ostatního, co tam nakecal za kraviny, tak se ta rodinka začíná pěkně vybarvovat.

     Upřímně nevím, co by Sparta mladýmu musela udělat, abych jeho kroky, tedy neplnění tréninkovýho plánu, špatný fyzický testy a následný odmítnutí odletět na soustředění, pochopil a vnímal to tak, že 100% viny leží na straně Sparty. Chápal bych to snad jen, pokud by nehrál, klub mu v rámci individuálního plánu nakládal nějaký nesmyslný tréninkový dávky a ještě mu neplatili včas. Nic z toho se ale dít nemohlo.

     Pokud by něco z toho, co vydala v prohlášení Sparta nebyla pravda, tak počítám, že by se vůči tomu starej vymezil.

     A nejdivnější na tom všem mi připadá, že mladej dosud neměl potřebu k tomu cokoliv říct. To v mých očích jen potvrzuje to, že sám má másla na hlavě až až.

     • majtin26.2.2020 10:15reagovat

      Zatím mi jeho chování přijde taky mimo, ale mám ve zvyku si vždycky vyslechnout obě strany. Tady je jeho problém, že nic neřekl, takže zatím to beru tak, že problém je především v něm. Ale nechávám si zadní vrátka. Uměl bych si představit, že bych se zachoval jako on, kdyby na mě Sparta udělala na začátku, před tím vším, nějakou vyloženou křivárnu. Ale o ničem takovém se neví.

      A přišlo mi, že jeho táta měl povětšinou soudnost a tak když teď řekne 100:1, tak si říkám, že to nemusí být tak jednoznačné. Ale pokud neřeknou vše (namají co), tak to je na nich.

      • Chabix26.2.2020 10:24reagovat

       To je na každém jestli si myslí, že Sparta něco dělala špatně a Hašek mladší je v tom nevině. Já mám v tomhle ale naprosto jasno. Haškovo kecy můžou jen zapůsobit na lidi, kteří na Spartu nadávají jen tak ze sportu. Kdyby Hašek mohl něco říct na obhajobu syna, tak by to řekl. Tohle je jen takové plácání. A taky jde vidět, že Haškové lítají v oblacích a nemají vůbec ponětí o realitě.

      • Soze26.2.2020 10:59reagovat

       Osobně to 100:1 v jeho výkladu chápu opačně, než jak tu většina reaguje, neboli, že zatím je celá ”kauza” všude prezentována 100:1 ve prospěch Sparty, ale že dle něj je třeba vždy hledat chyby na obou stranách, že to tak jednoznačně v neprospěch Haška není. Jinak ten zbytek, k tomu se nemá cenu vyjadřovat, Haška (jakéhokoliv) nebrat!

       • lidoop26.2.2020 11:09reagovat

        Asi to tak skutečně myslel, ale když k tomu Hašek, ať už mladej, nebo starej nic neřeknou, tak jak jinak by to mělo být prezentováno? Ani v tom rozhovoru neřekl vlastně nic na obhajobu syna, nic co by jeho kroky ospravedlňovalo.

        • Soze26.2.2020 11:27reagovat

         Tak ono to také ospravedlnitelné ani není, tohle prostě nemůže udělat za žádných okolností. Jediné co může, je uvést nějaké ”polehčující okolnosti”, důvody, pohnutky, které ho k tomu vedly.

  • waaw26.2.2020 8:25reagovat

   Fakt bych chtel videt jeho jako trenera, kdyby mu to udelal nejaky hrac, treba v Bohemce

  • Brian Pricke26.2.2020 9:28reagovat

   Píčus. Konečně i ostatní prozřeli.

 • Tělocvikář

  Brian Pricke25.2.2020 23:00reagovat

  https://twitter.com/DenikSport/status/1232424290651459585

   

  Smích

  • petr13725.2.2020 23:15reagovat

   Je neuveritelny, co Smarty dokaze.

   • lidoop26.2.2020 8:03reagovat

    Myslíš, že v tom jede taky? Údiv

    Já měl za to, že se s Dominikem moc nemusej. Ale sebereflexe je u obou dost podobná, to je fakt.

81796 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha