Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Prostřední skupina

  SuperFrankie26.8.2019 9:33reagovat

  Vlastně je dobře, že se dá postoupit do Evropy i z 10. místa.

  Díky, Dušane!

  • captain_obvious26.8.2019 9:37reagovat

   Neasi, Dušan hrál 4D šachy už v době, kdy my jsme vůbec netušili, co nás ještě čeká. Prorok Dušan.

   • SuperFrankie26.8.2019 9:41reagovat

    Dnolanda

  • Skvarda26.8.2019 9:39reagovat

   Teď prý přichází potichu s myšlenkou, že za dva roky by se soutěž uzavřela a nemělo by se sestupovat. Vizionář, jednou mu postavíme na Letné místo Stalina sochu!

 • No

  Shaemi26.8.2019 9:24reagovat

  Líbí se mi, že většina lidí si přála Jílka za trenéra, aby ho po 7 kolech zase hned vyhodila. Já ho nechtěl, pořád si myslím, že pro Spartu to není správný trenér a většina mi už nejspíš dá za pravdu. Ale jestli něco Sparta teď fakt potřebuje, tak je to čas a klid. Změna trenéra by fakt nepomohla.

  I já bych samozřejmě chtěl, aby se hrál pěkný fotbal a vyhrávalo se, aby se opakovaně nestavili hráči, kteří jsou k ničemu a nebo nemají na Spartu hlavu. Navíc nevíme, jaké má Jílek zadání třeba co se týče Kayi nebo Kangy a Mandjecka.

   

  Mimochodem se podívejte na anketu na začátku ročníku, kdy jsme psali očekávané umístění na konci ligy... To bylo optimistů. Problém je v hračích, ne v trenerovi, část nemá na Spartu předpoklady technické nebo fyzické, ale skoro nikdo na ni nemá hlavu.

  • Shaemi26.8.2019 9:25reagovat

   A doplním, že největší máslo na hlavě má Rosický, ať už ponecháním Ščasného nebo přestupy za dvě období...

  • Bunda26.8.2019 9:32reagovat

   Chce to 2 roky a bude líp. Jilek moc dobře ví o špatné kvalitě našich hráčů, ale nedaří se nám posílit no.

   • Tashunka Witko26.8.2019 9:58reagovat

    Jílek ví kulový !!! On na těch dřevácích přímo bazíruje a upřednostňuje je. Dva roky může čekat jen naprosto neschopný trener, který hraje pouze na to, že se hráči sehrají (to byl koneckonců i jeho vzor Lavižka a jeho vybraná 11 a střídání dle šablony z Hřebhíkova rychlokurzu), ale nedokáže jim vtisknout ani žádný náznak systému.

    Jílek je jen neschopný užvaněný šašek a já bych ho vyhodil jen za to tupé nasazování Zahustela, Kozáka a teď začíná i s Radakovičem. Hlavně, že to volský voko vyštve Kangu. Teď budem chtít hrát modernu s trojkou Krejčí-Hašek-Trávník, která by se nechytala ani v Příbrami.

  • Sheva26.8.2019 10:33reagovat

   jsem rád, že tu můžu s klidným svědomím říct, že jsem psal, že ho nechci, že je to nýmand, kterej nic nedokázal, že nějakých jeho vizí se nenažerem a že to je převlečenej Hapal. Méně rád jsem, že mě v tom Jílek nenechal a tohle mi potvrdil

 • Předpokládám

  ap241226.8.2019 9:01reagovat

  že komise rozhodčích uzná že penalta neměla být a rovněž že liberečák měl dostat druhou ŽK, ale rovněž budou konstatovat že na druhou stranu nám rozhodčí také pomohli, takže je to fifty fifty! Jen mě zajímá po tom nevydařeném výkopu Nity jak to šlo za postranní čáru a rozhodčí ukázal na roh, to před tím výkopem už to měl být roh? Nebo co se vlastně stalo? Jak k tomu rozhodčí došel že je to roh?

  • Míša26.8.2019 9:14reagovat

   Mě zaráží, že tohle projde a nikdo nehne brvou. Z autu roh, Kačarsba na 3! žlutý, vymyšlená penalta. A nikdo nejde za rozhodčím, nikdo se neháda, hezky poslušně hlavu dolů, nechat si jí posrat a ještě za to poděkovat.

   • ap241226.8.2019 9:19reagovat

    No oni ty protesty většinou smrdí ŽK a rozhodčí už verdikt stejně nezmění! Ale proč se kopal roh to mě zajímá, přeci k tomu rozhodčí musel mít důvod!Právě jestli ten míč před výkopem nebyl už za brankovou čárou, tu situaci si nevybavuju!

    • Míša26.8.2019 10:11reagovat

     Já neříkám běžet 100m a řvát jak smyslů zbavenej, ale komunikovat. Potočný tam sudího tepal celý zápas, naši hodní kluci ani nekvákli.

   • captain_obvious26.8.2019 9:35reagovat

    K tomu se dají říct jen dvě slova:

    Kapitán Sáček.

     

    Což jde zase za Jílkem.

 • DK

  Consigllieri26.8.2019 8:49reagovat

  Držel jsem dlouho

  Ale už se začínám překlápět do skupiny která se modlí za to aby se DK sebral, vzal si s sebou kabelu a šel do hajzlu.

  To se mu ta toleranční dohoda s Berbrem vyplatila.

  Smlouva s ďáblem.

  Hodnocení

  Hra:tyhle výkyvy a výsledky bych jim odpustil kdyby hráli na mladý a na 2 roky se vzdali veškerých ambicí.

  Hráči :9 z deseti nemá na Spartu

  Trenér :můj názor je zatím neměnit. Změn už bylo dost. Rozhodně ale není hájenej do konce sezóny.

  Přestupy:opakuju se ale chce to stopera č1 a útočníka č1. Plus udržet Kangu!!!!!

  Velkým zklamáním je zatím DMK, Trávník a Kozák.

  Kdo je šéf skaut?

  Hra:Sparta by měla hrát vždy na 2 hroty

  Klub :síla na diplomatické poli=0

  Marodka:samostatná kapitola který fakt nemám náladu se věnovat.

  Nemáme dost peněz na prof. Koláře? Třeba

  Fans:čekal bych že za éru DK se bude okruh fans snižovat, opak je pravda. Nejlepší fanoušci v republice!!!!

  Fakt to nechápu, taky proto že služby na stadionu a fan shop, bych si představoval o 3 levely výš.

  Acs je fenomén.

  A nakonec, nehraju ani na ”českou kabinu” ani na anglicky mluvící kosmopolitní soubor. Je to totiž úplně jedno. Dobrej fotbal a dobrý výsledky udělají partu sami.

  😉

  První se ozve nějakej grammar nazi, oprav si chyby debile.

  A pak mě teprve sežerou ostatní

  Pěknej den

   

   

  • Skvarda26.8.2019 8:52reagovat

   Hned v první větě ti chybí tečka!

  • Míša26.8.2019 9:15reagovat

   Na dva hroty Smích

  • DaveACS26.8.2019 9:37reagovat

   Ty máš smůlu, že jako první věc jsem si přečetl, že Sparta má hrát na dva hroty..

   • Consigllieri26.8.2019 11:51reagovat

    Co se ti nezdá na 3-5-2??

 • A samozřejmě

  Skvarda26.8.2019 8:34reagovat

  přivést Jílka místo Vrby je jeden z největších failů v historii fotbalu.

  • FANDA730726.8.2019 8:47reagovat

   tu by ani Jose M.nepomohol

 • Každopádně po včerejšku

  Skvarda26.8.2019 7:56reagovat

  se můžeme plně soustředit na MOL cup a mohla by do naší vitríny přibýt další cenna trofej!

  Se záchranou bychom snad neměli mít větší problémy, bodový polštář máme trochu vytvořený a týmy za námi jistě budou taky ztrácet.

 • Uroš Zradakovič ve Spartě

  grygi8426.8.2019 7:30reagovat

  Zápas v Liberci byl vrchol dna Sparty nejen v této sezoně a jeho synonymem je zoufalý stoper, který přišel před minulou sezonou do Sparty:

   

  1. Během jeho působení zavinil nebo udělal minelu u 13-14 inkasovaných gólů!! Daleko před dalším podobně produktivním hráčem!!

  2. Jeho nedisciplinovanost, ležérnost a nefotbalovost stála Spartu postup přes Suboticu a na celý rok zavřela pohárovou Evropu

  3. Za svou úchvatnou kariéru vstřelil v české lize za 85 zápasů celý 1 gól. Hráč, který chodí na rohy, má 194cm a vysokou úspěšnost v obranných hlavičkových soubojích. To i další tragéd Štetina dal ve zhruba dvojnásobném počtu zápasů 9 gólů .

  4. Krátké zhodnocení v aktuální sezoně: 1.gól v Trabzonu, kiks v 2.minutě s Baníkem, minela před prvním gólem Liberce, zoufalé bránění před třetím gólem. Dominik27:”..těch chyb odzadu je prostě moc, speciálně od Radakoviče je to opravdu minimálně jedna minela za zápas.”

  5. Jeho jedinou rozehrávkou je nákop. Kope pořád, většinou skončí míč v autu, u soupeře nebo jejich golmana. Druhý gól s Baníkem byla obrovská náhoda jeho zoufalé rozehrávky (nákopy se nepočítají do jeho úspěšnosti přihrávek)

  6. Je to psychicky labilní jedinec, který svou nejistotu přenáší na celý tým. Hráči mu nevěří, bojí se, co zase vymyslí (=posere). Nikdo se ho veřejně nezastal. Tyto vlastnosti projevil už i v Olomouci (“Nesmyslně zboural ve vzduchu karvinského útočníka Ramíreze, který byl zády k brance – penalta. Záložník Bohemians Mašek si předkopl v rohu vápna míč, přesto ho poslal k zemi – penalta. Střelu mladoboleslavského Konatého zastavil na čáře místo brankáře rukou – zase penalta.” iDnes srpen 2018)

  7. Co nás mělo varovat před příchodem do Sparty: “Takové těžkopádné obránce jsem měl rád.“ (Josef Němec); “Ještě ho sráží výkonnostní výkyvy, nemá zkušenosti z evropských pohárů, na svou výšku není gólový při útočných standardkách, za Sigmu ani jednou neskóroval, občas udělá zkrat a je z toho nepochopitelná penalta” (iDnes červen 2018). Za více než rok není třeba měnit ani jedno písmenko!!!!

  8. V nějakém rozhovoru prohlásil (můžete hodit odkaz), a to jen volně cituji, že se první sezonu v Olomouci také rozehrával a nebylo to ono. Po tomhle jsem málem proskočil do přízemí! Tohle je Sparta, tady nejseš na Hané, chlapče!

   

  Resumé: Uroš Zradakovič je hráč nedůstojný Sparty, nemá na ni, musí okamžitě odejít (takových hráčů je víc, ale on je nejhorší). Že ho nevyhodil Rosický ani Jílek, je pro mě velkým vyjádřením nedůvěry v oba! Radakovič měl letět už minulou zimu.

   

  • captain_obvious26.8.2019 7:46reagovat

   To byl tehdy počin jak kráva, přivést ne jednoho, ale rovnou dva stoper, kteří na Spartu nemají psychicky Úsměv Ono se to asi těžko pozná, takže to byla spíš smůla, ale i tak.

   • lesmen26.8.2019 8:00reagovat

    Kdo z poslednich 10+ prichodu se nezesral psychicky??? Kazdej kdo sem prijde behem par zapasu uplne psychicky odejde, ale jakmile ti hraci odejdou na hostovani ci na prestup, hrajou jak z partesu a tuplem pak treba proti nam...

    • tatkaradicka26.8.2019 8:10reagovat

     Kanga. Tečka

     • lesmen26.8.2019 8:23reagovat

      Kanga nehraje a buh vi jestli jeste vubec hrat bude, cili beru jen hrace co nastoupi nebo jsou na stridacce (marodi)... Travnik, Kozak katastrofa, Lishka, Vindheim, Panak - 0 odehranych minut, Karlsson, Plavsic od slibnych zacatku do tezkeho podprumeru, Hanousek na 1 dobrej zapas 5 na hovno, Hasek to samy, Krejci ma jeste tak 2 roky cas, Tetteh na 1 gol potrebuje 50 sanci... jasne ze ne vzdy se prichod povede, ale u nas to spise vypada presne naopak, na 1 dobrej 10 spatnejch.

  • tatkaradicka26.8.2019 7:47reagovat

   Proti tomu se nedá nic namítat. Bohužel ale Bojílek příští, nejpozději přespříští zápas opět sune Uroše do základu.

  • Skvarda26.8.2019 7:54reagovat

   Podepsáno 99 pragováků!

  • johnny126.8.2019 8:01reagovat

   To, co tam včera předváděl i s Hanckem to byl stěží divizní výkon.

  • majtin26.8.2019 8:02reagovat

   2.Jen poznámka. Proti Subotici to nebyl faul, ale čirá simulace.

   • tatkaradicka26.8.2019 8:10reagovat

    Vůbec neomlouvá skutečnost, že tam Uroš šel jako idiot a dal mu k tomu skvělou příležitost. A dělá to pořád, viz včera.

   • kilovolt26.8.2019 8:55reagovat

    kdyby to ten osel odkopnul nebo někomu přihrál, tak žádná penalta být nemohla! a to co předvedl včera- to je na přeřazení do béčka s pozastavením platu

  • Tashunka Witko26.8.2019 8:25reagovat

   Přestože Uroš chybuje v každém zápase, pořád těch chyb dělá méně než Jílek, který se už bezpečně zařadil mezi nejhorší trenéry Sparty.

   • victorlima26.8.2019 19:14reagovat

    Jílek je jen další olomoucký průměrňák. Nezbývá než se slušně omluvit Stramovi.. Hezký článek s V. Vukadinovičem, kde také moc hezky o Stramovi mluví. Řekl, že to byl opravdový profesionál s férovým přístupem k hráčům a se skvělým zábavným treninkem , na který se vždy těšil. Článek vyšel v sobotním denníku Sport. Rovněž v tom samém vydání je i skvělý článek od Hartmana.

 • Sklamalo

  FANDA730726.8.2019 7:14reagovat

  ma aj nase Sportove vedenie, ktoremu sefuje Rosa.Nakupil invalidov a vyskautoval hracov, ktori sice chcu hrat za Spartu, ale nemaju kvalitu.

  • tatkaradicka26.8.2019 7:49reagovat

   Dortmunďák posral prakticky všechno, na co sáhnul a lepší to nebude. Dřevěnizace kádru bude s odchodem Kangy pokračovat.

   • victorlima26.8.2019 19:17reagovat

    Toho se bohužel taky obávám. Navíc se mi zdá, že drží (Rosa) bobříka mlčení.

 • NECHAPEM

  FANDA730726.8.2019 7:12reagovat

  jednu vec.Ked komisia rozh.vyhodnoti, ze sudi urobil chyby preco mu nepozastavi delegacku? Radsej ho da piskat dalsi zapas tomu klubu, ktory poskodil! Hrame sice hovno, ale toto nieje nahoda.

 • SOM....

  FANDA730726.8.2019 7:08reagovat

  ...si na 100percent isty, ze Kanga a asi ani Mandjeck nie su zraneni.Ocakavam predaj Kangu este do konca augusta.Mandjeck? Tiez su zaujemci.Kedze Sparta hra len ligu a MOL a ma siroky a drahy kader tak ideme setrit a cosi este trhnut na Kangovi lebo coskoro by siel zadara.

  • tatkaradicka26.8.2019 7:48reagovat

   Sparta nemá široký kádr. Sparta má širokou marodku, která se postupem času víc plní než vyprazdňuje.

78091 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha