Já mám Dočkala rád. Je to strašně chytrej kluk, dobře se poslouchá, fakt inteligenci úplně jinde, než jakejkoli fotbalista, co znám.
Ale ten jeho fotbal, to je prostě v pohodě třeba na Teplice, Budějovice a tak. On je strašně, strašně pomalej. Dneska se už takhle hrát nemůže. Upřímně, Matějovský měl podle mého ještě lepší fotbalové myšlení a když mu bylo jako Dockymu, tak prostě šel. Byl to supr kluk, ale na styl, který se v Evropě normálně hraje, prostě neměl.
Samozřejmě se pak můžeme dokola bavit o Hanouskovi, Plechatem a dalších, jejichž strop je Jablonec, Liberec... Ale tady na to nemaj. Chci víc Karlssonů, Hložků, Hancků. Mladých kluků, co běhaj, maj fyzickou vybavenost a navíc nějakou techniku. My tu máme dva extrémy - běžce bez fotbalovosti a fotbalisty bez běhání.
Potřebuješ oba typy. Karlssony i Dočkali, aby ti fungovala harmonie.
Copak harmonie, ale kdyby začal fungovat fotbal, to by byla paráda.
Ne. Dočkal hraje fotbal z minulého století. Je rok 2020.
Tohle je nepřípustné jestli to s návratem na vrchol myslíme vážně. Jestli nám stačí být věčně třetí, tak oká.
Nesouhlasím. To se říká, aby se okecala jejich přítomnost. V top týmu taky nemáš žádnýho chodce.
Uvedu dva nepodobny, ale vserikajici případy - Ajax, Dortmund, Liverpool, potažmo třeba to Lille - maj tam nejakyho hráče typu Dočkala? Ne, protože pochopili, jakej je rok. A druhej příklad je Stanciu ve Slavii. To je typologicky podobný hráč Dockalovi, o něco rychlejší a dynamičtější. A místo v sestavě fakt jistý nemá. A teď nekomentuju jeho povadly charakter.
Nesouhlasit můžeš. Já zase nemusím souhlasit s tím, že Dočkal je chodec. Ten toho naopak naběhá ze středu zálohy nejvíc.
Dockal potrebuje zalohu co to za nej obeha, pak bude zase skvelej... Takhle to hrala Plzen, tam to za Horvatha obehal Darida...
Zase Matějovský byl děsně neproduktivní. Dočkal nám pomůže, ale už nemá na to hrát v pohárech v základu a ani ne v zápasech v lize, jako byl ten dnešní. Na nějaké ČB, Opavu, Příbram doma bude dobrý. To samé platí třeba pro Kozáka.
Joo a, jeste neco, Dockal to je takovej bilej Kanga... Co se tyka braneni i produktivity... Akorat fyzicku mel Kanga lepsi...
Fyzičku, hru pod tlakem, přesnost nahrávek a i soustředěnost. Nevím jestli si vybavuju, že po ztrátě míče začal Kanga máchat rukama, pořvávat na všechny kolem a přestal hrát
No ja to nechtel rict na plnou hubu... Za me Dockal neni hlavne kapitan proste, on to muzstvo nenakopne, nepovzbudi kdyz je dole sakra 😒
Nedá mi to se zeptat - myslíte že je normální mít trpělivost s hráči jako Sáček, Hanousek, Vindheim, Travnik nebo Lischka, kteří ani v rámci ligy nepředstavují nadstandard? Že je normalni neustále je omilat v základu a čekat, že najednou začnou hrát skvěle?
Když to porovnam se Slavií (tfuj), tak tam je to konkurenční prostředí úplně na jiný úrovni. Hráči co nehrajou dobře v podstatě okamžitě vyklidí pozici na hřišti a někdy i v týmu. Brzy to čeká Hovorku.
Nechápu kde se ve Spartě bere ta nedotknutelnost některých jmen.
+10000000000
Když jsem tady o tomhle před týdnem napsal obsáhlý příspěvek tak mě Růžobrýláci div, že neukamenovali, to nechápe nikdo...
Téměř naprostý souhlas s výjimkou Vindheima. Běhá, snaží se, slušně brání, slušně útočí. Není to na základní 11, je to ideální 12.-13.hrac, ale svy místo má. Sáček si možná zaslouží stejný postavení, co Vindheim, má slušný atributy, jen je občas nenápadnej. Do základu ne. Ale místo má. Kombo trávník a Hanousek je životní prodej Pelty, protože tyhle prodat za xx milionů, to je majstrštyk. Nejzoufalejsi hráči. Těm může konkurovat max Hoheneder a Sergio Peter
Hoheneder byl oproti nim top hráč. To byl aspoň bojovník co nechal na hřišti všechno. A taky hromosvod na chyby zkušených hráčů.
Zapomněl jsem na Plechatého. Z toho bude taky vždycky maximálně ligovej průměr.
Dnešního zápasu a vlastně i toho, že máme za sebou v této sezoně 4 těžké zápasy a z toho jsme zvládli kvalitně jen jeden na Celticu a dva doslova znuděně odchodili.
Budu raději mlčet, ať nedráždím všechny co mají na očích růžové brýle s tím jak je vše skvělé, jak je tým výborně sestavený a kvalitní a to včetně lavičky a celkové šíře kádru. Ve finále ten Kanga a jeho individuální kvalita a touha vyhrávat a z nikoho se neposrat vlastě nechybí.
Az na korekci nic, neduraz, prohrane souboje, zmatek. Tohle nebyl nas den. Podle prubehu zapasu je vysledek 1:3 jeste milosrdny. Takhle se o titul nehraje.
Nic by s tím neudělal.
Souhlas, tohle by nezvednul ani Mbappe
většině kádru chybí hlavně kvalita pro top klub v naší lize. To by dneska Hložen nebo DMK museli vzít míč na půlce a udělat prostě branku, jako DMK ve Skotsku.
Klidně se na mě sleťte, ale Dočkal byl podle mě náš nejlepší hráč. Prostě můj názor ať se vám to líbí, nebo ne.
vždyť byl příšernej jako zbytek týmu. Karabec a Plavšič dohromady ukázali víc než zbytek týmu dohromady.
Byl většinu zápasu trapnej a svojí leností a neochotou hrát fotbal 21. století se přímo podílel na jednom z gólů, přičemž sám naopak směrem dopředu nic nepředvedl. Dnes na hřišti naprosto zbytečnej.
Nás nejlepší hráč to rozhodně nebyl. Nejlepší mladý Krejčí, který hraje už dlouhodobě velice dobře a jako jeden z mála podává stabilní výkony.
Lolwut? Zavinil dva góly a v nastavení mohl zavinit třetí, když Nitovi sebral míč z rukou. I když tam to mohla být i špatná komunikace ze strany Nity. Pro míč si jasně šel, ale jestli si srozumitelně zařval, nedokážu říct.
Dělá občas chyby, to nevyvracím. Na druhou stranu je ještě mladý. Každopádně oproti mínění některých zdejších přispěvatelů se mi líbí celou dobu co je u nás a furt se zlepšuje. Mě se vážně líbí..
Možná by bylo lepší napsat proč, než ”prostě můj názor”. Těžko takhle vést diskusi.
Volil správná řešení, když byl hráč v náběhu dal to z první. Všechny naše šance a náznaky vzešli od něho.
Tvl, tak to chce koule, hele tys fandil Plzni ne? Hezky tam udelal stin Limberskymu pred druhym golem.. Za celej zapas se rozbehl do kabiny a poslednich 5 minut... Ze dvou rohu co kopal mu dokonce doletel i jeden malem do vapna... Joo, slusnej vykon 😀
Ano. Bořek je naše budoucnost! Věřím, že až se trochu vyhraje a nabere zkušenosti tak nám pomůže k titulu
Mě se prostě tvůj názor nelíbí, ale respektuji ho, máš na něj právo.
On hrál?
Neber to prosím jako útok. Rád bych jenom porozuměl, proč si to myslíš. Můžeš prosím trochu rozvést? Nějaký ten důvod, argument, co Tě o tom přesvědčuje?
Volil správná řešení, když byl hráč v náběhu dal to z první. Všechny naše šance a náznaky vzešly od něho.
Coby hlavní mozek hry připravil přesně 0 gólových šancí. Dozadu nepředvedl nic, Limberského před finální přihrávkou ani nestínoval a na vstřeleném gólu má nulový podíl. Velmi často si ani přes náskok před soupeřem nestihl dojít (a někdy doslova) pro volný míč. Když už se k němu dostal, tak než jej někam poslal, byl dávno pod těsným tlakem nebo bez míče.
To jsou moje důvody pro to, abych tvrdil, že odehrál špatný zápas. Můžou se Ti nelíbit a máš na to plné právo
Divná provokace
Místo 5:0 (penalta, břevno, spousta závarů), hezkých 3:1. A dokonce jsme za posledních 5 minut čtyřnásobně víc branku než ve zbytku zápasu. A dokonce náš hráč (Plavšič, Karabec) vzal míč a šel drze přes hráče.
Pozitivem je, že jsme na tom byli na konci zápasu fyzicky velmi dobře. To může ale značit i to, že jsme se v tom zápase moc nepředřeli.
My meli predevsim postavit sestavu jako na Celtik, mladou, behavou... Ne stary pany Dockala s Krejcim tvl...
Jak říkáš, je to tak.
Máš pravdu. naivně jsem si myslel, že Karabec bude vyfluslej a že Dočkal bude nažhavenej + jeho zkušenost a údajný leader ship zafungují.
Dockal potrebuje hrace co to za nej v zaloze obehaji, nemuzes mit 3 pomalejsi hrace... Ja bych dal dnes Dockal, Karabec, Krejci ml, Plavsic, Julis... Travnik... Treba si za nej necha Pelta zaplatit... Pelta
Tak ti se snaží. Plavšič je skvělej na presing ve předu. Má i slušnou střelu. Měl by hrát na podhrotu místo dočkala.
Ostuda, hlavně ten výkon byl ostudný, radujme se že to nebylo pověstných 5:0....
Nejhorší je, že Trpišovskému se hodně lidí směje, že svoje mužstva naučí jen běhat a nic víc... Možná ano, ve Slavii k tomu přidá finance a sežene si hráče a světě div se, stačí to.
My na to už hromadu let jdeme opačně a snažíme se všechny uchodit. Dokud nenastane změna ve vedení a systémů výběru hráčů, tak se nikam nepohneme.
Zastávám názor, že po dlouhé době máme kvalitního trenéra, ale zase nebyla vůle mu přivést hráče. Zejména ignorace obrany, když se nám základní složení rozpadlo...
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18289 lidí.