Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Krajní beci

  Sranda Hejkal6.11.2017 15:16reagovat

  Divím se, že se v podstatě nemluví o téměř nulovém přínosu našich krajních beků.

   

  Zahustel 1 gól 3 asistence

  Ćivić 0 gólů 1 asistence

  Kadlec 0 a 0

  Costa 0 a 0

  Kara 0 a 0

   

  Sparta poslední roky vždycky těžila z produktivity obránců, ať už to byl Kadeřábek, Kara nebo Costa na druhý straně, teď je trochu produktivní jen Zahustel, levá strana je absolutně nulová (nejlépe je na tom nehrající Ćivić). A až na Eldara jsou to všechno hráči, co už ve Spartě byli, žádné Stramovi miliardové posily.

  • Sendi6.11.2017 15:20reagovat

   Zahustel je momentálně nejlepší pravej obránce v lize, byť tady schytává pravidelnou kritiku...na druhý straně je to ovšem hrozný, na druhou stranu Stramaccionimu to, podle jeho vyjádření, tak vyhovuje...já bych tam jednoznačně tlačil Civiče, kterej jedinej z našich beků chce hrát dopředu a má překvapivý, konstruktivní řešení, ikdyž to znamená občas chybu...

   • Sranda Hejkal6.11.2017 15:25reagovat

    Zahustel je určitě nejlepší v lize a to i přesto, že levou nohu nemá ani na opírání a při běhu s balonem se občas bojím, že si ublíží.

   • trinact6.11.2017 15:38reagovat

    Civič má tak trochu od všeho a zároveň dle mýho v ničem neexceluje a nikdy nebude. Nicméně pro mě varianta číslo jedna - mladej, chce, prostor ke zlepšení. Costa je šílenej, Vata má uplatnění na křídle. Zapomněl jsem na někoho? ÚsměvÚsměv

    • victorlima6.11.2017 16:24reagovat

     K Vatovi mám připomínku. Umí sice krásně nacentrovat z levé strany, ale to je bohužel skoro vše. Nesmírně ho omezuje malá postava. Chybí mu důraz, bránit neumí (kdo ho koupil jako beka tak se asi zbláznil) a s obejitím protihráče má také vážné problémy. Zakončit dovede jen levou a to ještě průměrně. Ve Spartě dle mne nemá valnou perspektivu.

     • marley6.11.2017 16:31reagovat

      A i tak dokáže patřit mezi nejlepší na hřišti a očividně v sobě má nějaký potenciál a bojuje.. Budoucnost rozhodně má.

       

     • Sendi6.11.2017 16:36reagovat

      tak ono mít v dnešním fotbale adresnej centr do vápna rozhodně není málo, tos viděl třeba včera ze strany Slavie, tam neumí takovej míč do vápna dlouhodobě poslat nikdo a to jim i při účasti dvou vysokejch útočníků prohrává zápasy...Vata navíc není úplně neschopnej v práci na malym prostoru, akorát teda si furt nezvyk na tvrdost naší soutěže, to je fakt...

      • victorlima6.11.2017 16:46reagovat

       S tou Slavií máš asi pravdu. I když třeba Stoch by to asi uměl, ale šel hrát až v závěru. S tou Vatovou technikou na malém prostoru máš pravdu. To je jeho silná stránka.

    • Sendi6.11.2017 16:32reagovat

     Tak v našich podmínkách asi nemůžem chtít nejrychlejšího beka v Evropě, ale u Civiće alespoň vidim nějaký fotbalový řešení i v těžký situaci, sice z toho pramení chyby, ale zase při herní praxi by mohly mizet...furt teda nějak nechápu, co za bonus si u beků představuješ, užs to tady psal víckrát :))

   • hombre6.11.2017 15:40reagovat

    S Civićem souhlas, ale s Zahustelem nikoliv.

    • Sendi6.11.2017 16:29reagovat

     O tom ale není žádná diskuze, tak to prostě je :)

     • hombre6.11.2017 17:26reagovat

      Moje konstatování je pravda, tak to prostě je Úsměv.

   • marley6.11.2017 16:18reagovat

    Zahustel je jednooký mezi slepými král. Civič má podle mě velký potenciál jako Plavšič, jen by potřebovali oba větší herní praxi.

     

    Paradoxně při revoluci dostávají více šancí důchodce Kadlec a Biabiany, který totálně zabil pravou stranu.

    • victorlima6.11.2017 16:39reagovat

     S tím nemohu úplně souhlasit. M.Kadlec není žádný fotbalový důchodce. K jeho věku se blíží např. Ronaldo a kdo mluví o něm jako důchodci? Rovněž Roben i Ribery jsou v podobném věku a jak válí. V poslední době zde tak ,,oblíbený” MiKa byl jedinou variantou na levého beka. Costa byl dlouhou dobu zraněný a pak vyloučený, Civič zase vyloučený a pravděpodobně ne v dobré formě. Nezbyl než MiKa. Odehrál to někdy lépe, někdy hůře, asi tak jako 95 procent mužstva. Bibiani rozhodně pravou stranu nezabil. Souhra tam sice dost vázne, ale nemusí to být jenom jím. Varianta na jeho post je Plavšič, který byl také dlouho zraněný a poté se moc nepředvedl. Odehrál pár minut, lítal jako blázen, všichni mu nakopali a pak šel asi 3-4x sám na brankáře bez úspěchu. Tady si taky moc nevybereš.

     • marley6.11.2017 16:56reagovat

      :) když já moc nevidím, že by výkony Michala šly nějak nahoru, že by měl v sobě nějaký potenciál nebo budoucnost.. mám z něj prostě pocit, že si ve Spartě užívá svůj zasloužený fotbalový důchod, nějak to tady dokope a pak ukončí kariéru..

       

      Když se o něm začalo spekulovat, měl jsem radost a říkal jsem si, že se nám vrací zkušený hráč na kraj, který na hřišti nechá srdíčko a bude podporovat útoky jak nikdo před ním.. Nakonec je z něj, jak píšeš, někdo kým můžeme zalepit místo po zraněném Costovi - ale radši bych na tom postu viděl někoho s potenciálem, kdo dostane šanci a bude bojovat o prostor na hřišti. Ideálně když Costa může hrát na kraji a nebo na stoperu..

       

      Michala jsem měl do jeho návratu do Sparty opravdu hodně rád, i když u mě klesl, když místo bundesligy, kde hrál stabilně základ, odešel do Turecka, kde se kvůli počtu cizinců často nevešel ani do sestavy. Ale kvůli penězům tam tu smlouvu dodržel, i když šel fotbalově obrovsky dolu..

   • Tashunka Witko6.11.2017 16:53reagovat

    Umíš pobavitSmích

    Zahustel je asi největší dřevák v lize. Hráč s nulovou technikou a až tragikomikou schopností neomylně zvolit vždy to nejhorší a zároveń nefotbalové řešení. Navíc neumí vůbec bránit a nedokáže k soupeři ani přistupovat ze správné strany. Jeho jediné pozitivum je slušný výskok, což je při sparťanské nakopávané výhodou, ale na to aby hrál i fotbal, se Zahustel rozhodně nehodí.

    • Sendi6.11.2017 16:58reagovat

     tak vzhledem k tomu, že jseš sice vtipnej, ale fotbalu moc nerozumíš, tak ti to snad ani nebudu vyvracet ;)

    • dominik276.11.2017 17:01reagovat

     Nejhorší řešení vždy nevolí, to by jinak nebyl nejlepším nahrávačem v současné Spartě. V té neschopnosti vyřešit nějakou akci zaručeně nejhůř ho spíš dokáže trumfnout Biabiany. Ten je opravdu až unikátně neproduktivní.

      

     Už i Honza Záviška, kterému Sparta před rokem v juniorce (bohužel) vůbec neprodloužila smlouvu, má nyní v lize lepší bilanci, a to hrál v základu jen jednou. Přitom hráč na stejný post.

  • dominik276.11.2017 16:56reagovat

   Přijde mi, že Zahustela ještě v současném kádru můžeme zařadit k nějakým oporám. Samozřejmě dělá chyby, má své nedostatky, ale určitě ho řadím k tomu lepšímu. Stačí srovnat jeho čísla s hráči, kteří nastupují v ofenzivě. Třeba Biabiany, který se se Zahustelem dělí o pravou stranu, má dosud jen jednu asistenci.

    

   Kadlec na levém beku mi radost nedělá. Do ofenzivy nic moc nepředvádí, vzadu není nějak zvlášť jistý, navíc bohužel fakt vypadá, jak když mu je všechno jedno. To, jak se málem vykartoval na závěr rozhodnutého duelu v Jablonci, bylo skoro až nedůstojné. Vůbec neplní roli nějakého lídra.

    

   Zkrátka ty mluvíš o nějaké neproduktivitě krajních beků, ale ona jde hlavně za levou stranou. Zahustel je celkem produktivní díky centrům a tlaku do vápna. Costa vždycky býval produktivní spíše ze standardek, které Spartě v téhle sezoně příliš nefungují. U Kadlece se obávám, že ten do ofenzivy nepřispěje takřka ničím.

    

   Já osobně bych preferoval, aby vlevo dostávali šanci Costa s Čivičem. Michala Kadlece bych už asi nějak oželel. Tahle situace holt jednou nastane skoro u každého fotbalisty, rozhodně v tom není sám.

   • hombre6.11.2017 17:33reagovat

    Toho Zahustela jako oporu beru jen proto, že Kara je totálně z formy. Zahustel je o level výš, ale jinak strašný kopyto. Jeho zpracování je otřesné, ale je silný v soubojích, vcelku produktivní v ofenzívě, ale špatně kolikrát řeší defenzivní úkoly.

    MiKa doufám končí a nastartuje se Civić, tam je velký potenciál, ale musí hrát, hrát, hrát a do roka bude výborný levý bek v lize a půjde za velký peníze ven.

 • #trotl

  DaveACS6.11.2017 14:47reagovat

  Ať se Jarolím nezlobí, když ho někdo nařkne, co dělá v nominacích za picoviny, když tam povola kluka, co dva měsíce hrál juniorku akorát a včera byl zralej na par facek a ne na reprezentaci své země..

 • Nepochopitelný krok

  Karmat6.11.2017 14:37reagovat

  Do ”repre” po jednom zápase. Frýdkova nominace nedává smysl

   

  https://www.tyden.cz/rubriky/sport/fotbal/reprezentace/do-repre-po-jednom-zapase-frydkova-nominace-nedava-smysl_453504.html

  • marley6.11.2017 14:42reagovat

   Frýďas byl nominován na základě nadprůměrných výkonů v podzimní části ligy, vysoké produktivitě a vysokému vytížení v zápasech... Nominace byla jen logické vyústění jeho dlouhodobě výborné formy a rozhodně bude přínosem i tahounem reprezentace.

    

   A nebo ho chce agent prodat ven, a poslal všimné Jarolímovi?Údiv

 • (OT) Tip na vánoční dárek

  Furia Ceca6.11.2017 13:45reagovat

  pro všechny fanoušky fotbalu Úsměv Dnes je křest knihy Hrdinové v Neoluxor v 18:30 za účasti Panenky, Knoflíčka a Honzy Bergera. Formou komiksu odvyprávěné největší příběhy československýho fotbalu. Trošku v tom mám prsty tak doporučuji Úsměv

   

  https://www.facebook.com/hrdinafotbal/

   

  Sry za offtopic, ale myslím, že to každýho fanouška fotbalu určitě osloví.

  • Shrekson6.11.2017 14:04reagovat

   super!!

   Mám takový pocit že to dostanu k Vánocům..Úsměv

   Stopa legionáře a Stopa legionáře2, mužů říct že super! Plus mega komiksu od V jako Vendeta po skoro všechny Batmany..Úsměv

   tak že já si to přidám do sbírky..Úsměv

  • Shrekson6.11.2017 14:21reagovat

   tak jsem si jí objednal..Úsměv děkuji za info že něco takového je..Smích

 • hombre

  Sranda Hejkal6.11.2017 13:18reagovat

  To si ze mě děláš srandu ne? Cheš stavět Biabianyho do roviny s Lewandovskim a Martínezem? Biabiany je prostě frajer, co ho vychoval Inter, kdyby ho vychovala Modena, tak třeba nikdy Serii A nehrál, to je asi stejný, jako Frýdek, přišel z lepší ligy než Konaté, beru, je starší než Konaté, beru. Ale i přesto, že je tu 4 měsíce a ne 5 let, má pro Spartu TÉMĚŘ stejný přínos jako miláček tribun. Pro mě je to taky málo, proboha, já neříkám, že Biabiany je Messi, to snad vidí všichni, že není, ale to, že byl v Interu přece neznamená, že je to hráč úrovně Levandowského, to se na mě nezlob, to je šílenej faul.

  • hombre6.11.2017 13:29reagovat

   Ještě si to jednou přečti.

   Ty srovnáváš Konateho s Biabianym a já píšu, že je to nesrovnatelné, to je jako srovnávat Levandowského s Lafatem nebo Šuralem.

   Konate byl koupen, aby se z něj udělal hráč, Biabiany proto, aby rozhodoval zápasy.

   Já tu nechci, aby hrál Timmy, jsem rád, že tu jsou hráči jako Bibi.

   To jsi začal ty. Jen píšu, že srovnáváš nesrovnatelné Smích.

   Nic víc, nic míň.

   • Sendi6.11.2017 14:37reagovat

    *s LafaTOU...

    • hombre6.11.2017 14:42reagovat

     A kurňa, ani jsem si toho nevšiml. Omlouvám se, toto se mi nestává často....

     Jinak juniorka vede nad Teplákama 4:0 Smích.

 • Lafi

  DJDriver6.11.2017 12:08reagovat

  Vubec nechapu ty kecy na FB ze s Lafatou v zakladu by jsme tam urcite vyhrali...

  • Lobrock6.11.2017 12:10reagovat

   Jakej idiot to rika? Vzdyt s Lafatou uz venku nevyhravame tri roky.

   • DJDriver6.11.2017 12:12reagovat

    No prave. Me prijde ze nektery lidi to vubec nesledujou

   • hombre6.11.2017 12:13reagovat

    Třeba včera při našem zápase to mlel komentátor pořád..

  • astronautacs6.11.2017 12:14reagovat

   FB bych nebral vážně, tam se i psalo, že Frýdek je lepší než Mandjeck s Mavubou dohromady a že má kvalitu na to hrát pravidelně v Bundeslize.

  • exupery6.11.2017 12:17reagovat

   Nepíšou to tam lidi odsud schválně? Smích

   • DJDriver6.11.2017 12:31reagovat

    Je to mozny Smích Snad nikdo kdo ma v hlave mozek a videl aspon posledni 2 sezony nase venkovni zapasy tohle nemuze napsat

  • LukyACS6.11.2017 12:38reagovat

   Tady je ten jeho přínos https://pbs.twimg.com/media/DN8hV1VWAAAUZdF.jpg:large

   • Clif6.11.2017 14:25reagovat

    Tak to jsem netušil, že je ta bilance až tak hrůzostrašná. Kdyby si tu statistiku prohlídli trenéři před rokem dost možná už by ve spartě ani nebyl.

    • Sendi6.11.2017 14:37reagovat

     Tak on si jí asi prohlídl třeba Holoubek, ale nebylo mu to nic platné :))

 • Alternativní historie

  petr1376.11.2017 11:44reagovat

  Zazněl tady názor, že kdyby nás vedl Rada a Křetínský ušetřil pár stovek milionů, tak bychom na tom nebyli hůř.

   

  S tím souhlasím, dokonce jsem přesvědčen, že bychom v lize byli na 2. nebo 3. místě, nejspíš bychom nevypadli z Mol cupu a možná bychom byli i v EL.

   

  Na druhou stranu jsem ale taky přesvědčen, že by to byl náš strop bez šance na zásadní zlepšení. Hrál by tady Fillo apod. Zázemí by bylo stejné jako před X lety, tréninková náplň taky. V zimě by přišly 2-3 posily typu De Azevedo, Hrubý nebo Houska + 1-2 zahraniční hráči na doporučení agentů. Na jaře bychom pokračovali ve stejných výkonech. V létě bychom znovu nepostoupili do LM a jelo by se další kolo.

   

  Fakt nevim, jestli Stramaccioni dokáže tým pozvednout někam výš. Ale vidím v tom aspoň naději, i když zatím se nasekalo dost chyb zejména ve výběru posil. Teď už ale Štramák tým zná, v zimě proto čekám mnohem sofistikovanější změny v kádru a od jara už mnohem silnější Spartu. Jasně, možná to nevyjde. Ale s Radou by se jelo pořád dál ve stejných kolejích.

   

  A to mám Radu vlastně docela rád a považuju ho za solidního trenéra na český poměry.

   

  • Lobrock6.11.2017 11:50reagovat

   Souhlasím. Letos vidím alespoň snahu vyjít z toho zažitého koloritu neúspěchů a něco změnit. Zatím se nám skutečně daří prachbídně, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí. Je třeba se poučit z neúspěšného podzimu, správně identifikovat, co se udělalo špatně, kde jsou v kádru problémy a kádr nadále vylepšovat. Hlavně žádnou velkou změnu, jinak budem začínat opět od nuly. A naše zmrtvýchvstání se jen odsune.

  • lidoop6.11.2017 11:51reagovat

   Souhlasím s tvým ”ale”, na druhou stranu nejsem vůbec přesvědčenej, že Štramák je ten, kdo nás o level výš posune.

   Jinak já Radu rád nemám a jeho angažmá jsem bral za hodně špatnej vtip, ale bohužel se ukazuje, že revoluce přišla v úplně špatnou dobu a s největší pravděpodobností vedení zvolilo špatnýho revolucionáře.

   • trinact6.11.2017 12:17reagovat

    Zase bych nedělal generála po bitvě.

     

    Vedení se rozhodlo udělat revoluci nějakej měsíc a půl před začátkem nejduležitější sezony za posledních 14 let. To zavání debilitou zkříženou s nezkušeností, nicméně se to prostě stalo, Kotalík šel do risku a ten nevychází. Vyjít ovšem může v kontextu dvou let.

     

    Není všem dnům konec, pokud bereme, že načasvoání na sezonu 17/18 je tragický, tak pro sezonu 18/19 v podstatě může být naprosto v pořádku - tým bude pospolu rok, o LM z Ligy se hrát může znovu.

     

    Samozřejmě je spoustu pochybností nad tímto projektem - evidentní průměrnost trenéra, výběr posil, pravomoce ve vedení po příchodu Stramacioniho atd..

     

    Nějak se mi to nezdá a byť nejsem nějakej ze zásady optimista, tak si prostě myslím, že není všem dnům konec. Jen se nesmí tam nahoře zesrat z aktuálního dění a provádět další změnu trenéra. To bychom ztratili dalších x měsíců vývoje Sparty.

    • lidoop6.11.2017 12:31reagovat

     Já si na jednu stranu taky říkám, že rozpustit realizák by byl další nekoncepční krok, protože mají za sebou nějakých asi 15 soutěžních zápasů, ale na druhou stranu si říkám, jak dlouho mu ještě dát šanci, kdy bude ta hranice, že se pořád nedaří a už je čas na změnu, nebo ještě ne?

     Nechal bych ho určitě do konce podzimu, ale že vyhrajeme všechny zbylý zápasy asi nedoufá ani největší optimista.

     Jistý kroky vpřed vidět jsou, ale pořád je to zoufale málo.

     V případě, že zůstane i na jaro, tak hlavně doufám, že zas nepřivede 5+ nových hráčů. Já bych pročistil kádr od těch, co nehrají (prodat) a nepřesvědčili (dát mu první měsíc přípravy a jestli se o hodně nezlepší, tak hostovačka) a přivedl maximálně tři opravdový posily. Ne ty, který nebude nikdo chtít a před x lety měli povedenou nějakou sezonu na západě.

     • trinact6.11.2017 12:55reagovat

      Já tomu věřím a věřil i před Zlínem, bohužel to nevyšlo, takový je fotbal, rozhodně nenadávám po včerejšku - prostě taková klasika, celkem vzestupný trend, byť ne rapidní, výsledkově bohužel neuspokojivý.

       

      A kde je ta hranice? Já osobně ji mám na konci Stramaccioniho smlouvy. To je pokud se nepletu 30.6.2019. Pokud v sezoně 18/19 udělá titul, který bude znamenat LM, ať se mu smlouva prodlouží, třeba o rok. Pokud titul neudělá, tak ať tasíme dalšího trenéra, který ovšem bude už předem připravený. Pokud by samozřejmě v sezoně 18/19 bylo dopředu jasné, že titul nebude (jako například letos) tak ten krok udělat dříve.

       

      Sakra chce to nějakou konzistenci. Možná že ta by nás dokázala někam posunout, než zběsilé kroky Křetinského kámošů. Já prostě pořád věřím, že ikdyž je to letos v hajzlu, za rok to tak být nemusí.

   • victorlima6.11.2017 14:12reagovat

    Pro takovou revoluci by nebyl vhodný čas nikdy. Kdy už se do ní pustit, když skoro rok nemůžeme sehnat nějakého lepšího českého trenéra? Nikdo k nám nechtěl jít (z těch o které byl zájem) a ostatní jsme již vyhodili (některé několikrát). Nedělejte tady z Rady nějakého trenérského genia ani loosera. Všichni přece věděli, že tu je jen na záskok a po pár zápasech se pakuje.

  • Acs gl6.11.2017 12:07reagovat

   Přesně to si myslím já.Jede se tu kritika ,ale máme 7 bodů z posledních tří zápasů.Herni projev žádný zázrak,ale jde nahoru.Hráči i trenér potřebují čas na aklimatizaci,i když jak už jsem psal Stramaccioni naši ligu podcenil a to byla jeho chyba.

  • hombre6.11.2017 12:11reagovat

   S tím se dá souhlasit, ale...

   Neříkáme si to tu už skoro 10 let? Pořád čekáme na zázrak, pořád čekáme, až přijde jiný trenér, jiní hráči a ono to je každým rokem horší a horší? Prvně jeden styl hry, potom špatný systém hry, pak slabá křídla, pak stopeři, hroťák, krajní beci....

   Mrkni na Plzeň, vyměnila trenéra a posílila na 2 místech a ejhle - vytvoří rekord ligy, možná neztratí ani bod a to bude unikát v Evropě, postoupí do LM, posílí - budou prachy, tam něco ukope, zase doplní atd..

   A my budeme analyzovat, co by se mělo udělat lépe Neutrální.

   My to víme - vedení ať jde do řiti a DK kopne kámoše doprdele a dosadí tam odborníky, co fotbalu rozumí a potom to začne šlapat! Jinak je to stavění vzdušných zámků......

   • victorlima6.11.2017 14:31reagovat

    Hombre, v tom hodnocení Plzně si zapomněl zmínit dost podstatnou věc. Přízeň estébáka Berbra a paní štěstěny. Ta je taky docela zásadní. Vzpomeň na naše slavná vítězství v Římě nad Laziem a třeba v Krasnodaru, nebo loni v Izraeli s Ber Ševou. Tam se štěstěna v náš prospěch asi vyčerpala a dodnes se k nám nepřiklonila. Teď si to vyžíráme.

    • hombre6.11.2017 15:41reagovat

     To beru, s tím se dá souhlasit.

  • artaxerxes6.11.2017 12:58reagovat

   Souhlas.

   Já jsem byl sice pro méně megalomanský projekt s angažováním Adriana Guľy, ale pokud je majitel ochoten investovart do Sparty tak moc, tak s tímto konceptem jednoznačně souhlasím.

 • AS - rozhovor

  bob806.11.2017 11:24reagovat

  AS: 1) ”V mém systému hry je místo pro jednoho režiséra hry. Když není Rosa, tak je to Mavuba. 2) ”Hráči si začínají věřit, rostou osobnosti. Konkrétně Štetina, Hovorka.” 3 ) Jaké máte plány s Lafim? ”David je pořád náš kapitán. S Pepou Šuralem jsou velmi dobří kamarádi.” To jsou perly.Otrávení

  • petr1376.11.2017 11:48reagovat

   já úplně nechápu, co ti na tom vadí. Ad 1) nikoho jinýho než Mavubu momentálně nemáme. Všichni ale vědí, že to není ono, takže se intenzivně desítka shání. V zimě někdo tutově přijde; Ad 2) podle mě naprostá pravda; Ad 3) k Lafatovi se vyjadřuje diplomaticky, což je vzhledem k tomu, co pro Spartu dokázal, naprosto správný. Na druhou stranu ho pomalu, ale jistě vyndal ze základu

  • lidoop6.11.2017 12:36reagovat

   To je stejný jako říct ”když nemáte citron, dejte tam třeba trochu octa, když nemáte ani ten, nedávejte tam nic”.

   Jestli se před sezonou spolíhal na to, že Rosa zůstane po většinu času zdravej, tak je to blázen. Jestli si myslel, že Mavuba by mohl hrát desítku, tak je to blázen. Čí je teda chyba, že krom Rosy klasickýho tvůrce hry nemáme a navíc před sezonou několikrát tvrdil, že desítku ve svým systému hry (už někdo zjistil, co to vlastně v našem podání je?) nepotřebuje.

   • Kulkozubý Tony 6.11.2017 12:48reagovat

    Pokud si dobře vzpomínám, tak o tom, že nepotřebujeme 10 nezaznělo ani slovo, jen, že není možné přivést tvůrce hry za adekvátní peníze. Jinak je to vesměs pravda, nevím přesně jakou roli hrál Mavuba a Mandjeck v bývalých klubech, ale nepřijde mi, že by jim pozice na kterou je ital staví nějak zvlášť vyhovovala, Mavuba je takový stírek, který by snad mohl hrát toho, který dá finální přihrávku do vápna, a né vyvážet míče pomalu do golmana. Mandjeck je uplný opak, přihrávka mizerná, ale střed hřiště je jeho. Ale to je jen můj lajcký pohled na věc, třeba je to jinak.

   • xhurv6.11.2017 13:59reagovat

    Podle mne to je malicko jinak. V tuto chvili hraje s temi, ktere ma. Ano, bylo blaznovstvi myslet si, ze odehraje plnou sezonu s Rosou. Ale v priprave docela dost sanci dostal Frydek prave na podhrotu, nicmene ten se zachoval vsichni vime jak. Jenze to uz neslo nikoho privest, takze v tuto chvili proste hraje s tim, co ma... A pokud nekdo tvrdi, ze nevidi posun k lepsimu, tak ja ho tam tedy vidim. Verim, ze Strama to v zime vyhaze, ze udela cistku a doplni temi, kteri chteji a maji zajem pracovat a makat naplno. Treba Chaim byl jeho hrac, ok, ale neodevzdava tomu to co by mel, to co se od nej cekalo a on nema slitovani, proste sedi a hraji jini. To se mi opravdu libi, dela to na mne dojem, ze meri vsem stejnym metrem.

 • Frýdek v repre

  lidoop6.11.2017 10:01reagovat

  SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • Funin6.11.2017 10:02reagovat

   jojo asi můžeme v zimě očekávat prodej

   • lidoop6.11.2017 10:04reagovat

    A to se před měsícem strašně pohoršoval nad nařčením, že jde na ruku agentům Smích

    • Funin6.11.2017 10:07reagovat

     tak ještě je varianta, že při nominaci losuje ta jména z klobouku

     • lidoop6.11.2017 10:12reagovat

      Jako že má třeba přehled všech hráčů, který za poslední tři roky nastoupili za repre a aby to trochu oživil, tak dejme tomu tři z nich náhodně vylosuje? V tom případě zlatý doporučení agentů, protože se s největší pravděpodobností musí do roka a do dne dostat i na Droppu Smích

      • artaxerxes6.11.2017 10:21reagovat

       kde teď hraje vůbec Droppa?

       • lidoop6.11.2017 10:22reagovat

        Nějaká druhá turecká, jestli se nepletu. Pamatuju si na rozhovor, kde se prsil, že ho po přestupu osobně vítal starosta a asi po třech zápasech nemohl ani vyjít na ulici, jak z něj fanoušci byli nadšení.

        • artaxerxes6.11.2017 10:24reagovat

         tak jsem to zjistil na wiki - sestoupili do třetí Turecké a on skončil a dnes hraje za Beľasí (Slovan Blava).

        • lidoop6.11.2017 10:25reagovat

         Tak jsem trochu zaspal, od července je ve Slovanu Ba. Za 15 kol nasbíral 570 minut a dvě žlutý.

  • artaxerxes6.11.2017 10:07reagovat

   Postavme Karlu Jarolímovi sochu před Letnou, protože my ho snad díky němu prodáme za kopečky.

    

   Nemám agenty hráčů v lásce, ale dneska vzkaz pro agenta MF - Děkuji, děkuji, děkuji.

   • lidoop6.11.2017 10:14reagovat

    Z toho mi vyhází jedině Slovensko, Polsko, ev. druhá ukrajinská, kopečky jiným směrem si nedovedu představit.

    • artaxerxes6.11.2017 10:19reagovat

     druhá Německá, první Rakouská (kromě Salzburku), slabší týmy ve Švýcarsku.

     • lidoop6.11.2017 10:28reagovat

      Jestli ty nejseš až moc přející Úsměv

      • artaxerxes6.11.2017 11:41reagovat

       za Vaduz hrál Pergl ... a ve Vídni byl Stronati, a druhou německou hraje superrychlé nic Fafa a Steinhöfer taky.

        

       Bojovník se někomu může hodit - a pokud bychom udělali vánoční slevu a přihodili k němu zadarmo MiKa levonohého univerzála (levý stoper a levý bek v jednom) se skvělou minulostí, kterého nerozhodí (ne)úspěch, protože to má vše v p..., tak nám budou líbat ruce.

      • johnny16.11.2017 13:03reagovat

       Smích

  • trcmano6.11.2017 10:23reagovat

   no tak on i ten Zmrhal je tam k smíchu Smích

   • lidoop6.11.2017 10:27reagovat

    Tvrdík si asi vzpomněl, že mu nedávno za Zmrhala nabízeli asi 150 mega, nebo kolik to tvrdil...

  • alen6.11.2017 12:02reagovat

   Světem vládne protekce, někdo si to musí vydřít, někdo to dostane po jednom zápase....... Tak ať se jim daří.....

  • captain_obvious6.11.2017 13:11reagovat

   Co tě na tom překvapuje? Jarolím v minulosti opakovaně shazoval svoje reprezentační neúspěchy na to, že má zraněné hráče a pokaždé při tom jmenoval i Frýdka Smích

 • Frýdek

  lidoop6.11.2017 8:57reagovat

  Doufám, že to byl jeho poslední zápas za áčko. Zhruba do druhého našeho gólu hrál celkem obstojně, ale ty jeho hajzloviny mu doufám nikdo trpět nebude. Navíc kdyby rozhodčí nebyl slepej, tak jsme dohrávali o desíti, protože za obě herecký vložky si zasloužil jasnou žlutou.

  • artaxerxes6.11.2017 9:12reagovat

   Já jsem už na něj vysloveně alergický a myslím, že kdyby nebyl odchovanec a syn legendy, tak je maximálně v Liberci.

   • victorlima6.11.2017 9:18reagovat

    Nejvíc mě štvou jeho zbytečný fauly. Hlavně na naší polovině.

   • KRiSTiN6.11.2017 9:19reagovat

    Myslíš v tom Liberci, co je před námi, a málem jsme tam vytekli i proti devíti lidem? OK.

    • lidoop6.11.2017 9:51reagovat

     No a? Liberec bere téměř všechny naše nepotřebný hráče, Frýdka bych jim klidně přenechal za odvoz.

     • KRiSTiN6.11.2017 10:00reagovat

      Tak ”maximálně” vyznívá, jak kdyby byli něco horšího.

      • lidoop6.11.2017 10:03reagovat

       Jako kdyby se atraktivita zaměstnavatele ve fotbale hodnotila pouze na základě aktuálního postavení v tabulce tvl... Údiv

    • artaxerxes6.11.2017 10:02reagovat

     Jo v tom Liberci - my dle náš všech hrajeme strašně špatně, na tom se asi schodneme, ne? A přesto, že hraje otřesně, tak jsme o bod za Libercem, který hraje výborně.

      

     Ano Frýdek patří do toho Liberce. Protože jakmlile budeme hrát jen průměrně, tak ten Liberec nám bude koukat do zadnice.

      

     Btw. Já narozdíl od jiných nebudu jednotlivé hráče urážet, ale prostě si myslím, že Martin Frýdek by si ve Spartě nikdy nezahrál, kdyby nebyl odchovancem.

     Jen to bojovník, ale jeho technika, kreativita, taktická připravenost je dle mého nedostatečná na Spartu. Srovnal bych ho se Sáčkem a ikdyž i na něm vidím dost slabých míst, tak mně vychází ve všech aspektech lépe Sáček.

     • KRiSTiN6.11.2017 10:54reagovat

      Ano, dá se s tím souhlasit.

     • johnny16.11.2017 13:05reagovat

      +1

    • victorlima6.11.2017 14:26reagovat

     Tak k tomu zápasu v Liberci. Ano v tom Liberci, kde nám rozhodčí nepísknul dvě pentle jasné jako červnové nebe a k tomu viděl ofsajd při našem regulérním gólu, který samozřejmě i podle komise rozhodčích nebyl? I tak bychom to zvládli, kdyby Koubek udržel lehký míč v koši a nehodil ho Breitemu přímo na nohu. To jen tak pro připomenutí.

  • Bunda6.11.2017 9:13reagovat

   Ostuda že takovéj mamlas nosí dres Sparty. Do Bohemians jsme pustili podobného box to box hráče, ale Hašek ml má mozek. Sparta fakt umí..

   • lidoop6.11.2017 9:31reagovat

    Už jsem to psal včera, Haška ml. si můžeme kdykoliv přivézt zpět.

   • exupery6.11.2017 9:44reagovat

    Frýdek do řiti a Hašek k nám? To by byl ráj... Smích

  • Dynamo6.11.2017 9:56reagovat

   Frýdek v repre!

   • Funin6.11.2017 10:01reagovat

    ty vole Yoda jede, asi ho chceme v zimě střelit

    • johnny16.11.2017 13:07reagovat

     To je jasná věc, fantomasovi dal příkaz Frýdkův agent, proto je v repre.

58218 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha