Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Plzen

  wasek2611@centrum.cz19.9.2017 7:10reagovat

  Tak...asi uz zacinam doufat, ze plzen nebude ztracet. Stejne ji nedozeneme a bylo by fajn se dostat aspon na 2. Misto,d ktery s odhlednutim od nasich vykonu je porad realny...

  • Pouzar1119.9.2017 9:16reagovat

   SmíchSmích to bude lahoda s Plzní v LM .. Ještě ke všemu vítěz ligy s obrovským náskokem oproti Spartě a Slavii kde se utratila miliarda za posily Smích

    

   Ty hele .. Asi to neni uplně dobrej nápad Smích ..

 • Rooney

  captain_obvious19.9.2017 3:39reagovat

  Nový příspěvek do složky ”Justice ve spořádaných zemích”:

  Rooney zákaz řízení na 2 roky + 12 měsíců veřejně prospěšné činnosti vč. 100 hodin neplacených veřejných prací za to, že ho strážníci chytili při řízení v opilosti. Pozdrav do Plzně.

   

  Bude zajímavé sledovat, jestli Wayne při příštím gólu bude imitovat točení volantem.

   

  • Spartmam19.9.2017 4:00reagovat

   Nadejchal se výparů při flambování, nešťastná náhoda.Smích

   • majtin19.9.2017 8:10reagovat

    No je ještě nutno dodat, že nezatloukal a se všem upřímně omluvil.

 • Anti

  Spartmam19.9.2017 1:33reagovat

  Poslední dobou si pročítám různý diskuze a musím říct, že jsme se propracovali až k tomu, že nás ”anti” místo závisti a nenávisti začínají litovat. Tak pořád nevím, čeho se ještědožiju..??.SmutekÚsměv

  • Spartmam19.9.2017 2:58reagovat

   Možná že mě ve sparťanským dresu pustí i sednout v MHD..??Smích

   • Spartmam19.9.2017 3:49reagovat

    Tohle už je jen karikatura a parodie na kdysi silnou Spartu. Kabina rozhádaná, fans nasraný, vedení je už jen k smíchu.... takže nás za chvíli budou mít všichni rádi. Na hřišti jsme nemohoucí, v produktivitě jaloví tak se k nám budou i těšit.Údiv

 • Kotel - opět a zase

  heroeska18.9.2017 23:47reagovat

  Dobrý večer, přátelé.

  Dovolím si odpoutat se od bídy na hřišti a přesunu se k bídě v hledišti, kterou jsem sledoval ze sektoru 117 na vlastní oči a byl bych rád, pokud by zde debata nezabředla a věcně jste se k ní vyjádřili. Vnesu sem popis situace, svůj subjektivní názor a požádám o Vaší diskusi.

  1.) Fandění v kotli bych rozdělil na opici s megafonem a 30 tragedů kolem něj a dále na zbytek fanoušku a právem ustrašených lidí, držících se v pozadí a ústraní, aby přežili a nedostali slušně přes tlamu. Incident, kdy během zápasu několikrát banda kanálů skanduje Italiano bastardo a nebo Kotalík do plynu je bez úspěchu! Většina kotle imbecily ignoruje a k fandění se nepřidává, naopak jeden - fanoušek - rozeřvává ”Sparta” a podporuje svůj klub s kladnou odezvou zbytku kotle. Vypatlaným bezmozkům to kazí davovou organizaci stáda a tudíž vysílá sebranku socialních vyvrhelů, společensky postavených nul a životem těžce zkoušeným primitivům, kteří si své NE-bezpečné dětství a komplexy sanuje a nahrazuje tímto chováním. Ti mladíka nahání v kotli a ten bez většího zastání po pár ranách upadá do krátkého bezvědomí, volá se security a záchranář.

  2.) Za mě se jedná o bezprecedentní krok v min. dvou rovinách. Potvrzujeme si, že banda těchto živočichů je opravdu v minoritě, neboli menšině proti zbytku. Jsou silní, plešatí, namakaní a úplně debilní. Mimochodem tímto veřejně vyzývám každého z nich, kdo sem dorazí a má ten dar, že jej v mezidobí týrání a nebo znásilnění rodičem naučili číst, ať se mi ozve na email heroeska@seznam.cz, domluvíme se na postupu, kdy každému kdo bude chtít na vlastní náklady zaplatím terapii na vyřešení si životního problému a dokonce pokud jste sociálně vyloučení Vám pomůžu sehnat práci a postavit se na vlastní nohy. Moc rád. Zpět k meritu věci - Menšina těchto lidí. Jejich fyzická převaha a chuť většiny se jim postavit ale neumět se zorganizovat - bát se - oprávněně.

  Nedávno jsem zde přednesl zcela bezprecedentní a kritizovaný, vysmívaný názor, který na místo kotle umisťoval rodinou tribunu.

  Teď žádám a nabízím pomoc, aby se organizace ultras, choreí, fandění a výjezdů chopili lidé, kteří mají zájem podporovat klub a chtějí slušně separovat tyto pseudofanoušky. Za mě by pomohlo zdražení vstupného, které dopadne na všechny ale primárně by sloužilo zdražení v kotli a tím rozptýlení magorů po stadionu, kde si je separované vypořádáme lépe než v stádečku, případně je demotivuje chodit vůbec, jelikož nezbyde na tepláky a slože na benál směrem letiště a nakládačka.

  Případně poprosit ty slušné fandy a podporovatele z kotle, ať začnou kupovat lístky mimo a těch 50 statečných, co zůstane ať si Dan vyfotí, natočí a nikdy nikam na stadionu již nevpustí. V zájmu slušných fandů.

   

  Za mě tyto vyjádření, tyto názory, tato deprese a těžká averze proti vedení sparťanských ultras.

   

  Prosím Vás o Váš postoj, názor a možná řešení vedoucí k uklidnění situaci v hledišti a přenesení podpory na současnou bídu na hřišti.

   

  Díky za čas, čtení, úvahu a odpověď.

   

  PS. a vy pitomci, kdyby jste nechtěli terapii a chtěli mi nakopat zadek, napište taky, domluvíme se na možnosti, kterou dostanete a můžete se předvéstÚsměv těším se

  • Spartmam19.9.2017 0:05reagovat

   Zdražením nic nevyřešíš a terapie zabírá jen u lidí s alespoň pár mozkovíma závitama, neb kde nic není, ani smrt nebere. Spíš bych vsadil na odstavení těch bezmozků od stadionu- zákaz vstupu a při porušení pravidel doživotní. Pokud vím, tak nějak to udělali v Anglii. PS: Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuju.

  • astronautacs19.9.2017 0:22reagovat

   Smích Super, některé pasáže mě pobavili, Díky za to. Úsměv

    

   A teď vážně. Podívejme se na to, proč se k tomu stále nikdo z ultras včetně pana Viktora nevyjádřil. Je to zcela jednoduché, nejspíš nesouhlasí s pokusem o vraždu fanouška stejného klubu, ale bojej se to jakkoliv přiznat neboť jinak by je čekala nakládačka od Falangy. Takže radši se bude s těmito akcemi ”souhlasit” a pak brečet, že kdo nechodí do kotle je gaučák a za vše můžou ploty.

    

   Samozřejmě, většina normálů se falangy a ostatních hools bojí, což je pochopitelné, protože jak jsme se přesvědčili, oni nemají problém člověka klidně zabít. Je smutné, že skupina, ve které je u některých jedinců strop práce v obchodě kde doplňují regály, má takovou moc, ale nedá se nic dělat.

    

   A řešení? To je těžké...Zavřeš jim kotel, půjdou mlátit normály. Půjdeš si to s nimi konstruktivně vyjasnit? Skončíš v invalidním důchodu. Půjdeš s nimi na bitku? vytáhnout na tebe celou partu a zabijí tě. Zákaz nedostanou, protože se jich vedení bojí.

    

   Takže říct, co by se muselo stát, aby byl klid, fanoušci fandili a nebyli bychom k smíchu. Stále bych chtěl vyjádření někoho z kotle, ale vzhledem k tomu, že nepřichází, musíme tu používat tento tón neboť vzhledem k tomu, že nevyjádřili žádný postoj, vypadá to, že podporují surový násilí s možným pokusem o vraždu vlastních fans. Je mi líto mladší generace, která je tímhle vyhozena z kotle a nemůže si užít fandění, mně už je to tak nějak jedno.

 • Legendy

  kadrazan18.9.2017 23:41reagovat

  Neznáte někdo důvod, proč hráči, kteří něco pro Spartu udělali, nemají permice? Pamatuji rozhovor s Janem Bergrem, že se pro ně nic nedělá. Radši chodí na Duklu. Na derby Slavisti předávali dresy k narozeninám snad 3 dědouškům.

  • dominik2718.9.2017 23:44reagovat

   Já bych jim ty permice dal, až si to sedne. Teď by to bylo spíš za trest.

   • kadrazan18.9.2017 23:49reagovat

    Ale takhle je to už docela dost let.

   • kadrazan18.9.2017 23:51reagovat

    Vypadá to, jako by pro vedení historie nic neznamenala.

   • M4rtin19.9.2017 0:08reagovat

    SmíchSmích

   • Spartmam19.9.2017 1:14reagovat

    Dominiku, aby se vůbec někdy dočkali.Úsměv

   • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 10:17reagovat

    hmm to budou ještě tak 2-3 roky bez permic :D

 • Zelíčko

  trcmano18.9.2017 23:32reagovat

  Nechápe proč nehrál od začátku kapitán Lafata. Úplně vidím kdyby hrál, tak dneska tvrdí že měli hrát od začátku rychlý hráči Kadlec nebo Šural. Smích

  • trcmano18.9.2017 23:39reagovat

   a MiKa měl hrát stopera Údiv

  • Spartmam19.9.2017 1:11reagovat

   Štve mě, že měl Zelí s tím přístupem ”zahraničních hvězd” nejspíš pravdu. Voni si asi fakt mysleli, že to tady dají s prstem v nose....Smutek

 • Je to pořád dokola.

  bourec18.9.2017 23:17reagovat

  Myslim že je to už hodně dlouho,kdy naposled působila naše Sparta konsolidovaně ,fotbalově,a přehrávala svoje soupeře.Teď kyž chceme vyhrát ligu,soupeři musej neskutečně tápat,protože my hrajeme už deset let furt stejně.Čest vyjímce,a to poslednímu titulu,kterej byl zaslouženej.Jinak je to velká haluz.A v poslední době to začíná bejt haluz i mezi fandama.A já ohromně závidim zasraný Slávijy tribunu sever,kam se natlačí masa lidí,a dělaj slušnou atmošku,narozdíl vod toho našeho hrnečku.A když se zaměřim na hráče jako Frýdek,Mareček,oba Kadlecové a další nymandi co tady kdy hráli,a já vlastně nevim proč(Holzer,Švejdík,a další)tak se Křetínskýmu nedivim,že toho má už dost,a chtěl změnu.Myslim že pozdě.A navíc se zatim nijak nepovedla.A já z toho bludnýho kruhu cestu nevidim.Ale nebudu hysterčit,mlátit někoho ,kdo se mnou nesouhlasí,protože sem tak vomlácenej těma deseti rokama sraček,že mě snad už nic překvapit nemůže.A permice na fotbal i hokej,to chce sakra silný nervy.Vztek

  • kravínoha18.9.2017 23:22reagovat

   Zastavím se u Marečka. Tohle je právě jeden z příkladů toho sešupu Sparty po sportovní stránce. Ten chlap je tady už roky, nikdy nepřesvědčil na žádným postu, kam ho šoupli, ovšem z hráče, co měl na letný tak na lavičku, je dnes player, co má jistej základ. Až tam jsme se dostali.

   Mimochodem ten neuznanej gól Slavie byl plně na jeho triko, když tam minul míč jak idiot.

   • Furia Ceca18.9.2017 23:29reagovat

    Dokonce nosil i kapitánskou pásku. To je vrchol tohoto absurdního dramatu Úsměv

  • Spartmam19.9.2017 0:45reagovat

   Opět a stále dokola: velký očekávání, iluze, deziluze, bezmocnost, nasranost a nakonec apatie....Smutek

 • Zelenka

  AlaMierda18.9.2017 23:13reagovat

  mluví o disciplíně, to už je opravdu dno.

  • trcmano18.9.2017 23:24reagovat

   Mně na něm nejvíc sere jak tu přestavbu týmu kritizuje od začátku, aniž by tomu dal šanci. On vlastně ani nic jinýho nedokáže, takhle se navážel i do Holoubka..

 • Byl Křetínský na derby?

  Furia Ceca18.9.2017 23:07reagovat

  Jen by mi to zajímalo. Žádný hate. Nikde nebyl vidět v přenosu ani bulváru.

 • ...

  kravínoha18.9.2017 22:57reagovat

  Zastánci vedení Sparty a toho italskýho blba jsou stejní jako voliči soudruha babiše.

  • dominik2718.9.2017 23:04reagovat

   V první chvíli jsem se musel zamyslet, čím si to je podobné, ale stejně jsem na to nepřišel. Ale snad mi to radši ani nevysvětluj...

   • KRiSTiN18.9.2017 23:22reagovat

    Pojící prvek je naprosto zřejmý - demagogie, popř. zaslepenost.

  • Furia Ceca18.9.2017 23:07reagovat

   Tak hlavně, že voličí ostatních stran nejsou stádo a ovce, ale elita národa :-D

   • AlaMierda18.9.2017 23:10reagovat

    tak ono když se podíváš na to jakou podporu má Babišovo Ano, komunisti, a čssd tak tu asi lidem roky vadilo, že se máme docela dobře a že nám sem nelezou muslimský netáhla. Úplně mě děsí, jak u nás lidé nejusou schopni domýšlet důsledky jejich volby

    • kravínoha18.9.2017 23:12reagovat

     To není jenom u nás. Viz neotřesitelná podpora skopčáků Merkelový a Schulzovi, který jim udělali z jejich země válečnou zónu.

     • AlaMierda18.9.2017 23:14reagovat

      nepochopitelný. Dneska jsem viděl to co se děje v Palermu. To už mafie opravdu klesla i tam.

    • Furia Ceca18.9.2017 23:15reagovat

     Hele politiku bych se netahal. Ale. Tenhle národ se ve svý historii nikdy neměl líp. Je jedno, kdo je zrovna teď u koryt. Politika je svinstvo a je jedno jakou stranickou legitkou kdo máchá nebo máchal. To jsou jen prostředky k moci a volič je nástroj - snadno ovlivnitelnej.

     • kravínoha18.9.2017 23:19reagovat

      Nejlíp bylo v devadesátejch letech. Estébáci a politic kradli jako tehdy, ale byla tu poprvé v historii i skutečná svoboda pro obyčejný lidi. Od chvíle vstupu do EU ovšem nastoupila zase normalizace verze 2.0.

      • AlaMierda18.9.2017 23:23reagovat

       no momentálně jsme pustili k moci jednoho z největších zlodějů v Česku a Slovensku. Pána co v devadesátých letech rozjížděl své pochybné kšeftíky jako pánové Mrázek nebo Bakala

       • kravínoha18.9.2017 23:25reagovat

        A pak přišel jako čerstvý vítr, co bude bojovat s korupcí a dementi ho dostali až do vlády.

        • AlaMierda18.9.2017 23:30reagovat

         a pak ty samí dementi budou nejvíc řvát, jak vše podražilo, jak nemůžou sehnat truhláře co jim udělá nábytek za dobrou cenu a musejí dávat zakázky velké firmě, která dělá to nedělá z takovou péčí, a jak musí babičkám jezdit nakupovat do marketů, prootže jim ve vesnici zavřeli jediný obchůdek a jak je možné, že nelítají ty pečení holuby bez práce přímo do huby, jak stbák sliboval.

         • kravínoha18.9.2017 23:36reagovat

          Však on soudruh Bureš vybuduje něco jako bývalý stání podnik RaJ a ve vesnicích budou prodejny Agrofertu (samozřejmě dotované).

          • AlaMierda18.9.2017 23:40reagovat

           kde se budou prodávat pouze produkty jako Vodňanské kuře, pečivo Penam, Kostelecké uzeniny apod.. a před každým obchodem budem stánek Parkys s vyjímkou od EET. A vše s krásnými vysokými cenami

      • petr13718.9.2017 23:23reagovat

       Presne, zavrely se hranice a schluss.

      • dominik2718.9.2017 23:24reagovat

       S těma devadesátkama souhlasim, to bylo zlatý období. Taky jsem se radši tenkrát díval na Kuřátka s Dádou Patrasovou než teď v roce 2017 na Dohráno s Lukášem Zelenkou...

       • AlaMierda18.9.2017 23:32reagovat

        nejlepší byl Kačerov, rychlá rota, Želvy ninja to byly pecky, prvbní serie Simpsňáků

        • dominik2718.9.2017 23:33reagovat

         Přesně tak. V dnešním nesvobodným prostředí už by takový věci ani nevznikly...

         • AlaMierda18.9.2017 23:42reagovat

          to je jasný, EU by si něco našla proč to zakázat.

        • kravínoha18.9.2017 23:34reagovat

         A nádherný zápasy mého milovaného klubu jak v lize, tak v evropských pohárech.

     • AlaMierda18.9.2017 23:20reagovat

      tenhle národ se má vcelku několik let dobře, ale poslední roky si zadělává na dost velké problémy. A ty škody co tu stávající vláda napáchá budeme dávat hodně dlouho zpět dohromady a bude to stát dost peněz a dost dřiny. I když to nebude poprvé a asi ani naposledy. Jsme totiž nepoučitelní

      • kravínoha18.9.2017 23:23reagovat

       Ono je bohužel dost možný, že tyhle volby budou do poslední šance, jak toho estébáka zastavit. Pokud je vyhraje tak, že sestaví vládu, tak budou příští volby mít asi stejný význam, jako volby v roce 1980.

       • AlaMierda18.9.2017 23:31reagovat

        já to taky tak beru, jen jak jsem psal je tady spousta lidí, kteří nedomýšlí důsledky. A pak už bude pozdě a oni budou řvát nejvíc.

        • hombre19.9.2017 8:29reagovat

         Tak jste se tady vyblinkali a udělali si dobře. Všichni jsou paka, jen vy v Praze a voliči ODS a TOPky jste borci, co vidí dopředu a dělají vše dobře. Připadáte mi jak ti borci v kotli, jen oni mají pravdu a zbytek jsou paka a nejlepší je je zabít. Už nechlastejte!!!

         Jinak jste to tu pěkně zaplevelili politikou, blbci.

57124 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha