Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

O mediálních trenérech a virtuálních berličkách

 

E-Sparta
  • Stop povrchnosti!

    majtin25.5.2013 12:29reagovat

    Výborně Spartasi, tuhle povrchnost je potřeba z fotbalového prostředí vymýtit. Tohle není tak ani proti Vízkovi, jako spíš proti jeho povrchním názorům. A že se i mezi fanoušky Sparty takovýhlech povrchních a ”prvosignálních”Úsměv fanoušků je. Stačí si přečíst fóra po prohraném zápase (nejlépe po druhém a pak už každém dalším prohraném zápase pod vedením J. Hřebíka)Úsměv

  • Zaráží mě jedna věc...

    martinS1925.5.2013 7:08reagovat

    ... Proč tenhle ochlasta mluví o Spartě jen když se ji nedaří? Nebo je v této době nejvíc slyšet... Stydím se že Vízek pochází ze stejného místa jako já.

  • dobrá práce

    LukyACS24.5.2013 22:35reagovat

    Já si myslím, že názory Vízka a dalších expertů jsou považovány za dobré hlavně lidmi, kteří jsou na tom s inteligencí obdobně. Přece jen průměrně až podprůměrně iteligentních lidí jsou spousty.

Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha