O místo v sestavě se popere i Luboš Hušek!

<< Zpět

19.1.2011, Autor: dominik27

Ve středu 26. ledna oslaví 27. narozeniny a v současném kádru je tak sedmým nejstarším hráčem. Díky nepřízni osudu však začíná téměř od nuly. Po vleklých zdravotních potížích vyráží Luboš Hušek s týmem na herní soustředění do Dubaje. Přesvědčí, že ještě není na odpis? Vrátí se do formy, která mu vynesla angažmá ve Spartě a později i nominaci do reprezentace?

 

V září 2006 si vyvzdoroval přestup z Jablonce do Sparty a 15. října za ní také odehrál první zápas proti Baníku (výhra 3:0). Ve své páté sezoně v našem dresu má odehráno 58 ligových utkání a jeden vstřelený gól z 16. 11. do sítě Střížkova. Od jeho příchodu Sparta odehrála celkem 128 ligových utkání, zasáhl tak do 45,3 % z celkového počtu zápasů.

Zatím poslední ligové utkání za Spartu odehrál 28. 11. 2009 (před téměř 14 měsíci) na hřišti Bohemians 1905.

Poslední zdravotní trable, se kterými se musel potýkat na podzim loňského roku řešila komplikovaná operace křížových vazů, poté se krátce před zimní pauzou zapojil do tréninku.

 

Fanoušci se dělí na odpůrce, kterým kromě časté absence vadí i malá podpora ofenzivy, zastánci naopak chválí jeho důraz, s jakým střeží prostor před stoperskou dvojicí.

 

Z diskuse na e-Spartě:

 

„...já radši uvidim v základu Vacka, který dokáže něco vymyslet nebo dobře vystřelit než Hohenedera, který jen brání. Bohužel se uzdravuje Hušek, takže je jasný kdo tam bude hrát na jaře.“ (koca999, 29. 10. 2010)

 

„Já ač mu to nepřeji, to vidím tak, že se za cca půl roku rozehraje a zase přijde zranění. Samozřejmě v průběhu toho půl roku drobná zranění typu achylovky, třísla atd.

A jak říka stará pravda - hráči trvá vždy získání původní formy stejně dlouhou dobu, jakou se léčil.“ (bigcock, 28. 9. 2010)

 

„On je hodně kritizovaný, ale svoji kvalitu fakt má. No uvidíme.“ (davidak, 28. 9. 2010)

 

„Luboš, když přicházel, tak to byl nadějný, technický defenzivní záložník schopný konstruktivní rozehrávky. Bílkův dril z něj udělal chybujícího maratonce, psa obranáře, schopného leda odkopnout balón a hráče, který za zápas vyrobí vždy aspoň jednu minelu." (spartas, 28. 9. 2010)

 

„Opakovaně vyjadřuju podporu Luboši Huškovi!“ (majk, 19. 1. 2011)

 

 

 

 

Luboši, za e-Spartu přeji hodně zdraví a úspěšný návrat!

 

dominik27

(foto: sparta.cz)

<< Zpět

Komentáře

E-Sparta
 • Hušek

  PAPs19.1.2011 23:35reagovat

  Můj názor je, že se do základní sestavy neprosadí. Přiznám se, že jsem ho nikdy moc nemusel, jeho spolehlivé zákroky v defenzivě degradovali nekvalitní přihrávky, dlouhé zpracování míče atd ...

  Ač za zranění nemůže, raději bych viděl na jeho místě někoho perspektivnějšího.

  Hejda mi tam zapadá úplně nejlépe a samozřejmě postupné zapracování nějakého dorostence by nebylo od věci.

  Škoda Jirky Kladrubského, kdyby se nezranil tak by nebylo asi co řešit :(

  • Hušek

   dominik2720.1.2011 8:47reagovat

   Pro mě je ideální štít takovej, kterej umí hrát důrazně, je platnej ve vzduchu a má slušnou techniku a s tím spojenou i rozehrávku.

   Takže pokud by se neprosadil Abena, tak bych tam také při zranění Kladrubskýho asi chtěl Hejdu.

 • Za vyrokem si stojim :-)

  bigcock19.1.2011 22:22reagovat

  I kdyz bych byl rad, kdyby tomu bylo naopak a Husoun se skvele chytnul. Souhlasim s tim, ze ofenzivu zrovna zarne nepodporoval.

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha