Ceny na Liverpool jsou naprosto v pořádku

<< Zpět

30.12.2010, Autor: GaryLineker

29. prosinec 2010 byl pro mnohé dva týdny veleočekávaný den. Sparta kolem páté hodiny odpolední zveřejnila ceny lístků na zápas šestnácifinále s 3. (!!!!!) nejúspěšnějším týmem v dějinách evropských soutěží – LIVERPOOLEM FC.

 

Ceny se pohybují pro permanentkáře od 900 do 2400,-kč

Pro obyčejné smrtelníky od 1500 do 3000,-kč

 

„Jsou předražené!!!“, „To nemyslíte vážně, vym*dání s fanouškem!“, „Jste se zbláznily!!!!“.

I toto byly reakce spousty lidí, kteří se na LFC těšili.

 

Proč takové ceny?

 

Zájem o lístky je obrovský, zeptejte se kohokoliv, jestli na Liverpool chce přijít. Vždyť kdyby Sparta chtěla, mohla by nastavit ceny takové, že by zaplnila klidně dva Nou Campy. Ale Sparťanský stadion není nafukovací, kvůli omezením UEFA je to jen zhruba 18 500 míst!!! A zájem se musí přeci nějak regulovat

 

Přijede skutečný evropský velkoklub s neuvěřitelnou historií a bez ohledu na jeho současné postavení v tabulce PL je to pro jediný český tým v evropských pohárech svátek a jedinečná událost. Naposled tu byl v srpnu 2007 Arsenal a to už jsou 4 roky zpátky!

 

Sparta není nadace! A tohle je příležitost o něco posílit klubovou pokladnu mj. fanoušky taky ošizenou.

 

Chce Sparta rudou Letnou?

 

Chce! Ceny pro permanentkáře jsou snesitelné. Já osobně do kotle pro sebe čekal o dvě stovky levnější lístek, ale hned jsem si uvědomil, že jsem viděl Poznań nebo Žilinu bez jakéhokoliv připlácení a celou skupinu Evropské ligy za pár korun. Navíc – a to je důležité – je tu možnost pro permanentkáře vzít s sebou někoho dalšího (i když za plnou cenu), vzít Sparťana a zajistit si tak o kousek víc rudou letnou, po které jsme volali. Jako příjemný bonus beru, že si lístky můžu vyzvednout kdykoliv během celého týdne bez zdlouhavých front.

 

 

GaryLineker

(koláž ze sparta.cz)

<< Zpět

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha