Brilianty z diamantů?

<< Zpět

16.11.2010, Autor: Poldi

Diamanty mají různé vlastnosti. Diamant Je nejtvrdší přírodní minerál. Vyskytuje se ve všech barevných modifikacích. Nejcennější jsou diamanty vybroušené do briliantů.

 

Zdá se, že po dlouhém období hledání a prosívání hlíny se začínají objevovat záblesky třpytivosti. Je možné, že se objeví hned několik. Ve známém vesmíru se to tak stává pravidelně. Celou dobu nezavadíte o žádný a najednou hned několik.

 

Řekl bych, že potenciál klenotu má v tuhle chvíli čtveřice našich hráčů.

 

Václav Kadlec, Juraj Kucka, Bony Wilfried a čerstvě Leonard Kweuke.

 

Někteří už jsou poměrně zářivé, někteří na svou proměnu z pouhého uhlíku na klenot čekají. Vždycky jde o tlak a tlak při vzniku diamantu hraje obrovskou roli.

 

Je na Spartě, aby se z uhlíku vyklubal diamant a na další práci trenérů, aby se z diamantu stal briliant.

 

Nyní máme možnost po dlouhé době sledovat přerod z prostého prvku na vznešený minerál. Kdy naposledy jsme mohli vidět na našem trávníku tolik nadějných hráčů? Přejme si, aby se to povedlo a navštěvujme alespoň domácí zápasy a těšme se z nich, než jako většina briliantů změní majitele. Vždyť kolikrát za poslední dobu jsme mohli pozorovat reprezentanta Pobřeží Slonoviny, nebo příbuzného Samuela Eto’a? Kdy naposledy jsme mohli sledovat hráče zařazeného do žebříčku top ten do 18 let? Kdy naposledy jsme mohli sledovat Slovenský supertank?

 

 

Poldi

(foto: sparta.cz)

<< Zpět

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha