Anonymní sparťan: Fanoušek na prvním místě?

<< Zpět

17.1.2013, Autor: e-Sparta

Před čtením bychom vás rádi upozornili, že tento článek napsal fanoušek, který si přál zůstat v anonymitě. Nejedná se tak o názor redakce.

 

Nedá mi to a musím zareagovat na politiku prodeje lístků na venkovní zápas Sparty na Stamford Bridge. Stylu prodeje lístků na domácí utkání nemám co vytknout, tam je vše jak jsme zvyklí, permanentkáři mají jistotu svého místa a primární právo koupě. Ale na venkovní zápas je to podraz pro všechny srdcaře, co mají permanentku v peněžence.

 

Myslim, že všichni co čtete tento článek jste obeznámeni s tím, co Sparta vyhlásila, tudíž v první etapě si mohou lístky koupit pouze ti, co vyjedou na Spartu předraženým busem od CK Alexandria nebo poletí letadlem od stejné cestovky. Až po dvou týdnech od 14. ledna , tudíž 28. (!!!) si mohou lístky koupit i permanentkáři a majitelé nějakých fanouškovských kart od Fortuny, která stejně správného sparťana nijak nevzrušuje, pokud na ní čas od času nehodí tiket. Neskutečný, že „gaučáci“ co vyjedou pouze na Chelsea mají přednost před srdcaři, které nezajímá, jestli příjdou na zápas s Hradcem nebo na zápas se Slavií, jdou na Spartu! Kolik těch fanoušků co se povezou busem od Alexandrie bylo třeba na podzim v Lyonu, v Rotterdamu? Klidně bych se mohl i zeptat, kolik z nich bylo na výjezdu v nedaleký Boleslavi, kde jsme měli svojí obvyklou sprchu zdarma nebo v Příbrami, kde mi vlezla zima až za nehty, a výsledek by byl stejně nula. Busem od Alexandrie nepojedou sparťani, milá Sparto, tim busem pojedou jen ti, kteří žerou Chelsea ze streamů a chtěj vidět její stadion. Klasický výletníci. Ty pravý sparťani maj v kapse permici, pojedou busem XII. hráče, kde se bude fandit a pít, pojedou autama, nějakym linkáčem nebo poletěj po vlastní ose. Jsem si jistej že v buse od Alexandrie bude ticho, v noci pudou všichni spát a nikdo nevydá ani hlásku. Neměla by si Sparta vážit těch fanoušků, kteří milují Spartu a ne Chelsea o něco víc? Vždyť ti páprdové na tribuně to nevytrhnou!

 

Rád bych zůstal v anonymitě, jestli by to šlo. Díky :)

<< Zpět

Komentáře

E-Sparta
 • ewzen18.1.2013 14:06reagovat

  Do prdele s anonymitou

 • palics18.1.2013 11:58reagovat

  no hele jako da se rict souhlas, myslim ze nas permanentkare mohli dat klidne do jednoho baliku s tou CK... ale s tim skatulkovanim si to prehnal panacku, vis prd kdo s kym a jak pojede, znam asi 10 lidi co leti s tou CK a ty chodej pravidelne jak na domaci zapasy tak celkem i jezdej na vyjezdy po Cechach - takze za me plesk plesk Úsměv

  • martinS1919.1.2013 15:00reagovat

   Tak ale to by taky šlo vyřešit úplně jinak. Nejdřív se měli prodávat lístky permanentkářům a taky zatím jen permanentkářům měl být nabídnut i tento zájezd, pokud by měli zájem. Od druhé etapy náplava. Takhle než půjdou lístky do prodeje volně permanentkářům, aniž by chtěli zájezd, tak si může lístek shrábnout náplava která Spartě nefandí.

 • Thunder 18.1.2013 7:35reagovat

  Souhlas se systémem prodeje. Ale nevím, proč by s Alexandrií neměi jet sparťani? Do Liverpoolu při stejném systému rozhodně v letadle ticho nebyli Úsměv

  PS: za svůj názor se nemusíš stydět

  • Thunder 18.1.2013 7:37reagovat

   *neměli, nebylo

 • gagin18.1.2013 1:22reagovat

  Mám permici a zápasy, které vynechávám se dají spočítat na prstech jedné ruky velmi zoufalého dřevorubce. Jak jedu do Londýna? S Alexandrií. Proč? Garance lístku! A taky to, že i když je tenhle zájezd o tisícovku dražší, pro mě je to fifty fifty. Je to díky a tady s tebou souhlasím, systému prodeje lístků. Mám to totiž na Spartu dost z ruky a koupě vstupenky, pro mě znamená celodenní výlet o délce bezmála šesti set kilometrů a to není zadarmo. Tuhla ”anabázi” absolvuji teď po neděli. A za týden bych měl znovu? To ani omylem! Sice se v tom ”mastňáckém” autobuse asi moc nepobavím, ale ohledně lístku na Stamford Bridge už mám klidné spaní.

  Jinak samozřejmě tvé rozhořčení chápu. Ty zase pochop, že pro výběr zmiňované cestovky, někdo může mít důvod. Úsměv

  • Canizares19.1.2013 15:10reagovat

   Přesně jak píše gagin. Ještě bych dodal, že nikdo z nás netuší, jak přesně vypadá sponzorská smlouva s CK Alexandria. Kolik peněz nám dává, jestli třeba neposkytuje slevu Spartě na dopravu na EL či soustředění. I proto chápu, že Sparta nějak upřednostní svého sponzora v situaci, kdy je to možné a logické.

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha