15. kolo: Půlka ligy odehraná

<< Zpět

10.11.2010, Autor: SFINGO

Poslední „podzimní kolo“ odstartovala škola fotbalu. Ta se odehrávala tentokrát v Edenu, kde Jablonec rozdával lekce ze hry zvané fotbal. Tuto výuku poskytl především v praktické části a udivené Slávii Praha připravil prohru 0:3. Když branky střílel Pekhart, Lafata a Zábojník. Důležitým zjištěním pro hráče Slávie, byl nejspíše fakt, že branky lze docílit i hlavou. Všechny branky totiž inkasovala ze vzduchu.

 

 

Liberec si s přehledem poradil s nováčkem z Hradce Králové. Po dvou individuálních akcích Jiřího Štajnera se prosadil i šikovný Andrej Kerič a pečetil domácí výhru 3:0. Lídr z Plzně znovu potvrdil svoji podzimní formu a s přehledem vyhrál v Ostravě 0:2

 

 

 

V nedělním boji o záchranu si lépe vedla hostující Příbram a výhru 0:1 vystřelil Klesa. Olomouc udělila lekci Českým Budějovicím. Na výhře 5:1 se podílel také loňský nejlepší střelec Michal Ordoš. Mladá Boleslav opět ukázala, že zvládne po neuvěřitelných výkonech, také neuvěřitelně prohrát. Tentokrát překvapivě doma podlehla Slovácku. Po skvěle akci Švancary vedlo Slovácko 0:2, ovšem Marek Kulič zvládl povedenou střelou snížit. Na rozdíl dvou branek zvýšil Ondřejka. V posledních minutách jen korigoval na 2:3domácí Kysela. Druhé překvapení se událo v Teplicích. Domácí tým nezvládl souboj s Bohemians a prohrál 0:2.

 

V pondělí Sparta Praha s přehledem porazila Ústí nad Labem. Hosty načal parádní střelou Pamič. Dílo zkázy dokonali útočníci Kweuke, Bony a Kadlec. Za hosty pouze snížil Volek. Sparta tedy vyhrála 4:1 a stíhá první Plzeň.

 

V následujícím týdnu čeká některé týmy český pohár a předehrávané kolo, kde se střetnou v přímém souboji o záchranu Slávia Praha a Baník Ostrava. Plzeň doma čeká Liberec a Jablonec se utká s Olomoucí. Pondělí uzavře první jarní kolo zápas Českých Budějovic s Mladou Boleslaví

 

 

SFINGO

(foto: sparta.cz)

<< Zpět

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha