14. kolo: Dobré ráno Ostravo

<< Zpět

3.11.2010, Autor: SFINGO

Páteční předehrávka byla v jasné režii Plzně. Ta přežila úvodní šanci Mahmutoviče a poté udeřila z rohových kopů Petrželou a Bystroňem. Třetí branku přidal střelec Rezek. Poté se znovu osmělily Teplice a snížily na rozdíl dvou branek. Na tříbrankový rozdíl zvýšil znovu Petržela. Poslední slovo měly Teplice, konkrétně Vondrášek, který snížil na konečných 4:2.

 

V sobotu se představila obě pražská „S“. Slavie Praha vyrazila bojovat o další cenné bodíky na hřiště podobně se trápící Příbrami. Duel skončil zaslouženě 1:1, zápas se rozhodně do dějin nezapíše. Snad jen fanouškům zůstane v paměti domácí Huňa a jeho neúspěšný pokus trefit z malého vápna prázdnou bránu. Sparta Praha zajela do oblíbeného Edenu pro tři bodíky. Domácí Bohemians nic nepředvedli, protože měli plné nohy a ruce práce s Kweukem. Ten si dělal, co se mu zamanulo a vedle dvou břeven vstřelil i jedinou branku utkání.

 

Kouzlo Olomouc opět povadlo. Hanáci po bezkrevném výkonu podlehli v Hradci Králové. Tomu stačil průměrný výkon ke třem bodům. Ty vystřelil Poděbradský. České Budějovice si doma poradily s Brnem brankou Čermáka. Brno do zápasu nastoupilo bez jediného útočníka a tak snad ani nečekalo, že by se mohlo střelecky prosadit. Ostrava se probudila proti Ústi nad Labem a dala vzpomenout na minulou sezonu. Poprvé v sezoně se trefili Zeher a Koukal, jednu branku přidal Frejlach. Jinak uznání Ústí, které zápas nezabalilo a snažilo se výsledek 4:0 zkorigovat. Miloš Bosančič zařídil jedinou brankou výhru Liberce na Slovácku a potěšil nového trenéra Radu.

 

V dohrávaném zápase si Jablonec s Mladou Boleslaví body podělili. První udeřil mladoboleslavský Řezníček. Za chvilku vyrovnal Pekhart, kterému výrazně pomohl chybující brankář Šeda.

 

V týdnu nás čeká Liga mistrů a Evropská liga. Další kolo odstartuje zápas Slavie Praha s Jabloncem. V sobotu se těšme na atraktivní zápas Ostrava vs Plzeň. V pondělí zakončí podzim zápas Sparta Praha vs Ústí nad Labem. Tím, ale liga na podzim nekončí, čekají nás ještě dvě předehrávky.

 

 

SFINGO

<< Zpět

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha