12. kolo: Příděly pro Příbram a Brno

<< Zpět

20.10.2010, Autor: SFINGO

Liberec začal na stadionu Bohemians 1905 lépe a v poločase vedl zásluhou branky Breznaníka. Druhý poločas, ale liberečtí nezvládnuli a po třech inkasovaných brankách se poroučeli z Prahy bez bodů a třemi kusy ve své síti.

 

Sparta Praha předvedla další bezkrevný výkon, proti betonujícím Teplicím. Z hostujícího týmu si vzal vstupenku na soupeřovu poloviny snad jen útočník Mahmutovič a přesto vstřelil bosenský forvard dvě branky.

 

V nedělním boji o záchranu si domácí Ústí nad Labem rozdělilo po bodu s pražskou Slávií. Zápas byl zábavný, asi jako pobyt v nemocnici s nadvakrát zlomenou nohou v kombinaci s náhlou dočasnou slepotou. Remíza 1:1 nic neřešila. Oproti tomu Plzeň pokračuje ve spanilé jízdě. Tentokrát poctila Brno, které lovilo čtyřikrát míč ze své sítě. Výhra 4:1 potěšila každého, kdo přeje plzeňskému týmu. Jablonec přivítal doma Příbram. Příbramský Hruška si v tomto zápase zašel pětkrát pro míč do své sítě. Příbramský Klesa aspoň ukázal, že příbramští hráči vědí, k čemu je soupeřova branka a korigoval na 5:1. České Budějovice doma zabraly a jejich snažení odnesla Ostrava. Ta stále silně tápe a jejích 12 bodů není žádný zázrak. Hradec Králové si tentokrát doma nepřišel na Mladou Boleslav a byla z toho remíza 0:0.

 

Olomouc ve Slovácku jasně kralovala a po dvou prohraných zápasech konečně bodovala. Výhru 2:0 vystřelil Hořava a Hubník.

 

V tomto týdnu čeká fanoušky mnoho fotbalu. Znovu se rozjíždí Liga mistrů a Evropská liga. V následujícím kole čeká lídra z Plzně zápas v Mladé Boleslavi. Teplice čeká nováček z Hradce Králové a do Liberce zavítá Sparta Praha.

 

SFINGO

<< Zpět

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha