Sparťané se umí rozloučit s legendami

<< Zpět

31.12.2011, Autor: Dominik Hejbal

Rozhodčí odpískává konec posledního derby pražských „S“ v tomto roce. Zatímco hráči si po utkání podávají ruce, sparťanští fanoušci se srocují kolem hřiště. Záhy po silvestrovském vtipu jednoho pořadatelů o tom, že nesmíme vstoupit na hřiště, se vydáváme poděkovat našemu odcházejícímu kapitánovi osobně. Krátce na to už se SuperTom objevuje nad hlavami letenských fans. Jen škoda, že se nedostalo i na Jaromíra Blažka, který mezitím zmizel se zbytkem týmu.

 

Po chvíli je hráč s dvojkou na dresu volán před kameru České televize, kam jej ovšem doprovází i početná skupina jeho příznivců. Ota Černý, který ještě před pár lety žádal Řepkův odchod z ligy, tak své interview nerealizuje. Navrch si ještě vyslouží pár nadávek obsahujících zmínku o mužském přirození a s nepořízenou odchází kamsi do zákulisí. Sparťané se dále věnují své ikoně. Ti nejvytrvalejší Tomáše doprovázejí až do šatny.

 

Jsem rád, že jsme nenechali naše legendy odejít potichu zadním vchodem a situaci kolem jejich nepovedeného odhodu vzali do svých rukou. Nečekali jsme na slibovanou letní exhibici a rozlučku pojali po svém. Ukázali jsme tak, že si zasloužíme, aby v našem klubu i nadále působili ti nejlepší čeští fotbalisté.

 

Za e-Spartu bych chtěl Tomáši Řepkovi a Jaromíru Blažkovi popřát hodně štěstí, ať už jejich další kroky povedou kamkoliv. Díky!

 

(foto: sparta.cz)

<< Zpět

Komentáře

E-Sparta
  • Co dodat...

    GaryLineker31.12.2011 15:53reagovat

    ...bylo to od vás pěkný.

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha